Slazem se. Ili je bio debel vozac.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#15277 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ona Lanča je fantazija. Ne bih ovo ostalo pored nje ni pogledao. Može biti problem sa karoserijskim dijelovima, ali jbg ne može se uvijek ziheraški kupovati. Ali svaki cenat na njoj je sa stilom urađen, mala a velika unutra, oprema perverzija...
Ovaj I20 meni lično ne liči ni na šta, ono baš plastikaner žešći. Ako mu je jedina prednost što je nov kupljen u BiH, jebaji ga. To svakako niko normalan ne bi ni uvozio da pokuša zaraditi.
Ovaj I20 meni lično ne liči ni na šta, ono baš plastikaner žešći. Ako mu je jedina prednost što je nov kupljen u BiH, jebaji ga. To svakako niko normalan ne bi ni uvozio da pokuša zaraditi.
- konektovan
- Posts: 51450
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#15278 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije to uopšte veliki problem, za to godište i kilometrazu sjedište je ok. Ne može se reci da su korejci nešto posebno i kvalitetni u enterijeru tih godišta, ali nisu ni odron.
Ovdje je pitanje ko je i kako je vozio ovaj autić. Evo kod sadasnjeg vlasnika rezerva upaljena, zadnji brisac na sredini šajbe...nije tu sve savrseno garant.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15279 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
20KM kod Esmera da se stavi nova tkaninakonektovan wrote: ↑11/01/2023 22:28Nije to uopšte veliki problem, za to godište i kilometrazu sjedište je ok. Ne može se reci da su korejci nešto posebno i kvalitetni u enterijeru tih godišta, ali nisu ni odron.
Ovdje je pitanje ko je i kako je vozio ovaj autić. Evo kod sadasnjeg vlasnika rezerva upaljena, zadnji brisac na sredini šajbe...nije tu sve savrseno garant.![]()
ovo treba dobro oprat
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15280 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kazu uvijek kupi auto koje ti se najvise sviđa, nemoj da ostanes zeljna.banjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 21:07Ja sam dupli blizanac u horoskopu, nije ovo još ništa.
Idem ja u subotu provozati Alfu.![]()
A imaces se kad kajati ako si se zaje..
U krajnjem mozes samo nesto para izgubiti. Ali svaki ceif se uvijek placa.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#15281 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Uvoz automobila u BiH u prošloj godini prešao milijardu KM
https://www.fokus.ba/biznis/uvoz-automo ... m/2471375/
https://www.fokus.ba/biznis/uvoz-automo ... m/2471375/
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5428
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#15282 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15283 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
50 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....duh_sa_sjekirom wrote: ↑12/01/2023 14:58 Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5428
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#15284 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znači, može ali treba zakitit'skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 15:2650 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....duh_sa_sjekirom wrote: ↑12/01/2023 14:58 Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
Ma ja, kako bi drugačije i bilo kod nas...
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15285 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od Minhena do Bosanskog Broda bez ikakvih policija i sranja.... al zato - "haj vamo" na granici kod nas znas da te ceka mrcvarenje..... uglavnom - moze i ne mora znacit - ja tebi zelim vise srece.....duh_sa_sjekirom wrote: ↑12/01/2023 16:04Znači, može ali treba zakitit'skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 15:26
50 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....
Ma ja, kako bi drugačije i bilo kod nas...
e da, to se meni desavalo 2014e godine. Kako je sad ne bih znao rec..... Al lesinari uredno operisu na granici u svim uniformama.... Prije 2-3 godine su mi napisali kaznu zbog telefona dok sam stajao u koloni na granici
Last edited by skrbavi-admin on 12/01/2023 16:10, edited 1 time in total.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15287 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularnoDarh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#15288 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sad su od 300 - 500 KM.skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 16:111000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularnoDarh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15289 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
onda go-ahead - jednom se zivi jednom se mreDarh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:13Sad su od 300 - 500 KM.skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 16:11
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno![]()
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#15290 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slažem se linija je bezvremenska izgleda kao da je 2022.skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 16:14onda go-ahead - jednom se zivi jednom se mreinace meni jedan od najljepsih auta u zadnjih 20ak g.
-
PaulTracy
- Posts: 695
- Joined: 12/05/2021 00:19
#15291 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Još ga i đedovi vozili, za 17g prešao samo 205 000Darh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#15292 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prelazio milju mjesečno jbg nije ovo auto ko je se guli 3-5k mjesečno.PaulTracy wrote: ↑12/01/2023 16:22Još ga i đedovi vozili, za 17g prešao samo 205 000Darh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.![]()
Ovaj je baš dobro očuvan.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#15293 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najljepši Mercedes u zadnjih 30 godina.
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#15294 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znaš kako se ovaj automobil zove na talijanskom?Darh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.
Che bella macchina!
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#15295 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pogledaš kako izgleda ova mečka iz 2007 i onda vidiš nekog francuza iz 2012-2015.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#15296 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sami od sebe pucaju?skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 16:111000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularnoDarh Wader wrote: ↑12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/
Simpatičan autić.![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15297 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nemamo mi ceste za ovaj mercedes koji je bas chill auto.... ovo nije radni konj.....Juka Jebach wrote: ↑12/01/2023 16:44sami od sebe pucaju?skrbavi-admin wrote: ↑12/01/2023 16:11
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno![]()
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#15298 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znam da se većina neće složit, ali meni ovaj Mercedes nije nešto specijalno. Isto kifla
Meni daleko ljepših Mercedesa ima.
Meni daleko ljepših Mercedesa ima.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15299 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Taj jedini i jest dobar
, facelift i ovi noviji ruzni katastrofa 
meni nema ruzniji mercedesa od 190 i tih godista, svi sto imaju farove i stopke na taj fazon
meni nema ruzniji mercedesa od 190 i tih godista, svi sto imaju farove i stopke na taj fazon
- konektovan
- Posts: 51450
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#15300 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
CLS je remek-djelo
