Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Optimist
Posts: 15529
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15276 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

dr_arsla wrote: 11/01/2023 22:23
Optimist wrote: 11/01/2023 22:19 Proglasise ga ruznim, jer druge mane nisu mogli naci. :)
Meni je, za ovu kilometražu, sjedište vozača čudno stradalo. Može biti većinom gradska vožnja.
Slazem se. Ili je bio debel vozac.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#15277 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ona Lanča je fantazija. Ne bih ovo ostalo pored nje ni pogledao. Može biti problem sa karoserijskim dijelovima, ali jbg ne može se uvijek ziheraški kupovati. Ali svaki cenat na njoj je sa stilom urađen, mala a velika unutra, oprema perverzija...

Ovaj I20 meni lično ne liči ni na šta, ono baš plastikaner žešći. Ako mu je jedina prednost što je nov kupljen u BiH, jebaji ga. To svakako niko normalan ne bi ni uvozio da pokuša zaraditi. :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15278 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

dr_arsla wrote: 11/01/2023 22:23
Optimist wrote: 11/01/2023 22:19 Proglasise ga ruznim, jer druge mane nisu mogli naci. :)
Meni je, za ovu kilometražu, sjedište vozača čudno stradalo. Može biti većinom gradska vožnja.
Nije to uopšte veliki problem, za to godište i kilometrazu sjedište je ok. Ne može se reci da su korejci nešto posebno i kvalitetni u enterijeru tih godišta, ali nisu ni odron.
Ovdje je pitanje ko je i kako je vozio ovaj autić. Evo kod sadasnjeg vlasnika rezerva upaljena, zadnji brisac na sredini šajbe...nije tu sve savrseno garant. :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15279 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

konektovan wrote: 11/01/2023 22:28
dr_arsla wrote: 11/01/2023 22:23

Meni je, za ovu kilometražu, sjedište vozača čudno stradalo. Može biti većinom gradska vožnja.
Nije to uopšte veliki problem, za to godište i kilometrazu sjedište je ok. Ne može se reci da su korejci nešto posebno i kvalitetni u enterijeru tih godišta, ali nisu ni odron.
Ovdje je pitanje ko je i kako je vozio ovaj autić. Evo kod sadasnjeg vlasnika rezerva upaljena, zadnji brisac na sredini šajbe...nije tu sve savrseno garant. :mrgreen:
20KM kod Esmera da se stavi nova tkanina :D

ovo treba dobro oprat :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#15280 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

banjaluka078 wrote: 11/01/2023 21:07
Leon16v wrote: 11/01/2023 21:05 Au, kakav na kraju buckuris od auta. Ja glasam za alfu i dalje, i ne, ne radim na auto placu :mrgreen:
Ja sam dupli blizanac u horoskopu, nije ovo još ništa. :D
Idem ja u subotu provozati Alfu. :)
Kazu uvijek kupi auto koje ti se najvise sviđa, nemoj da ostanes zeljna.
A imaces se kad kajati ako si se zaje..
U krajnjem mozes samo nesto para izgubiti. Ali svaki ceif se uvijek placa.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#15281 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by nekome »

Uvoz automobila u BiH u prošloj godini prešao milijardu KM

https://www.fokus.ba/biznis/uvoz-automo ... m/2471375/
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5428
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#15282 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by duh_sa_sjekirom »

Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15283 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

duh_sa_sjekirom wrote: 12/01/2023 14:58 Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
50 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5428
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#15284 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by duh_sa_sjekirom »

skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 15:26
duh_sa_sjekirom wrote: 12/01/2023 14:58 Je li neko imao iskustvo sa uvozom dodatnog seta guma na felgama sa kupljenim autom u inozemstvu?
Može li se uopće uvesti? Zna li neko proceduru?
50 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....
Znači, može ali treba zakitit'
Ma ja, kako bi drugačije i bilo kod nas...
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15285 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

duh_sa_sjekirom wrote: 12/01/2023 16:04
skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 15:26

50 maraka "platio kafu" na Bosanskom Brodu da me puste na miru nakon sto su me jebavali 2 sata, de haj vamo, de ne valja ti zeleni karton nesto..... uglavnom smetlje od ljudi radi na granicama / najobicniji kokosari i sibicari..... za 4 polovne zeljezne felge sa polovnim gumama.....
Znači, može ali treba zakitit'
Ma ja, kako bi drugačije i bilo kod nas...
Od Minhena do Bosanskog Broda bez ikakvih policija i sranja.... al zato - "haj vamo" na granici kod nas znas da te ceka mrcvarenje..... uglavnom - moze i ne mora znacit - ja tebi zelim vise srece.....

e da, to se meni desavalo 2014e godine. Kako je sad ne bih znao rec..... Al lesinari uredno operisu na granici u svim uniformama.... Prije 2-3 godine su mi napisali kaznu zbog telefona dok sam stajao u koloni na granici :lol: štaš skotu.... policiganija RSa :lol:
Last edited by skrbavi-admin on 12/01/2023 16:10, edited 1 time in total.
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#15286 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Darh Wader »

User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15287 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno :mrgreen:
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#15288 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Darh Wader »

skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 16:11
Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno :mrgreen:
Sad su od 300 - 500 KM.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15289 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:13
skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 16:11

1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno :mrgreen:
Sad su od 300 - 500 KM.
onda go-ahead - jednom se zivi jednom se mre :lol: inace meni jedan od najljepsih auta u zadnjih 20ak g.
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#15290 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Darh Wader »

skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 16:14
Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:13

Sad su od 300 - 500 KM.
onda go-ahead - jednom se zivi jednom se mre :lol: inace meni jedan od najljepsih auta u zadnjih 20ak g.
Slažem se linija je bezvremenska izgleda kao da je 2022.
PaulTracy
Posts: 695
Joined: 12/05/2021 00:19

#15291 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by PaulTracy »

Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
Još ga i đedovi vozili, za 17g prešao samo 205 000 😀👍
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#15292 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Darh Wader »

PaulTracy wrote: 12/01/2023 16:22
Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
Još ga i đedovi vozili, za 17g prešao samo 205 000 😀👍
Prelazio milju mjesečno jbg nije ovo auto ko je se guli 3-5k mjesečno.

Ovaj je baš dobro očuvan.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15293 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Najljepši Mercedes u zadnjih 30 godina.
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#15294 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Naslovnica »

Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
Znaš kako se ovaj automobil zove na talijanskom?
Che bella macchina!
:thumbup:
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#15295 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Darh Wader »

Pogledaš kako izgleda ova mečka iz 2007 i onda vidiš nekog francuza iz 2012-2015.
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#15296 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Juka Jebach »

skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 16:11
Darh Wader wrote: 12/01/2023 16:08 https://www.olx.ba/artikal/34793398/mer ... gistrovan/

Simpatičan autić.
1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno :mrgreen:
sami od sebe pucaju?
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15297 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Juka Jebach wrote: 12/01/2023 16:44
skrbavi-admin wrote: 12/01/2023 16:11

1000 maraka je 1x kom zracni jastuk za njega a pucaju im regularno :mrgreen:
sami od sebe pucaju?
nemamo mi ceste za ovaj mercedes koji je bas chill auto.... ovo nije radni konj.....
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#15298 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Znam da se većina neće složit, ali meni ovaj Mercedes nije nešto specijalno. Isto kifla :mrgreen:

Meni daleko ljepših Mercedesa ima.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15299 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Taj jedini i jest dobar :thumbup: , facelift i ovi noviji ruzni katastrofa :run:

meni nema ruzniji mercedesa od 190 i tih godista, svi sto imaju farove i stopke na taj fazon🤮
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15300 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

CLS je remek-djelo
Post Reply