Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#65326 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Da nije Real na suprotnoj strani i ja bih bio optimista. Ovako, daj boze kceri da te beg uzme...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65327 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Stoji to, ali ono što nama ide u prilog je to što Real ima većih prioriteta ovo ljeto od Judea.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#65328 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Rekao je i Anćeloti da ima dovoljno dobrih veznjaka. E sad to može biti i njegov mind game.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65329 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ova fama oko Bellinghama je zamorna više. Kao rasprava o tom kako će oblik planiranog bazena utjecati na cijenu nekretnine dok ostatak kuće gori. Jeste i dobar i mlad i homegrown - ali nije jedini na svijetu i iskreno imamo ozbiljnijih problema od osmice. Propuh koji Fabinho ostavlja na terenu iz utakmice u utakmicu ne može popraviti samo Bellingham.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65330 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ja se nadam da će se ta prodaja kluba pomaći sa mrtve tačke, ako već planiraju prodavati. To bi trebao biti prioritet. FSG se uhvatio tog novog projekta u NBA, bojim se da će biti za badava svi planovi za ljeto ako se sa njima na čelu isto dočeka.

Ne pomaže ni ovo njihovo kenjkanje gdje ne znaju ni hoće'l ili ne više prodavati, te komplet te dio. I ta komešanja itekako utiču na razine niže, jer sve kreće od vrha.
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65331 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Što niko ne uzima muštuluk za veznjaka? Potpisao Morton novi ugovor.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#65332 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

convict wrote: 12/01/2023 01:23 Što niko ne uzima muštuluk za veznjaka? Potpisao Morton novi ugovor.
Šuška se i da će se ponuditi i Oxu i Keitu, još kad se vrati Arthur, to je to. Veza osigurana sljedećih 5 godina.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65333 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ok razumijem kontekst :mrgreen: ali Morton može biti ozbiljan igrač. Dortmund je pratio šta će biti sa ovim ugovorom sad, što dovoljno govori kakav je potencijal.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65334 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Da, klinci stvarno nisu problem, imamo fin potencijal u tom dijelu momčadi - problem je rupa u broju igrača u prime godinama između 23-28.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65335 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65336 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Evo nešto i za @BHF_Manijak :kiss: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65337 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65338 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Haha daj sviraj kraj sezone.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#65339 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote: 12/01/2023 17:41

Haha daj sviraj kraj sezone.
Izletao se Nunez ovu zadnju tekmu samo sam.konto kad ce se povrijedit. Jeboo trud ako jednu tekmu das 200% pa te onda nema 3 tekme
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65340 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Nije baš da se trudi svaku treću. Stalno je tu, stalno se trudi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#65341 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Njemu je stalo zaista. Kad bi ga golovi krenuli postao bi legenda Anfilda.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65342 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65343 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ok, neće se dovoditi niko. Ali daj pokušaj nešto novo sa trenutnom ekipom. Ovako ne ide.

Recimo ako Darwin ne bude spreman daj neki 4312 sa Carvalhom kao slobodnom desetkom gdje se najbolje snalazi, ispred Gakpo i Salah. Mislim, razmišljam na glas. Ali ovo neko forsiranje nazor povratka u 2019-tu nema više smisla.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65345 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#65346 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Jel se dobro sjecam ili me sjecanje vara, ali zar nije prije godinu, dvije dosao iz Arsenala glavni fizioteraput?

Ako je tako, rjesio sam vam dilemu.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65347 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Kako sam i pretpostavio - ne planiraju nikakvog veznjaka u ovom prelaznom roku. Slušajući Kloppa, mislim da je problem jer imamo prekrcan vezni red, a nema kupaca ni za jednog od tih igrača. Gakpa su doveli samo jer imamo dvije vrlo ozbiljne ozljede u napadu (i po svemu sudeći ove ozljede su puno ozbiljnije nego se nagađa - dakle Diaz i Jota bi mogli vidjeti teren tek pomalo u završnici sezone).

Ništa, guslaj dalje. Nadam se skorom ispadanju iz svih bonus natjecanja (jer ih nećemo svejedno osvojiti) kako bi se manje trošili u borbi za Ligu Prvaka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#65348 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gledajte to i sa vedrije strane. Klop još nije osvojio Euroliga kup, tako da je to motiv više da se borimo za peto-šesto mjesto.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#65349 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote: 13/01/2023 12:44 Ok, neće se dovoditi niko. Ali daj pokušaj nešto novo sa trenutnom ekipom. Ovako ne ide.

Recimo ako Darwin ne bude spreman daj neki 4312 sa Carvalhom kao slobodnom desetkom gdje se najbolje snalazi, ispred Gakpo i Salah. Mislim, razmišljam na glas. Ali ovo neko forsiranje nazor povratka u 2019-tu nema više smisla.
Vjeruj da ce bolja igra biti bez Nuneza . Salah ce u napad nece se vrtiti po autliniji veza ce raditi svoj posao . Sve senlomi nekako preko Nuneza koji nije ni Jota ni Mane
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65350 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

:-) Nije Nunez kriv jer Salah igra kao Downing - nego Klopp koji je okrenuo Salaha prema vani a Trenta prema unutra. Sad je Nunez izgleda kriv i za vezni red.
Post Reply