Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15251 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Joj kakav je bio Note 2 1.5dci u Guma M prošle godine
Mislim da je za 11000 KM otišao. Vrh mali autić, automatska klima, 360° kamera, senzori, panoramski krov, prešao 155000km. Bagatela.

Doduše to je bilo nekad u martu :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15252 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ruzan ko qrc, al i simpatican isto tako, zenski auto 1/1 :-D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15253 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ma ovaj je bio druga generacija, meni skladan fin auto, daleko od lijepog, ali milion puta ljepši od ovog buljavog prve generacije.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#15254 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Evolution_IV wrote: 11/01/2023 19:17 https://www.olx.ba/artikal/51042010/nissan-note/

vazda ga zeMske vozale, ovo je dobar motor i ima neke opreme :lol:



jesam li ja jedini kojem je gadan ovaj 206/207 hibrid :run:
Ne može biti gadniji od tog Nissana :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15255 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Leon16v wrote: 11/01/2023 19:27
Ne može biti gadniji od tog Nissana :mrgreen:
vala iskreno meni jest, jer mi je 206 originalni lijep auto :)
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#15256 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 11/01/2023 19:17 https://www.olx.ba/artikal/51042010/nissan-note/

vazda ga zeMske vozale, ovo je dobar motor i ima neke opreme :lol:


jesam li ja jedini kojem je gadan ovaj 206/207 hibrid :run:
Nisi, 206+ je veoma gadan mutant. Nikada nisam shvatio ni koji će im klinac u ponudi na evropskom tržištu.

Ovaj Note meni nije loš, nisam ga doživljavao nikada kao tako ružno auto.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15257 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

konektovan wrote: 11/01/2023 18:23
Clio lll sa 1.2 motorom je fina vozilica. Pouzdan i jeftin autić za odrzavanje, a nije ni ruzan kao onaj hyundai i20. :mrgreen:
Samo ljepota pali!

Hvala. :)
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15258 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

EFD22 wrote: 11/01/2023 19:19 Joj kakav je bio Note 2 1.5dci u Guma M prošle godine
Mislim da je za 11000 KM otišao. Vrh mali autić, automatska klima, 360° kamera, senzori, panoramski krov, prešao 155000km. Bagatela.

Doduše to je bilo nekad u martu :mrgreen:
Kad reče panoramski krov, malo sam se zaljubila u jedan danas. :)
https://www.olx.ba/artikal/50878077/lan ... tino-95ks/
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15259 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

banjaluka078 wrote: 11/01/2023 20:53
EFD22 wrote: 11/01/2023 19:19 Joj kakav je bio Note 2 1.5dci u Guma M prošle godine
Mislim da je za 11000 KM otišao. Vrh mali autić, automatska klima, 360° kamera, senzori, panoramski krov, prešao 155000km. Bagatela.

Doduše to je bilo nekad u martu :mrgreen:
Kad reče panoramski krov, malo sam se zaljubila u jedan danas. :)
https://www.olx.ba/artikal/50878077/lan ... tino-95ks/
Lijep autić. Koliko je para šta kaže?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15260 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

to samo fanatici kupuju :D
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15261 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

EFD22 wrote: 11/01/2023 20:56
Lijep autić. Koliko je para šta kaže?
Deset hiljada. Malo mnogo. (?)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15262 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

pogledaj ti i ovaj note ;-)
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#15263 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Au, kakav na kraju buckuris od auta. Ja glasam za alfu i dalje, i ne, ne radim na auto placu :mrgreen:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15264 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Evolution_IV wrote: 11/01/2023 21:03 to samo fanatici kupuju :D
Vidiš da mi se Alfa sviđa, Lancia još dođe kao razumna kupovina. :D
Momak je vozio Libru, onda pobudalio i kupio Pasata. Nije se žešće zeznuo još od kad se odlučio za bivši brak. :D Lancia bila super.
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15265 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Evolution_IV wrote: 11/01/2023 21:03 to samo fanatici kupuju :D
Kao i nissan note...
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15266 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Leon16v wrote: 11/01/2023 21:05 Au, kakav na kraju buckuris od auta. Ja glasam za alfu i dalje, i ne, ne radim na auto placu :mrgreen:
Ja sam dupli blizanac u horoskopu, nije ovo još ništa. :D
Idem ja u subotu provozati Alfu. :)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15267 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

konektovan wrote: 11/01/2023 21:06
Evolution_IV wrote: 11/01/2023 21:03 to samo fanatici kupuju :D
Kao i nissan note...
aha, za razliku od onog makar ima dijelova..
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15268 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Evolution_IV wrote: 11/01/2023 21:08
konektovan wrote: 11/01/2023 21:06

Kao i nissan note...
aha, za razliku od onog makar ima dijelova..
Ima kako nema...
User avatar
Optimist
Posts: 15529
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15269 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

banjaluka078 wrote: 11/01/2023 21:07
Ja sam dupli blizanac u horoskopu, nije ovo još ništa. :D
Idem ja u subotu provozati Alfu. :)
Dok se vas cetverica dogovorite, nema tu kupovine.
Provozaj ponekad passata od momka, ne treba ti auto.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#15270 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

https://www.olx.ba/r/51229842/48562

11.500 za 19 godina harabatiju, Svaka Ćas ocm
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15271 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Optimist wrote: 11/01/2023 21:32
Dok se vas cetverica dogovorite, nema tu kupovine.
Provozaj ponekad passata od momka, ne treba ti auto.
Četiri. Imam ja mog Colta, vozim njega, ali došlo mu vrijeme za penziju.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15272 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Leon16v wrote: 11/01/2023 21:44 https://www.olx.ba/r/51229842/48562

11.500 za 19 godina harabatiju, Svaka Ćas ocm
E, upravo to. Otvaram oglase, gledam godišta, kilometražu i cijene i kontam da ljudi fakat nisu normalni.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15273 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

Leon16v wrote: 11/01/2023 21:44 https://www.olx.ba/r/51229842/48562

11.500 za 19 godina harabatiju, Svaka Ćas ocm
neas ti poima kakoe to močna masina i bjesna kola svese koke navlaye kad prodže glavnom poyyy
User avatar
Optimist
Posts: 15529
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15274 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Proglasise ga ruznim, jer druge mane nisu mogli naci. :)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15275 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Leon16v wrote: 11/01/2023 21:44 https://www.olx.ba/r/51229842/48562

11.500 za 19 godina harabatiju, Svaka Ćas ocm
bkc, znaci ceka da proleti klipnjaca kroz blok, ako vec nije neko zamjenio lezajeve...
Post Reply