Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#50076 Re: Automobilizam - All about
Jetta 2008, 1.9 TDi
Izbcuje mi na boardu natpis "oil sensor werkstatt". Nivo ulja savršen, provjeravano deset puta. Dijagnostika ništa ne prikazuje.
Moguće da je senzor ulja otisao?
Izbcuje mi na boardu natpis "oil sensor werkstatt". Nivo ulja savršen, provjeravano deset puta. Dijagnostika ništa ne prikazuje.
Moguće da je senzor ulja otisao?
- kabal1337
- Posts: 13453
- Joined: 11/02/2012 21:08
#50077 Re: Automobilizam - All about
provjeri prekidac/ senzor za haubu ( otvorena/ zatvorena)
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50078 Re: Automobilizam - All about
jel se gasi il ideweedonjaaa wrote: ↑11/01/2023 10:57 Jetta 2008, 1.9 TDi
Izbcuje mi na boardu natpis "oil sensor werkstatt". Nivo ulja savršen, provjeravano deset puta. Dijagnostika ništa ne prikazuje.
Moguće da je senzor ulja otisao?
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#50079 Re: Automobilizam - All about
ide samo u rikvercskrbavi-admin wrote: ↑11/01/2023 13:20jel se gasi il ideweedonjaaa wrote: ↑11/01/2023 10:57 Jetta 2008, 1.9 TDi
Izbcuje mi na boardu natpis "oil sensor werkstatt". Nivo ulja savršen, provjeravano deset puta. Dijagnostika ništa ne prikazuje.
Moguće da je senzor ulja otisao?
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50080 Re: Automobilizam - All about
evo rjesenje


- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50082 Re: Automobilizam - All about
Reli sa novom mehanikom, zanimljivo. Iako je meni na starim autima bolje kada je sve original, ovo nije loša prerada, tj. sve je na svom mjestu.
Mom rođaku su prije 15-ak godina u Sarajevu ukrali Relija. Jbg, nije ga bio davno kupio, nije imao nikakvu zaštitu i ode...
Mom rođaku su prije 15-ak godina u Sarajevu ukrali Relija. Jbg, nije ga bio davno kupio, nije imao nikakvu zaštitu i ode...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50083 Re: Automobilizam - All about
jok jok, ovo je bolje od originala

- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50085 Re: Automobilizam - All about
Poslije rata kad su masovno uvozena auta. Narocito golfovi. Bilo je i rijetkih primjeraka, samo sto vecina nije znala to. Dizeli bili vrh. Spicoka. Dok su reliji sinkro unisteni. Npr u tuzli 2000+ god. jedan poprilicno rijedak harlequin trica unisten razvozeci hranu i pizzu..citroen xm wrote: ↑11/01/2023 16:41 Reli sa novom mehanikom, zanimljivo. Iako je meni na starim autima bolje kada je sve original, ovo nije loša prerada, tj. sve je na svom mjestu.
Mom rođaku su prije 15-ak godina u Sarajevu ukrali Relija. Jbg, nije ga bio davno kupio, nije imao nikakvu zaštitu i ode...
u moju varos pobjegao sa zapada jedan kosovar koji je negdje ukrao bmw M3 e30 widebody. Prodavao ga. Naravno bez papira. Cijena neka mizerna par hiljada KM. Niko se nije htio okrenuti. Jer “puno trosi”…. Unistio ga i na otpadu na husinu zavriso..
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50086 Re: Automobilizam - All about
ciko se igra na 3:50
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50087 Re: Automobilizam - All about
joj stroja 
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50088 Re: Automobilizam - All about
aždaha
a vidi pored mašine Edija Lovsona
Honda stukla i na 2 i na 4 tocka svijet krajem 80ih
a vidi pored mašine Edija Lovsona
Honda stukla i na 2 i na 4 tocka svijet krajem 80ih
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50089 Re: Automobilizam - All about
ne volim 2 toĆka 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50090 Re: Automobilizam - All about
Ma šta je znala raja, kao što većina ni danas ne zna...B6Redhell wrote: ↑11/01/2023 17:10
Poslije rata kad su masovno uvozena auta. Narocito golfovi. Bilo je i rijetkih primjeraka, samo sto vecina nije znala to. Dizeli bili vrh. Spicoka. Dok su reliji sinkro unisteni. Npr u tuzli 2000+ god. jedan poprilicno rijedak harlequin trica unisten razvozeci hranu i pizzu..
u moju varos pobjegao sa zapada jedan kosovar koji je negdje ukrao bmw M3 e30 widebody. Prodavao ga. Naravno bez papira. Cijena neka mizerna par hiljada KM. Niko se nije htio okrenuti. Jer “puno trosi”…. Unistio ga i na otpadu na husinu zavriso..
G2 1.6 je bio san i to se i kupovalo, ostalo od prije rata. Bilo je i benzinaca 1.3, 1.6, po koji 1.8 ali sve je to težilo da pređe u 1.6 dizel
A da se sačuvalo bar trećina, bilo bi danas svega i svačega što poprilično vrijedi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50092 Re: Automobilizam - All about
Uh može l’ kako i Camaro i trebe?! 
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#50093 Re: Automobilizam - All about
https://www.klix.ba/vijesti/bih/miris-r ... /230111175
Da ovaj nije posao da isproba vuče na kamionu
Kuda ce gore šleperom?
Da ovaj nije posao da isproba vuče na kamionu
Kuda ce gore šleperom?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50095 Re: Automobilizam - All about
"Kako uništiti Subaru" 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50096 Re: Automobilizam - All about
bas, al podera ultimativno off road vozilo
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50097 Re: Automobilizam - All about
Pa kako podera kada ga moraše izvlačiti na prvom prelomu?
Motor, pogon sve 5, bolje od Nive, ali klirens i međuosovinski razmak čine svoje.
Motor, pogon sve 5, bolje od Nive, ali klirens i međuosovinski razmak čine svoje.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50098 Re: Automobilizam - All about
pa levat krenuo ravno preko brijega
zato je stari forester top
zato je stari forester top
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#50099 Re: Automobilizam - All about
Pogledaj senzor na karteru.weedonjaaa wrote: ↑11/01/2023 10:57 Jetta 2008, 1.9 TDi
Izbcuje mi na boardu natpis "oil sensor werkstatt". Nivo ulja savršen, provjeravano deset puta. Dijagnostika ništa ne prikazuje.
Moguće da je senzor ulja otisao?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50100 Re: Automobilizam - All about
[youtube]https://youtu.be/f9JBMdmQnyg[/youtube]
Eto vam sve moguće S klase, svi mogući BMW-i i kompletna njemačka auto industrija. Ja bih se ako može, zadovoljio sa ovim primjerkom.
Eto vam sve moguće S klase, svi mogući BMW-i i kompletna njemačka auto industrija. Ja bih se ako može, zadovoljio sa ovim primjerkom.






