Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#42251 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by PM72 »

55 KM kila jagnjetine pa vi svraćajte...
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#42252 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

PM72 wrote: 11/01/2023 07:36 55 KM kila jagnjetine pa vi svraćajte...
:lol: :lol: :lol:
:run:
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#42253 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Može se vala za te pare kraj mene sve zatvoriti. Za 30 sam zadnji put jeo. Došao ljetos kaže 40. Fala.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#42254 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by PM72 »

Neću je vala ni ja pojest.Što se tiče mene i mojih nek zakatanče i Nek čekaju dijasporu u julu i augustu.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#42255 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Fakat, razumijem inflaciju i sve, ali neke cijene su bas cisti bezobrazluk.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#42256 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by PM72 »

Uvozna jagnjetina u 98% slučajeva i gazde hoće da imaju ne duplu nego troduplu zaradu.Još ti naplate krišku hljeba marku i ćasu naribanog kupusa 3 KM...
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#42257 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

drug_profi wrote: 11/01/2023 00:33 Jutros šok.
Sa lijeve strane ceste sa divljeg prikljucka uvali mi se golf cetvorka potpuno neocekivano i taman kad sam krenuo kociti, vidim da ne treba.
Ubrza lik tako da ga nisam mogao ni dohvatiti. Ode ispred i fino vozi taman kako meni pase. Kontam care svaka cast.
Za nepovjerovat. Mislim vidis da ima jos poneko pismen.
Ali sam bio blago šokiran da nisam morao u drugu ubaciti. To je vec normala da ti se uvali i da moras full kocnicu i onda druga i guslaj, jer se njemu ne zuri, samo mu se zurilo uvaliti.
Juce meni kontra na cesti od skenderije prema vrbanji. znaci covjek iz ulicice kod autocesta izlazi i presjeca dvije pune polukuruzno i ide prema vrbanji i ja samo popustio gas pustam ga vidim budala da se ne nerviram i kontam ubrzace kad on jos prikoci radi radana na 30. E tad mi je zivce povadio i onda sam legao na sirenu i porplazim pored njega i govorim mu hajde ubacio si se zasto prikoci, on govori radar, pa budalo jedan napravio si puno veci prekrsaj nego da te radar uhvati 10 preko ogranicenja. Ako si se vec uvalio onda udari po gasu i vozi.
User avatar
konektovan
Posts: 51481
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#42258 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 11/01/2023 08:10 Može se vala za te pare kraj mene sve zatvoriti. Za 30 sam zadnji put jeo. Došao ljetos kaže 40. Fala.
:thumbup:
User avatar
nepass1
Posts: 14693
Joined: 06/07/2017 07:35

#42259 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Vozim sa glavne desno i onda prema kruznom kod pekare as. I ona raskrsnica za skretanje u a.sacirbegovic prema robotu. Treba od pekare as hoce da skrene lijevo. Ja lijevom trakom prema kruznom vozim i vidim je sta radi. Blicam ono pa vidis me da idem direkt u tebe. Haj da je ona krenula, nego samo namotala, usla u moju traku i stoji pa da ja zakocim i pustim je. Jos dize ruku kao sorry jebi ga, ja to slucajno.
Morao sam cicati da je ne opalim i ne predjem u desnu traku.

Svaki dan se moze udes napraviti da ne budes kriv. Kupiti kakvu trulju od 5-6k i uzimati pare od osiguranja
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#42260 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by xamp »

nepass1 wrote: 11/01/2023 10:48 Vozim sa glavne desno i onda prema kruznom kod pekare as. I ona raskrsnica za skretanje u a.sacirbegovic prema robotu. Treba od pekare as hoce da skrene lijevo. Ja lijevom trakom prema kruznom vozim i vidim je sta radi. Blicam ono pa vidis me da idem direkt u tebe. Haj da je ona krenula, nego samo namotala, usla u moju traku i stoji pa da ja zakocim i pustim je. Jos dize ruku kao sorry jebi ga, ja to slucajno.
Morao sam cicati da je ne opalim i ne predjem u desnu traku.

Svaki dan se moze udes napraviti da ne budes kriv. Kupiti kakvu trulju od 5-6k i uzimati pare od osiguranja
Blicanje nije oznaka 'vidis li me', nego se u saobracju koristi 'vidim te, bujrum prodji'. Barem iz vremena kulturne voznje koju i ja rado praktikujem.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#42261 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by PM72 »

I da upozoriš ostale na patrolu policije :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14693
Joined: 06/07/2017 07:35

#42262 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

xamp wrote: 11/01/2023 11:05
nepass1 wrote: 11/01/2023 10:48 Vozim sa glavne desno i onda prema kruznom kod pekare as. I ona raskrsnica za skretanje u a.sacirbegovic prema robotu. Treba od pekare as hoce da skrene lijevo. Ja lijevom trakom prema kruznom vozim i vidim je sta radi. Blicam ono pa vidis me da idem direkt u tebe. Haj da je ona krenula, nego samo namotala, usla u moju traku i stoji pa da ja zakocim i pustim je. Jos dize ruku kao sorry jebi ga, ja to slucajno.
Morao sam cicati da je ne opalim i ne predjem u desnu traku.

Svaki dan se moze udes napraviti da ne budes kriv. Kupiti kakvu trulju od 5-6k i uzimati pare od osiguranja
Blicanje nije oznaka 'vidis li me', nego se u saobracju koristi 'vidim te, bujrum prodji'. Barem iz vremena kulturne voznje koju i ja rado praktikujem.
Kad vidis da vozim 50km/h na 70-50m od tebe a znas da nemas prednost vjerovatno skontas da ti blicam i jebem sve po spisku
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#42263 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by xamp »

nepass1 wrote: 11/01/2023 11:09
xamp wrote: 11/01/2023 11:05

Blicanje nije oznaka 'vidis li me', nego se u saobracju koristi 'vidim te, bujrum prodji'. Barem iz vremena kulturne voznje koju i ja rado praktikujem.
Kad vidis da vozim 50km/h na 70-50m od tebe a znas da nemas prednost vjerovatno skontas da ti blicam i jebem sve po spisku
To znaci 'vidi ovog sto jurca, bas je fin sto hoce da pocne da kuci u toj brzini, hvalaaa!' - i onda ti uleti i stane ispred tebe! Tup.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#42264 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Zavisi kako blicas, ako blicnes jednom to uglavnom znaci pustam te, ako blicnes nekoliko puta kratko znaci da mu jebes sve po spisku zbog necega, ovo kad ti neko ide u susret.
Kad je neko ispred tebe i nema nikakvog pustanja, i jedno blicanje znaci da je uradio nesto sto nije ok ali da te nije puno naljutio pa samo da mu das do znanja da nije ok, ako vise puta kratko blicnes opet isto zbaci da mu jebes sve, sto vise puta blicnes to znaci da te vise iznervirao. :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#42265 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

drug_profi wrote: 11/01/2023 00:33 Jutros šok.
Sa lijeve strane ceste sa divljeg prikljucka uvali mi se golf cetvorka potpuno neocekivano i taman kad sam krenuo kociti, vidim da ne treba.
Ubrza lik tako da ga nisam mogao ni dohvatiti. Ode ispred i fino vozi taman kako meni pase. Kontam care svaka cast.
Za nepovjerovat. Mislim vidis da ima jos poneko pismen.
Ali sam bio blago šokiran da nisam morao u drugu ubaciti. To je vec normala da ti se uvali i da moras full kocnicu i onda druga i guslaj, jer se njemu ne zuri, samo mu se zurilo uvaliti.
To mi je najgori obicaj koji krembili furaju kod nas. Jos mi je gore kad iza mene nema nikoga pa mi to uradi i onda lagano ispred mene nakon sto sam morao usporiti 10-20 radi njega.
A onda mi jos oduzme godinu zivota i kad nakon svega toga za 200-300 metara skrene negdje. Pa zasto maaaajku ti jebxx samozivu?
BadBoy
Posts: 9612
Joined: 01/11/2005 21:55

#42266 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Ma nakotilo se ljenivaca to je nenormalno, sve na štangasu kreću na zeleno i treba im godina da dobave do 40 km/h.

Ti dalje tvrdim TDI je napravio puno štete za saobraćaj u Sarajevu
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#42267 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Štede gorivo
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#42268 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Naslovnica wrote: 11/01/2023 12:38 Štede gorivo
Kap goriva je pravo puno moramo ih razumjeti
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#42269 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote: 11/01/2023 12:16 Ma nakotilo se ljenivaca to je nenormalno, sve na štangasu kreću na zeleno i treba im godina da dobave do 40 km/h.

Ti dalje tvrdim TDI je napravio puno štete za saobraćaj u Sarajevu
pogresna tvrdnja...
puno stete za saobracaj prave degenerici koji dignu kredit 15 milja i kupe mezar za 17,onda nemaju da jedu,da rade servise,nemaju za gorivo,a vozaju se stalno i imaju velike prohtjeve u zivotu da bi se qrcili takmicili s komsijama i kolegama na poslu ,takvih ti.je bar 70% u sarajevu.oni stede na svemu u zivotu i pilje u bord stalno ,nemaju veze o autima,nesposobni su za drzanje pravca i odrzavanje konstantne brzine jer stalno pilje u mobitel i drkaju po njemu.
Dzontra_Volta
Posts: 8009
Joined: 20/01/2011 11:10

#42270 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dzontra_Volta »

Stani, pilje li u bord ili u mobitel? :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#42271 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Dzontra_Volta wrote: 11/01/2023 17:08 Stani, pilje li u bord ili u mobitel? :mrgreen:
naizmjenicno :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#42272 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Jutros sam vozio auto putem i šta vidim...
ženska juri 120 na sat i gledajući u retrovizor
sa strane stavlja karmin!!!
I naravno, počinje da ulazi u moju traku!
Toliko sam se uplašio da mi je ispala
mašinica za brijanje iz jedne ruke, i sendvič
iz druge.
Pokušavajući koljenima da upravljam
volanom, ispada mi mobilni koga sam držao
na ramenu pokušavajući da razgovaram i
upada u kafu koju sam držao između nogu.
Tastatura na laptopu se potpuno umrljala.
Sreća da se nisu pokvasile novine koje sam
držao na volanu...
Bem ti žene vozače!
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#42273 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Naslovnica wrote: 11/01/2023 17:23 Jutros sam vozio auto putem i šta vidim...
ženska juri 120 na sat i gledajući u retrovizor
sa strane stavlja karmin!!!
I naravno, počinje da ulazi u moju traku!
Toliko sam se uplašio da mi je ispala
mašinica za brijanje iz jedne ruke, i sendvič
iz druge.
Pokušavajući koljenima da upravljam
volanom, ispada mi mobilni koga sam držao
na ramenu pokušavajući da razgovaram i
upada u kafu koju sam držao između nogu.
Tastatura na laptopu se potpuno umrljala.
Sreća da se nisu pokvasile novine koje sam
držao na volanu...
Bem ti žene vozače!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BadBoy
Posts: 9612
Joined: 01/11/2005 21:55

#42274 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/01/2023 17:03
BadBoy wrote: 11/01/2023 12:16 Ma nakotilo se ljenivaca to je nenormalno, sve na štangasu kreću na zeleno i treba im godina da dobave do 40 km/h.

Ti dalje tvrdim TDI je napravio puno štete za saobraćaj u Sarajevu
pogresna tvrdnja...
puno stete za saobracaj prave degenerici koji dignu kredit 15 milja i kupe mezar za 17,onda nemaju da jedu,da rade servise,nemaju za gorivo,a vozaju se stalno i imaju velike prohtjeve u zivotu da bi se qrcili takmicili s komsijama i kolegama na poslu ,takvih ti.je bar 70% u sarajevu.oni stede na svemu u zivotu i pilje u bord stalno ,nemaju veze o autima,nesposobni su za drzanje pravca i odrzavanje konstantne brzine jer stalno pilje u mobitel i drkaju po njemu.
Ma sve se slažem, moj komentar je ironičan i usmjeren samo na degenerike kojima treba godina da ubrzaju. Naučilo ga da samo odvoji kvačilo i to je to
Dzontra_Volta
Posts: 8009
Joined: 20/01/2011 11:10

#42275 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dzontra_Volta »

Volio bih otvoriti mozak ovakvih ljudi, da vidim u čemu je štos.

Image
Post Reply