Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#42201 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
neki ne jedu janjetinu(draze mi je 15 cevapa dobrih pojest), meni je sendvic, nesto slatko i malo vode dosta, tip sam koji ne voli stajat ako bas ne mora 
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#42202 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma moze se u povratku stajat, tad idem kuci, a kuci se ne moze zakasnit.
U odlasku se gleda prolazno vrijeme.
U odlasku se gleda prolazno vrijeme.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#42203 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
drug_profi wrote: ↑09/01/2023 16:05 Ma moze se u povratku stajat, tad idem kuci, a kuci se ne moze zakasnit.
U odlasku se gleda prolazno vrijeme.
najgori su vozaci gledaĆi, kao fol uziva u voznji i razgleda prirodu, pri tom ide dobro ispod ogranicenja i drka ljude iza, gledaj u cestu majmune
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#42204 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kome se razgleda lagano bus ili voz.
Ja sam uvijek pravio više pauza u povratku.
Na more kad idem nijednu, do Beča jednu u ZG, i tako.
Ja sam uvijek pravio više pauza u povratku.
Na more kad idem nijednu, do Beča jednu u ZG, i tako.
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#42205 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam stao na meso ima 15 godina.
Lažem, jesam jednom.
Lažem, jesam jednom.
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#42206 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gledač i uživalac jesam, sporač i drkadžija nikada.Evolution_IV wrote: ↑09/01/2023 16:27drug_profi wrote: ↑09/01/2023 16:05 Ma moze se u povratku stajat, tad idem kuci, a kuci se ne moze zakasnit.
U odlasku se gleda prolazno vrijeme.![]()
najgori su vozaci gledaĆi, kao fol uziva u voznji i razgleda prirodu, pri tom ide dobro ispod ogranicenja i drka ljude iza, gledaj u cestu majmune![]()
- smurf
- Posts: 70259
- Joined: 01/08/2008 10:53
- Location: vjerna ŽEKIPA
#42207 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ne volim ni ja stajati, pogotovo kada me radar uhvati, ali kao i ja'njetina, moram stati
Najgore situacije su mi kada me zaustavi radar i dok se peglam sa njim tetka lagano prodje... I svaki put kazem "Eto vidite, sada ja opet moram po gasu da me ne pegla"
Nije mi jednom oprostena kazna na tu foru, ko veli vidi budale, goni ga tamo... I nerijetko mi kaze gdje jos ima patrola 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#42208 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma znas na koje mislimNaslovnica wrote: ↑09/01/2023 16:34Gledač i uživalac jesam, sporač i drkadžija nikada.Evolution_IV wrote: ↑09/01/2023 16:27
![]()
najgori su vozaci gledaĆi, kao fol uziva u voznji i razgleda prirodu, pri tom ide dobro ispod ogranicenja i drka ljude iza, gledaj u cestu majmune![]()
![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#42209 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja samo gledam druge kako se guze i ako su bas ok ošlajfam ga
inace u toku voznje sam poceo pit leksaurine i tramadole.... lakse svarim retardluk..... zao mi je sto ne duvam a dojio bih vutru da ćilam dok vozim
inace u toku voznje sam poceo pit leksaurine i tramadole.... lakse svarim retardluk..... zao mi je sto ne duvam a dojio bih vutru da ćilam dok vozim
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42210 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih ja ih znam po dva cak i tri puta preticati neke, i odmorim i popijem kafu/sok a on bez stajanja dodje na more i jos kaze umoran, a dodjem opet prije njih
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42211 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Guzica i ledja zabole samo kod vecine njemackih auta,izuzetak su visoka klasa.
Ja vozim francuza i ne umorim se jer su veoma udobna sjedista
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#42212 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U moju garažu pičić (reno),borić (citroen) i lavić (pežo) nikad ući neće...
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42214 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako ćeš nazvati sporaćem čovjeka koji vozi 5 do 10 iznad maksimalno dozvoljene brzine?Ateista wrote: ↑09/01/2023 14:25Prezvakana tema hiljadu uta, vecina ne pretice da bi ranije stigli vec sto je dosadno peglati brzinom kojom drugi voze. I sam znam preteci nekog iako cu mozda doci minutu prije njega, mozda i poslije ako cu stati na pumpu, ali vrijedi ako cu bar minutu duze voziti svojim tempom a ne biti primoran da pratim tempo nekog sporaca.
U slucaju koji pominjes ne podrzavam preticanje preko pune, osim u rijetkim prilikama.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42215 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad neko ide poslovno, to i mogu da razumijem. Ali, kad ide na more itsl. ne kontam čemu žurba. Kao da će mu more pobjeći (oseka je gadna stvar).
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#42216 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sto prije dodjes na more,prije ces na plazu zauzet mjesto 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42217 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto to sam vidio u Visokom, doduše ovaj je bio pored mene pa mi nije smetao. Lik gleda u semafor i ne konta da može da krene (on ide desno, ja lijevo a meni se pali zeleno kad njemu prođe interval zelenog).nepass1 wrote: ↑09/01/2023 14:31 Svasta se vidi o svacemu sam pisao ali sto me bas izbije iz cipela situacija danas. Semafor prema gradu kod rtv doma. U sve tri trake po jedno auto. Ja drugo auto u lijevoj traci. Prebaci na zeleno. Krece onaj iz desne, krece iz srednje frajer ispred mene gleda u semafor. Znaci ne prica na mob, ne gleda mob, nema saputnika da prica. Vidim ga gleda semafor ovi odmakli 10m on tek ubacuje u prvu.
Ja bih ga pravo zapalio.
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#42218 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije samo do sjedišta, kod Francuza je to više do ovjesa. Ima udobnih sjedišta kod njemačkih auta i mimo višeg srednjeg segmenta, ali je ovjes poprilično krut.
Ne znam koji ti je Francuz u pitanju, ali nisam primijetio nešto velepreudobna sjedišta, dok ovjes jesam, u dobrom dijelu Francuza u kojim sam se vozao.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#42219 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Susjedne drzave nisu daleko pa mi se ne zuri bez pauze, bez da stanem negdje i popijem kafu. Ja cigare ne pusim u autu, tako da moram jednom stati
Obicno krenem ranije, i planiram sa pauzom stici u neko planirano vrijeme.
Nikog neusporavam na putu, vozim najvise po ogranicenju, do max +20 kmh na otvorenoj. Iskreno mrzim kad jurcaju ko muhe bez glave dole po hercegovini ili oko Kupresa-Livna. Ko zeli brze voziti, ima autoput. Medjutim, obicno im tu fali konja i kubika pa onda se dokazuju na cesti gdje je ogranicenje 80 kmh
Obicno krenem ranije, i planiram sa pauzom stici u neko planirano vrijeme.
Nikog neusporavam na putu, vozim najvise po ogranicenju, do max +20 kmh na otvorenoj. Iskreno mrzim kad jurcaju ko muhe bez glave dole po hercegovini ili oko Kupresa-Livna. Ko zeli brze voziti, ima autoput. Medjutim, obicno im tu fali konja i kubika pa onda se dokazuju na cesti gdje je ogranicenje 80 kmh
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#42220 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Al je dobar onaj prvi osjecaj kad se bucnes u more
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#42221 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
o tom ti pricam.. i miris borova i mora
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42222 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa da uđem u hladnu vodu? Neka, hvala.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42224 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Subjektivno je to, doduše. Čim se malo navikneš na vodu skontaš da ti je bolje da ne izlaziš.
Krenem ja rano ujutru, tj. par sati iza ponoći. Ljepše je voziti a taman mi dođe pauza kad je jutarnja kafa.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#42225 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sacekas da se plicak napuni rajom da malo ugriju vodu i onda se zavalis u toplu struju... 
