Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42176 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajd' sad da lijepo prizna ko je od forumaša ovaj na 3:02.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
#42178 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I na svakih kilometar saobracajci vrebajuLaplace wrote: ↑04/01/2023 18:19Iz smjera Doboja je haos, naročito kad se približiš Gračanici. Ono, svako malo se mijenja ograničenje. Hit je onih par krivina prije Interexa: ograničenje 50 pa 80 pa onda nekih 50 do 100 m kasnije opet 50 (ili 60). Uvijek mi je bilo nejasno čemu ograničenje 80 na tako kratkoj dionici.
- Laertes
- Posts: 5065
- Joined: 08/01/2015 18:25
#42179 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E vidiš kako je nama kad moramo u Sarajevo... Il' u Gračanicu...komsinica_s_drugog wrote: ↑07/01/2023 19:53I na svakih kilometar saobracajci vrebajuLaplace wrote: ↑04/01/2023 18:19
Iz smjera Doboja je haos, naročito kad se približiš Gračanici. Ono, svako malo se mijenja ograničenje. Hit je onih par krivina prije Interexa: ograničenje 50 pa 80 pa onda nekih 50 do 100 m kasnije opet 50 (ili 60). Uvijek mi je bilo nejasno čemu ograničenje 80 na tako kratkoj dionici.Radje bih na Mjesec isla nego u Gracanicu autom. Ili u Tuzlu
![]()
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
#42180 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam, ja u Sarajevo idem Karuse - Sije - Maglaj - Zepce - Zenica pa autoputLaertes wrote: ↑07/01/2023 20:41E vidiš kako je nama kad moramo u Sarajevo... Il' u Gračanicu...komsinica_s_drugog wrote: ↑07/01/2023 19:53
I na svakih kilometar saobracajci vrebajuRadje bih na Mjesec isla nego u Gracanicu autom. Ili u Tuzlu
![]()
![]()
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#42181 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I to a i s druge strane nije zabranjeno xsari da vozi ispod ogranicenja...Naslovnica wrote: ↑05/01/2023 17:56Bude ovdje djece, svako malo lopta izleti, bolje voziti sporije od ograničenja i ne dovoditi u opasnost ni sebe ni druge.
Svaka čast opreznom vozaču, za razliku od bahatih kabadahija.
Na kraju krajeva, ako se nekome žuri treba krenuti ranije, ha ja!
![]()
- Laertes
- Posts: 5065
- Joined: 08/01/2015 18:25
#42182 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
komsinica_s_drugog wrote: ↑08/01/2023 07:04Ne znam, ja u Sarajevo idem Karuse - Sije - Maglaj - Zepce - Zenica pa autoput![]()
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#42183 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najbolje da se zabrani saobraćaj m/v na ovom "dječijem igralištu", a da putnici pješke prolazeNaslovnica wrote: ↑05/01/2023 17:56Bude ovdje djece, svako malo lopta izleti, bolje voziti sporije od ograničenja i ne dovoditi u opasnost ni sebe ni druge.
Svaka čast opreznom vozaču, za razliku od bahatih kabadahija.
Na kraju krajeva, ako se nekome žuri treba krenuti ranije, ha ja!
![]()
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42184 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne treba biti toliko ekstreman, dovoljno je da se brzina ograniči na 5 km/h.HelaS wrote: ↑08/01/2023 09:29Najbolje da se zabrani saobraćaj m/v na ovom "dječijem igralištu", a da putnici pješke prolazeNaslovnica wrote: ↑05/01/2023 17:56
Bude ovdje djece, svako malo lopta izleti, bolje voziti sporije od ograničenja i ne dovoditi u opasnost ni sebe ni druge.
Svaka čast opreznom vozaču, za razliku od bahatih kabadahija.
Na kraju krajeva, ako se nekome žuri treba krenuti ranije, ha ja!
![]()
![]()
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42185 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I to je brzo, bolje je da se na toj dionici stane sa autom i onda se tih nekoliko kilometara gura vozilo
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#42188 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Neki dan sam u Ilijašu parkirao auto i produžio pješice - tako mi je bilo brže. Parkirao preko puta Dijane i do autobuske išao pješice. Doslovno je tako bilo brže nego se vući u koloni poslije prolaska voza (par minuta čekaš da bi se pomjeri za metar ili dva i opet ispočetka).
- Staylezz
- Posts: 249
- Joined: 25/09/2020 13:49
#42189 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Cesta za Igman/Bjelašnicu. Šta je u glavi čovjeka koji te pretiče po punoj liniji a vozis 65-70 km/h (ogranicenje 60) samo da bi na kraju zajedno sa tobom parkirao na Malom Polju.
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
- Staylezz
- Posts: 249
- Joined: 25/09/2020 13:49
#42191 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vjerovatno, a te 2 min iskoristio da se pohvali suvozacu, jes' vidio kako sam onog otresao preko pune
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#42192 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prezvakana tema hiljadu uta, vecina ne pretice da bi ranije stigli vec sto je dosadno peglati brzinom kojom drugi voze. I sam znam preteci nekog iako cu mozda doci minutu prije njega, mozda i poslije ako cu stati na pumpu, ali vrijedi ako cu bar minutu duze voziti svojim tempom a ne biti primoran da pratim tempo nekog sporaca.
U slucaju koji pominjes ne podrzavam preticanje preko pune, osim u rijetkim prilikama.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#42193 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kaže ti meni jedan,nakon mog pitanja jel se ikad odmori i popije kafu ili sok na putu do mora- " gdje ću stajat pa da me svi prođu koje sam pretekao"
Krene levat na odmor pa po gasu,suvozač podere tepsije kočeći na suho..i to odmor?
Krene levat na odmor pa po gasu,suvozač podere tepsije kočeći na suho..i to odmor?
- nepass1
- Posts: 14693
- Joined: 06/07/2017 07:35
#42194 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svasta se vidi o svacemu sam pisao ali sto me bas izbije iz cipela situacija danas. Semafor prema gradu kod rtv doma. U sve tri trake po jedno auto. Ja drugo auto u lijevoj traci. Prebaci na zeleno. Krece onaj iz desne, krece iz srednje frajer ispred mene gleda u semafor. Znaci ne prica na mob, ne gleda mob, nema saputnika da prica. Vidim ga gleda semafor ovi odmakli 10m on tek ubacuje u prvu.
Ja bih ga pravo zapalio.
Ja bih ga pravo zapalio.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#42195 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Razumijem ga u potpunosti, i ja kad negdje idem ne volim da me bilo sta remeti, vec volim uzivati u voznji i ne zelim to da prekidam, ne trebaju mi nikakve kafe ni sokovi, stanem ako bas neko drugi insistira.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#42196 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako te guzica i leđa ne zabole? Ili si mlad...ja sam nekad,prije 20 godina,išao na dan na vrh Pelješca...poranim,vozim,dođem i kupam se čitav dan i opet nazad...to sad ne bi uradio ni za kakve pare.Doduše,ne bi ni mogao
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#42197 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vala ja volim stati vise puta na ljepom mjestu, nigdje ne zurim kad idem na odmor, opustanje, dobra atmosfeta, sok,kafa, cigar jutarnji vani uz sunce predobar osjecaj 
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#42198 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je normala otfurat do Splita ili Dubrovnika, Neuma u cugu. I vratiti se isti dan. Eventualno plin dosuti negdje, baciti piš. Ništa kafa, sokovi... jebo to.
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#42199 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svako ima svoje razloge.
Meni je put na jug u 99% slučajeva put na godišnji, pekara u Ostrošcu, pauza sa kafom iz termosa na nekom odmorištu iza Aleksinog hana, Bingo prije Mostara...
I supruga i ja uživamo u tim stvarima, tako da jedva čekam jope južno.
Meni je put na jug u 99% slučajeva put na godišnji, pekara u Ostrošcu, pauza sa kafom iz termosa na nekom odmorištu iza Aleksinog hana, Bingo prije Mostara...
I supruga i ja uživamo u tim stvarima, tako da jedva čekam jope južno.
- smurf
- Posts: 70259
- Joined: 01/08/2008 10:53
- Location: vjerna ŽEKIPA
#42200 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gluho bilo proci kroz Jablanicu a ne stati na ja'njetinu, barem jednom ako se isti dan vraća... Bas slutite 


