SDA-All about

User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#81551 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

:thumbup: :kiss:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#81552 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Baltazar_khan wrote: 30/12/2022 23:07 Clanak na raportu. da se zna zbog cega je propao McDonald's u BiH :run:
https://rb.gy/mlxr57

Potom su došli do podataka da je Ihtijarević marketinške pozicije u centru grada, koje je godinama zakupljivao upravo McDonald's ustupio političkoj stranci. I to pred izbore. Na McDonalds'ovim plakatima su se tako našle slike Sebije i Bakira Izetbegovića, Faruka Kapidžića.
Znsci i ovde sda se upetljala, nevjerovatno, ljudi sa cime imaju dodira to se raspadne :-)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#81553 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

anelsol wrote: 31/12/2022 16:24
Blixen wrote: 30/12/2022 08:26

pravi sda kadar :D

primitivac i siljedzija
Kandidatura mu je totalno pogrešan potez
Jedino se u ovome slažemo

Lik je Krimos i primitivac
Vlast nije za njega
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#81554 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

A sto je pogresan potez? Pa pravi sda kadar
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#81555 Re: SDA-All about

Post by Baltazar_khan »

kakvo je ovo kmecanje sda bratije zbog dubioze sinoc na proslavi nove? hahahaha od mulahusica do cakijasa. pojedose muda ona zelena od muke :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#81556 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Kazu nikad gore nije bilo.... :lol: teske muke.
Neko je upravo zelene termite Raid-om naprskao
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#81557 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Insinuiraju da su u Kaknju odradili kako treba; večer Kur'ana u vrijeme slavlja za Novu godinu. I to ko zna koji put za redom. A u Sarajevu ćafiri,komuniste i općenito osmorka doveli tamo neke narkomane i skupo ih platili. Da se se njih pitalo,bilo bi..zna se
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#81558 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Trebalo je ovo sinoć pojačati TBF-om za jači efekat.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#81559 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

giannibelif wrote: 01/01/2023 23:10 Trebalo je ovo sinoć pojačati TBF-om za jači efekat.
Image

dok smo se sinoc svi dobro provodili i turista koji su uzivali u gradu, bolesnici dns pokazuju svoje pravo lice :lol: :lol:

koja radikalna i zaostala skupina :run:, i onda kad kazes da rade namjernu radikalizaciju dijela bosnjackog naroda uvrijede se kao naivne mlade :-)
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#81560 Re: SDA-All about

Post by House »

odvratan spin. SDA i njihovi botovi su najveće zlo po bošnjake.

mrš u opoziciju, stoko!
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#81561 Re: SDA-All about

Post by pici »

Selamim sdO i da im da bidnu kostruktivna opozicija u NG pa vam djed mraz mozda uslisi molitvu da bidnete dio vlasti u nekom naselju sa semaforom.

User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#81562 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

pici wrote: 02/01/2023 09:46 pa vam djed mraz mozda uslisi molitvu da bidnete dio vlasti u nekom naselju sa semaforom.
:lol:

:thumbup:

Puno im je :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#81563 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Imaju u Živinicama dva semafora.
Wi Believe I Can Fi
Posts: 25
Joined: 27/12/2022 15:35

#81564 Re: SDA-All about

Post by Wi Believe I Can Fi »

Leverage wrote: 02/01/2023 10:11 Imaju u Živinicama dva semafora.
Doće im u diskoteku i đus šta više hoće
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#81565 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Wi Believe I Can Fi wrote: 02/01/2023 10:12
Leverage wrote: 02/01/2023 10:11 Imaju u Živinicama dva semafora.
Doće im u diskoteku i đus šta više hoće
Vodku, logično.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#81566 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Image
Image

2 dan kmecanja , daj svake godine da dubioza svira kad ovi ovako kmece :lol: :lol: :mrgreen:
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#81567 Re: SDA-All about

Post by HelaS »

tramvajtrojka wrote: 02/01/2023 00:11
giannibelif wrote: 01/01/2023 23:10 Trebalo je ovo sinoć pojačati TBF-om za jači efekat.
Image

dok smo se sinoc svi dobro provodili i turista koji su uzivali u gradu, bolesnici dns pokazuju svoje pravo lice :lol: :lol:

koja radikalna i zaostala skupina :run:, i onda kad kazes da rade namjernu radikalizaciju dijela bosnjackog naroda uvrijede se kao naivne mlade :-)
Ovim poremećenim osobama i ovdje se pomaže u njihovoj promociji i davanju značaja, upravo ovakvim objavama. Samo ignore, i nestat će ih...
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#81568 Re: SDA-All about

Post by HelaS »

HelaS wrote: 02/01/2023 11:19
tramvajtrojka wrote: 02/01/2023 00:11
dok smo se sinoc svi dobro provodili i turista koji su uzivali u gradu, bolesnici dns pokazuju svoje pravo lice :lol: :lol:

koja radikalna i zaostala skupina :run:, i onda kad kazes da rade namjernu radikalizaciju dijela bosnjackog naroda uvrijede se kao naivne mlade :-)
Ovim poremećenim osobama i ovdje se pomaže u njihovoj promociji i davanju značaja, upravo ovakvim objavama. Samo ignore, i nestat će ih...
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#81569 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

Zasto se bosnjaci ovoliko brinu za docek nove godinu koju inace ne slave?

Da li se mozda bosnjaci stavljaju na stranu dodika pljuvanjem po strancima i americi?
Wi Believe I Can Fi
Posts: 25
Joined: 27/12/2022 15:35

#81570 Re: SDA-All about

Post by Wi Believe I Can Fi »

Imati u vidu koliko su bošnjaci nepismeni i zatucani prvo a onda sve ostalo.

Ne mislim nikoga da uvrijedim ali ko ima posla sa tzv običnim narodom shvatit će sve.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81571 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Poslat žensko dijete u srednju školu kod bošnjaka je bio čin ravan prelasku na drugu vjeru..
Wi Believe I Can Fi
Posts: 25
Joined: 27/12/2022 15:35

#81572 Re: SDA-All about

Post by Wi Believe I Can Fi »

PM72 wrote: 02/01/2023 12:22 Poslat žensko dijete u srednju školu kod bošnjaka je bio čin ravan prelasku na drugu vjeru..
To po zabitima i selendrama, prigradskim zonama potpisujem u gradu baš nije slučaj.

Naročito prije rata sada je to bože sačuvaj.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#81573 Re: SDA-All about

Post by YouAreMyDestiny »

Wi Believe I Can Fi wrote: 02/01/2023 12:16 Imati u vidu koliko su bošnjaci nepismeni i zatucani prvo a onda sve ostalo.

Ne mislim nikoga da uvrijedim ali ko ima posla sa tzv običnim narodom shvatit će sve.
Slažem se. Nepismeni, zatucani i glupi. Radim sa ljudima, pa znam.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#81575 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Joj suza, joj muke. Ah što volim ovaj grad!
Post Reply