Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ja ne znam otkud nama ideja da se povezujemo sa top igračima tipa Belingem ili onaj Enzo kada se iz aviona vidi da mi Evrope iduće godine vidjeti nećemo ako se nešto dramatično ne promjeni. Propušten je ljetni prelazni rok kada se sredina morala pojačati sa 2 kvalitetna igrača.
U svaku utakmicu ulazimo isto, totalno smušeni i uglavnom primamo gol te slijedi ganjanje rezultata. Nikakve stabilnosti u sredini nema a i Klop je previše tvrdoglav, može vala probati da gurne Arnolda naprijed a Gomeza na beka.
Za sada imamo neke sreće iako je smiješno da nam za Vilu ili Lester treba sreća. Ali to će stati kad tad a konkurencija za 4 mjesto je žestoka.
I pustili smo Manea zbog povećanja plate od 100k a dali 100m za igrača koji za sada pokazuje jako malo. Vjerovatno će nekad proraditi ali nama treba trenutni impakt.
Ma i Manea smo psovali cijelu prvu polusezonu. Tek je poslije Afcona procepio, odnosno kad je dosao Diaz na njegovu poziciju a on prekomandovan sa krila na centralnog.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑30/12/2022 23:04
Keita fine dvije lopte podijelio, šteta što nema bar još jedinu godinu da se bar kakva takva novčanica uzme na ljeto.
Nije opravdao feninga ulozenog u njega. Sretno mu bilo i treba mu natrpat dobru kesu zehire da ponese novom gazdi.