Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#65076 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

AmiĐa_Idriz wrote: 30/12/2022 21:08
sve_ovo_ja wrote: 30/12/2022 21:07 Stream negdje?
https://strikeout.ws/liverpool-vs-leice ... y-stream-1
Hvala :thumbup:
Proseta se lik kao na crvenom tepihu... :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65427
Joined: 16/07/2012 16:00

#65077 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ovo je cirkus.
Ja da sam Klop ja bih ih nogama šutao...

Idi Robo u 3 pm
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65078 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Užas na svim stranama. Izgubljena utakmica.
Mustang1
Posts: 29941
Joined: 29/12/2010 17:31

#65079 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Gdje si ti Amidja prije gubio utakmice u 27.oj minuti? :D
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#65080 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Puni stomaci nakon praznika.
Majku li im jebem šta napraviše od onakve ekipe.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#65081 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Nije da su zaslužili ovaj go, ali vrtiti će se dugo po netu :D
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#65082 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Joj baksuza braćo draga...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65083 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Šteta što nije Darwinov šut čisto ušao. Ono prvo ne vrijedi komentarisati. I dalje užasna i odron utakmica.
User avatar
MMM1977
Posts: 6720
Joined: 15/07/2009 12:56

#65084 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Ja ne znam otkud nama ideja da se povezujemo sa top igračima tipa Belingem ili onaj Enzo kada se iz aviona vidi da mi Evrope iduće godine vidjeti nećemo ako se nešto dramatično ne promjeni. Propušten je ljetni prelazni rok kada se sredina morala pojačati sa 2 kvalitetna igrača.

U svaku utakmicu ulazimo isto, totalno smušeni i uglavnom primamo gol te slijedi ganjanje rezultata. Nikakve stabilnosti u sredini nema a i Klop je previše tvrdoglav, može vala probati da gurne Arnolda naprijed a Gomeza na beka.

Za sada imamo neke sreće iako je smiješno da nam za Vilu ili Lester treba sreća. Ali to će stati kad tad a konkurencija za 4 mjesto je žestoka.
User avatar
MMM1977
Posts: 6720
Joined: 15/07/2009 12:56

#65085 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

I pustili smo Manea zbog povećanja plate od 100k a dali 100m za igrača koji za sada pokazuje jako malo. Vjerovatno će nekad proraditi ali nama treba trenutni impakt.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#65086 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Ma i Manea smo psovali cijelu prvu polusezonu. Tek je poslije Afcona procepio, odnosno kad je dosao Diaz na njegovu poziciju a on prekomandovan sa krila na centralnog.
User avatar
drug_profi
Posts: 65427
Joined: 16/07/2012 16:00

#65087 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Salahov bolikurcizam...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65088 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Trent fantastičan večeras :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#65089 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nunez baš za ragbija, svaka u zadnji red tribina
keitina lopta iz prve :thumbup:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#65090 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Na mrvama spava, nema drugog objasnjenja
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65091 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jedan od boljih na terenu večeras. Nema sreće.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#65092 Re: Liverpool FC

Post by NediM17 »

Dzunup.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#65093 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Polako, kad ga procepi sve zivo ce ulaziti. Kvalitet, znanje i volju ima, doći će i golovi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65095 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Trent, Thiago, Salah i Darwin od startera mogu dobiti prolaznu. Ovo ostalo bi mi radilo sklekove svu noć. Tsimikas isto fina sekvenca.

Više sreće nego pameti, odvratna utakmica i igra. Ovakvi protiv Brentforda ništa neće izvući.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#65096 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Konacno malo heavy metala veceras. Meni je bila odlicna tekma. Steta prilika, ali bili smo puno bolji.

Ox i Keita standarno dobri :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65097 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Keita fine dvije lopte podijelio, šteta što nema bar još jedinu godinu da se bar kakva takva novčanica uzme na ljeto.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#65098 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

AmiĐa_Idriz wrote: 30/12/2022 23:04 Keita fine dvije lopte podijelio, šteta što nema bar još jedinu godinu da se bar kakva takva novčanica uzme na ljeto.
Nije opravdao feninga ulozenog u njega. Sretno mu bilo i treba mu natrpat dobru kesu zehire da ponese novom gazdi.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#65099 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Samo nek ide. Platit ako treba samo da ode. Njegovi mini bljeskovi u jednoj od deset utakmica su najmanje bitni.
User avatar
drug_profi
Posts: 65427
Joined: 16/07/2012 16:00

#65100 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kad nam Gakpo ima pravo zaigrati?
Meni je vise muka od upropastavanja cistih sansi.
Post Reply