Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43001 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Tito_i_Partija wrote: 29/12/2022 00:16
SmokingMan wrote: 28/12/2022 19:19 Je li ko voljan da pređemo ovo? :mrgreen:

https://www.gosunoob.com/division-2/war ... locations/
U kojoj si vremenskoj zoni? :-D

CET +1 :bih:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#43002 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

SmokingMan wrote: 29/12/2022 12:02
Tito_i_Partija wrote: 29/12/2022 00:16

U kojoj si vremenskoj zoni? :-D

CET +1 :bih:
Jesi to u Bugarskoj ili Ukrajini? :D U suprotnom si UTC +1, odnosno CET. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43003 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Tito_i_Partija wrote: 29/12/2022 00:16
SmokingMan wrote: 28/12/2022 19:19 Je li ko voljan da pređemo ovo? :mrgreen:

https://www.gosunoob.com/division-2/war ... locations/
U kojoj si vremenskoj zoni? :-D
Uglavnom sam slobodan između 12:00 i 20:00, Utorkom ne radim.

Uplay: Tronald.Jr.Dump

Dodaj me, pa ćeš me svakako manje-više zateći kada se loguješ.

Idem da probam opet dobiti onaj Memento Backpack. Imao sam ga jedne prilike, greškom "rastopio" kao višak. :gunjastajl:

https://thedivision.fandom.com/wiki/Memento
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43004 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

SmokingMan wrote: 29/12/2022 12:46
Tito_i_Partija wrote: 29/12/2022 00:16

U kojoj si vremenskoj zoni? :-D
Uglavnom sam slobodan između 12:00 i 20:00, Utorkom ne radim.

Uplay: Tronald.Jr.Dump

Dodaj me, pa ćeš me svakako manje-više zateći kada se loguješ.

Idem da probam opet dobiti onaj Memento Backpack. Imao sam ga jedne prilike, greškom "rastopio" kao višak. :gunjastajl:

https://thedivision.fandom.com/wiki/Memento
Ja sam ti na EST, što znači da nema šanse. Ja sam slobodan od 8 naveče, a to je tebi u 2 ujutro. :sad:

A gdje ćeš bolan Memento rastopit', pa to moraš odmah zaključat' čim dobiješ. :-D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43005 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Tito_i_Partija wrote: 29/12/2022 15:12
SmokingMan wrote: 29/12/2022 12:46

Uglavnom sam slobodan između 12:00 i 20:00, Utorkom ne radim.

Uplay: Tronald.Jr.Dump

Dodaj me, pa ćeš me svakako manje-više zateći kada se loguješ.

Idem da probam opet dobiti onaj Memento Backpack. Imao sam ga jedne prilike, greškom "rastopio" kao višak. :gunjastajl:

https://thedivision.fandom.com/wiki/Memento
Ja sam ti na EST, što znači da nema šanse. Ja sam slobodan od 8 naveče, a to je tebi u 2 ujutro. :sad:

A gdje ćeš bolan Memento rastopit', pa to moraš odmah zaključat' čim dobiješ. :-D
Desio se još neviđeni prevrat :mrgreen: . Rijetko otrvaram stash, kada tamo. Jebo ga otac, kako sam samo zaboravio da je odložen u riznicu. :mrgreen:

Image
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#43006 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

Dishonored i Eximus FREE sad

Kerbal i S.T. Aiko's choice naredne sedmice
Image
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#43007 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Erekcija zagarantovana.

S druge strane, koriste Unreal engine, sto znaci da ce biti stuttera. Fuck.
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#43008 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

Tamo negdje iza 3 ovo bi trebalo biti FREE na GOGu



https://www.gog.com/en/game/daymare_1998

Image
caseytron
Posts: 2411
Joined: 01/06/2016 16:42

#43009 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by caseytron »

Evo jedna poslastica, aktivira se na GOG-u.

NNEKE0062BDA6A3EAX

Hint: Umjesto slova X (na posljednjem mjestu) je jedan broj. Sretno i nek' javi ko je uzeo! :-D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#43010 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

caseytron wrote: 30/12/2022 18:53
Hint: Umjesto slova X (na posljednjem mjestu) je jedan broj. Sretno i nek' javi ko je uzeo! :-D
obescacen dva

hvala :D :thumbup:
caseytron
Posts: 2411
Joined: 01/06/2016 16:42

#43011 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by caseytron »

glitch wrote: 30/12/2022 19:08
caseytron wrote: 30/12/2022 18:53
Hint: Umjesto slova X (na posljednjem mjestu) je jedan broj. Sretno i nek' javi ko je uzeo! :-D
obescacen dva

hvala :D :thumbup:
Uzivaj :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43013 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

zaglavio kod ornsteina and smougha. :-x
User avatar
geralt
Posts: 6435
Joined: 14/09/2017 12:45

#43014 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Pri kraju sam sa Deus Ex Mankind Divided, zavrsio sam glavnu pricu i 2 od 3 DLC-a. Vrhunska igra, steta sto se nije bolje prodavala. Prica jeste malo glupa, ali su gameplay i leveli medju najboljima koje sam ikad igrao.

Instalirao sam Assassin's Creed Odyssey cisto da vidim kako izgleda, i opcija koja mi se dosad najvise svidja je iskljucenje interfejs opcija. Skoro sve sam pogasio, mapu, kompas, prikaz hitpoena, prikaz damage, quest markere... Cak necu ni da ukljucim marker aktivnog questa vec ga "rucno" trazim na mapi. Origins je imao slicnu opciju, ali manje detaljnu. Puno bolji nacin da se uziva u open world igri.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43015 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

House wrote: 31/12/2022 03:27 zaglavio kod ornsteina and smougha. :-x
Jesu teški, nema govora. Čitam da je lakše kad prvo ubiješ Smougha, jer je njegova druga faza teža nego Ornsteinova.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43017 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Tito_i_Partija wrote: 31/12/2022 15:47
House wrote: 31/12/2022 03:27 zaglavio kod ornsteina and smougha. :-x
Jesu teški, nema govora. Čitam da je lakše kad prvo ubiješ Smougha, jer je njegova druga faza teža nego Ornsteinova.
ubijem smougha, ali onda podivlja ornstein i jebe mi nanu naninu. :mrgreen:

a popio sav estus flask :lol: :cry:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#43018 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

da se malkice odmorim od dark soulsa.

Image
adsubzero
Posts: 3351
Joined: 08/02/2013 15:52

#43019 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adsubzero »

House wrote: 31/12/2022 19:34
Tito_i_Partija wrote: 31/12/2022 15:47

Jesu teški, nema govora. Čitam da je lakše kad prvo ubiješ Smougha, jer je njegova druga faza teža nego Ornsteinova.
ubijem smougha, ali onda podivlja ornstein i jebe mi nanu naninu. :mrgreen:

a popio sav estus flask :lol: :cry:
Odgledaj no hit runs i baci dzojstik :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#43020 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

I ja sam napokon dao opet sansu Witcheru, bas sam cekao ovu PS5 verziju i sad je vec igrivo. Samo mi se combat cini los i plitak, barem za pocetak. Geralt kod svakog udarca kao da hoce zaplesati a ne boriti se, ne znam zasto su mu tako napade animirali, da zamahuje uokolo prije nego udari :D Stavio na najnizu tezinu i imam poteskoca i sa obicnim protivnicima, blokovanje ili nisam skontao sta je fora ili nema stvarne svrhe, a jedino kako imam sansu pobiti neprijatelje je da odmah letim i spamam napad pa ih rijesim prije nego imaju oni vremena da reaguju. Cim pokusam nesto drugo odmah budem i mrtav. Izmicanje mi je takodjer konfuzno, pise da se sa tipkom "O" (kontroler) izmice, medjutim tad napravi samo raskorak, a kada stisnem "X" tad se k'o baci ali me opet udare bez obzira.

Ako neko moze pojasniti ove stvari i dati koji savjet jer ocito nesto ne radim dobro. Do skilla nije jer igram souls igre bez problema, returnal dominiram i sve igre, gdje mi se svidi combat, igram na najvecoj tezini i nisam nikada imao problema (npr. GoT, GoW:R).
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#43021 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

arnes_king wrote: 01/01/2023 12:38 I ja sam napokon dao opet sansu Witcheru, bas sam cekao ovu PS5 verziju i sad je vec igrivo. Samo mi se combat cini los i plitak, barem za pocetak. Geralt kod svakog udarca kao da hoce zaplesati a ne boriti se, ne znam zasto su mu tako napade animirali, da zamahuje uokolo prije nego udari :D Stavio na najnizu tezinu i imam poteskoca i sa obicnim protivnicima, blokovanje ili nisam skontao sta je fora ili nema stvarne svrhe, a jedino kako imam sansu pobiti neprijatelje je da odmah letim i spamam napad pa ih rijesim prije nego imaju oni vremena da reaguju. Cim pokusam nesto drugo odmah budem i mrtav. Izmicanje mi je takodjer konfuzno, pise da se sa tipkom "O" (kontroler) izmice, medjutim tad napravi samo raskorak, a kada stisnem "X" tad se k'o baci ali me opet udare bez obzira.

Ako neko moze pojasniti ove stvari i dati koji savjet jer ocito nesto ne radim dobro. Do skilla nije jer igram souls igre bez problema, returnal dominiram i sve igre, gdje mi se svidi combat, igram na najvecoj tezini i nisam nikada imao problema (npr. GoT, GoW:R).

a signs ne koristis ko da vec vidim :shock: :? , signs, parry, evade, roll sve se koristi samo mora tajming biti dobar, isto kao da igras Sekiro ili Bloodborne. Imao si u Kaer Morhen detaljan combat tutorial gdje ti je sve objasnjeno vjezba se sa Vesimirom, bez da to detaljno savladas nisi ni trebao pocinjati igrati....


Witcher ima vecu brzinu refleksa od obicnih ljudi a stil borbe je prilagodjen borbi protiv cudovista i to vise odjednom i u knjigama je opisan kao vrsta plesa npr kao Capoeira u borilackim vjestinama...CDPR je to ubacio u igre...Igra je inace PRELAKA bila i na Deathmarch tezini a sad u next gen je osjetno teza na Deathmarch moras voditi vise racuna o svemu i paziti da se ne zalijeces a na najlaksem rezimu to je isto ko kad covjeka od 200 kila napadaju djeca od 5 godina starosti - e ako ti je to tesko i ako ti je na tome tesko igrati bolje batali igru... :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#43022 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

SanskiBiser wrote: 01/01/2023 13:18
arnes_king wrote: 01/01/2023 12:38 I ja sam napokon dao opet sansu Witcheru, bas sam cekao ovu PS5 verziju i sad je vec igrivo. Samo mi se combat cini los i plitak, barem za pocetak. Geralt kod svakog udarca kao da hoce zaplesati a ne boriti se, ne znam zasto su mu tako napade animirali, da zamahuje uokolo prije nego udari :D Stavio na najnizu tezinu i imam poteskoca i sa obicnim protivnicima, blokovanje ili nisam skontao sta je fora ili nema stvarne svrhe, a jedino kako imam sansu pobiti neprijatelje je da odmah letim i spamam napad pa ih rijesim prije nego imaju oni vremena da reaguju. Cim pokusam nesto drugo odmah budem i mrtav. Izmicanje mi je takodjer konfuzno, pise da se sa tipkom "O" (kontroler) izmice, medjutim tad napravi samo raskorak, a kada stisnem "X" tad se k'o baci ali me opet udare bez obzira.

Ako neko moze pojasniti ove stvari i dati koji savjet jer ocito nesto ne radim dobro. Do skilla nije jer igram souls igre bez problema, returnal dominiram i sve igre, gdje mi se svidi combat, igram na najvecoj tezini i nisam nikada imao problema (npr. GoT, GoW:R).

a signs ne koristis ko da vec vidim :shock: :? , signs, parry, evade, roll sve se koristi samo mora tajming biti dobar, isto kao da igras Sekiro ili Bloodborne. Imao si u Kaer Morhen detaljan combat tutorial gdje ti je sve objasnjeno vjezba se sa Vesimirom, bez da to detaljno savladas nisi ni trebao pocinjati igrati....


Witcher ima vecu brzinu refleksa od obicnih ljudi a stil borbe je prilagodjen borbi protiv cudovista i to vise odjednom i u knjigama je opisan kao vrsta plesa npr kao Capoeira u borilackim vjestinama...CDPR je to ubacio u igre...Igra je inace PRELAKA bila i na Deathmarch tezini a sad u next gen je osjetno teza na Deathmarch moras voditi vise racuna o svemu i paziti da se ne zalijeces a na najlaksem rezimu to je isto ko kad covjeka od 200 kila napadaju djeca od 5 godina starosti - e ako ti je to tesko i ako ti je na tome tesko igrati bolje batali igru... :D
Koristim, ali do sada nisam ni s njima vidio neku korist jer dok ja sign neki uradim vec su oni mene poceli udarati i u par sekundi i ubili, tako sa mi je najbolje palilo samo sam sto prije da ih ubijem. Nisam jos nidokle ni mak'o, igrao sam sinoc 3-4 sata i sve oko onih pocetnih naselja rjesavao stvari. Eto ja igram na najlaksoj od 5 tezina i ako nisam odmah zaspamao, da nemaju priliku da me napadaju, onda sam i mrtav :D Pariranje, blokiranje i izmicanje mi jos nikako nije uspjelo, bar nisam imao osjecaj niti primjetio da jest a nedano zavrsio GoW Ragnarok na Give me GoW tezini bez nekih tegoba, gdje je uvijek bilo 1-2 udarca i gotov :D

Vjerovatno cu pofatati fazone dok se malo naviknem, najvise me zeza to njegovo "plesanje", zamahivanje i bacanje pa ne znam jel u po' napada ili sam prekinuo :lol: Dok dobijem osjecaj bit ce to vjerovatno dobro :D Bitno je da mi je sad "sjela".
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#43023 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by MarlboroGold »

Sretna Nova Godina raja i sve najbolje.

Po najavljenim naslovima u 2023. godini mislim da ćemo pravo uživati u gamingu 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#43024 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

MarlboroGold wrote: 01/01/2023 15:07 Sretna Nova Godina raja i sve najbolje.

Po najavljenim naslovima u 2023. godini mislim da ćemo pravo uživati u gamingu 8-)
ne znam da sam ikada kupio igru na releaseu, ali ovaj Hogwarts Legacy bi mogao leći :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43025 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Velkoski wrote: 01/01/2023 15:09ne znam da sam ikada kupio igru na releaseu, ali ovaj Hogwarts Legacy bi mogao leći :mrgreen:
A jel'? :D
Velkoski wrote: 25/12/2022 20:49 singleplayer i ja smo dva svijeta različita :skoljka:
Haj što lažeš nas, al' što bolan lažeš sebe? :lol:
Post Reply