reciklirani materijal, i poneke retardirane izvedbe koje doprinose unistavanjima
nisu bili u stanju samo da blatobran 3cm produze kao malu blataricu nego je zavrsen vec iznad praga i tu ga sve zivo brusi,ko nema blatarice najebo je
spuzve u blatobranima koje drze stalno okolinu mokru itd smijesno,moze izgledati izvana dobar kad ga skines vec se poj'o ujutra
smetlje obicno,samo da potraje 5 godine i prodaja za fukaru u bosni

