Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65001 Re: Liverpool FC
Ovo je do Kloppa.
Tragična kontrola utakmice.
Tragična kontrola utakmice.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#65002 Re: Liverpool FC
Od Darwina se odbija lopta jbt
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65003 Re: Liverpool FC
Prvo poluvrijeme mi je bilo odlično, drugo za zaborav. Nekako ovo privesti kraju... 
- MMM1977
- Posts: 6744
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65004 Re: Liverpool FC
Ma i u prvih 15 minuta je bilo loše, previše šansi za protivnikaAmiĐa_Idriz wrote: ↑26/12/2022 20:02 Prvo poluvrijeme mi je bilo odlično, drugo za zaborav. Nekako ovo privesti kraju...![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65007 Re: Liverpool FC
Auuuuuuuuuu kakav potez, ko da mu je 30 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65008 Re: Liverpool FC
Žao mi je što situacija nije bila malo komotnija kako bi Doak dobio više minuta, baš imam visoka očekivanja od njega.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65010 Re: Liverpool FC
Sve u svemu, da je Darwin jednu od 50 prilika pretvorio u gol ovo bi se komotno odradilo, ali eto izgleda da je trebalo čekati Stefana da završi posao. Bilo kako bilo, golema tri boda uzimajući u obzir rezultat Tottenhama danas. Idemo dalje, u petak Leicester na Anfieldu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65015 Re: Liverpool FC
Koji sam tier, realno?
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65017 Re: Liverpool FC
Meh. Ne volim ove žgoljave napadače a nije neki golgeter. Koji će nam kurac ovakav igrač?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65018 Re: Liverpool FC
PSV potvrdio transfer.
Spoiler
Show
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65019 Re: Liverpool FC
Bizaran transfer.
Dovedite jebenog veznjaka.
Dovedite jebenog veznjaka.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#65020 Re: Liverpool FC
Pa ne znam baš da je bizaran, u situaciji smo da nam Ox i Carvalho izigravaju krila. Diaza i Jote očigledno nema do dubokog proljeća, a ne bi me iznenadilo da čujemo i loše vijesti za Firmina.
Doći će i veznjak.
Doći će i veznjak.
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#65021 Re: Liverpool FC
Pa se krpimo s dvometrašem kao krilom? Nemam pojma, izgleda mi bezveze. Nije skup pa hajde ali toliko gorih rupa imamo u ekipi.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#65022 Re: Liverpool FC
Ja jucer procitah da je ovaj lik htio samo u United. Navodno njihov fan.
- MMM1977
- Posts: 6744
- Joined: 15/07/2009 12:56
#65023 Re: Liverpool FC
Neko je na temi priželjkivao ovaj transfer ako se dobro sjećam. A meni je odmah bilo 'onako', ali ko će ga više znati. Svi smo priželjkivali Darwina a frajer je do sada pokazao ništa, iako i dalje mislim da će u jednom momentu eksplodirati.
Valjda uprava zna posao.
Valjda uprava zna posao.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#65024 Re: Liverpool FC
Sredinu dobru kad imaš, može i Matip biti na krilu, imati će 5 šansi po utakmici.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#65025 Re: Liverpool FC
Meni je ovo super transfer pod uslovom da ne utice na odluku o dovodjenju dva top veznjaka od kojih bar jedan mora doci sad u januaru.
