Pa voza je ministar Pekić, ako to šta značiIdemedosumom wrote: ↑18/12/2022 20:40 Danas sam gledao ovu Mazdu:
https://www.olx.ba/artikal/50798575/maz ... op-stanje/
Ostavlja dojam kakvog ministarskog vozila.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14626 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- xoklix
- Posts: 3398
- Joined: 16/01/2018 16:07
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#14628 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar, sta treba vise?Idemedosumom wrote: ↑18/12/2022 20:40 Danas sam gledao ovu Mazdu:
https://www.olx.ba/artikal/50798575/maz ... op-stanje/
Meni djeluje izuzetno očuvano, uvoz iz Norveške. Ostavlja dojam kakvog ministarskog vozila. Jako veliko vozilo, da smo se ja i supruga zapitali, da li nam toliko vozilo uopšte treba.
Učini mi se da je volan potežak, nemam iskustva s Mazdama, možda je kod svih tako? Sjedao sam i u Kiu s ovog profila, volan se u poređenju okreće kao perce.
Žao mi što nema kameru za rikverc (samo senzore), to je nešto što većina drugih u ovom cjenovnom rangu nudi. Vlasnici nisu nešto Bog zna raspoloženi za priču o spuštanju cijene![]()
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
-
TheGodfather001
- Posts: 1627
- Joined: 24/05/2004 10:44
#14630 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Gledaj Sailun-ki na autu održavanom u ovlaštenom servisu 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14631 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ulozeno puno 
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14632 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vlasnici mazde samo najbolje kupuju...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14633 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
odlicne gume, forumasi svakako neopravdaju kupovinu skupih guma
a i hoce da proda, gdje ce ulozit u dobre gume...
a i hoce da proda, gdje ce ulozit u dobre gume...
- mk ultra
- Posts: 24041
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14634 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I neko ce kupiti i rahat se navozati na Sailunu
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#14635 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo vi birajte. Godine k…. prolaze
- kabal1337
- Posts: 13456
- Joined: 11/02/2012 21:08
#14636 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa u Porsche-u mozes kupiti Sava gume 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- ElRe
- Posts: 16944
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14638 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prošle sedmice sam bio u Veroni. Haj što su im auta potanka (A, B i C segment) (šalim se, ljudi imaju vjerovatno druge prioritete) ali gume su uglavnom LingLong, Ceat, Kleber,... neke bendove nisam ni zapamtio.Evolution_IV wrote: ↑19/12/2022 21:15 odlicne gume, forumasi svakako neopravdaju kupovinu skupih guma![]()
a i hoce da proda, gdje ce ulozit u dobre gume...
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14639 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moglo bi se desiti da uskoro dam na prodaju Renault megane pa ako ima zainteresiranih neka me prati. Radi se o 2009. godistu sa 1.5 motorom sa 63kw. Auto potpuno ispravno, bez ijedne greske, originalnih 19x xxx km, kao nov kupljen u BiH, dva seta guma sa felgama, verzija bez dpf i bez plivajuceg zamajca. Registrovan do 01.12.2023.
Last edited by preludezalude on 21/12/2022 02:31, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14640 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Reci otprilike cijenu.
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14641 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pojma nemam ni kakve su im sad cijene.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14642 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zavisno od opreme i motora, idu od nekih 9 hiljada sa nekom 0 opremom pa do 13,5 hiljada u Bose ili Gt line izvedbi.
Mada sa tim motorom vjerovatno je dolazila neka slabija oprema. Drug ima onog sa 110 ks, 2012 godina i ima pofine opreme, tomtom, senzore parking, 4x el podizači i oko 11 hiljada ga je izasao
Last edited by Leon16v on 21/12/2022 07:55, edited 1 time in total.
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#14643 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Cijena po dogovoru. Tako se najbrže proda 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14644 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jedno pitanje za cijenjene forumase, pa ko zeli neka odgovori.
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...
- sime_cipol
- Posts: 23442
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14645 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Spominjalo se dvije stranice ranije, neko je upravo isto pitao i svi su rekli sto ti to treba u zivotu 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14646 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eh sad vidim.sime_cipol wrote: ↑21/12/2022 08:41 Spominjalo se dvije stranice ranije, neko je upravo isto pitao i svi su rekli sto ti to treba u zivotu![]()
Odgovorili ljudi koji crpe informacije sa google i srbijanskih stranica( copy/paste).
Znam i za probleme sa Euro 4 motorima i pucanjem radilice zbog zacepljenih EGR ventila i DPF filtera.
Ovi problemi ispravljeni na Euro 5 motorima.
Sve znam, ali ima nesto jace u meni sto mi govori-kupi i zayebi se
Fazon je u tome sto ja vec imam jedno starije auto za zayebancije- Nissana X-trail. I kontam mozda da je Subaru 4x4 bolji.
Ali izgleda da i nije
Last edited by RagibUzoriti on 21/12/2022 08:59, edited 1 time in total.
- sime_cipol
- Posts: 23442
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14647 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da sam gore na sjeveru kao ti, ja bih benzinac kupovao 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14648 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
samo uz servisnu istoriju, a u kojoj pise da su zamjenjeni radilica i prateci dijeloviRagibUzoriti wrote: ↑21/12/2022 08:33 Jedno pitanje za cijenjene forumase, pa ko zeli neka odgovori.
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14649 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sto ce je mjenjati ako nema problema sa istom?Evolution_IV wrote: ↑21/12/2022 09:15samo uz servisnu istoriju, a u kojoj pise da su zamjenjeni radilica i prateci dijeloviRagibUzoriti wrote: ↑21/12/2022 08:33 Jedno pitanje za cijenjene forumase, pa ko zeli neka odgovori.
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14650 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://youtube.com/shorts/hsHEMElmtqQ?feature=shareRagibUzoriti wrote: ↑21/12/2022 08:33 Jedno pitanje za cijenjene forumase, pa ko zeli neka odgovori.
Misljenje o Subaru boxer dizel vozilima i da li bi se usudili kupiti sebi jedan takav automobil ?
Zasto je losiji ili pak bolji od konkurencije.
Subaru Outback ili Forester npr.
2012 godina i navise...
