

Avaz" otkriva identitet uhapšenih osoba. Uhapšeni su Tarek Šabović (1998), Almin Raonić (1999) i Adnan Adžem (1996) koji su predati Kantonalnom tužilaštvu u Sarajevu.
Ima načina moj bitanga, nastavnici nisu državni službenici pa se shodno na njih primjenjuje "redovni" Zakon o radu, koji kaže:bitanga_sa_otesa wrote: ↑16/12/2022 20:52i ja mislim da ima neki takav clan zakona,ne branim ovog supka,ali po mom shvatanju ako nije prekidao radni odnos mislim da mu ne mogu nista ,nije odsustvovao s posla ,platio kaznu,nije isao na odsluzenje u zatvor...sime_cipol wrote: ↑16/12/2022 19:48
Zar nema Clan zakona koji kaze ako si osudjen na kaznu veciu od 6mj zatvora ne mozes raditi u drzavnoj sluzbi?

On nije izdrzavao kaznu! On je kaznu platio!BadBoy wrote: ↑16/12/2022 22:27Ima načina moj bitanga, nastavnici nisu državni službenici pa se shodno na njih primjenjuje "redovni" Zakon o radu, koji kaže:bitanga_sa_otesa wrote: ↑16/12/2022 20:52
i ja mislim da ima neki takav clan zakona,ne branim ovog supka,ali po mom shvatanju ako nije prekidao radni odnos mislim da mu ne mogu nista ,nije odsustvovao s posla ,platio kaznu,nije isao na odsluzenje u zatvor...
Moja poenta, ima načina i može se kad se hoće. Ali ovo je država bolikuraca i zato nam je sve tako kako jeste.
'Meni jednom pokusali a jedno obili i nisu nista uzeli..tad imo punta raspalog ..doslo mi da napisem OTKLJUCANO JE NE RAZVALJAJU UZMI STA GOD TI TREBA SLOBODNO
Ma znam, sve jasno.vjeshalica wrote: ↑16/12/2022 21:39Inace smrad nije imao odnos sa tom pomenutom osobom vec je slao poruke odnosno bludnicio.Naslovnica wrote: ↑16/12/2022 18:22 Čisto za zapisnik...
Koliko sam ja shvatio, kod nas dijete sa 14 godina može imati odnose sa starijom osobom i ako je dalo pristanak, to se ne smatra krivičnim djelom?!
Tako je skoro svugdje. Moze se diskutovati o tome koliko to nije ok i da se dobna granica pomjeri ali to su sad neke druge price. Po meni je sad najveca sporna stvar sto lik sa takvim djelom bludnicenja nad djecom radi sa djecom. U onome sto sam gore stavila navodno se to nije desilo u skoli vec u sportskom klubu mada to cinjenicu da je bludnicar umobolni ne mijenja.Naslovnica wrote: ↑16/12/2022 23:02Ma znam, sve jasno.vjeshalica wrote: ↑16/12/2022 21:39
Inace smrad nije imao odnos sa tom pomenutom osobom vec je slao poruke odnosno bludnicio.
Ali mi nikako ove starosne granice ne idu u glavu!
![]()
Ma ja zaspao uz film, nešto me probudilo, fakat kontao eksplozija neka
Inache.. zashto je to bitno objaviti chiji je on rod/ zet.. .... samim tim sva hajka poprima drugu dimenziju.... da se na neki nachin neko sveti KemaluInače, Alihodžić je zet Kemala Ademovića, osnivača i poslanika stranke Narod i pravda.
.osuđen za p e d o f i l i j u.
Sijeva cijelo veče. Šetam sa cukama i gledam dole prema jugozapadu, neprekidno bljeska. Nakon nekog vremena se počelo primicati pa se mogle i vidjeti munje, a malo poslije i zvuk. Tad je trebalo oko 50 sekundi da stigne grmljavina.
Budalo selektivna!moonca wrote: ↑17/12/2022 01:23Inache.. zashto je to bitno objaviti chiji je on rod/ zet.. .... samim tim sva hajka poprima drugu dimenziju.... da se na neki nachin neko sveti KemaluInače, Alihodžić je zet Kemala Ademovića, osnivača i poslanika stranke Narod i pravda.ili stranci .. zanimljivog imena....... 'Narod i pravda'
a ne sami chin nastavnika kao i naglashavanje..
.osuđen za p e d o f i l i j u.
Upoznati su oni odavno ali nece da se zamjere i vjerovatno ih ne dotice.sinuhe wrote: ↑17/12/2022 08:37 Svaka skola ima roditeljsko vijece koje bi lako isposlovalo otkaz ovom nastavniku. Vidio bi price da je bilo nesto na nacionalnoj osnovi.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /221217003