Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68401 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tandmand »

PM72 wrote: 16/12/2022 20:21
tandmand wrote: 16/12/2022 20:17

Pa i Kupres je oslobodila Armija BiH i onda ga predali HV-HVO.
Ne znam šta se hajrovalo za to ...
Koliko znam Armija nije ulazila u Kupres nego su stali na kupreškim vratima i tunelu
tačno je i jedno i drugo ... sjećam se kada je Armija krenula u oslobađanje Kupresa da je HVO dobro kasnio ...
Trinaestog dana borbi, tačnije 1. novembra 1994. godine, HVO se uključuje u borbu za Kupres, čime započinju operaciju "Cincar", koji su će danas i Milanović obižiti.

Iako su snage 7. korpusa, nakon niza uspjeha, mogle ući u sam grad Kupres koji je bio pust od pripadnika VRS, to je prepušteno snagama HVO, koje nakon nekoliko sati ulaze u Kupres, upravo onako kako je opisao general Alagić.
Blistavim okončanjem ove operacije, razbijene su snage 1. i 2. krajiškog korpusa VRS na ovom pravcu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68402 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Bravo dino brqvo za hodzu i kofere!!!!
Muka nas je skupila. Muka :bih:
Lug
Posts: 3156
Joined: 09/02/2009 15:27

#68403 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lug »

Hakiz wrote: 16/12/2022 20:22
patriot_bih wrote: 16/12/2022 20:21 Ovi crveni kmeri iz osmorke izgleda da su pravi ženomrzci. 🤮

Ne daju Sabini Ćudić koja je daleko najkvalifikovanija da bude ministar vanjskih poslova.

Izgleda da im Dodik kroji ko može, a ko ne može.
:thumbup:

Relaksiraju odnose, ne insistiraju na ljudima oko kojih se ne mogu dogovoriti.

Osmorci i trojci važniji Čavara od Čudić.

:lol:
:thumbup: :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68404 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Ma bravo Dinoo i za prijavu za sebiju bravooo :kiss: :thumbup: :izet:
Za osmicu dvicu tricu svaka cast
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68405 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Auuuuu bkezite iz sda dok je vakta 8-)
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68406 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tandmand »

patriot_bih wrote: 16/12/2022 20:21 Ovi crveni kmeri iz osmorke izgleda da su pravi ženomrzci. 🤮

Ne daju Sabini Ćudić koja je daleko najkvalifikovanija da bude ministar vanjskih poslova.

Izgleda da im Dodik kroji ko može, a ko ne može.
Ma koji Crveni Kmeri, to su sada domobrani. Za sto lira u sto vira.

Znate li da je prave Crvene Kmere u UN podržavala USA i jedino njih smatrala legitimnim predstavnicima vlasti u Kambodži, kada su se pojavile druge snage. Ta nova vlast se priklonila Vijetnamu koji je Kmere otjerao u šumu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68407 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Za vas komunjare bili i ostali, pitajte dede :lol: :evil: :bih:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68408 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Treba dini dat federaciju i ovlasti ko dodiku jao sta bi im radio :evil:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68409 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

To dino ma covjek najjaci u federsciji samo gazi sda lopove i bagru redom :bih:
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#68410 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by patriot_bih »

tandmand wrote: 16/12/2022 20:50
patriot_bih wrote: 16/12/2022 20:21 Ovi crveni kmeri iz osmorke izgleda da su pravi ženomrzci. 🤮

Ne daju Sabini Ćudić koja je daleko najkvalifikovanija da bude ministar vanjskih poslova.

Izgleda da im Dodik kroji ko može, a ko ne može.
Ma koji Crveni Kmeri, to su sada domobrani. Za sto lira u sto vira.

Znate li da je prave Crvene Kmere u UN podržavala USA i jedino njih smatrala legitimnim predstavnicima vlasti u Kambodži, kada su se pojavile druge snage. Ta nova vlast se priklonila Vijetnamu koji je Kmere otjerao u šumu.
Rade sve ono za šta su kritikovali SDA/DF.

SDA je makar sposobnu ženu postavio za ministricu vanjskih poslova, a ovi hoće nastavnika ili profesora fizičkog za MVPa.
Da, SPOSOBNU ŽENU! Bisera Turković je naš najbolji diplomata, koliko god neki kmečali protiv nje (da malo upotrijebim njihov vokabular).

Kako se sad ne pobune progresivne SJW klix moderatorice zbog zaobilaženja kvalifikovanije žene u korist manje kvalifikovanog muškarca?
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#68411 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Almir_ »

13 isto sto i 10.
Ako proba MZ olovkom izbrisati Bosnjake, mogli bi izbrisati sebe.
Zivi bili i vidjeli.
Pregovaracka opcija osmorke je ispunjavanje zelja Dodiku i Covicu.
Izborni zakon,aerodrom,hidrocentrale,gasovod...
Za bolju sam drzavu,al bojim se ovo su greske u startu koje ce sutra ova dvojica iskoristiti kao sto je iskoristen i zakon o prebivalistu u rs.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68412 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tandmand »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 20:54 Treba dini dat federaciju i ovlasti ko dodiku jao sta bi im radio :evil:
Ti zaboravio da Dino ima onoliko koliko mu Čović daa i radit će ono što mu drugi kažu a ne "jao sta bi im radio".
I Nikšić i Dino, su dva portčka osovine SNSD-HDZ, tu su samo što mora neko biti.
Ako se ovako nastavi, postat će i oni bespotrebni i slijedi noga u guzicu a nama Palestina.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68413 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

tandmand wrote: 16/12/2022 21:05
sumirprimus wrote: 16/12/2022 20:54 Treba dini dat federaciju i ovlasti ko dodiku jao sta bi im radio :evil:
Ti zaboravio da Dino ima onoliko koliko mu Čović daa i radit će ono što mu drugi kažu a ne "jao sta bi im radio".
I Nikšić i Dino, su dva portčka osovine SNSD-HDZ, tu su samo što mora neko biti.
Ako ovako nastavi neće, postat će i oni bespotrebni i slijedi noga u guzicu a nama Palestina.
Ima dino dovoljno da obori ko sto je i uradio klan izetbegovic osmicu i fadila top topova z 2022 :bih:
Dino majstore komunjara je uztebe :bih:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68414 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Almir_ wrote: 16/12/2022 21:00 13 isto sto i 10.
Ako proba MZ olovkom izbrisati Bosnjake, mogli bi izbrisati sebe.
Zivi bili i vidjeli.
Pregovaracka opcija osmorke je ispunjavanje zelja Dodiku i Covicu.
Izborni zakon,aerodrom,hidrocentrale,gasovod...
Za bolju sam drzavu,al bojim se ovo su greske u startu koje ce sutra ova dvojica iskoristiti kao sto je iskoristen i zakon o prebivalistu u rs.
Koje bosnjake one koje su kupili? :lol: bjerite tamo ba bake vam kapo i vi nekom ozibljno prijetite skije vam se komsiluk :lol:
Samo kopaj sda :izet:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68415 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Jao al vam je vuna botovi i clanovi i simpatizeri.milina gledat i citat :lol: :bih:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#68416 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

Chmoljo wrote: 16/12/2022 19:24
BHCluster wrote: 16/12/2022 19:01

Elektricna energija je nacionalni interes zar ne? Koriste se resursi Bosne i Hercegovine a korist ce imati jedan od bosanskohercegovackih entiteta i Srbija, koja je korist drugih koji zive u ovoj drzavi kad uzmemo u obzir da Srbija ne placa i one resurse sto sada koristi. Gdje je tu interes gradjana ove drzave, sta drzava dobiva ovim dogovorom?
Vec sam odgovorio.

Medjutim, ostaje dojam da je u stvari najveci problem Srbija kao investitor.

Koliko god bili takvi kakvi su, Drina je granica i njima ko i nama.
Ima i toga, sto svojim ponasanjem sto ponasanjem njihovih kerova u Bosni i Hercegovini.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#68417 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tandmand »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 21:07 Jao al vam je vuna botovi i clanovi i simpatizeri.milina gledat i citat :lol: :bih:
Sumi, SDA mi se gadi koliko i našem Pici.
Ali ni ovi tvoji nisu ništa bolji. Totalno razočarenje.
U redu je se obračunati sa SDA ali ne na način Juke Prazine.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68418 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

tandmand wrote: 16/12/2022 21:19
sumirprimus wrote: 16/12/2022 21:07 Jao al vam je vuna botovi i clanovi i simpatizeri.milina gledat i citat :lol: :bih:
Sumi, SDA mi se gadi koliko i našem Pici.
Ali ni ovi tvoji nisu ništa bolji. Totalno razočarenje.
U redu je se obračunati sa SDA ali ne na način Juke Prazine.
Prvo nisu moji. Moji su ratovali generacijski
Ovo sad je od zla oca od gore matere ukupno al opet svu bol na lopovsku sda.
Jedan paraodks mijenja se vlast i opet u tk kontra :lol: :-) dosli nađ hodza i mandza glave :evil:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#68419 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 21:27
tandmand wrote: 16/12/2022 21:19

Sumi, SDA mi se gadi koliko i našem Pici.
Ali ni ovi tvoji nisu ništa bolji. Totalno razočarenje.
U redu je se obračunati sa SDA ali ne na način Juke Prazine.
Prvo nisu moji. Moji su ratovali generacijski
Ovo sad je od zla oca od gore matere ukupno al opet svu bol na lopovsku sda.
Jedan paraodks mijenja se vlast i opet u tk kontra :lol: :-) dosli nađ hodza i mandza glave :evil:
Koji su Podrinjska struja?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#68420 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68421 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

meridiyan wrote: 16/12/2022 21:47
Ma sta iko zna..samo Dinini botovi znaju
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68422 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

meridiyan wrote: 16/12/2022 21:38
sumirprimus wrote: 16/12/2022 21:27

Prvo nisu moji. Moji su ratovali generacijski
Ovo sad je od zla oca od gore matere ukupno al opet svu bol na lopovsku sda.
Jedan paraodks mijenja se vlast i opet u tk kontra :lol: :-) dosli nađ hodza i mandza glave :evil:
Koji su Podrinjska struja?
Mandza.. Smajo zlatni ljiljan,
Naserovi tada.sada svoji i Hodzini haman :D
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#68423 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tataćusak »

Grean wrote: 16/12/2022 18:50
tataćusak wrote: 16/12/2022 17:13 Još jedan dokaz da je sdp uzeo samo bošnjački dio vlasti, ili im je možda nestalo hrvata :)

Image
Ovo je vec malo zabrinjavajuce, sta god mi pricali.

Znaci sad mora HDZ Hrvat tamo i gdje ne mora, gdje ti to ustav ne diriguje.

Sta su onda tacno promjene gospodo. SDA-ov lopovluk zamjenjen Osmorkinim, prije svega SDP-ovim pichkalukom. Ma jebite se...
Izgleda da si ti baš zelen :) , šala mala
Brate od rata pa ovamo ljudi nikad nisu glasali da se nisu zajebbali sda pa sdp pa sbih pa i sbb u jednom momentu, znači svaki put sjeb. Pa ni sad neće biti bolje sigurno
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17057
Joined: 27/04/2021 22:52

#68424 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

meridiyan wrote: 16/12/2022 21:47
i ovaj je bursac ubleha mrtva dok su ga placali stranci nije izlazio iz njihove straznjice , bili su mu top dok ga nisu u Ameriku prebacili , kad mu se docepala straznjica americkog tla odmah zli cafirski ameri :lol: :lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68425 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Chmoljo »

BHCluster wrote: 16/12/2022 21:15
Chmoljo wrote: 16/12/2022 19:24

Vec sam odgovorio.

Medjutim, ostaje dojam da je u stvari najveci problem Srbija kao investitor.

Koliko god bili takvi kakvi su, Drina je granica i njima ko i nama.
Ima i toga, sto svojim ponasanjem sto ponasanjem njihovih kerova u Bosni i Hercegovini.
Da, ali ti kerovi nama odlucuju o zivotima u odedjenoj mjeri. To cijena jedne drzave.

Niko ne kaze da im treba sretno repicem mahati, ali da se neke stvari moraju dogovarati, moraju. I sta sad.
Locked