Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68101 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:14
plavi_E wrote: 16/12/2022 10:06 Najvise su lagali upravo oni koji su cijelo vrijeme poturali pricu o "gradjanskoj" BiH. Ali kad su dosli na vlast onda im je postalo jasno da je BiH plemenski uredjena zajednica tri plemena i ostalih. Ali nikad nije kasno spoznati istinu ma koliko ona bila bolna.
Opet kazem..ako se nece borit i samo ce pristat na postojece koja je onda svrha tih stranka?

Znaci SDP I NE ce kandidovati nebosnjake da predstavljaju Bosnjake ...cisto reda radi evo mi smo stranka svih naroda, a u praksi smo Bosnjacka
Mozda budzet? Tesko je predvidjeti sta ce se dalje dogadjati sa "gradjanskim" strankama. Sve je jasnije da se etnicki princip jos vise jaca u BiH. To shmitovi amandmani jasno ukazuju. Ali sto bi rekli ovdje na forumu "sacekajmo".
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68102 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

tramvajtrojka wrote: 16/12/2022 10:17
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12

Osim da je slago da se zastava BiH nalazi tamo gdje su Hrvati vecina
Image
Image

vijori se zastava :bih: :bih: kod istinskih drzavnih patriota :thumbup:
Haj da vidim te opstine sa vecinskim hrvatskim stanovnistvom i zastave? Siroki, Posusje, Grude, Tomislavgrad, Neum itd? Ja sam bio u svakoj i zastave nisam vidio...bice da su sve bile na pranju kad sam prolazio?
User avatar
JohnnyS
Posts: 17513
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#68103 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by JohnnyS »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:26
Spit_fire wrote: 16/12/2022 09:23 @sajber87 ma nije ni bila prica osmorka/sda nego covjek tvrdi (laze) da se dje su hrvati vecina postuje zastava BiH, a bukvalno ih nema ni na slici
Gdje su Hrvati vecina ne da nema BiH zastave, nego federalna inspekcija ne smije prismrdit. Neki dan Dan drzavnosti, kaze Kordic nista ne smije da radi u Mostaru, naravno da je sve radilo, i naravno da niko kaznu nije dobio, ali hvala mu sto se sjetio da kaze to makar.
Radile pumpe, CineStar i McDonald's i ništa drugo. Ja stvarno ne znam što je sve radilo. Čak je i japanska škola imala facebook status posvećen danu svoje domovine (mislim , ne bi trebala biti neka senzacija, ali nažalost jest)
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#68104 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

sajber87 wrote: 16/12/2022 10:17
Haris.ba wrote: 16/12/2022 10:10

:lol:
Jos da ponudis neku alternativu ili ne daj boze rjesenje za situaciju u kojoj smo, ono najlakse je sve ismijavati a drustvo i zemlja pred kolapsom
Bolje sutiti nego ispaljivati te izjave djece cvijeca.

Bili izbori, izabralo se. To je put i procedura doraslih naroda. Sada cemo kusati svoje izbore.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68105 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:17
sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:14

ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Da hoce mogu, da urade i njih dvojica bi se promjenila..samo sto niko nece

Nije dogovorena nikakva podjela 95, dogovorena je BiH nezavisna u svojim granicma sa punim suverenitetom i integirtetom

Ta prica koju prosipas je krajnje opasna a kao prvo i osnovno nije tacna
e o otme ja i govorim, podijelili su bosnu u dejtonu , i od 14.12 vnismo vise republika bih, date poluge moci entitetu,i trecoj komponentni legitimnim, izgubli i zastavu i himnu, i kao nismo podijeljeni, nego smo kako nezavisni, suvereni i sta sve ne.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68106 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:20
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:17

Da hoce mogu, da urade i njih dvojica bi se promjenila..samo sto niko nece

Nije dogovorena nikakva podjela 95, dogovorena je BiH nezavisna u svojim granicma sa punim suverenitetom i integirtetom

Ta prica koju prosipas je krajnje opasna a kao prvo i osnovno nije tacna
e o otme ja i govorim, podijelili su bosnu u dejtonu , i od 14.12 vnismo vise republika bih, date poluge moci entitetu,i trecoj komponentni legitimnim, izgubli i zastavu i himnu, i kao nismo podijeljeni, nego smo kako nezavisni, suvereni i sta sve ne.
Dato je al ne ovoliko koliko se koristi

Dato je da bi svi zajedno radilk na boljitku, a ne da Srbi i Hrvati iskoriste dobijeno da u miru nastave borbu za ono sto ratom nisu dobili
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#68107 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

tramvajtrojka wrote: 16/12/2022 10:17
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12

Osim da je slago da se zastava BiH nalazi tamo gdje su Hrvati vecina
Image
Image

vijori se zastava :bih: :bih: kod istinskih drzavnih patriota :thumbup:
Sto se stavlja u istu ravan sa zastavom NVO organizacije i antiustavne tvorevine? :oops:
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68108 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Haris.ba wrote: 16/12/2022 10:19
sajber87 wrote: 16/12/2022 10:17

Jos da ponudis neku alternativu ili ne daj boze rjesenje za situaciju u kojoj smo, ono najlakse je sve ismijavati a drustvo i zemlja pred kolapsom
Bolje sutiti nego ispaljivati te izjave djece cvijeca.

Bili izbori, izabralo se. To je put i procedura doraslih naroda. Sada cemo kusati svoje izbore.
Raditi pametno nije djeca cvijeca, nego pruziti otvorenu lijevu iskrenih namjera a iza uvijek imati stisnutu desnu i biti spreman za najgore.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68109 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Posto je SDA podjelila BiH u Dejtonu onda bi bila nebeska pravda da se i SDA podjeli na najmanje dvije (zbog dva entiteta) a jos bolje na tri (tri naroda) stranke.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#68110 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

plavi_E wrote: 16/12/2022 10:26 Posto je SDA podjelila BiH u Dejtonu onda bi bila nebeska pravda da se i SDA podjeli na najmanje dvije (zbog dva entiteta) a jos bolje na tri (tri naroda) stranke.
Pa vec je podjeljena. Sda, asda(ili kako vec), pda, szBiH i Nip.

Jesam koga zaboravio?
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68111 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Ali i ovo sto je ostalo od SDA je preveliko i preglomazno. Najgore sto bi se moglo dogoditi da Bakir da ostavku i prepusti drugima da pokusaju ocistiti ireorganizirati stranku. Srecom pa je rekao da mu ne pada na pamet da dadne ostavku.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#68112 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tataćusak »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:14
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12

Po zakonu i ustavu bi mogao,sad sto ovdje svi sute na necije nepostivanje zakona..to je druga stvar

BiH nije podjeljena i upravo ta tvoja prica je jako opasna...sad se ide u fazonu "ajde bgt svakako smo podjeljeni hajmo to ovjekovjecit i zakonski"
ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Shvatili smo mi davno kakva smo država ali sabina ćudić nas ubjeđuje da je osmorka bosanska reprezentacija a ne bošnjačka
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68113 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

tataćusak wrote: 16/12/2022 10:32
sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:14

ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Shvatili smo mi davno kakva smo država ali sabina ćudić nas ubjeđuje da je osmorka bosanska reprezentacija a ne bošnjačka
pa jeste, ili zelite i bosnjaci da ozvanice podjelu bih i da se ograde u ovoi27%?
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68114 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:34
tataćusak wrote: 16/12/2022 10:32

Shvatili smo mi davno kakva smo država ali sabina ćudić nas ubjeđuje da je osmorka bosanska reprezentacija a ne bošnjačka
pa jeste, ili zelite i bosnjaci da ozvanice podjelu bih i da se ograde u ovoi27%?
Mislim da je kolega vise mislio da sabina prica jedno a radi drugo bez i da se makar deklarativno bori za ono sto prica
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68115 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Pa zabijanje glave u pijesak da nismo plemenski podjeljena drzava i bajke o demokratskoj i gradjanskoj BiH su i dovele do trenutne situacije. I sad bas ti koji su pricali bajke cijelo vrijeme pristaju na tu igru sa jos jacim etnickim podjelama.
:-)
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#68116 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

tataćusak wrote: 16/12/2022 10:32
sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:14

ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Shvatili smo mi davno kakva smo država ali sabina ćudić nas ubjeđuje da je osmorka bosanska reprezentacija a ne bošnjačka
gradjanska dok sda govori o tome :lol: :lol: kad onda gradjanske opcije zasjednu na pozicije ispade bosnjaci ugrozeni a da nemaju pojma u vezi cega je ta ugrozba :skoljka:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68117 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

plavi_E wrote: 16/12/2022 10:40 Pa zabijanje glave u pijesak da nismo plemenski podjeljena drzava i bajke o demokratskoj i gradjanskoj BiH su i dovele do trenutne situacije. I sad bas ti koji su pricali bajke cijelo vrijeme pristaju na tu igru sa jos jacim etnickim podjelama.
:-)
:thumbup: potpis
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#68118 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Trappist »

plavi_E wrote: 16/12/2022 10:06 Najvise su lagali upravo oni koji su cijelo vrijeme poturali pricu o "gradjanskoj" BiH. Ali kad su dosli na vlast onda im je postalo jasno da je BiH plemenski uredjena zajednica tri plemena i ostalih. Ali nikad nije kasno spoznati istinu ma koliko ona bila bolna.
Ma treba izdvojiti 10 minuta i samo se prisjetiti nekih izjava i clanaka:
"Prema riječima Nikšića, nikog normalnog u Bosni i Hercegovini ne može iznenaditi Dodikovo neprijateljsko djelovanje spram Bosne i Hercegovine koji sedmicama odbija dati saglasnost za polijetanje helikoptera, a koji bi da su na vrijeme aktivirani već do sada sigurno, ako ne zaustavili, onda umanjili katastrofu koja je na pomolu.

"Međutim Milorad Dodik svojim bahatim i bezobraznim ponašanjem pokazuje da mu ni ljudski životi nisu važni. Vjerovatno je i on svjestan da mu se bliži politički kraj zbog čega dodatno srlja očito samo s jednim ciljem - da isprovocira nečiju neprimjerenu reakciju", ocijenio je Nikšić koji je i državni parlamentarac.

Njemu je, kako je naveo, potpuno neshvatljivo da Dodikovo djelovanje od institucija Bosne i Hercegovine već nije okarakterisano kao krivično djelo protiv ugrožavanja materijalnih dobara, a možda i ljudskih života.

Pozvao je Tužilaštvo Bosne i Hercegovine na reakciju.

"Tužilaštvo Bosne i Hercegovine dužno je ispitati ovakvo protuzakonito i neustavno djelovanje člana Predsjedništva Milorada Dodika. Apeli ekoloških udruženja i stanovnika ugroženih područja ne bi smjeli ostati neodgovoreni, posebno jer postoji mogućnost da izgori lokalitet sa najviše endemskih vrsta u Bosni i Hercegovini", napomenuo je."
Ili ovo iz 2021: "Naša stranka: SDA i DF su u Srebrenici u koaliciji s negatorima genocida, mi to ne podržavamo"

Ima ovakvih izjava stotine i stotine, ali eto, dosle su nove progresivne snage i budimo se u europskoj BiH :D :bih:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68119 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

plavi_E wrote: 16/12/2022 10:40 Pa zabijanje glave u pijesak da nismo plemenski podjeljena drzava i bajke o demokratskoj i gradjanskoj BiH su i dovele do trenutne situacije. I sad bas ti koji su pricali bajke cijelo vrijeme pristaju na tu igru sa jos jacim etnickim podjelama.
:-)
i onda oni koji su radili na toj plemenskoj podjeli bih i nemaju pravo da spocitavaju nista ovim drugima za gradjansku i demokratsku bih.
dakl sda i df bi treabli da sute na tu temu, i njihovi sipmatizeri, aktivno ste podzravali njih i njihove podjele dakle isad ne prigovarajte sdpu ns i osmorci nista vi koji ste zabiali glavu u pijesak radi licne koristi na ovaj ili onaj nacin 20 i kusur godina. ne ti licno.
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#68120 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

JohnnyS wrote: 16/12/2022 10:19
dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:26

Gdje su Hrvati vecina ne da nema BiH zastave, nego federalna inspekcija ne smije prismrdit. Neki dan Dan drzavnosti, kaze Kordic nista ne smije da radi u Mostaru, naravno da je sve radilo, i naravno da niko kaznu nije dobio, ali hvala mu sto se sjetio da kaze to makar.
Radile pumpe, CineStar i McDonald's i ništa drugo. Ja stvarno ne znam što je sve radilo. Čak je i japanska škola imala facebook status posvećen danu svoje domovine (mislim , ne bi trebala biti neka senzacija, ali nažalost jest)
Ja u Konzumu na trznici pazario hljeb i mlIko, hrvatsko mliko naravno!
palermo
Posts: 25340
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#68121 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 10:50
JohnnyS wrote: 16/12/2022 10:19

Radile pumpe, CineStar i McDonald's i ništa drugo. Ja stvarno ne znam što je sve radilo. Čak je i japanska škola imala facebook status posvećen danu svoje domovine (mislim , ne bi trebala biti neka senzacija, ali nažalost jest)
Ja u Konzumu na trznici pazario hljeb i mlIko, hrvatsko mliko naravno!
Možda se zadesio neko, ili zbog nečega.....ali nije se radilo u dijelu Mostara koji neki nazivaju zapadni Mostar. Pa Mepas morao premjesttit black friday za black saturday....

nema nikakve potrebe da se govore neistine, posebno kada ima stotinu drugih aferima
User avatar
dr_Evil
Posts: 21782
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#68122 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

palermo wrote: 16/12/2022 10:53
Možda se zadesio neko, ili zbog nečega.....ali nije se radilo u dijelu Mostara koji neki nazivaju zapadni Mostar. Pa Mepas morao premjesttit black friday za black saturday....

nema nikakve potrebe da se govore neistine, posebno kada ima stotinu drugih aferima
Samo rekoh kako bjase u mom malom krugu taj dan. Trznica radila, mada hajde trznica je to, ni petka ni sveca, konzum radio, kahvu popio, i fino na taxi. Kako se dalje odvijao dan, ne znam.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68123 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Trappist wrote: 16/12/2022 10:47
plavi_E wrote: 16/12/2022 10:06 Najvise su lagali upravo oni koji su cijelo vrijeme poturali pricu o "gradjanskoj" BiH. Ali kad su dosli na vlast onda im je postalo jasno da je BiH plemenski uredjena zajednica tri plemena i ostalih. Ali nikad nije kasno spoznati istinu ma koliko ona bila bolna.
Ma treba izdvojiti 10 minuta i samo se prisjetiti nekih izjava i clanaka:
"Prema riječima Nikšića, nikog normalnog u Bosni i Hercegovini ne može iznenaditi Dodikovo neprijateljsko djelovanje spram Bosne i Hercegovine koji sedmicama odbija dati saglasnost za polijetanje helikoptera, a koji bi da su na vrijeme aktivirani već do sada sigurno, ako ne zaustavili, onda umanjili katastrofu koja je na pomolu.

"Međutim Milorad Dodik svojim bahatim i bezobraznim ponašanjem pokazuje da mu ni ljudski životi nisu važni. Vjerovatno je i on svjestan da mu se bliži politički kraj zbog čega dodatno srlja očito samo s jednim ciljem - da isprovocira nečiju neprimjerenu reakciju", ocijenio je Nikšić koji je i državni parlamentarac.

Njemu je, kako je naveo, potpuno neshvatljivo da Dodikovo djelovanje od institucija Bosne i Hercegovine već nije okarakterisano kao krivično djelo protiv ugrožavanja materijalnih dobara, a možda i ljudskih života.

Pozvao je Tužilaštvo Bosne i Hercegovine na reakciju.

"Tužilaštvo Bosne i Hercegovine dužno je ispitati ovakvo protuzakonito i neustavno djelovanje člana Predsjedništva Milorada Dodika. Apeli ekoloških udruženja i stanovnika ugroženih područja ne bi smjeli ostati neodgovoreni, posebno jer postoji mogućnost da izgori lokalitet sa najviše endemskih vrsta u Bosni i Hercegovini", napomenuo je."
Ili ovo iz 2021: "Naša stranka: SDA i DF su u Srebrenici u koaliciji s negatorima genocida, mi to ne podržavamo"

Ima ovakvih izjava stotine i stotine, ali eto, dosle su nove progresivne snage i budimo se u europskoj BiH :D :bih:
Ma podmetnuli mu, nije to reko :mrgreen:
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68124 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

@Trappist

Niksic predvidjao neciji politicki kraj. Da bi se on sad sa svojih 5000 glasova borio za bilo kakvu poziciju da nebi morao kod Dzahida u Igmanu pakovati municiju da prehrani porodicu.
:-)
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68125 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

mistek wrote: 16/12/2022 02:18
guruguru95 wrote: 16/12/2022 02:09 Kao prvo, ljiljani nisu zvanična zastava bošnjačkog naroda, već zastava Republike Bosne i Hercegovine. Nezavisne, suverene, međunarodno priznate Republike Bosne i Hercegovine.

Kao drugo, Armija Republike Bosne i Hercegovine bila je legitimna, međunarodno priznata vojska tokom velikosrpke i velikohrvatske agresije na Bosnu i Hercegovinu. To što su ljiljani trn u oku mrziteljima vlastite domovine, državnim neprijateljima i separatistima, I don't give a fuck! :thumbup: :mrgreen: :bih:
Zastava s ljiljanima jeste zvanična zastava bošnjačkog naroda izglasana na Svjetskom bošnjačkom kongresu. Tada se upozoravalo na to da se radi o grešci, jer se srednjovjekovna zastava BiH i zastava koja je bila državna svodi na nivo ovih gore spomenutih, ali ona je danas u funkciji zastave bošnjačkog naroda. Dakle, veze nemaš, ali baljezgaš. Helem, poenta je da nema problema u zastavi s ljiljanima (čak i da nije zastava bošnjačkog naroda, ali kao takva ne bi je imalo smisla koristiti, sad ovako ima), ni u bilo kojoj od navedenih.

Oko tog šta je iz rata legitimno, šta ne, ne treba puno ulaziti u diskusiju. Nažalost, OS BiH uključuju i neke druge komponente i onda bi i oni mogli pričati da je sasvim ok koristiti neke zastave.

Nametanje nije dobro. Ljudi imaju zastave svog naroda i to je ok. Isto kao što je ok da navijaju za Hrvatsku ili Srbiju i tu nema nikakvog problema, osim što biste vi opet da im namećete kako to ne treba tako i kako trebaju vjerovatno navijati protiv. Isto ko što su kreteni iz SDA na silu ugurali priču o Hrvatima kao separatistima, a ljudi više vole ovu državu nego imbecilčine koje podržavaju tu istu SDA.
guruguru95 wrote: 16/12/2022 02:09A što se tiče ove rečenice: "Ne postoji dan općine (bilo da je Livno, Grude ili Orašje) gdje svečanost neće početi himnom BiH", mogu samo reći:
Pa to je samo pokazatelj kako nisi izašao iz svog tora vjerovatno dugi niz godina. Eto gore ti je okačen link gdje svečanost godišnjice osnivanja HVO počinje himnom BiH i gdje je vazda zastava BiH u sredini. Nije teško naći i svečane sjednice sa dana bilo koje općine na internetu, pa se onda grohotom smiji.
Beskičmenjacima poput tebe ne bi smetala ni nezavisna ili hb jer zašto bi zaboga bili protiv volje druga dva naroda i da se nešto nameće.

Hajde nam još malo šupljiraj kako u Širokom Brijegu vole BiH tako što navijaju za susjednu državu čak i kad igra protiv te iste BiH. Sve uz pjesmu Jebem te BiH.

Ti fakat misliš da to što ti ne znaš sabrati dva i dva da niko drugi ne zna?
Locked