Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kabal1337
- Posts: 13455
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44526 Re: Pitamo Mehanicare ?
Napisi samo model auta i koja vrata su u pitanju, prednja ili zadnja. Pa cu ti provjeriti cijenu da znas, pa ti sta ti se vise isplati.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44527 Re: Pitamo Mehanicare ?
Heh falšpoganen golf 2005 prednja lijeva dakle vozaceva
Motor for central locking ,drivers door, lock 012
Dijagnostika kaze tako,a i vrata kazu ne mogu se na daljinski jedino ona zakljucati,moze samo rucno, ostala se zakljucaju...
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#44528 Re: Pitamo Mehanicare ?
Odvezi kod Sencija u Nedzarice i bit ce napravljeno za pola sata.vjeshalica wrote: ↑14/12/2022 20:52Heh falšpoganen golf 2005 prednja lijeva dakle vozaceva
Motor for central locking ,drivers door, lock 012
Dijagnostika kaze tako,a i vrata kazu ne mogu se na daljinski jedino ona zakljucati,moze samo rucno, ostala se zakljucaju...
- kabal1337
- Posts: 13455
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44529 Re: Pitamo Mehanicare ?
3D1 837 015 AP
560 KM
Nema opcija samo motoric, vec tako u komadu.
560 KM
Nema opcija samo motoric, vec tako u komadu.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44530 Re: Pitamo Mehanicare ?
oj sveti petre, ima li kakva stranica za narudzbu izvana
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44531 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kupiš kompletna vrata s mehanizmom..jeftinije je. 
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44532 Re: Pitamo Mehanicare ?
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44533 Re: Pitamo Mehanicare ?
taj džavo vani na stranicama nije više od 80KM
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44534 Re: Pitamo Mehanicare ?
dokazano da isti lazu ko psikonektovan wrote: ↑14/12/2022 21:59Japanski konji nisu isto što i talijanski i švapski, naučno dokazano.
![]()
to je neispravan auto 100%, po pisanju bi rekao da ide bolje yaris 1.33
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44535 Re: Pitamo Mehanicare ?
polovan, nov isto...
https://www.ebay.co.uk/itm/143387032002 ... BMwJy9p6Jh
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#44536 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja bih ti savjetovao da ne kupuješ. Nego, odvezi majstoru pa neka on popravi i da garanciju...vjeshalica wrote: ↑14/12/2022 20:52Heh falšpoganen golf 2005 prednja lijeva dakle vozaceva
Motor for central locking ,drivers door, lock 012
Dijagnostika kaze tako,a i vrata kazu ne mogu se na daljinski jedino ona zakljucati,moze samo rucno, ostala se zakljucaju...
- kabal1337
- Posts: 13455
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44537 Re: Pitamo Mehanicare ?
Popravi taj, ili kupi novi ( zamjenski ako nije skupo), a stari ostavi neka imas. Nije to tesko zamjenit
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44538 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja vam moram nesto iskreno reci, ja nijedno auto dosad nisam vozila kod autoelektricara jer, nismo ni imali problema. Malo mi je to ono....
Ja stvarno bi radije to u kucnoj verziji zamijenila i skinula oblogu vrata, najvjerovatnije da cu prolunjat do otpada ili naruciti preko olxa u iskrenoj nadi da mi nece poslat sjeban dio.
Ja stvarno bi radije to u kucnoj verziji zamijenila i skinula oblogu vrata, najvjerovatnije da cu prolunjat do otpada ili naruciti preko olxa u iskrenoj nadi da mi nece poslat sjeban dio.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#44540 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo pazi da ne slomiš nokat na prstu kada budeš skidala oblogu.vjeshalica wrote: ↑15/12/2022 09:05 Ja vam moram nesto iskreno reci, ja nijedno auto dosad nisam vozila kod autoelektricara jer, nismo ni imali problema. Malo mi je to ono....
Ja stvarno bi radije to u kucnoj verziji zamijenila i skinula oblogu vrata, najvjerovatnije da cu prolunjat do otpada ili naruciti preko olxa u iskrenoj nadi da mi nece poslat sjeban dio.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44541 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za sve postoji prvi put. Otidji do elektricara. Rjesices se pitanja. Dobices odgovore ili rjesen problem
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44542 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ne sekiram se,to ce moja Džorka da sredi nanovo. Dolazi na adresu.-Chesterfield- wrote: ↑15/12/2022 11:15Samo pazi da ne slomiš nokat na prstu kada budeš skidala oblogu.vjeshalica wrote: ↑15/12/2022 09:05 Ja vam moram nesto iskreno reci, ja nijedno auto dosad nisam vozila kod autoelektricara jer, nismo ni imali problema. Malo mi je to ono....
Ja stvarno bi radije to u kucnoj verziji zamijenila i skinula oblogu vrata, najvjerovatnije da cu prolunjat do otpada ili naruciti preko olxa u iskrenoj nadi da mi nece poslat sjeban dio.
- kabal1337
- Posts: 13455
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44543 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vala imas par otpada u gradu i svi imaju Golf 5, A ako zelis masno da platis skocis do Hadzije
Cova dupliro cijene jbg inflacija, rat u ukrajini duboko pogodjen
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44544 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sijevale šipke, noževi, dizalice i alat: Pet osoba povrijeđeno u automehaničarskoj radnji zbog "neuspješne popravke"
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/svi ... vke-818443
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/svi ... vke-818443
Muškarci su navodno napali jedan drugoga željeznim šipkama, noževima, dizalicom i drugim alatom. Svi koji su sudjelovali su povrijeđeni. Prema online izvješću, zadobili su ubodne rane, posjekotine, hematome i slomljene kosti.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44545 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa tako ide procedura reklamacije kod automehanicara. Nezz sta je prob?Naslovnica wrote: ↑15/12/2022 21:35 Sijevale šipke, noževi, dizalice i alat: Pet osoba povrijeđeno u automehaničarskoj radnji zbog "neuspješne popravke"
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/svi ... vke-818443Muškarci su navodno napali jedan drugoga željeznim šipkama, noževima, dizalicom i drugim alatom. Svi koji su sudjelovali su povrijeđeni. Prema online izvješću, zadobili su ubodne rane, posjekotine, hematome i slomljene kosti.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44546 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije im oćistijo egeer
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44547 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa jesi li vidio kaojeg mehanicara da nema pri ruci montirac ili bezbolnu palicu da rjesava zalbe.
-
Hum1122
- Posts: 16
- Joined: 20/10/2022 10:11
#44548 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav, zna li neko na kojem otpadu (ili slično) mogu pronaći tipku za klimu, na poziciji kao na slici (Audi Q7)? Hvala


-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#44549 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala puno na ukazanom povjerenjuNaslovnica wrote: ↑14/12/2022 18:20 Samo da pohvalim @Al'din -a.
Urađena špura, zamjenjene neke pregorjele sijalice, cijena skroz korektna, ljubaznost i usluga na nivou, šta drugo reći nego svaka preporuka.
Naravno, prvo sam izbacio lišće ispod haube u Zujevinu i oprao auto.![]()
I posjetu bez lišća
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#44550 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja nisamdrug_profi wrote: ↑15/12/2022 22:19 Pa jesi li vidio kaojeg mehanicara da nema pri ruci montirac ili bezbolnu palicu da rjesava zalbe.
