SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#62601 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41 https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Ako je jeo govna i trazio belaja, a obzirom da policiju i sudove boli qurac za ovakve, ovo je sasvim prikladna reakcija građana i želio bih da im čestitam na agilnosti.
I nadm se da će policija i u ovom slučaju nastaviti da gleda u stranu, kao što inače gleda.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62602 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

drug_profi wrote: 14/12/2022 23:11
zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41 https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Ako je jeo govna i trazio belaja, a obzirom da policiju i sudove boli qurac za ovakve, ovo je sasvim prikladna reakcija građana i želio bih da im čestitam na agilnosti.
I nadm se da će policija i u ovom slučaju nastaviti da gleda u stranu, kao što inače gleda.
Apsolutno se slažem sa tobom ako se ispostvai kako ovi pišu pozlatile im se...
Hakiz
Posts: 48412
Joined: 30/07/2015 20:01

#62603 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
smijesni_ste
Posts: 6326
Joined: 09/10/2009 16:46

#62604 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
:thumbup: :thumbup:

Baš fuj
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#62605 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

Vozaču treba 13 platu dati.. :thumbup:
bitangeIprinceze
Posts: 4494
Joined: 29/01/2018 22:14

#62606 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitangeIprinceze »

konektovan wrote: 14/12/2022 23:28 Vozaču treba 13 platu dati.. :thumbup:
i + 1080 KM po preporuci vlade fbih
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#62607 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

zateznistub wrote: 14/12/2022 23:13
drug_profi wrote: 14/12/2022 23:11

Ako je jeo govna i trazio belaja, a obzirom da policiju i sudove boli qurac za ovakve, ovo je sasvim prikladna reakcija građana i želio bih da im čestitam na agilnosti.
I nadm se da će policija i u ovom slučaju nastaviti da gleda u stranu, kao što inače gleda.
Apsolutno se slažem sa tobom ako se ispostvai kako ovi pišu pozlatile im se...
Meni se čini po glasu da je bio pijan.
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#62608 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tindbe »

Malo pojeftinilo gorivo pa može ostavit i upaljen autobus dok bije putnika
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#62609 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
Svi treba da gledaju svoja posla, ha ja.
Isto kao i kada su proburazili Mrnjavca, vozač neka vozi, a postoji država i zakoni, nije naše da se obračunavamo sa šljamom.
Ovdje tačno treba početi uzimati pravdu u svoje ruke jer je očito da su obični građani prepušteni sami sebi. Naravno, pod uslovim da imaš damu.
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#62610 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

HelaS wrote: 14/12/2022 23:30
zateznistub wrote: 14/12/2022 23:13
Apsolutno se slažem sa tobom ako se ispostvai kako ovi pišu pozlatile im se...
Meni se čini po glasu da je bio pijan.
Po glasu koji se slabo cuje mozes prepoznati da je neko pjan?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52758
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#62611 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
:lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#62612 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Centrotrans ima ISO certifikat.
Ja mislim da nemaju proceduru koja obrađuje marisanje putnika, pa bi je trebalo napisati da se zna kako postupiti. Tj. da li gasiti motor ili ne.
Da li montirac ili moment kljuc.
Mislim da bi mnogo lakse bilo vozacima.

A ja se nadam da ce vozac dobiti nagradu jer je mozda sprijecio necije ranjavanje i ubistvo.
Poslije Denisa niko nema pravo da okrece glavu i ceka da se "djeca smire".
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62613 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
. i koga su izbacili iz autobusa i nastavili ga mlatiti s shipkom. na stajalishtu... gdje se ne suprostavlja lezi na zemlji... to nije vishe samoodbrana.. :-)
video je uznemirujuchi.. .. :-)

..
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#62614 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

To nije uznemirujuce, to je satisficirajuce.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52758
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#62615 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

drug_profi wrote: 15/12/2022 01:41 To nije uznemirujuce, to je satisficirajuce.
ko mrtav ruski vojnik

:mrgreen:

ipak, treba sačekati i vidjeti šta je zaista bilo.

ali gledati kako šupci dobijaju po pičci... strašno zadovoljstvo.
Klixuser02
Posts: 154
Joined: 29/05/2021 18:35

#62616 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Klixuser02 »

Ma kakav god da je razlog bio vozač nije trebao onako postupiti.
Klixuser02
Posts: 154
Joined: 29/05/2021 18:35

#62617 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Klixuser02 »

Vozarim redovno, svakakvih idiota isfrustriranih ima. Doslovno nikad gore stanje nije bilo. Nije ni vozačima lahko. Ja se unervozim samo kad vidim pun bus.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#62618 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Rothmans »

Dobro staro gazanje :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#62619 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

_BataZiv_0809 wrote: 14/12/2022 22:00
Dr. Kuca wrote: 14/12/2022 21:24 Nikad gora situacija nije bila.
Samo da se SDA hoce vratit
Spin los i nikakav. Ova godina je prekucala (ne)sigurnost.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#62620 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41 https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Da ga ubiješ ako sam iz članka skontao koga su udarali, starijeg čovjeka ili mladića. Valjda sporije kontam prije prve jutarnje.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#62621 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Dr. Kuca wrote: 15/12/2022 08:06
_BataZiv_0809 wrote: 14/12/2022 22:00

Samo da se SDA hoce vratit
Spin los i nikakav. Ova godina je prekucala (ne)sigurnost.
Sačekaj sljedeću godinu, uvijek može gore.
User avatar
leki hz
Posts: 768
Joined: 09/09/2011 21:08

#62622 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by leki hz »

Ne znam, šta je bilo, ali ni vozačima nije lako. Nedavno je jedan pijan ušao, bez karte naravno, a neće ni da je kupi. Vozaču psovao sve redom, ne znam ni kako ga je uspio na sljedećoj stanici istjerati, gužva je bila. Uglavnom, svakakvog šljama ima. Ako je ovako kako piše, neka su ga polomili.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62623 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Laplace wrote: 15/12/2022 08:39
zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41 https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Da ga ubiješ ako sam iz članka skontao koga su udarali, starijeg čovjeka ili mladića. Valjda sporije kontam prije prve jutarnje.
Ma vidjelo se na snimku da je neki balavac klošo. Staces nije ni njima lako sa kakvom furdom imaju posla. Tako da iskreno,podrzavam. Jbg sto mene niko ne namlati, udjes pristojno,kupis kartu sjednes ko covjek, i dodje ti neki kokosar da ponasanjem uvodi strah.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62624 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Klixuser02 wrote: 15/12/2022 07:16 Ma kakav god da je razlog bio vozač nije trebao onako postupiti.
Trebo je prostrijeti sedzadu i uciniti sedzdu majmunu da se smiri? Neka ga je olesio. Prava skolska leša hhhh
Vidi se da covjek nista ne prepusta slucaju
Trebalo bi ga nagraditi na platu
Dosta je vise i muskih zenturaca u uskim helankama i brudica bradica i glumatanja maćo menova ....
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#62625 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

vjeshalica wrote: 15/12/2022 09:30
Laplace wrote: 15/12/2022 08:39

Da ga ubiješ ako sam iz članka skontao koga su udarali, starijeg čovjeka ili mladića. Valjda sporije kontam prije prve jutarnje.
Ma vidjelo se na snimku da je neki balavac klošo. Staces nije ni njima lako sa kakvom furdom imaju posla. Tako da iskreno,podrzavam. Jbg sto mene niko ne namlati, udjes pristojno,kupis kartu sjednes ko covjek, i dodje ti neki kokosar da ponasanjem uvodi strah.
Na stranu to, komentarišem sam članak. Nekako je smušeno napisan, kao da su pisali dvojica po pasus pa to složili bez ponovnog čitanja. U jednom pasusu piše da su tukli mladića, u drugom starijeg čovjeka, u trećem opet mladića ilikakoveć.
Post Reply