Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42776 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 10/12/2022 20:11 Chmolju je poso safato, pa mora kuci nositi da radi preko vikenda :cry:
Auuuu, nije valjda dotle došlo? Jel' u tebe zajebana uprava? To baš nije u redu jbg. :(

@Averus ma ne smaraš ba, samo se javi. Vidi Fere i mene, k'o dvije sevde na kafi. :D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#42777 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Tito_i_Partija wrote: 10/12/2022 21:43
Chmoljo wrote: 10/12/2022 20:11 Chmolju je poso safato, pa mora kuci nositi da radi preko vikenda :cry:
Auuuu, nije valjda dotle došlo? Jel' u tebe zajebana uprava? To baš nije u redu jbg. :(

@Averus ma ne smaraš ba, samo se javi. Vidi Fere i mene, k'o dvije sevde na kafi. :D
Postao šef čovjek, mora primjerom pokazati drugima kako se radi. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42778 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

n+1 wrote: 10/12/2022 21:48
Tito_i_Partija wrote: 10/12/2022 21:43

Auuuu, nije valjda dotle došlo? Jel' u tebe zajebana uprava? To baš nije u redu jbg. :(

@Averus ma ne smaraš ba, samo se javi. Vidi Fere i mene, k'o dvije sevde na kafi. :D
Postao šef čovjek, mora primjerom pokazati drugima kako se radi. :D
i to. :D

a nije zajebana uprava, nego zbog debila koji ne rade svoj posao u drugoj firmi, ja moram žuriti da drugi ljudi koji su zaposleni kod tih debila ne bi izgubili fin novčani iznos. ni krivi ni dužni.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42779 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 10/12/2022 22:30
n+1 wrote: 10/12/2022 21:48

Postao šef čovjek, mora primjerom pokazati drugima kako se radi. :D
i to. :D

a nije zajebana uprava, nego zbog debila koji ne rade svoj posao u drugoj firmi, ja moram žuriti da drugi ljudi koji su zaposleni kod tih debila ne bi izgubili fin novčani iznos. ni krivi ni dužni.
Previše vremena provodiš sa Averusom, post'o si prava dobrica. Moraš sad malo sa Rajgorom, da to malo izbalansiraš. :lol:

Čuvaj se jarane. Lijepo je što žrtvuješ svoje vrijeme za druge, al' pazi da to ne postane norma.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#42780 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

Averus wrote: 10/12/2022 20:45Javio bih se ja i cesce nego imam osjecaj da smaram, pa se suzdrzavam :D
Igram spidey, pomalo rocket league (otisao mi rank u k...) i tu i tamo borderlands 3 i division kad imam s kim co-op
Ja sam mislio da si izbrisao Division. :lol:

Zovi ako ti treba pomoć, ali samo ako si Tier 5. Nije mi zanimljivo solirati misiju u nižem rangu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42782 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

House wrote: 11/12/2022 01:17
pa dobro majku mu, jesmo to mi i crnogorci šugavi?
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#42783 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Ako te trkeljaju na hrvatskoj granici, onda je simulacija. U suprotnom je arkada.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42784 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

jedva čekam da prođem ščepan poljem :D vozeći oversized bager :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#42785 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Each border control requires documentation checks and in some cases, the border agents or police may be required to conduct a deep inspection of your truck. This could be carried out by taking an X-Ray of your vehicle and trailer in a special building or by manual inspection. The reason behind these checks is for the security and safety of both the driver and the country, as there are many different rules and laws when it comes to what can and cannot be imported into a country. 
trkeljaju. :-D
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#42786 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

:D
https://www.businessinsider.com/fortnit ... me-2022-12
Parents who say their kids won't eat or shower because they're addicted to Fortnite slam Epic Games with lawsuit
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#42787 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Riddle wrote: 10/12/2022 22:53 Ja sam mislio da si izbrisao Division. :lol:

Zovi ako ti treba pomoć, ali samo ako si Tier 5. Nije mi zanimljivo solirati misiju u nižem rangu.
Kome ba ja da se prilagodjavam? :lol:
Ne znam ni koji sam tier, krenuo ispocetka s jaranom, jer mi je igra postala naporna (citaj:teska) solo :D

Ali ne mogu puno igrati jer sam sjeb'o prst, pa od drzanja W dugmeta me pocne boljeti :oops:





Mogao bi se opet nekad ETS2 instalirati jbt ode zivot u govna :skoljka:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#42788 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

Averus wrote: 11/12/2022 11:03 Kome ba ja da se prilagodjavam? :lol:
Ne znam ni koji sam tier, krenuo ispocetka s jaranom, jer mi je igra postala naporna (citaj:teska) solo :D

Ali ne mogu puno igrati jer sam sjeb'o prst, pa od drzanja W dugmeta me pocne boljeti :oops:

Mogao bi se opet nekad ETS2 instalirati jbt ode zivot u govna :skoljka:
Ne prilagođavaš mi se, već te pitam dokle si stigao? Jesi li završio priču i imaš like Gear Score 256?

Tier ćeš naći kad otvoriš mapu, piše u gornjem lijevom uglu. :mrgreen:
Tier 1: Fresh Level 30 character at 0 Gear Score. Enemies are level 30.
Tier 2: Gear score 182-203. Enemies are level 31.
Tier 3: Gear Score 204-228. Enemies are level 32.
Tier 4: Gear Score 229-256. Enemies are level 33.
Tier 5: Gear Score 256+. Enemies are level 34. (Added in Update 1.8.)
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#42789 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ma kakvi, ja tek počeo story :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42790 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Ko to još ođe igra division 1 i 2?

Javite se ba. :mrgreen:

Taman da krenem story sa još jednim karakterom.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42791 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 11/12/2022 08:27 :D
https://www.businessinsider.com/fortnit ... me-2022-12
Parents who say their kids won't eat or shower because they're addicted to Fortnite slam Epic Games with lawsuit
Auto-pilot roditelji koji ne znaju/neće da odgajaju svoju djecu i da im postavljaju normalne granice traže krivca da ih iskešira. Ovo ti je 'Murica. :-)
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#42792 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Reddit Recap. :skoljka:

Image
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#42793 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

SmokingMan wrote: 11/12/2022 13:50 Ko to još ođe igra division 1 i 2?

Javite se ba. :mrgreen:

Taman da krenem story sa još jednim karakterom.
Ma ne igram, nije mi ni instaliran. Mislim na Division 1.

Imam jednog lika sa svim popunjenim slotovima. PvP Predator za DZ, a ostalo je sve PVE. Predator, D3, Striker, Hunter's Faith i Reclaimer.

Drugog lika nisam nikad napravio. I ovako bih imao masu stvari finirati kad bih igrao. :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#42794 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

n+1 wrote: 11/12/2022 14:40 Reddit Recap. :skoljka:

Image
:shock:
Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42795 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Riddle wrote: 11/12/2022 14:42
SmokingMan wrote: 11/12/2022 13:50 Ko to još ođe igra division 1 i 2?

Javite se ba. :mrgreen:

Taman da krenem story sa još jednim karakterom.
Ma ne igram, nije mi ni instaliran. Mislim na Division 1.

Imam jednog lika sa svim popunjenim slotovima. PvP Predator za DZ, a ostalo je sve PVE. Predator, D3, Striker, Hunter's Faith i Reclaimer.

Drugog lika nisam nikad napravio. I ovako bih imao masu stvari finirati kad bih igrao. :lol:
Ponekada se vrnem na 1.cu, povuče me DZ i Survival.

Na Div jedan sam najvišee koristio ova četitri seta.

Nomad mi je svakako top, Na DZ

Reclaimer najviše kada se igra Incursions

D3- FNC na Undergrond.



Image

Image

Image

Image


Na Div 2 mi je bućkuriš, a fakat nisam se oko setova organizovao ni 10% od onoga koliko sam vremena utrošio kroz rekalibraciju.

Ovako to nekako izgleda. :mrgreen:

PP-19 mi je strašna mašina u odnosu na bullet king, on mi je onako kao iz druge ruke, može ispucati sijaset metaka, kao u Rambo filmovima. :mrgreen:

Image
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#42796 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Finito, 100%, hard, svi sporedni questovi zavrseni, neutral path, prezivjeli i Siegfried i Yaevinn, Triss romance, najbolji armor i macevi u igri (Raven + Moonblade + Gvalchir). Lako je propustiti questove u kecu, ali ovaj put sam detaljno planirao od pocetka. Sad imam savrsen save file za import u W2. :)
Image
Image
Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#42797 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

sad instaliraj ligu legendi
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42799 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Nisam ni znao da se W1 save može importirat' u dvojku. Šta se tačno mijenja u dvojci ako to uradiš vs. default start?
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#42800 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 11/12/2022 18:13 Nisam ni znao da se W1 save može importirat' u dvojku. Šta se tačno mijenja u dvojci ako to uradiš vs. default start?
Dobijes sve ove iteme koje sam nabrojao, sansu da sretnes Siegfrieda (to je jedino moguce ako importujes save gdje je prezivio), u dosta dijaloga se spominju tvoje odluke iz W1 i jos par manjih detalja. Nije toliko bitno, ali ko igra cijelu trilogiju, osjeti se kontinuitet. Ako su bili spremni ubaciti Siegfrieda, iako ga nema u defaultnoj prici, znaci da im je stalo do kontinuiteta.

Mada, postoje neke stvari koje su retconnovane jer CDPR je mislio da ce izbaciti samo jednu Witcher igru, zato i postoji lik Alvin koji je trebao biti zamjena za Ciri. Poslije su se predomislili. I naravno, kad je izasao Enhanced Edition, ubacili su ovaj cinematic da uvedu pricu W2:

Ali i pored toga, Witcher 1 ima najbolju pricu. Kad je W3 u pitanju, najvise se Blood and Wine nadovezuje na W1. :)
Post Reply