Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#14301 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by emotivac »

RagibUzoriti wrote: 29/11/2022 12:52 Ja jucer prodao svoje koje sam koristio mjesec dana tokom cijele godine.

Stavio slike na olx , nakon 3 minute telefon se usijao koliko zovu preprodavaci.

Otisao u roku odmah :lol: :lol: :lol:


Image
Pošto je otišao :D
NightComer
Posts: 109
Joined: 26/01/2011 22:46

#14302 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NightComer »

Pozdrav.

Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/

Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?
SPQR.SA
Posts: 175
Joined: 22/05/2007 15:54

#14303 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by SPQR.SA »

Kvaka je u 220k :-)
dado_
Posts: 747
Joined: 25/12/2012 11:35

#14304 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by dado_ »

NightComer wrote: 29/11/2022 14:28 Pozdrav.

Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/

Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?
Ne razumijem kako gledas novo auto, pa onda predjes na auto sa 220hiljada na satu? Zadaj sebi parametre, za pocetak godiste je dobro ali gledaj auta sa sto manje km ako ces ga duze voziti, ako ce bit kod tebe pola godine, godinu, onda sibaj sta te veseli...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14305 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

220k nisu neki strasni kilometri al ja ne bih dao toliko para za auto s tim kilometrima. Nebitno za stanje i brend. Vec mozes ocekivat neke sitnice da zezaju a dao poprilicno puno para. Bolje da je godinu-dvije stariji a manje km.
bitangeIprinceze
Posts: 4494
Joined: 29/01/2018 22:14

#14306 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitangeIprinceze »

E hajd kad smo kod Mercedesa, imate li iskustva s GLC-om, možda 220 ili 250? I poređenje s Q5, 35 ili 40. :)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14307 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

bitangeIprinceze wrote: 29/11/2022 19:46 E hajd kad smo kod Mercedesa, imate li iskustva s GLC-om, možda 220 ili 250? I poređenje s Q5, 35 ili 40. :)
GLC je bolje auto, udobniji, i unutra puno bogatiji.
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14308 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

SPQR.SA wrote: 29/11/2022 15:43 Kvaka je u 220k :-)
Što?

Mene iskreno ovaj x1 nije očarao, a vozao sam 2.0d 190ks


320 ili 318 bolja opcija u svemu, al doslovno
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14309 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

RagibUzoriti wrote: 29/11/2022 12:52 Ja jucer prodao svoje koje sam koristio mjesec dana tokom cijele godine.

Stavio slike na olx , nakon 3 minute telefon se usijao koliko zovu preprodavaci.

Otisao u roku odmah :lol: :lol: :lol:


Image
Javi ako budes imao tiguana

Ima ih par norvezana na piku :mrgreen:
User avatar
hopi
Posts: 7262
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#14310 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hopi »

pa ček gdje je on prodao ta kola
da li u norveška ili kod nas u bosna?
edit: ispravka, sada vidim daćiju iza golfa
jasna mi je lokacija
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#14311 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by fortaleza »

dado_ wrote: 29/11/2022 15:47
NightComer wrote: 29/11/2022 14:28 Pozdrav.

Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/

Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?
Ne razumijem kako gledas novo auto, pa onda predjes na auto sa 220hiljada na satu? Zadaj sebi parametre, za pocetak godiste je dobro ali gledaj auta sa sto manje km ako ces ga duze voziti, ako ce bit kod tebe pola godine, godinu, onda sibaj sta te veseli...
Iz nekog razloga većina preprodavačkih auta na olx-u imaju prijeđenih magičnih 220 000 kilometara. Taman ko da su se dogovorili. :D
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14312 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Može li preporuka za kupovinu auta do 500 KM koje može na autoputu razviti brzinu od 240 km/h?
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#14313 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

Ima jedan ovdje na forumu inace jako zanimljiv lik.

Cekamo da se javi, sigurno ce vec naci neku varijantu.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14314 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Može i rent'a'car. Dovoljno je jedan dan da se snimim.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14315 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Audi A3 2.0TDI 2004g*Alu Xenon* Registrovano Golf 5 A4 (10.400 KM)
https://www.olx.ba/r/50684341/48562

Malo li je 10.500 za 19 godina star auto :D
ticmaaa
Posts: 90
Joined: 07/04/2011 21:14

#14316 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ticmaaa »

koji je dobar Compact/Suv automatik do 23-5k KM?
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#14317 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Leon16v wrote: 30/11/2022 17:21 Audi A3 2.0TDI 2004g*Alu Xenon* Registrovano Golf 5 A4 (10.400 KM)
https://www.olx.ba/r/50684341/48562

Malo li je 10.500 za 19 godina star auto :D
ovaj zajebo i kvertija
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7126
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14318 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

jos malo pa ce na kese smeca pisat stotine maraka....
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14319 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

kabal1337 wrote: 01/12/2022 20:41
Leon16v wrote: 30/11/2022 17:21 Audi A3 2.0TDI 2004g*Alu Xenon* Registrovano Golf 5 A4 (10.400 KM)
https://www.olx.ba/r/50684341/48562

Malo li je 10.500 za 19 godina star auto :D
ovaj zajebo i kvertija
:lol:
ticmaaa
Posts: 90
Joined: 07/04/2011 21:14

#14320 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ticmaaa »

zasto mu je cijena dosta niza od ostalih q3 s tronica?


Audi Q3 2.0 TDI Quattro S-tronic 130 kW (26.000 KM) 2012
https://www.olx.ba/r/50651948/370103

godinu dana je bio u renta car. zato ta cijena?
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14321 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

ticmaaa wrote: 01/12/2022 20:40 koji je dobar Compact/Suv automatik do 23-5k KM?
Kuga, Rav4, mislim da ces njih najmladje naci i u najboljem stanju.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#14322 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by EasyMan »

Moze za te pare sportagea naci, a bolji je i od kuge i od rav4.
Qwerty1234
Posts: 1278
Joined: 27/05/2021 09:57

#14323 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Qwerty1234 »

kabal1337 wrote: 01/12/2022 20:41
Leon16v wrote: 30/11/2022 17:21 Audi A3 2.0TDI 2004g*Alu Xenon* Registrovano Golf 5 A4 (10.400 KM)
https://www.olx.ba/r/50684341/48562

Malo li je 10.500 za 19 godina star auto :D
ovaj zajebo i kvertija
Nije, ovaj mora biti 13.000 barem da bi mogli pricati ...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14324 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

premijum golf 8-)
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#14325 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by xoklix »

NightComer wrote: 29/11/2022 14:28 Pozdrav.

Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/

Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?
Pa nije ni neka pljačka obzirom da je šaltač i 220k na satu.
Post Reply