Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#61301 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Ja ispranih bitovskih mozgova jbte, odjednom Čovke i Mile nisu problemi, jel moguće šta ovi ljudi pričaju :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#61302 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

JohnnyS wrote: 29/11/2022 12:02 Dva lopova i novi su bolji od tri lopova
S kim si, takav si! :thumbup: :bih:
User avatar
dr_Evil
Posts: 21766
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#61303 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

E pa sretan nam Dan republike! Kamo srece da bude ko u vaktu Republike.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61304 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

Student_u_Ostavci wrote: 29/11/2022 12:04 Ja ispranih bitovskih mozgova jbte, odjednom Čovke i Mile nisu problemi, jel moguće šta ovi ljudi pričaju :lol:
Evo ni ja ne mogu da vjerujem šta se ovdje piše.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#61305 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

sve moze ,sam d sda sleti i njihov feudalni sistem funkcionisanja. do te mjere su nas doveli.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#61306 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blixen »

bolje sa bilo kim nego sa sda
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#61308 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by elk »

Fina kmeka sda i gradjana
Ljepo
Vjerovatno svakako ostaje sve isto
Dakle kurcevo
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61309 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

I opet se vraćamo na ovaj dominantni narativ forumskih "velikaša". SDA je veće zlo od četnika i ustaša. Alija je kriv za rat. Bošnjaci su krivi jer su isprovocirali jadne Srbe i Hrvate da izvrše etničko čišćenje i na kraju počine genocid.

Svaka vam čast :thumbup: :bih:
Last edited by guruguru95 on 29/11/2022 12:16, edited 1 time in total.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#61310 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asurbanipal »

dr_Evil wrote: 29/11/2022 08:30
HD_2015 wrote: 29/11/2022 08:23
Spoiler
Show
Čudan su Bošnjaci narod. Karadžić izađe za govornicu i poruči da "Bosna ide u rat, a Muslimani možda u nestanak":

a Bošnjaci se opet pitaju: "Šta se događa?"

Sada imate Čovića koji kaže:

i opet se diskutuje nadugo i naširoko šta i kako.
Kao što reče jedan oficir agresorke JNA na barikadama u Sarajevu: "Svima je jasno šta se događa, samo Muslimanima nije."

Situacija je slična kao 92-e. Evropa i USA staju na stranu onih koji žele raskomadati BiH, Bošnjaci podijeljeni. Jedni pozivaju na mir i "Muslimane da se ne naoružavaju". Sada se između redova prijeti da se ne ide protiv visokog predstavnika.

Opet imam osjećaj da "svima je jasno, samo Bošnjacima nije". O SDA je sve rečeno. Smiješno je kada pričaju o patriotizmu - prva SDA je patriote satrala u zemlju. Samo me je strah da n-torka ne ide u istom smjeru kao SDA, samo brže.

Jasno je bilo Bosnjacima sta se desava, a kakve ti koristi kad se nista nisu pitali. Imao si Aliju koji je podcrtao "Nikakav dogovor sa Srbima ne zelimo" u trenutku kada nema efektivnu kontrolu nad pola domovine, a u Hrvatskoj vec formirana krajina. Niko nije pitao moje ili tvoje roditelje zele li dogovor, niko nije pitao ljude Foce, Zvornika i Visegrada koji su u tom trenutku okupirani zele li dogovor.

Pozivaj ti na mir ili rat isto ti je kad se ne mozes odakle naourazati, imas samo petu koloniju koja je umjesto da je dijelila puske narodu, prodavali ih po 10 puta vecoj cijeni.

Nekad ce doci vakat da ce historija pisati cinjenicno stanje, a ne romantiku. Neko je svojom odlukom prepustio 75% teritorije da mu narod bude ovce za klanje od strane agresora i genocidasa.

Svaka riječ koju je Kurtćehajić rekao u ovom intervjuu je tačna, a sve smo mi to odavno znali od Tunje i Zulfikarpašića. Doduše, ovdje je to vrlo detaljno objašnjeno, posebno dio sa ZAVNOBiH i AVNOJ-em, koji se ne mogu odvajati jer su upravo Srbi bili nosioci i jednog i drugog, odnosno nikad ne bi bilo ZAVNOBiH-a bez Jugoslavije, kao što se Bosna nije mogla odvajati od Jugoslavije, pa makar i krnje, a posebno ne ako su svi Srbi bili protiv toga. Sve u svemu, istorijski intervju, prvi korak ka nekom pomirenju Srba i Bošnjaka, a jasno da je šteta koja je načinjena u svakom smislu nenadoknadiva.


sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#61311 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

a ne, samo nek sda sleti sve ostalo je nevazno.
zbog svijih aferima. a i nabacenih voleja za ove godine dodiku i covicu.
Seawolf
Posts: 9162
Joined: 14/06/2012 22:59

#61312 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Seawolf »

JohnnyS wrote: 29/11/2022 12:02 Dva lopova i novi su bolji od tri lopova
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#61313 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by refffko »

Panika u BH Telekomu i ostalim uhljeb firmama, medju uhljebima koje je SDA zaposlila. :run:

Bit ce ih puni forumi i portali sad. Nije lako kad ti se izmice sigurna plata za nerad.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#61314 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blixen »

guruguru95 wrote: 29/11/2022 12:13 SDA je veće zlo od četnika i ustaša.
bravo :thumbup:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61315 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

Blixen wrote: 29/11/2022 12:18
guruguru95 wrote: 29/11/2022 12:13 SDA je veće zlo od četnika i ustaša.
bravo :thumbup:
Dakle slažeš se?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#61316 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

refffko wrote: 29/11/2022 12:17 Panika u BH Telekomu i ostalim uhljeb firmama, medju uhljebima koje je SDA zaposlila. :run:

Bit ce ih puni forumi i portali sad. Nije lako kad ti se izmice sigurna plata za nerad.
NedimHaga kmeci vec danima… :mrgreen:

User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#61317 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by omega369 »

guruguru95 wrote: 29/11/2022 11:58
sumirprimus wrote: 29/11/2022 11:55

ne, ne, prvo halid. i halidi.
prvo skidat karies sa svojih zuba, a ne trazit izgovore u tudjim lalokama.
Ne ne, ako ćemo promjene, idemo u komadu. Dosta preseravanja. Ne možeš palamuditi o promjenama, a ideš u naručje kriminalcima, separatistima i državnim neprijateljima. Dakle - respiratori, pokretna bolnica, afera Soko, Aluminij, vila na Dedinju...

Živjele promjene :thumbup: :bih:
Pa sto banda zelena to nije uradila 25 godina?!

Botine na aparatima :bih:
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#61318 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by elk »

3 puta dnevno. Nakon jela.
Uzmite kmekomicin. Bice lakse.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#61319 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blixen »

Login77777 wrote: 29/11/2022 12:20
refffko wrote: 29/11/2022 12:17 Panika u BH Telekomu i ostalim uhljeb firmama, medju uhljebima koje je SDA zaposlila. :run:

Bit ce ih puni forumi i portali sad. Nije lako kad ti se izmice sigurna plata za nerad.
NedimHaga kmeci vec danima… :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol:
sunce tudjeg neba i to
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#61320 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

Ode bh telekom, odose auto ceste, ode klinicki, ode jos svasta nesto.. Valja sad nahraniti SDA pohlepnike.. Kad sad pocnu oci jedni drugima kopati.. Uzivancija ce biti pratiti njihovu propast, aposebno propast bracnog para.. Jos kad kernu "montirani" sudski procesi i udari na jedine legitimne zastitnike Bosnjaka.. Obecala je spektakl.. Spektakl cemo i gledati :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17038
Joined: 27/04/2021 22:52

#61321 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

Login77777 wrote: 29/11/2022 12:20
refffko wrote: 29/11/2022 12:17 Panika u BH Telekomu i ostalim uhljeb firmama, medju uhljebima koje je SDA zaposlila. :run:

Bit ce ih puni forumi i portali sad. Nije lako kad ti se izmice sigurna plata za nerad.
NedimHaga kmeci vec danima… :mrgreen:

Image

cetnici silaze niz vraca hahahahha 😆😆😁😵‍💫
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#61322 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asurbanipal »

Prpa.ba wrote: 29/11/2022 09:19 De sacekajte makar da kako treba uzurpirate vlast tj. izbacite Bosnjake kao politicki faktor, pa onda mozete prepisivati istoriju/povijest da su muslimani turci koje su osmanlije ovdje naselile, koji su izazvali rat protiv miroljubivih pravoslavaca i katolika u BiH, granatirali sami sebe da izazovu sazaljenje zapada, i tako blize i tako dalje, onako, programski i relaksirano..

Nisu Turci, ali jedan dobar dio Bošnjaka svakako jesu porijeklom Vlasi čija je baza bilo područje Crne Gore i Hercegovine, a koji su dolaskom Osmanlija naseljavani po ostatku Bosne, koja je bila pusta zemlja i koji su se vremenom islamizirali i kultivisali. Zato mene i ne čudi što neki danas slave sultana Fatiha.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#61323 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blixen »

guruguru95 wrote: 29/11/2022 12:18
Blixen wrote: 29/11/2022 12:18
bravo :thumbup:
Dakle slažeš se?
ja volim velike prirodne sise :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#61324 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Blixen »

laik1981 wrote: 29/11/2022 12:22 Ode bh telekom, odose auto ceste, ode klinicki, ode jos svasta nesto.. Valja sad nahraniti SDA pohlepnike.. Kad sad pocnu oci jedni drugima kopati.. Uzivancija ce biti pratiti njihovu propast, aposebno propast bracnog para.. Jos kad kernu "montirani" sudski procesi i udari na jedine legitimne zastitnike Bosnjaka.. Obecala je spektakl.. Spektakl cemo i gledati :mrgreen:
jedva cekam :D
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#61325 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 29/11/2022 12:23
Login77777 wrote: 29/11/2022 12:20

NedimHaga kmeci vec danima… :mrgreen:

Image

cetnici silaze niz vraca hahahahha 😆😆😁😵‍💫
Ovaj NedimHaga je u rangu Vildane i Yasmina. Botuje na tviter objavama Reufonija i AvAV… :lol:

Ali pazi kako je do jucer Dino bio meta. A sad Niksic nakon sto nije SDP s SDA otisao. :mrgreen:
Locked