Draško Stanivuković

Post Reply
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4676 Re: Draško Stanivuković

Post by LSD »

banjaluka078 wrote: 26/11/2022 23:58
giannibelif wrote: 26/11/2022 23:46 Senad je ispao ogromna budala, ali on se u tom zanosu komercijalne televizije i trkom za rejtingom izgubi i kompletan mu program često ode u nekom trećem smjeru. Znao je on koga dovodi, ali je malac usvojio Miletove prevrtačke fore i na to se uvukao u medijski prostor. Meni Vukan nije ni malo sumnjiv, on ovo isto priča koliko vidim desetak godina i to bez prestanka i odstupanja pa ni 2 posto bukvalno. Dolazi iz totalno "nepartizanske" Istočne Hercegovine, češljajući neke članke vidim da je radio dosta stvari koje mu kod biračkog tijela ne donese neke benefite, pio kafe u kafićima sa hodžama u široj zajednici u kojoj djeluje, hoda po cijeloj državi sam i pravi video blogove na socijalne teme. Ovaj mali doslovno radi isto ono što je radio Mile dok je bilo u opoziciji, razlika je samo što mu je stranka bez snage za rezultat, a on željan vlasti na višem nivou.
Vukan kad hoće uvrijediti skupštinu, stavi fes. Toliko o njemu.
:thumbup:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4677 Re: Draško Stanivuković

Post by guruguru95 »

SmokingMan wrote: 26/11/2022 22:52 Ko bi rekao da će nekada od špalira po sarajevskoj čaršiji dopuzati, ali kažem dopuzati četveronoške, do dodikovih stopala.
Na šta liči ovim svojim nastupom kod Đakovića, teško je to opisati, meni nedostaje neki novi fond izraza. Valjda u ovoj nakaradnoj zemlji od skrivenih talenata treba jedino imati krpu od karaktera, da bi bez ikakvog gađenja od vlastitog odraza u ogledalu mogao prodavati prvo sebe, pa onda ljude oko sebe, tek radi neke kratkoročne strategije. Vrijeme je stvar doživljaja promjene oko nas, pa tako ovakav svestran profil ljudi svoje postojanje jedino vidi u okrilju materijalizma. Dobro se ljudi poput njega i Milorada, kao i slični njima, po jeftinoj cijeni prodaju ljudima koji su ionko zaslužili da im razum bude oduzet do trenutka kada napuste ovaj materijalizovani svijet.
:thumbup:
Oblomov
Posts: 64
Joined: 03/10/2020 21:26

#4678 Re: Draško Stanivuković

Post by Oblomov »

Ima li iko da valja kod anamo onih?
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#4679 Re: Draško Stanivuković

Post by amko761 »

Kako nema. Miro Lazović, Mirko Pejanović, MIlan Dunović.... Sve pravi Srbi ljudine :bih: :bih: :bih:

Samo da ih je još kako instalirati anamo :)
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#4680 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

Vukan je babo.
User avatar
mirota
Posts: 4688
Joined: 11/01/2018 11:42

#4681 Re: Draško Stanivuković

Post by mirota »

jes, tata
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#4682 Re: Draško Stanivuković

Post by soha96 »

Moze i tata mata.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#4683 Re: Draško Stanivuković

Post by Pandakonda »

Vukan barem nikad nije krio svoje stavove. Otvoreno je rekao da je sprski nacionalista ali da je svjestan da RS nema buducnosti van BiH i da ne zeli separatizam i zeli smiriti tenzije i raditi sa svima. Druga je prica sto je lik prso ko kokica pa bi se svađao sa svim strancima i ima sulude teorije zavjere :D

Neko je na forumu prije par mjeseci dobro opisao draska, on je tip osobe koja u isto vrijeme hoce glasove cetnika i onih koji su protiv toga. Momak se previse upustio u populizam da sada jednostavno sazrjeva i shvata da ne moze daleko tamo dogurati ako ne srbuje i da ne moze na dvije stolice.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#4684 Re: Draško Stanivuković

Post by zavrzlama »

SmokingMan wrote: 26/11/2022 22:52 Ko bi rekao da će nekada od špalira po sarajevskoj čaršiji dopuzati, ali kažem dopuzati četveronoške, do dodikovih stopala.
Na šta liči ovim svojim nastupom kod Đakovića, teško je to opisati, meni nedostaje neki novi fond izraza. Valjda u ovoj nakaradnoj zemlji od skrivenih talenata treba jedino imati krpu od karaktera, da bi bez ikakvog gađenja od vlastitog odraza u ogledalu mogao prodavati prvo sebe, pa onda ljude oko sebe, tek radi neke kratkoročne strategije. Vrijeme je stvar doživljaja promjene oko nas, pa tako ovakav svestran profil ljudi svoje postojanje jedino vidi u okrilju materijalizma. Dobro se ljudi poput njega i Milorada, kao i slični njima, po jeftinoj cijeni prodaju ljudima koji su ionko zaslužili da im razum bude oduzet do trenutka kada napuste ovaj materijalizovani svijet.
Bio na referisanju i ribanju u beogradu i sad imas ovakvog draska....svu politiku srba u BIH kontrolise stab u brogradu cim neki politicar pocne da stjece podrsku veceg broja srpskog naroda ako njegova ideologija ide protiv strateskih interesa srbije biva sluzbama pozvan u beograd i tamo se zaprijeti i daju smjernice...to je sva poenta.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#4685 Re: Draško Stanivuković

Post by giannibelif »

Vukan je idealista. Sad kakvo su njegovi ideali, to je za drugu raspravu. Ovaj mali je neko ko je odrastao na velikom kapitalu, jedno vrijeme se spustio na nivo prosječnog stanovnika, glumio i Orleansku, držao press konferencije po raskrsnicama, pravio narodne igrokaze protiv vlasti, ali zov života kakav je živio i onog što je on po defaultu je jači. Beskrupulozni sin i dijete kapitala prožetog raznim ekonomsko-političkim interesima. Kao što je Mile vidio da šovinizam pali kod naroda, tako je i malac shvatio da od dosadašnje priče nema ništa. Narod ovo želi. Da ne želi će, odj...bi ih obojicu.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#4686 Re: Draško Stanivuković

Post by n+1 »

Previše filozofirate. Draško je bio i ostao četnik. Znao je iskoristiti medije koji su u njemu željeli vidjeti promjenu, što on nikada nije bio, baš kao što je to nekada radio i Dodik. I sada lagano prelazi u Dodikovu drugu fazu, nakon što je iskoristio opoziciono glasačko tijelo da dobije komadić vlasti, fazu u kojoj se zapravo nameće većinskom glasačkom tijelu RS, a koje želi četnika.

Nije uopće bitno da li u tom procesu zaista sarađuje s Dodikom ili ne. Suština je da slijedi njegov politički blueprint.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#4687 Re: Draško Stanivuković

Post by Rothmans »

Oblomov wrote: 27/11/2022 00:48 Ima li iko da valja kod anamo onih?
Ima stric od Draska.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4688 Re: Draško Stanivuković

Post by ultima_palabra »

n+1 wrote: 27/11/2022 16:36 Previše filozofirate. Draško je bio i ostao četnik. Znao je iskoristiti medije koji su u njemu željeli vidjeti promjenu, što on nikada nije bio, baš kao što je to nekada radio i Dodik. I sada lagano prelazi u Dodikovu drugu fazu, nakon što je iskoristio opoziciono glasačko tijelo da dobije komadić vlasti, fazu u kojoj se zapravo nameće većinskom glasačkom tijelu RS, a koje želi četnika.

Nije uopće bitno da li u tom procesu zaista sarađuje s Dodikom ili ne. Suština je da slijedi njegov politički blueprint.
Dodik jeste bio promjena, tamo nekad prije 20-25 godina, bar na retorickom nivou. Ovaj nije ni to, mada su neki u Federaciji zeljeli to vjerovati.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4690 Re: Draško Stanivuković

Post by Truba »

https://www.nedjelja.ba/hr/vijesti/bih/ ... ozic/27915

Drasko drasko mnogo bre s katolicima se slika :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4629
Joined: 23/04/2011 12:21

#4691 Re: Draško Stanivuković

Post by Mr.Sojic »

Krmošenko 2 opet na dElu :mrgreen:
"Ovih dana ste svjedoci da se pojavljuju protesti nekih nevladinih organizacija u nekim drugim dijelovima. Mi sa proslavom Dana RS-a šaljemo poruke mira, ljubavi i tolerancije :-) :janpi: te da je RS sigurna destinacija koja gaji da svi pripadnici i drugih naroda koji žive na ovim prostorima imaju zagarantovana prava", istakao je ranije Višković.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#4692 Re: Draško Stanivuković

Post by meridiyan »

Ovaj je opasniji od Gvardijana!


User avatar
kokakolas
Posts: 1478
Joined: 15/03/2008 21:35

#4693 Re: Draško Stanivuković

Post by kokakolas »

U sta se pretvori biser na Vrbasu...
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#4694 Re: Draško Stanivuković

Post by n+1 »

meridiyan wrote: 06/01/2023 14:30 Ovaj je opasniji od Gvardijana!


Koji debil. :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4695 Re: Draško Stanivuković

Post by skrbavi-admin »

kokakolas wrote: 06/01/2023 14:41 U sta se pretvori biser na Vrbasu...
a jez ga u seljajvu izljubilo i staro i mlado :lol: :-)

mi i jesmo za bagera i rafala / kaka politika kakva drzava i bakraci....
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4696 Re: Draško Stanivuković

Post by skrbavi-admin »

n+1 wrote: 06/01/2023 14:46
meridiyan wrote: 06/01/2023 14:30 Ovaj je opasniji od Gvardijana!


Koji debil. :lol:
ni najmanje / kod nas nema ni jedan retard sa hercom da stavi ljiljane za 9 Januar ili uopste ljiljane - jer su neustavni da ne dobije po picki i odleti sa fotelje :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4697 Re: Draško Stanivuković

Post by skrbavi-admin »

pronadji morone na slikama :-)

Image

Ovaj konj mi je jak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Image

Image

Image
Last edited by skrbavi-admin on 06/01/2023 14:55, edited 1 time in total.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4698 Re: Draško Stanivuković

Post by skrbavi-admin »

Image

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4699 Re: Draško Stanivuković

Post by skrbavi-admin »

mene koji sam anonimus bi bilo stid ove slike vidjet da sam se sliko sa ovom cetaljesinom.....

al ocito mnogi obraza ni casti nemaju pa sebi mogu dopustit svasta u obraz......
User avatar
banjaluka078
Posts: 13221
Joined: 16/01/2007 23:38

#4700 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Svestran dječak-gradonačelnik, i kočijaši i kolo igra i dočekuje...Kako voli da se slika, nijedna cura mu nije ravna.

Post Reply