banjaluka078 wrote: ↑26/11/2022 23:58Vukan kad hoće uvrijediti skupštinu, stavi fes. Toliko o njemu.giannibelif wrote: ↑26/11/2022 23:46 Senad je ispao ogromna budala, ali on se u tom zanosu komercijalne televizije i trkom za rejtingom izgubi i kompletan mu program često ode u nekom trećem smjeru. Znao je on koga dovodi, ali je malac usvojio Miletove prevrtačke fore i na to se uvukao u medijski prostor. Meni Vukan nije ni malo sumnjiv, on ovo isto priča koliko vidim desetak godina i to bez prestanka i odstupanja pa ni 2 posto bukvalno. Dolazi iz totalno "nepartizanske" Istočne Hercegovine, češljajući neke članke vidim da je radio dosta stvari koje mu kod biračkog tijela ne donese neke benefite, pio kafe u kafićima sa hodžama u široj zajednici u kojoj djeluje, hoda po cijeloj državi sam i pravi video blogove na socijalne teme. Ovaj mali doslovno radi isto ono što je radio Mile dok je bilo u opoziciji, razlika je samo što mu je stranka bez snage za rezultat, a on željan vlasti na višem nivou.
Draško Stanivuković
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4676 Re: Draško Stanivuković
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#4677 Re: Draško Stanivuković
SmokingMan wrote: ↑26/11/2022 22:52 Ko bi rekao da će nekada od špalira po sarajevskoj čaršiji dopuzati, ali kažem dopuzati četveronoške, do dodikovih stopala.
Na šta liči ovim svojim nastupom kod Đakovića, teško je to opisati, meni nedostaje neki novi fond izraza. Valjda u ovoj nakaradnoj zemlji od skrivenih talenata treba jedino imati krpu od karaktera, da bi bez ikakvog gađenja od vlastitog odraza u ogledalu mogao prodavati prvo sebe, pa onda ljude oko sebe, tek radi neke kratkoročne strategije. Vrijeme je stvar doživljaja promjene oko nas, pa tako ovakav svestran profil ljudi svoje postojanje jedino vidi u okrilju materijalizma. Dobro se ljudi poput njega i Milorada, kao i slični njima, po jeftinoj cijeni prodaju ljudima koji su ionko zaslužili da im razum bude oduzet do trenutka kada napuste ovaj materijalizovani svijet.
-
Oblomov
- Posts: 64
- Joined: 03/10/2020 21:26
#4678 Re: Draško Stanivuković
Ima li iko da valja kod anamo onih?
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#4679 Re: Draško Stanivuković
Kako nema. Miro Lazović, Mirko Pejanović, MIlan Dunović.... Sve pravi Srbi ljudine
Samo da ih je još kako instalirati anamo
Samo da ih je još kako instalirati anamo
- Pandakonda
- Posts: 6121
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#4683 Re: Draško Stanivuković
Vukan barem nikad nije krio svoje stavove. Otvoreno je rekao da je sprski nacionalista ali da je svjestan da RS nema buducnosti van BiH i da ne zeli separatizam i zeli smiriti tenzije i raditi sa svima. Druga je prica sto je lik prso ko kokica pa bi se svađao sa svim strancima i ima sulude teorije zavjere
Neko je na forumu prije par mjeseci dobro opisao draska, on je tip osobe koja u isto vrijeme hoce glasove cetnika i onih koji su protiv toga. Momak se previse upustio u populizam da sada jednostavno sazrjeva i shvata da ne moze daleko tamo dogurati ako ne srbuje i da ne moze na dvije stolice.
Neko je na forumu prije par mjeseci dobro opisao draska, on je tip osobe koja u isto vrijeme hoce glasove cetnika i onih koji su protiv toga. Momak se previse upustio u populizam da sada jednostavno sazrjeva i shvata da ne moze daleko tamo dogurati ako ne srbuje i da ne moze na dvije stolice.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#4684 Re: Draško Stanivuković
Bio na referisanju i ribanju u beogradu i sad imas ovakvog draska....svu politiku srba u BIH kontrolise stab u brogradu cim neki politicar pocne da stjece podrsku veceg broja srpskog naroda ako njegova ideologija ide protiv strateskih interesa srbije biva sluzbama pozvan u beograd i tamo se zaprijeti i daju smjernice...to je sva poenta.SmokingMan wrote: ↑26/11/2022 22:52 Ko bi rekao da će nekada od špalira po sarajevskoj čaršiji dopuzati, ali kažem dopuzati četveronoške, do dodikovih stopala.
Na šta liči ovim svojim nastupom kod Đakovića, teško je to opisati, meni nedostaje neki novi fond izraza. Valjda u ovoj nakaradnoj zemlji od skrivenih talenata treba jedino imati krpu od karaktera, da bi bez ikakvog gađenja od vlastitog odraza u ogledalu mogao prodavati prvo sebe, pa onda ljude oko sebe, tek radi neke kratkoročne strategije. Vrijeme je stvar doživljaja promjene oko nas, pa tako ovakav svestran profil ljudi svoje postojanje jedino vidi u okrilju materijalizma. Dobro se ljudi poput njega i Milorada, kao i slični njima, po jeftinoj cijeni prodaju ljudima koji su ionko zaslužili da im razum bude oduzet do trenutka kada napuste ovaj materijalizovani svijet.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#4685 Re: Draško Stanivuković
Vukan je idealista. Sad kakvo su njegovi ideali, to je za drugu raspravu. Ovaj mali je neko ko je odrastao na velikom kapitalu, jedno vrijeme se spustio na nivo prosječnog stanovnika, glumio i Orleansku, držao press konferencije po raskrsnicama, pravio narodne igrokaze protiv vlasti, ali zov života kakav je živio i onog što je on po defaultu je jači. Beskrupulozni sin i dijete kapitala prožetog raznim ekonomsko-političkim interesima. Kao što je Mile vidio da šovinizam pali kod naroda, tako je i malac shvatio da od dosadašnje priče nema ništa. Narod ovo želi. Da ne želi će, odj...bi ih obojicu.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#4686 Re: Draško Stanivuković
Previše filozofirate. Draško je bio i ostao četnik. Znao je iskoristiti medije koji su u njemu željeli vidjeti promjenu, što on nikada nije bio, baš kao što je to nekada radio i Dodik. I sada lagano prelazi u Dodikovu drugu fazu, nakon što je iskoristio opoziciono glasačko tijelo da dobije komadić vlasti, fazu u kojoj se zapravo nameće većinskom glasačkom tijelu RS, a koje želi četnika.
Nije uopće bitno da li u tom procesu zaista sarađuje s Dodikom ili ne. Suština je da slijedi njegov politički blueprint.
Nije uopće bitno da li u tom procesu zaista sarađuje s Dodikom ili ne. Suština je da slijedi njegov politički blueprint.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4688 Re: Draško Stanivuković
Dodik jeste bio promjena, tamo nekad prije 20-25 godina, bar na retorickom nivou. Ovaj nije ni to, mada su neki u Federaciji zeljeli to vjerovati.n+1 wrote: ↑27/11/2022 16:36 Previše filozofirate. Draško je bio i ostao četnik. Znao je iskoristiti medije koji su u njemu željeli vidjeti promjenu, što on nikada nije bio, baš kao što je to nekada radio i Dodik. I sada lagano prelazi u Dodikovu drugu fazu, nakon što je iskoristio opoziciono glasačko tijelo da dobije komadić vlasti, fazu u kojoj se zapravo nameće većinskom glasačkom tijelu RS, a koje želi četnika.
Nije uopće bitno da li u tom procesu zaista sarađuje s Dodikom ili ne. Suština je da slijedi njegov politički blueprint.
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4690 Re: Draško Stanivuković
https://www.nedjelja.ba/hr/vijesti/bih/ ... ozic/27915
Drasko drasko mnogo bre s katolicima se slika
Drasko drasko mnogo bre s katolicima se slika
- Mr.Sojic
- Posts: 4629
- Joined: 23/04/2011 12:21
#4691 Re: Draško Stanivuković
Krmošenko 2 opet na dElu
"Ovih dana ste svjedoci da se pojavljuju protesti nekih nevladinih organizacija u nekim drugim dijelovima. Mi sa proslavom Dana RS-a šaljemo poruke mira, ljubavi i tolerancije![]()
te da je RS sigurna destinacija koja gaji da svi pripadnici i drugih naroda koji žive na ovim prostorima imaju zagarantovana prava", istakao je ranije Višković.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#4692 Re: Draško Stanivuković
Ovaj je opasniji od Gvardijana!
- kokakolas
- Posts: 1478
- Joined: 15/03/2008 21:35
#4693 Re: Draško Stanivuković
U sta se pretvori biser na Vrbasu...
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#4697 Re: Draško Stanivuković
pronadji morone na slikama

Ovaj konj mi je jak




Ovaj konj mi je jak



Last edited by skrbavi-admin on 06/01/2023 14:55, edited 1 time in total.
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#4699 Re: Draško Stanivuković
mene koji sam anonimus bi bilo stid ove slike vidjet da sam se sliko sa ovom cetaljesinom.....
al ocito mnogi obraza ni casti nemaju pa sebi mogu dopustit svasta u obraz......
al ocito mnogi obraza ni casti nemaju pa sebi mogu dopustit svasta u obraz......
- banjaluka078
- Posts: 13221
- Joined: 16/01/2007 23:38
#4700 Re: Draško Stanivuković
Svestran dječak-gradonačelnik, i kočijaši i kolo igra i dočekuje...Kako voli da se slika, nijedna cura mu nije ravna.

