Ponavljam. Bitno je da ti znaš, svi ostali su nebitni.
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#59752 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Necemo sa SDA
Necemo sa nacionalistima

Necemo sa ljudima sa crne liste

Spoiler
Show

Spoiler
Show

Dragan Čović: “Naše partnerstvo sa SNSD-om nema alternativu”
Milorad Dodik : “HDZ neće bez SNSD-a, SNSD neće bez HDZ-a”
Spoiler
Show
"Nećemo koalirati sa ljudima na crnoj listi": Nakon Mirsada Kukića i Marinko Čavara na sastanku u SDP-u

- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#59753 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
dokle tvoja logika ide je da izjednačavaš čovića, dodika i osmorku.
na ovom forumu je većina ljudi zdravog razuma protiv sda, hdz i snsd. pa ako makar jednog od tri stuba zla možeš izbaciti iz kombinacija, i to je nešto.
zato izdajnička sda napolje!
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#59754 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ovdje se neki prave mutavi i nece ni da cuju ni da vide sta je Konakovic rekao za HDZ u vezi kriminala iako postoji i slika i ton.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#59755 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
OK.....jedino pitanje je cijena. Koju cijenu bi ti recimo bio spreman platiti za izbacivanje SDA iz vlasti. Jer ocito, ili se.meni makar tako cini, neka cijena se.mora platiti
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#59756 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#59760 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ne imanje nekoga u sudovima da te cuva itd itd...
Bice svasta
Bice svasta
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#59761 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
A koja je cijena placena dosadasnjom vladavinom SDA? Mozes li se sjetiti i nabrojati bar nekoliko njihovih zlodjela? Ili imate amneziju? Kojim rezonom se vodite, pa ste spremniji progutati svo zlo koje je ta stranka napravila od pretpostavke da ce neko drugi uraditi nesto lose? Koliko masovne histerije samo iz razloga sto postoji sansa da ce SDA u opoziciju
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#59762 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma vec SDA predvidja buducnjost.. Predvidjaju i montirane sudske procese.. Znaju sta ima slijedi ako izgube poluge vlasti i moci.. Zato i sva ova halabuka.. Svaki eventualni sudski proces pritiv SDA ce se predstavljati kao udar na Bosnjake..
Last edited by laik1981 on 19/11/2022 16:10, edited 1 time in total.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#59763 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Bukvalno svaki tvoj post je umotan ili u neke sifre ili u sarkazam. Gukni jednom. Ne tvrdim ja da se mora platiti cijena, nego ti. Izvoli, iznesi teoriju.
[/quote]
Cuj ja u siframa. Pa nemoj mene optuzivati ako nisi u stanju razumjeti nesto vise od prostoprosirene recenice.
A cijena koja se placa. Pa pro bosanska ili bosnjacka strana skupa sa medunarodnom zajednicom daju legitimitet hrvatskoj I srpskoj politici I mi svjesno preuzimamo na sebe krivicu za sva desavanja. Time pretvaramo destruktivne politike ( hrvatske I srpske) u nosioce pozitivnih vrijednosti I utiremo put daljnim desavanjima. Jer pobogu valja nam slijediti pozitivne vrijednosti. Koje smo I mi priznali
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#59764 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Cuj ja u siframa. Pa nemoj mene optuzivati ako nisi u stanju razumjeti nesto vise od prostoprosirene recenice.
A cijena koja se placa. Pa pro bosanska ili bosnjacka strana skupa sa medunarodnom zajednicom daju legitimitet hrvatskoj I srpskoj politici I mi svjesno preuzimamo na sebe krivicu za sva desavanja. Time pretvaramo destruktivne politike ( hrvatske I srpske) u nosioce pozitivnih vrijednosti I utiremo put daljnim desavanjima. Jer pobogu valja nam slijediti pozitivne vrijednosti. Koje smo I mi priznali
[/quote]
Ne razumijem nista sta si rekao, najiskrenije. Pojma nemam. Ali nebitno. Kojom logikom se sve navedeno izbjegava neizbacivanjem SDA iz vlasti? U cemu je to sustinska razlika?
-
neon-x
- Posts: 848
- Joined: 18/07/2012 19:13
#59765 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
"Bolje im se držati sa starim partnerom s kojim je HDZ mnogo toga dobro uradio za sebe i za državu. Osim što smo imali razmimoilaženja po nekim stvarima. HDZ je sa nama držao Federalnu vladu, ekonomski pokazatelji su sasvim solidni, izgradnja autoputa je sasvim solidna, penzioni sistem smo dobro postavili, nije nam pravio problem kada se trebalo pobrinuti oko boraca, oko penzionera."
Tako ti je sef ovih dana nakon svega cvrkutao Covicu u nadi da ce s njim ponovo u koaliciju. Usput, da li je ikad ista Bakir progovorio o Covicevom kriminalu, ili Dodikovom?
Konakovicev je u sred formiranja koalicije s HDZ opet barem rekao otprilke kako se on bavio SDA-ovim kriminalom kojeg bolje poznaje i koji je u njegovoj avliji ali da je siguran da ga ima i kod HDZ samo u njega nema takav uvid.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#59766 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ne da mi se,.nema smisla.
Samo jedna recenica, poenta nije u izbacivanju ili neizbacivanju SDA iz vlasti nego u politici koju nam osmorka najavljuje.
Al rekoh, nema.smisla.....imas brate, ako nigdje drugo, onda.na.ovom forumu dovoljno svojih sugovornika da opletes.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
- ABH017
- Posts: 3620
- Joined: 18/05/2010 00:20
#59768 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma njima su Dodik i Čović poželjni, a samo osmorka (čitaj Dino Konaković) njima smeta. Jer njima HDZ i SNSD ne smetaju na putu do vlasti, smeta im Dino, zbog kojeg ni SDP ni NS neće sa njima.
Čak Dodik i Čović sa posljednjim izjavama njima odgovaraju, jer mogu da ma traju mjesec dana svoj kvazi patriotizam.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#59769 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Eh da je pameti pa da sada osmorka kaže necemo u vlast s Dodikom a SDA odgovori necemo ni mi sa covjek koji je Putinov igrac. Pa malo prebaciti loptu kod zlikovaca.
Na žalost nema nama napretka jer se svi bore samo za stolicu.
Covic je pokazao kako se bori za svoje interese i svoga naroda. Na ovoj bošnjačkoj strani nema te pameti. Zato nam i jeste ovako.
Kako bi nam sada pasala jedna opća blokada uspostave vlasti. Da vidi Šmit da i drugi znaju blokirati i da ništa nije napravio sa kretenskim izmjenama ustava. HDZu to najmanje odgovara jer je njihov red za premijera.
Na žalost nema nama napretka jer se svi bore samo za stolicu.
Covic je pokazao kako se bori za svoje interese i svoga naroda. Na ovoj bošnjačkoj strani nema te pameti. Zato nam i jeste ovako.
Kako bi nam sada pasala jedna opća blokada uspostave vlasti. Da vidi Šmit da i drugi znaju blokirati i da ništa nije napravio sa kretenskim izmjenama ustava. HDZu to najmanje odgovara jer je njihov red za premijera.
Last edited by animus on 19/11/2022 16:39, edited 1 time in total.
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#59770 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Hobotnica korisnih budala zuri u vlast kao manji partner HDZ-u i SNSD-u ne bi li se obracunali sa SDA.
U tom obracunu jedino ce zaplatiti drzava. Katolicki i pravoslavni separatisti ce biti proglaseni nositeljima euro vrijednosti, a ko god prokomentarise OHr i fasiste bit ce proglasen Kadirovcem.
Puzajuca disolucija.
Jer Dino hoce da bude posljednji Premijer FBiH.
Najbolji uvid u promisljanja NiP-ovaca moze se dobiti pazljivim citanjem postova sekretarice iz MUP-a FBiH.
U tom obracunu jedino ce zaplatiti drzava. Katolicki i pravoslavni separatisti ce biti proglaseni nositeljima euro vrijednosti, a ko god prokomentarise OHr i fasiste bit ce proglasen Kadirovcem.
Puzajuca disolucija.
Jer Dino hoce da bude posljednji Premijer FBiH.
Najbolji uvid u promisljanja NiP-ovaca moze se dobiti pazljivim citanjem postova sekretarice iz MUP-a FBiH.
Last edited by Prpa.ba on 19/11/2022 16:41, edited 1 time in total.
- Ozimician
- Posts: 8144
- Joined: 05/09/2012 23:21
#59771 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Na ovom forumu su rasprave izgubile smisao jer je trollovanje i botovanje prevršilo mjeru zdravog razuma.
Ovdje čim kritikuješ nekoga iz osmorke, a od nedavno i HDZ i SNSD - odmah te proglašavaju SDA botom ili ti odgovore: DA, ali SDA je uradila ovako, onako...
Brainwashing at the finest.
Ovdje čim kritikuješ nekoga iz osmorke, a od nedavno i HDZ i SNSD - odmah te proglašavaju SDA botom ili ti odgovore: DA, ali SDA je uradila ovako, onako...
Brainwashing at the finest.
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#59772 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Već imamo puzajuću disoluciju.
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#59773 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ode i Ivo u ustaše


- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#59774 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
A to je inace bio bh patriota. 
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#59775 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa imamo i brainwashing sa druge strane, gdje se stranke okupljene oko osmorke proglašavaju izdajnicima zbog formiranje vlasti saOzimician wrote: ↑19/11/2022 16:41 Na ovom forumu su rasprave izgubile smisao jer je trollovanje i botovanje prevršilo mjeru zdravog razuma.
Ovdje čim kritikuješ nekoga iz osmorke, a od nedavno i HDZ i SNSD - odmah te proglašavaju SDA botom ili ti odgovore: DA, ali SDA je uradila ovako, onako...
Brainwashing at the finest.
HDZ i SNSD, ono što je SDA provela radeći proteklih 27 godina. Ali tada je priča bila mora se surađivati, tražiti rješenje, eto šta bi ti
Senade itd.
