Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64726 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Meni se čini da je uskrsnuće Oxa čisto stavljanje istog u izlog i želje da ga se proda. Barem se ja tome nadam.

Što se Curtisa tiče, mislim da ste preoštri sa momkom. Domaći je igrač, ima samo 21 godinu i ne vidim da je nešto extremno lošiji u ovim godinama od npr. Hendersona u njegovim godinama, ili npr. Oxa kad je doveden za 30 miliona iz Arsenala.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64727 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Problem sa Curtisom je što stagnira manje više na onom nivou gdje je bio tamo u sezoni 19/20 kada je i postao puni prvotimac. O tome sam pisao svako ljeto, pa i ovo zadnje gdje me punim razočara svojim pristupom i manjkom želje na pripremama gdje treba zapravo biti među onim igračima koji su najviše angažovani na terenu.

Mislim, kada ga porediš sa vršnjacima iz Chelsea ili Arsenala vidiš gdje je on a gdje su oni. Elliott, koji je istina realno veći talenat, je mnogo dalje dogurao i više napredovao od njega. A mlađi dvije godine od njega sa teškom povredom iza sebe.

Mada ja mislim da ovaj ugovor ima i veze sa tim da Keita i Ox odlaze, dal u januaru dal na kraju sezone nebitno više. Odlazak 3 igrača iz iste linije bi bila dosta osjetna promjena, iako su ova dva već navedena postali nebitni faktori, osjeti se na broju. Ionako smo krhki tu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64728 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad smo već kod toga, krčka se po kuloarima da su opet aktivirani razgovori sa Caicedovim agentima.

Ona floskula o odlasku igrača u pola sezone pada u vodu kada je Brighton u pitanju, Chelsea im u sred sezone odnese pola rukovodstva sve sa trenerom. Cijenu će vjerovatno odrediti njegovi nastupi u Kataru.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64729 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64730 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64731 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Grob te jebo k'o da je Mbappe potpis'o.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#64732 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

BHF_Manijak wrote: 17/11/2022 15:21 Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
De ne jebi me, jedva skontah da je sarkazam. Tek kad pogledah 2028.
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#64733 Re: Liverpool FC

Post by Sanabija »

BHF_Manijak wrote: 17/11/2022 15:21 Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
Oplakah :-D Najjači si nema šta
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64734 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

AmiĐa_Idriz wrote: 17/11/2022 14:56 Problem sa Curtisom je što stagnira manje više na onom nivou gdje je bio tamo u sezoni 19/20 kada je i postao puni prvotimac. O tome sam pisao svako ljeto, pa i ovo zadnje gdje me punim razočara svojim pristupom i manjkom želje na pripremama gdje treba zapravo biti među onim igračima koji su najviše angažovani na terenu.

Mislim, kada ga porediš sa vršnjacima iz Chelsea ili Arsenala vidiš gdje je on a gdje su oni. Elliott, koji je istina realno veći talenat, je mnogo dalje dogurao i više napredovao od njega. A mlađi dvije godine od njega sa teškom povredom iza sebe.

Mada ja mislim da ovaj ugovor ima i veze sa tim da Keita i Ox odlaze, dal u januaru dal na kraju sezone nebitno više. Odlazak 3 igrača iz iste linije bi bila dosta osjetna promjena, iako su ova dva već navedena postali nebitni faktori, osjeti se na broju. Ionako smo krhki tu.
Naravno da se slazem da nije nesto vele napredovao, odnosno da je stagnirao zadnje 2 sezone. I meni je najbolje izgledao kad je igrao na terenu skupa sa Ginijem.

Samo, nije on bas jedini koji nas je razocarao. Ima njih jos vise, i starijih i placenijih.

Zelim mu dobro zdravlje i da nas sve ugodno iznenadi u buducnosti.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#64735 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ako je dobitnik nagrade Calrsberg putovanje na Anfield ovdje svaka cast i sjeti nas se :D. Bi mi drago kad sam nasao na fb da covjek i mali navijaju za Liverpool kao da sam ja dobio.
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#64736 Re: Liverpool FC

Post by Laertes »

Jes', pa da si otkrijem identitet ovdje na forumu :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64737 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Treba vala i nama klub organizovati neku ekskurziju za nas forumaše, zaslužili smo vala :lol:
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#64738 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ne mora se otkrivati ali neka im je sa srecom :D. Neka nas se sjete kad se budu slikali sa Gerrardom i ostalima :D
Amidja neka za tebe sta organizuju mi sretni :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#64739 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Jebiga, u mene mi žena već počela planirati gdje ćemo sve ići po UK. :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64740 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 18/11/2022 16:25 Treba vala i nama klub organizovati neku ekskurziju za nas forumaše, zaslužili smo vala :lol:
Ja sam na crnoj listi, Zomriju bi Bobby sve zavrsio, tebe bi svi u svilu i kadifu umotavali i nosali po stadionu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64741 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Dobri ste svi :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64742 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Guy Stéphan, assistant coach of the national team, has been impressed by Ibrahima Konaté in training.

He’s been seen verbally expressing his applause for Konaté. Ibu was also included in France’ rehearsal XI for their opener vs Australia.
Šuška se i to da bi Elliott mogao dobiti poziv Southgatea ukoliko Maddison zvanično otpadne.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#64743 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Slomice nam ga.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64744 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 18/11/2022 22:41
Guy Stéphan, assistant coach of the national team, has been impressed by Ibrahima Konaté in training.

He’s been seen verbally expressing his applause for Konaté. Ibu was also included in France’ rehearsal XI for their opener vs Australia.
Do prvog kontakta i onda je out do kraja prvenstva. :oops:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64745 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak :D

Cestitam dobitnicima :thumbup:
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#64746 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

no_sekirli wrote: 18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak :D

Cestitam dobitnicima :thumbup:
Ja dobio dres :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#64747 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Mustang1 wrote: 18/11/2022 23:45
no_sekirli wrote: 18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak :D

Cestitam dobitnicima :thumbup:
Ja dobio dres :D
Sereš?
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#64748 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

drug_profi wrote: 19/11/2022 01:32
Mustang1 wrote: 18/11/2022 23:45

Ja dobio dres :D
Sereš?
Ali nije ovaj pravi trenutni. Neka je retro verzija. Vidjet cemo kada stigne koji i kakav je.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64749 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Mustang1 wrote: 18/11/2022 23:45
no_sekirli wrote: 18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak :D

Cestitam dobitnicima :thumbup:
Ja dobio dres :D
:thumbup:
Zovi turu, sta si se posutio
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#64750 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

no_sekirli wrote: 19/11/2022 08:36
Mustang1 wrote: 18/11/2022 23:45

Ja dobio dres :D
:thumbup:
Zovi turu, sta si se posutio
Moze i dvije :D
Mogli su baciti i neki potpis na dres kad je vec retro :D
Post Reply