Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64726 Re: Liverpool FC
Meni se čini da je uskrsnuće Oxa čisto stavljanje istog u izlog i želje da ga se proda. Barem se ja tome nadam.
Što se Curtisa tiče, mislim da ste preoštri sa momkom. Domaći je igrač, ima samo 21 godinu i ne vidim da je nešto extremno lošiji u ovim godinama od npr. Hendersona u njegovim godinama, ili npr. Oxa kad je doveden za 30 miliona iz Arsenala.
Što se Curtisa tiče, mislim da ste preoštri sa momkom. Domaći je igrač, ima samo 21 godinu i ne vidim da je nešto extremno lošiji u ovim godinama od npr. Hendersona u njegovim godinama, ili npr. Oxa kad je doveden za 30 miliona iz Arsenala.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64727 Re: Liverpool FC
Problem sa Curtisom je što stagnira manje više na onom nivou gdje je bio tamo u sezoni 19/20 kada je i postao puni prvotimac. O tome sam pisao svako ljeto, pa i ovo zadnje gdje me punim razočara svojim pristupom i manjkom želje na pripremama gdje treba zapravo biti među onim igračima koji su najviše angažovani na terenu.
Mislim, kada ga porediš sa vršnjacima iz Chelsea ili Arsenala vidiš gdje je on a gdje su oni. Elliott, koji je istina realno veći talenat, je mnogo dalje dogurao i više napredovao od njega. A mlađi dvije godine od njega sa teškom povredom iza sebe.
Mada ja mislim da ovaj ugovor ima i veze sa tim da Keita i Ox odlaze, dal u januaru dal na kraju sezone nebitno više. Odlazak 3 igrača iz iste linije bi bila dosta osjetna promjena, iako su ova dva već navedena postali nebitni faktori, osjeti se na broju. Ionako smo krhki tu.
Mislim, kada ga porediš sa vršnjacima iz Chelsea ili Arsenala vidiš gdje je on a gdje su oni. Elliott, koji je istina realno veći talenat, je mnogo dalje dogurao i više napredovao od njega. A mlađi dvije godine od njega sa teškom povredom iza sebe.
Mada ja mislim da ovaj ugovor ima i veze sa tim da Keita i Ox odlaze, dal u januaru dal na kraju sezone nebitno više. Odlazak 3 igrača iz iste linije bi bila dosta osjetna promjena, iako su ova dva već navedena postali nebitni faktori, osjeti se na broju. Ionako smo krhki tu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64728 Re: Liverpool FC
Kad smo već kod toga, krčka se po kuloarima da su opet aktivirani razgovori sa Caicedovim agentima.
Ona floskula o odlasku igrača u pola sezone pada u vodu kada je Brighton u pitanju, Chelsea im u sred sezone odnese pola rukovodstva sve sa trenerom. Cijenu će vjerovatno odrediti njegovi nastupi u Kataru.
Ona floskula o odlasku igrača u pola sezone pada u vodu kada je Brighton u pitanju, Chelsea im u sred sezone odnese pola rukovodstva sve sa trenerom. Cijenu će vjerovatno odrediti njegovi nastupi u Kataru.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64729 Re: Liverpool FC
Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64731 Re: Liverpool FC
Grob te jebo k'o da je Mbappe potpis'o.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64732 Re: Liverpool FC
De ne jebi me, jedva skontah da je sarkazam. Tek kad pogledah 2028.BHF_Manijak wrote: ↑17/11/2022 15:21 Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#64733 Re: Liverpool FC
OplakahBHF_Manijak wrote: ↑17/11/2022 15:21 Sad ide novi boom, Milner pruduzio do 2028. i bice svom sinu kapiten u Liverpoolu.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64734 Re: Liverpool FC
Naravno da se slazem da nije nesto vele napredovao, odnosno da je stagnirao zadnje 2 sezone. I meni je najbolje izgledao kad je igrao na terenu skupa sa Ginijem.AmiĐa_Idriz wrote: ↑17/11/2022 14:56 Problem sa Curtisom je što stagnira manje više na onom nivou gdje je bio tamo u sezoni 19/20 kada je i postao puni prvotimac. O tome sam pisao svako ljeto, pa i ovo zadnje gdje me punim razočara svojim pristupom i manjkom želje na pripremama gdje treba zapravo biti među onim igračima koji su najviše angažovani na terenu.
Mislim, kada ga porediš sa vršnjacima iz Chelsea ili Arsenala vidiš gdje je on a gdje su oni. Elliott, koji je istina realno veći talenat, je mnogo dalje dogurao i više napredovao od njega. A mlađi dvije godine od njega sa teškom povredom iza sebe.
Mada ja mislim da ovaj ugovor ima i veze sa tim da Keita i Ox odlaze, dal u januaru dal na kraju sezone nebitno više. Odlazak 3 igrača iz iste linije bi bila dosta osjetna promjena, iako su ova dva već navedena postali nebitni faktori, osjeti se na broju. Ionako smo krhki tu.
Samo, nije on bas jedini koji nas je razocarao. Ima njih jos vise, i starijih i placenijih.
Zelim mu dobro zdravlje i da nas sve ugodno iznenadi u buducnosti.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#64735 Re: Liverpool FC
Ako je dobitnik nagrade Calrsberg putovanje na Anfield ovdje svaka cast i sjeti nas se
. Bi mi drago kad sam nasao na fb da covjek i mali navijaju za Liverpool kao da sam ja dobio.
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#64736 Re: Liverpool FC
Jes', pa da si otkrijem identitet ovdje na forumu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64737 Re: Liverpool FC
Treba vala i nama klub organizovati neku ekskurziju za nas forumaše, zaslužili smo vala 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#64738 Re: Liverpool FC
Ma ne mora se otkrivati ali neka im je sa srecom
. Neka nas se sjete kad se budu slikali sa Gerrardom i ostalima 
Amidja neka za tebe sta organizuju mi sretni
Amidja neka za tebe sta organizuju mi sretni
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64739 Re: Liverpool FC
Jebiga, u mene mi žena već počela planirati gdje ćemo sve ići po UK. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64740 Re: Liverpool FC
Ja sam na crnoj listi, Zomriju bi Bobby sve zavrsio, tebe bi svi u svilu i kadifu umotavali i nosali po stadionu.AmiĐa_Idriz wrote: ↑18/11/2022 16:25 Treba vala i nama klub organizovati neku ekskurziju za nas forumaše, zaslužili smo vala![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64742 Re: Liverpool FC
Šuška se i to da bi Elliott mogao dobiti poziv Southgatea ukoliko Maddison zvanično otpadne.Guy Stéphan, assistant coach of the national team, has been impressed by Ibrahima Konaté in training.
He’s been seen verbally expressing his applause for Konaté. Ibu was also included in France’ rehearsal XI for their opener vs Australia.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64744 Re: Liverpool FC
Do prvog kontakta i onda je out do kraja prvenstva.AmiĐa_Idriz wrote: ↑18/11/2022 22:41Guy Stéphan, assistant coach of the national team, has been impressed by Ibrahima Konaté in training.
He’s been seen verbally expressing his applause for Konaté. Ibu was also included in France’ rehearsal XI for their opener vs Australia.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64745 Re: Liverpool FC
Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak
Cestitam dobitnicima
Cestitam dobitnicima
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#64746 Re: Liverpool FC
Ja dobio dresno_sekirli wrote: ↑18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak![]()
Cestitam dobitnicima![]()
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64747 Re: Liverpool FC
Sereš?Mustang1 wrote: ↑18/11/2022 23:45Ja dobio dresno_sekirli wrote: ↑18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak![]()
Cestitam dobitnicima![]()
![]()
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#64748 Re: Liverpool FC
Ali nije ovaj pravi trenutni. Neka je retro verzija. Vidjet cemo kada stigne koji i kakav je.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64749 Re: Liverpool FC
Mustang1 wrote: ↑18/11/2022 23:45Ja dobio dresno_sekirli wrote: ↑18/11/2022 23:44 Pila se piva, igrala se nagradna. Ali kod mene corak![]()
Cestitam dobitnicima![]()
![]()
Zovi turu, sta si se posutio
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#64750 Re: Liverpool FC
Moze i dvije
Mogli su baciti i neki potpis na dres kad je vec retro
