Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#59601 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Imajte razumijevanja, ljudi.

Hodžino se nije samljelo

:D

Valja im preživjeti bez budžetske silaže :D
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#59602 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ABH017 »

plavi_E wrote: 18/11/2022 19:00
Login77777 wrote: 18/11/2022 18:54

Pa ako mu je Bakir to potpisao a jeste. Zasto onda krivis osmorku za to?
Mozes se ti praviti mutav koliko hoces ali taj potpis bez glasanja u Parlamentu moze samo posliziti kao toaletni papir. A zbog cega Covic nece u koaliciju sa nekim ko mu je pismeno obecao legitino predstavljanje nego trazi nekog drugog saznat ce se uskoro. Mozda je Covic jednostavno pobudalio. Ili je odustao od legitinmog predstavljanja i sad hoce brisanje etnickih prefiksa. Vidjet ce mo.
Ma ja. Nije Čović lud. Zna on da će mu Konaković dat rvatsku republiku do Kiseljaka i Busovaće. :lol: :lol: :lol:
Što otvoreno ne kažete ono što mantrate na 5 tema. Ne plašite se vi da će se to desiti, znate da neće. Vi mislite da je neko toliko glup da povjeruje u vaše mantre. Kao neko će se prepast da Dino ne izda. :izet:
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#59603 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

Znaci sjedim i slusam Ivu Komsica, tacno treba kada ovi akademici dosegnu odredjene godine, treba im zabraniti da gostuju negdje na TV-u...

Kaze Ivo, Bosnjaci trebaju da budu ponosni sto nisu homogenizirani oko jedne stranke kao sto su to Hrvati i Srbi...

Pa jebote...Znaci Hrvati k'o jedno oko, Srbi k'o jedno oko...ali je zato predivno i demokratski sto kod Bosnjaka imamo 12 parlamentarnih stranaka koje su sw okupile ovako ili onako i sa kojom svakom pregovaramo oko formiranja vlasti...
User avatar
JohnnyS
Posts: 17603
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#59604 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by JohnnyS »

Za njega je već Klixova akademija šuplje i umjetnosti zaključila da je plaćen
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#59605 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Officer Crabtree »

JohnnyS wrote: 18/11/2022 19:37 Za njega je već Klixova akademija šuplje i umjetnosti zaključila da je plaćen
Da, samo Bošnjaci mogu biti plaćeni, Hrvati ne mogu.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#59606 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

JohnnyS wrote: 18/11/2022 19:37 Za njega je već Klixova akademija šuplje i umjetnosti zaključila da je plaćen
Reuf i Zaha ga gledaju evo. A spomenu Ivo i Reufa sada… :lol:
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#59607 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Vaya wrote: 18/11/2022 19:31 Znaci sjedim i slusam Ivu Komsica, tacno treba kada ovi akademici dosegnu odredjene godine, treba im zabraniti da gostuju negdje na TV-u...

Kaze Ivo, Bosnjaci trebaju da budu ponosni sto nisu homogenizirani oko jedne stranke kao sto su to Hrvati i Srbi...

Pa jebote...Znaci Hrvati k'o jedno oko, Srbi k'o jedno oko...ali je zato predivno i demokratski sto kod Bosnjaka imamo 12 parlamentarnih stranaka koje su sw okupile ovako ili onako i sa kojom svakom pregovaramo oko formiranja vlasti...
Pa i jeste tako.

Nedo Bog nikom srpsku i hrvatsku homogenizaciju sa šmekom devedesetih.

Ja hoću bolje od te kanalizacije.

Čekaj, jel to taj nivo očaja, vidi kako su oni ujedinjeni, a mi najjaču stranku izbacili?

Bukvalno, SDA počinje kopirati najgore od istočnih i zapadnih komšija. Oni haman nanijetili da uđu u devedesete.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#59608 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

Kaze galamom na Schmidta i njegovu odluku, Bosnjaci ugrozavaju Hrvate...

Bosnjaci trebaju da odluce hoce li da odluce za srpsko-ruski svijet ili za Zapad... :lol:

Pa jebote...
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#59609 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Ivo Komšić sve fino objasnio. Ne razumije samo ko ne želu da razumije.
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#59610 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Nisam gledao, ali naprosto ne vjerujem da Ivo ima lose namjere. :shock:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#59611 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Officer Crabtree »

Styling wrote: 18/11/2022 19:49 Ivo Komšić sve fino objasnio. Ne razumije samo ko ne želu da razumije.
Zar nije prošlo radno vrijeme.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59612 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

A_A_AKCIJA wrote: 18/11/2022 17:41
Spit_fire wrote: 18/11/2022 17:38

Sad ce @A_A_AKCIJA dok se posavjetuje u centrali..mada posto nece imat sta rec pocece razvlacit pricu i bacat smajlije
Odgovorim ti kada ti meni odgovoriš za onaj hipotetski zakon o obnovljivim izvorima energije.

:D
Nisam ni mislio al da ne ode u zaborav ja cu te opet pitat je podruavas ovaj stav koji Dino zagovara


-Covic je zrtva Bosnjacke politike
-HDZ nije korumpirana stranka koja je blokirala ovu drzavu
-Nije uredu da Bosnjaci biraju predstavnika Hrvatima
-Hrvatska je izlobirala zakon koji je ustvari najvise u korist SDA
Almir_
Posts: 457
Joined: 13/04/2013 17:46

#59613 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Almir_ »

Vaya wrote: 18/11/2022 19:47 Kaze galamom na Schmidta i njegovu odluku, Bosnjaci ugrozavaju Hrvate...

Bosnjaci trebaju da odluce hoce li da odluce za srpsko-ruski svijet ili za Zapad... :lol:

Pa jebote...
Davno je meni lik iz Srbije rekao vi cete iz Bosne sa Srbijom zajedno jer vas Eu nece.
To je bilo prije 5 godina,i kako stvari stoje idemo lagano tim putem.
Ovo sad je kao Eu,Usa put koji je bure bez dna.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#59614 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

Styling wrote: 18/11/2022 19:49 Ivo Komšić sve fino objasnio. Ne razumije samo ko ne želu da razumije.
Naravno, da mi on nije objasnio veceras ne bih znao da se ja dvoumim izmedju Kadirova u srpskom-ruskom svijetu ili ISIL-a...

I naravno Bosnjaci su opet problem...jer eto HDZ i SNSD su jednostavno takvi i ne mozemo puno uciniti sa tim...ali zato mi trebamo da sw uzdignemo iznad toga i da budemo fleksibilni, demokratski orijentisani, europejci, jer je to samo rjesenje za nas...

Ivo samo sto nije zaplakao i rekao kako je i on ugrozen u Sarajevu...

Znam da ti je primarno komentar u pravcu, zato sto hvali Osmorku i govori da je taj model uspjeh za Bosnjake, medjutim uopce ne gledam kroz prizmu sttanke...

Ja prema njemu imam veliko postovanje kao akademiku, medjutim 70% sto je ispricao je da se pusti voda iz vodokotlica...

Suma sumarum citavog njegov predavanja veceras, Bosnjaci su ti koji trebaju odluce sta ce, jer ako odu prema srpsko-ruskom svijetu imat cemo belaj...

Kakav rusko-srpski svijet i Bosnjaci majketi tvoje senilne?
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#59615 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Jordan1961 wrote: 18/11/2022 16:46
sajber87 wrote: 18/11/2022 15:36
Nova rjesenja ce biti bolja a ne losija, od ovog sto imamo ne moze gore, moraju se u zakon staviti sve presude evropskog suda. Covic to sto govori je za njegove birace a i da malo nervira drugu stranu, naravno da nece biti po njegovim zeljama ali ajde ti objasni ljudima
Ja mogu reci samo ono sto cujem. A cujem Cirila. Lideri osmorke se usutili k'o djete sto sere u gace iza zavjese.
Tiha voda brijeg roni
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#59616 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

Almir_ wrote: 18/11/2022 20:00
Vaya wrote: 18/11/2022 19:47 Kaze galamom na Schmidta i njegovu odluku, Bosnjaci ugrozavaju Hrvate...

Bosnjaci trebaju da odluce hoce li da odluce za srpsko-ruski svijet ili za Zapad... :lol:

Pa jebote...
Davno je meni lik iz Srbije rekao vi cete iz Bosne sa Srbijom zajedno jer vas Eu nece.
To je bilo prije 5 godina,i kako stvari stoje idemo lagano tim putem.
Ovo sad je kao Eu,Usa put koji je bure bez dna.
Druze, ako se kad ova drzava raspadne, te RS ode u ruke Srbije...nama ce jedini spas biti da u nekoj formi konfederacije se nakacimo Hrvatskoj, u kojoj bi vjerovatno opet bili gradjani drugog reda ili bi bili u procesu da se asimiliramo u hrvatsko cvijece...

Ali ja cu opet da vjerujem da do toga nece doci i da ce Bosnjaci/Bosanci, kao dominantan narod u ovoj drzavi koju ovu zemlju dozivljava svojom zajedno i sa Hrvatima, Srbima i svakom mogucom drugom jedinkom da ovu zemlju razvija i gradi u jednom pravednom i postenom sistemu...
toska
Posts: 5011
Joined: 26/09/2016 14:08

#59617 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by toska »

Almir_ wrote: 18/11/2022 20:00
Vaya wrote: 18/11/2022 19:47 Kaze galamom na Schmidta i njegovu odluku, Bosnjaci ugrozavaju Hrvate...

Bosnjaci trebaju da odluce hoce li da odluce za srpsko-ruski svijet ili za Zapad... :lol:

Pa jebote...
Davno je meni lik iz Srbije rekao vi cete iz Bosne sa Srbijom zajedno jer vas Eu nece.
To je bilo prije 5 godina,i kako stvari stoje idemo lagano tim putem.
Ovo sad je kao Eu,Usa put koji je bure bez dna.
pa upravo zbog Srbije region je taoc ka integracijama, pogotovo BiH, pogledati mapu EU i sve se samo kaže.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#59618 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Vaya wrote: 18/11/2022 20:08
Almir_ wrote: 18/11/2022 20:00

Davno je meni lik iz Srbije rekao vi cete iz Bosne sa Srbijom zajedno jer vas Eu nece.
To je bilo prije 5 godina,i kako stvari stoje idemo lagano tim putem.
Ovo sad je kao Eu,Usa put koji je bure bez dna.
Druze, ako se kad ova drzava raspadne, te RS ode u ruke Srbije...nama ce jedini spas biti da u nekoj formi konfederacije se nakacimo Hrvatskoj, u kojoj bi vjerovatno opet bili gradjani drugog reda ili bi bili u procesu da se asimiliramo u hrvatsko cvijece...

Ali ja cu opet da vjerujem da do toga nece doci i da ce Bosnjaci/Bosanci, kao dominantan narod u ovoj drzavi koju ovu zemlju dozivljava svojom zajedno i sa Hrvatima, Srbima i svakom mogucom drugom jedinkom da ovu zemlju razvija i gradi u jednom pravednom i postenom sistemu...
Kakav defetizam si ovdje postavio. Kakav bolan raspad države. Može biti rata ali raspad nikada. Necemo mi ni istocno ni zapadno nego našu politiku voditi i jačati državu. Prošla su vremena kad smo bili cvijeće ali i vremena kad smo bili kurbani.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17603
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#59619 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by JohnnyS »

Login77777 wrote: 18/11/2022 19:43
JohnnyS wrote: 18/11/2022 19:37 Za njega je već Klixova akademija šuplje i umjetnosti zaključila da je plaćen
Reuf i Zaha ga gledaju evo. A spomenu Ivo i Reufa sada… :lol:
Platili ga UZPovci parama od kladionica
zabit_mehmedov
Posts: 204
Joined: 13/10/2022 00:26

#59620 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zabit_mehmedov »

Vaya wrote: 18/11/2022 19:31 Znaci sjedim i slusam Ivu Komsica, tacno treba kada ovi akademici dosegnu odredjene godine, treba im zabraniti da gostuju negdje na TV-u...

Kaze Ivo, Bosnjaci trebaju da budu ponosni sto nisu homogenizirani oko jedne stranke kao sto su to Hrvati i Srbi...

Pa jebote...Znaci Hrvati k'o jedno oko, Srbi k'o jedno oko...ali je zato predivno i demokratski sto kod Bosnjaka imamo 12 parlamentarnih stranaka koje su sw okupile ovako ili onako i sa kojom svakom pregovaramo oko formiranja vlasti...
ivo komsic i dalje je veoma pameta, realan i vitalan covjek, izuzetno dobar intervju i pricao je pametne i realne stvari, otprilike ono sto i ja ovdje pricam, a, sto je vama izdaja.

naravno da bosnjaci treba da budu ponosni sto nisu hpmogenizirani oko jedne nacionalne (citaj kriminalne) stranke, to sto neko misli da se trebamo ugledati na homogeniziranjs oko covica, dodika, vucica itd, to je smiješno

i forumske narodno-botovske mase padaju na tu stranacku propagandu Grupisanja i homogenizoranja oko stranke, al ne bilo koje, nego njihove stranke gdje se oni pitaju i hapaju u ime svog naroda od svog naroda

ako mi bosnjaci ili ti ga bosanci gradjani imamo 7-8 stranaka, i dvije tri idu u vlast sa hdz i snsd, a 4-5 ostaje u opoziciji, ili obratno da ide 4-5 a, dvije tri ostaju u opoziciji, nikakav yo problem nije cak je i prednost jer bi jedni drugima trebali biti korektiv, to da ih ide vise, il da ako je vecinau parlamentu 50 ti nesto imas od toga ako imas koaliciju od 70 to je suplja prica,jasni su zakoni i procedure kako se donose odluke i koliko je potrbno da se nesto usvoji i opozicija moze podrzati i pomoci sa se nesgo kvalitetno usvoji, a da isto izvrsi pritisak sa da padne nesto sto nije dobro itd

nije parlament i politika mjesto gdje se takmiče u potezanju konopca pa da je bitna masa

npr kada govorimo o nekim izdajama, do sada i nije bilo nekih izdaja u parlamentu upravo zato sto smo imali pluralizam i uvijek pritisak jednih na drugih, dok u situacijama gdje se jedna straka ili lider pitaju imali smo izdaje, npr revizija, mostarski sporazum i legitimno predstavljanje itd

prednost ove osmorke je sto u njoj samoj ima vise stranaka i medjusobnog korektiva, a onda jos i sda i df ko buduca opozicija
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59621 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

JohnnyS wrote: 18/11/2022 20:18
Login77777 wrote: 18/11/2022 19:43

Reuf i Zaha ga gledaju evo. A spomenu Ivo i Reufa sada… :lol:
Platili ga UZPovci parama od kladionica
Nisam gledo, jel napo i Alkalaja?
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59622 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Spit_fire wrote: 18/11/2022 15:48
Styling wrote: 18/11/2022 15:29

I šta sad? Dino još fin. Ja bih joj natrljala nos za sav sarkazam koji prosipa.
Cuj sta sad ???!! Pa eto nista...

Pa ti ne vidis nista sporno u tome sto dino ne vidi nista lose u HDZu? Ako ne vidis sta se onda ljutis kad vam velikog vodju neko nazove glasonovornikom HDZa

Koji sarkazam? Postavila je dva konkretna pitanja.

1.Da li smatrate da je i HDZ bio dio tr koruptivne i mafijaske vlasti s obzirom da su bili dio iste?

2.Da li postoji ista sto zamjerete HDZu ?

I jedno i drugo je odgovorio sa Ne

Sta sad i N1 je rezimski mediji? Mozda Dinu niko ni sta ne smije pitati vec samo slusati?

Znaci HDZ je ustvari fina stranka koju je SDA koristila za svoje prljave rabote, a nemaju uopste dodira ni sa korpucijom ni antidrzavnim djelovanjem

Isto ko sunce iz banovica sto rece, citiram "HDZ NIJE KRIV ZA BLOKADU"

Ovo je stvarno novi nivo bezobrazluk..sad me ubjedjujete i da sam gluh
@Styling kad znate pametovat i nazivat druge botovima molio bih te da ne izbjegavas odgovor kao tvoj istomisljenik Akcija
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#59623 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

animus wrote: 18/11/2022 20:16
Vaya wrote: 18/11/2022 20:08

Druze, ako se kad ova drzava raspadne, te RS ode u ruke Srbije...nama ce jedini spas biti da u nekoj formi konfederacije se nakacimo Hrvatskoj, u kojoj bi vjerovatno opet bili gradjani drugog reda ili bi bili u procesu da se asimiliramo u hrvatsko cvijece...

Ali ja cu opet da vjerujem da do toga nece doci i da ce Bosnjaci/Bosanci, kao dominantan narod u ovoj drzavi koju ovu zemlju dozivljava svojom zajedno i sa Hrvatima, Srbima i svakom mogucom drugom jedinkom da ovu zemlju razvija i gradi u jednom pravednom i postenom sistemu...
Kakav defetizam si ovdje postavio. Kakav bolan raspad države. Može biti rata ali raspad nikada. Necemo mi ni istocno ni zapadno nego našu politiku voditi i jačati državu. Prošla su vremena kad smo bili cvijeće ali i vremena kad smo bili kurbani.
Citav post se odnosio na pricu koju je pricao Ivo veceras...

Nije defetizam, nego posmatranje iz ugla nekih scenarija kojih mozda i nisu nerealni...

Pa to je problem cim smo dosli malo pameti i podigli glavu, te demografija pocela da ide na nas mlin, odmah je problem...i ja kad dodjem u situaciju da to kazem, te da kazem da se uopce ne slazem sa Ivinim predavanjem veceras, iako je on profesor doktor drustvenih nauka i da se ne slazem sa sustino mnametnutog Schmidtovog zakona, jer mislim da je konacnici los i potencijalno aparthejdski, a vrhunsko obrazlozenje Ivino je kako je odblokirana Federacija, (samo sam cekao kad ce i on da spomene Novalica) - e onda necu nista spominjati dalje...i da kako ja koji otvoreno govorim protiv Schmidtovog zakona radim kontra Hrvata u BiH... :shock:

Ja da slusam sa strane, pomislio bih da je Federacija u blokadi od 2002, a da je Novalic premijer od 2006, te da u Federaciji nema nikakvih drugih problema mimo toga...

Nije Ivo nijednom spomenuo veceras da kaze kako je iskljucivo krivac za blokadu sistema HDZ i to svjesno ih blokira...nije Ivo veceras spomenuo ni jedno ni jednu presudu Europskog suda za ljudska prava, nego samo kako Bosnjaci treba da pripaze hoce li se okrenuti ruskom svijetu ili Zapadu, wtf... :?

Kada su bile drugacije okolnosti i u neki drugi vakat kada se svjesno blokirao sistem i vrsilo anti-ustavno djelovanje, VP je djelovao direktno, konkretno i jasno, smjenjivao, hapsio i zabranjivao da se politicki aktivira. Jebi ga, taj vakat je prosao...zato cu Silajdzica proklinjat do kraja zivota i obaranje Aprilskog paketa.
Sad je dosao drugi vakat, da onom ko svjesno blokira sistem, nagradis ga da zagarantovanom 100% vlascu...

Ko nas jebe kad smo nesposobni i nismo znali iskoristiti priliku...
Jordan1961
Posts: 2287
Joined: 29/07/2022 17:35

#59624 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Jordan1961 »

Vaya wrote: 18/11/2022 20:08
Almir_ wrote: 18/11/2022 20:00

Davno je meni lik iz Srbije rekao vi cete iz Bosne sa Srbijom zajedno jer vas Eu nece.
To je bilo prije 5 godina,i kako stvari stoje idemo lagano tim putem.
Ovo sad je kao Eu,Usa put koji je bure bez dna.
Druze, ako se kad ova drzava raspadne, te RS ode u ruke Srbije...nama ce jedini spas biti da u nekoj formi konfederacije se nakacimo Hrvatskoj, u kojoj bi vjerovatno opet bili gradjani drugog reda ili bi bili u procesu da se asimiliramo u hrvatsko cvijece...

Ali ja cu opet da vjerujem da do toga nece doci i da ce Bosnjaci/Bosanci, kao dominantan narod u ovoj drzavi koju ovu zemlju dozivljava svojom zajedno i sa Hrvatima, Srbima i svakom mogucom drugom jedinkom da ovu zemlju razvija i gradi u jednom pravednom i postenom sistemu...
Srbija to ne moze uraditi bez svesrdne pomoci Hrvatske i medjunarodne zajednice. Probali su par puta nije islo.
Ali cak ako bi do toga i doslo, uzela bi Hrvatska ono sto smatra svojim. I zasto bi onda na ostatku ostatka trebali neku konfederaciju? Zatvorice te u 2 rezervata k'o indijance dok ne izumres. I onda i to podijele. Vuci siti, ovaca nema (ovo kako se ponasamo zadnjih 30-ak godina ukazuje da se previse ponasamo k'o obicne ovce).
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#59625 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Spit_fire wrote: 18/11/2022 20:41
Spit_fire wrote: 18/11/2022 15:48

Cuj sta sad ???!! Pa eto nista...

Pa ti ne vidis nista sporno u tome sto dino ne vidi nista lose u HDZu? Ako ne vidis sta se onda ljutis kad vam velikog vodju neko nazove glasonovornikom HDZa

Koji sarkazam? Postavila je dva konkretna pitanja.

1.Da li smatrate da je i HDZ bio dio tr koruptivne i mafijaske vlasti s obzirom da su bili dio iste?

2.Da li postoji ista sto zamjerete HDZu ?

I jedno i drugo je odgovorio sa Ne

Sta sad i N1 je rezimski mediji? Mozda Dinu niko ni sta ne smije pitati vec samo slusati?

Znaci HDZ je ustvari fina stranka koju je SDA koristila za svoje prljave rabote, a nemaju uopste dodira ni sa korpucijom ni antidrzavnim djelovanjem

Isto ko sunce iz banovica sto rece, citiram "HDZ NIJE KRIV ZA BLOKADU"

Ovo je stvarno novi nivo bezobrazluk..sad me ubjedjujete i da sam gluh
@Styling kad znate pametovat i nazivat druge botovima molio bih te da ne izbjegavas odgovor kao tvoj istomisljenik Akcija
Je li ima neko pravilo da se mora uvijek odgovarati?! Kad mi je ćejf da odgovorim, odgovoriću, ako nije, neću. Ako mi je ćejf ignorisaću te ili staviti na foe. Ako mi je ćejf napisaću ti doktorsku disertaciju. Svaćaš?
Locked