hihi, ovo je jako providno kako klix pokusava diskreditovati osmorku i konakovica tendencioznim naslovima i fotografijama
Evo sta je covic rekao:
Na pitanje medija da li je Izborni zakon subjekt razgovora sa Osmorkom i uvjet, Čović je kazao kako je on dio njihovog programskog načela u sklopu Euroatlantskog projekta.
"Nema uvjetovanja nikome, a naš jedini uvjet je da DF ne bude dio koalicije iz poznatih razloga. Paket programskih načela je jasno predočio i Euroatlantski proces, a ključna stvar za njega je reforma Izbornog zakona. Reforme su bitne za kandidatski status", izjavio je Čović.
Dakle iako su mnogi po forumu raspisali kao covjic nesto uvjetuje i da ce osmorka radi uvjeta izbornog zakona izdati drzavu, evo jasno i covic kaze nema uvjetovanja, osim ovo sa df om kojeg ionako i ne treba u osmorku uvoditi
e sad kako bi drugacije vijest izgledala da u naslovu stoji nema uvjetovanja nikome
to sto kaze da je izborni zakon uvjet na euro-atlanskom putu je i istina i to je uvjer medjunarodne zajednice da se ispostuju presude evropski sudova
po ovok covicecoj prici koalicija za osmorkom je zavrsena i dogovorena stvar izgleda