Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22476 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mogle bi lako postati

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22477 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jaka stvar
kad proslajdra tocak pa onima iza sto te guraju baci ovo u zube 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22478 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hah radije gurni gumenu patosnicu
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22479 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma udobnije je ako nistavjeshalica wrote: ↑13/11/2022 08:27Ne mora al jbg, znas koja je razlika u strukturi gume i kako se ponasa na 0 ili 15 stepeni. Nije sad bogzna hladno da moraju zimske na ovoj loko voznji, moze se jos koji dan, a nije ni nedozvoljeno.
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#22480 Re: Dolazi zima - zimske gume
Provociraju te ovi kojima žice vire iz guma
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22481 Re: Dolazi zima - zimske gume
u porseu conti 195 65 15, 135 KM
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22482 Re: Dolazi zima - zimske gume
ekupi 125 trenutno, kad bude ona akcija 10% na visa kartice izađe po 118 km
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#22483 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ima li ko iskustva sa bridgestone blizzakom? Danas nabacih 4 nove. Vozim zadnju vucu sa ugasenom kontrolom proklizavanja zimi, nadam se da se nisam zayebao 
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22484 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imam ja.donnie_darko wrote: ↑16/11/2022 12:52 Ima li ko iskustva sa bridgestone blizzakom? Danas nabacih 4 nove. Vozim zadnju vucu sa ugasenom kontrolom proklizavanja zimi, nadam se da se nisam zayebao![]()
Iskustvo sa tim gumama blizzak lm serije imam na Golfu 7 u dimenziji 205/55 R16 kojeg povremeno vozim, i na tom autu su izuzetno dobre. Jedne od najboljih zimskih guma na kojim sam vozio. Sad, može biti razlika od klase-segmenta auta i dimenzija guma, ali mislim da si dobro odabrao. I uključi kontrolu proklizavanja
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#22485 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja na sportageu imamo te gume, bio bas nezadovoljan. Ne znam da li je do dimenzije, tipa auta, vuce, ali nisam losije gume vozio. Doduse meni dosle stare jednu sezonu, nisam ih nove kupio. Poslije njih kupim savu hp2 bio mnogo zadovoljniji.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22486 Re: Dolazi zima - zimske gume
Najvjerovatnije do dimenzija i tipa auta. Ja sam na svoje auto kupio prije 4 sezone Dunlop WS5, recenzije bile dobre, u top 3 na testovima, cijena tada ok, i na forumu ima pozitivnih iskustava. Moja iskustva na većem autu i većim dimenzijama ( u odnosu na testove ) nisu čemu, ne bi više njih kupovao.
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#22487 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zamijenio i ja jutros kaljače...
vakat je. 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22488 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel Tajger
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#22489 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam jos na ljetnim, iduce sedmice bi moglo biti i minusa, mozda bih mogao i ja polako razmisljati da se prebacim na manje i ruznije felge...
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#22490 Re: Dolazi zima - zimske gume
I ja ću sada za vik-end
A naručio sam i novu dizalicu
A naručio sam i novu dizalicu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22491 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja prekjucer namontirao vece felge s ljetnim gumama. Kontra normalnog svijeta 
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22494 Re: Dolazi zima - zimske gume
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#22495 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22497 Re: Dolazi zima - zimske gume
Još samo da dođeš na EP Čvila svake subote da se skupljas sa ostalim opelašima i slikate felNe, acam 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22498 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imamo mi u Zenici ove naše beskrajne noći (Endless nights) 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#22500 Re: Dolazi zima - zimske gume
19 inča?

