Ako na čelo države dođu Dino i još neki iz NiP-a, pozdrav Zvizdiću, opet ćeš gledati ljude koji su došli "iz mafijaške organizacije zvane SDA". Barem su se u toj organizaciji "školovali", usvajali principe itd.dale cooper wrote: ↑12/11/2022 16:12 Imaš "averziju i odbojnost prema svemu što dolazi iz mafijaške organizacije zvane SDA" a opet bi ih volio vidjeti na čelu i branicima države?![]()
Ako nećeš da na čelu države gledaš ljude koji barem nekada u svom političkom životu nisu bili u ili uz SDA, drastično se smanjuje broj ljudi pogodnih za gledanje.
Tako da pljuvanje po SDA na ovoj temi je pljuvanje u bunar iz kojeg si pio vodu.
A to, pljuvati u bunar kojeg si pio, se ne radi. Jer, možeš postati žedan, doći do drugog bunara, a u njega je neko ko je ranije pio pljunuo. Kao i ti u "svoj". Ko zna šta piješ kada žedan do nekog bunara dođeš.
Zatvori ga, zavari poklopac da se više ne koristi, ali ne pljuj u bunar iz kojeg si pio. Bio ti je dobar dok si pio.
Pa, eto. Malo amaterske filozofije i etike za razbribrigu.
