Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64601 Re: Liverpool FC
Dobro lupa se sad sa vijestima na max, pustiti da se slegne bar sedmicu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28540
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64602 Re: Liverpool FC
Iskreno falilo mi je ovih nekih desavanja i AmiĐinih pejstanja svako pola sat-sat ovih twitter news... Monotono je samo iscekivat od subote do subote matchday.
Samo udri....
Samo udri....
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#64603 Re: Liverpool FC
uopšte me ne bi čudio neki poduhvat LeBrona i Magica podržan nekim hedgefondom za preuzimanje kluba, ameri i showbiznis, tipično
ili neki brutalni naftaški diktator, ne vidim treću mogućnost, obzirom da je većina ruskih milijardera poispadala kroz prozor a i kroz sankcije
ili neki brutalni naftaški diktator, ne vidim treću mogućnost, obzirom da je većina ruskih milijardera poispadala kroz prozor a i kroz sankcije
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#64604 Re: Liverpool FC
Gandalf wrote: ↑08/11/2022 08:31 uopšte me ne bi čudio neki poduhvat LeBrona i Magica podržan nekim hedgefondom za preuzimanje kluba, ameri i showbiznis, tipično
ili neki brutalni naftaški diktator, ne vidim treću mogućnost, obzirom da je većina ruskih milijardera poispadala kroz prozor a i kroz sankcije
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64605 Re: Liverpool FC
U Rusiji se strasno zanemaruje prevencija pada sa visine.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64606 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑07/11/2022 22:40 Iskreno falilo mi je ovih nekih desavanja i AmiĐinih pejstanja svako pola sat-sat ovih twitter news... Monotono je samo iscekivat od subote do subote matchday.
Samo udri....
Nekad sam kontao da zna smarati ljude kad čitavu stranicu foruma zauzmu moji pejstovi sa tw
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64607 Re: Liverpool FC
Sad sam se sjetio da tokom Mundijala ekipa ide na pripreme u Dubai... 
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64608 Re: Liverpool FC
Iskreno, ne vidim baš puno opcija u kojima će Liverpool preuzeti netko sposobniji od FSG-a a da je moralno podnošljiv. Svi znamo koji je limit FSG-a kao vlasnika i koje su greške radili tokom dosadašnjeg mandata, ali dostupni investitori s nekoliko milijardi kusura za spićkati na sportsku ekipu su rijetki i većinom manje podnošljive opcije od FSG-a. Osobno ne bih tolerirao da Liverpool kupi neka država, jednostavno bih se isključio iz praćenja nogometa. Ne mislim ni da bi Klopp ostao na čelu tima kad bi se to dogodilo, njemu je vrlo jasno šta takvi klubovi rade i kako utječu na krvnu sliku nogometa kao igre.
- BHF_Manijak
- Posts: 28540
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64609 Re: Liverpool FC
Srao je Klopp i na enormno visoke transfere, rece da ce se povuci iz fudbala, pa spickase 100 miliona na Darwina.
Nema tu moralisanja...
Nema tu moralisanja...
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#64610 Re: Liverpool FC
Zamirisale pare i na ovoj temi 
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64611 Re: Liverpool FC
Moralisanje ili ne, klub kakav je Manchester City ja ne bi pratio.BHF_Manijak wrote: ↑08/11/2022 11:56 Srao je Klopp i na enormno visoke transfere, rece da ce se povuci iz fudbala, pa spickase 100 miliona na Darwina.
Nema tu moralisanja...
So long and thanks for all the fish ako to bude rezultat njihove potrage za novim vlasnicima.
- BHF_Manijak
- Posts: 28540
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64612 Re: Liverpool FC
Moja je opaska bila samo za to da Klopp ne bi pristao na to ili bio dio toga...
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64613 Re: Liverpool FC
A ok. Mislim da ne bi radio pod takvim vlasnicima. Ne mogu biti siguran, ali to je moje mišljenje. Priča o sto miliona od prije 3-4 godine i Nunez (koji opet nije koštao toliko) ništa tu ne mjenja. Klopp je svjestan smjera u kojem nogomet ide, koliko je uzet iz ruka navijača koji su temelj svega. Ne vidim kako bi poravnao svoje stavove s ambicijom neke države da se promovira kroz sport.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#64615 Re: Liverpool FC
Paćenička priča.
Eto Liverpool sirotinja i igraju zbog ljubavi prema igri i klubu, a ostali (City, Chelsea, Newcastle, Arsenal - nastavi niz) su plastika.
Svaki klub je firma i firma je ili uspješna, ili je nema.
Eto Liverpool sirotinja i igraju zbog ljubavi prema igri i klubu, a ostali (City, Chelsea, Newcastle, Arsenal - nastavi niz) su plastika.
Svaki klub je firma i firma je ili uspješna, ili je nema.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12729
- Joined: 19/10/2020 15:33
#64616 Re: Liverpool FC
To je upravo tako.
Ako ulete neki Arapi, Klopp će ili morati progutati neke od svojih glupljih izjava ili će morati napustiti ozbiljno bavljenje ovim poslom i otići raditi druge poslove oko fudbala. Uostalom, govorio je o želji da jednom preuzme njemačku reprezentaciju, pa je to možda idealan posao za njega.
Treća opcija je da se nekim administrativnim odlukama spriječi suludi utjecaj novca na svaku pojedinačnu evropsku ligu, ali, to je na dugom štapu.
Što se mene tiče, ta je priča suvišna. U fudbalu su pare uvijek bile važne.
Ako ulete neki Arapi, Klopp će ili morati progutati neke od svojih glupljih izjava ili će morati napustiti ozbiljno bavljenje ovim poslom i otići raditi druge poslove oko fudbala. Uostalom, govorio je o želji da jednom preuzme njemačku reprezentaciju, pa je to možda idealan posao za njega.
Treća opcija je da se nekim administrativnim odlukama spriječi suludi utjecaj novca na svaku pojedinačnu evropsku ligu, ali, to je na dugom štapu.
Što se mene tiče, ta je priča suvišna. U fudbalu su pare uvijek bile važne.
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64617 Re: Liverpool FC
Promašio si ceo fubal bome, ali samo nastavi. Neki klubovi se narasli do današnjih zarada kroz decenije organskog rasta i dan danas im je svaki transfer rizik jer nemaju beskonačan budžet. Drugi mogu trošiti koliko hoće bez straha i odjednom imaju veće prihode od klubova s milionima navijača širom svijeta, pola sponzora im fiktivne kompanije. Kako je to isto molim te?darius_maximus wrote: ↑08/11/2022 13:40 Paćenička priča.
Eto Liverpool sirotinja i igraju zbog ljubavi prema igri i klubu, a ostali (City, Chelsea, Newcastle, Arsenal - nastavi niz) su plastika.
Svaki klub je firma i firma je ili uspješna, ili je nema.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#64618 Re: Liverpool FC
Kroz decenije organskog rasta kažeš?vaučer wrote: ↑08/11/2022 14:38Promašio si ceo fubal bome, ali samo nastavi. Neki klubovi se narasli do današnjih zarada kroz decenije organskog rasta i dan danas im je svaki transfer rizik jer nemaju beskonačan budžet. Drugi mogu trošiti koliko hoće bez straha i odjednom imaju veće prihode od klubova s milionima navijača širom svijeta, pola sponzora im fiktivne kompanije. Kako je to isto molim te?darius_maximus wrote: ↑08/11/2022 13:40 Paćenička priča.
Eto Liverpool sirotinja i igraju zbog ljubavi prema igri i klubu, a ostali (City, Chelsea, Newcastle, Arsenal - nastavi niz) su plastika.
Svaki klub je firma i firma je ili uspješna, ili je nema.
U zadnjih 20 godina pet klubova troši najviše u EPL-u:
- Chelsea
- City
- United
- Liverpool
- Tottenham
Je li bilo organski i kada je Liverpool po 10-15 igrača u jednom prelaznom roku znao zamijeniti i uzimati Torresa iz Atletica ili onu fulu Carolla?
Misliš da City uzme 100 igrača za 50 milijardi, pa šta ispadne, ili skautiraju i planiraju ekipu?
Misliš da Liverpool ne može kupiti nekog igrača, ili neće?
Misliš da City nije profitabilan i da ne zarađuje Boga oca od marketinga, nego šejh dao milijardi, pa ako šta bude-bude?
City je dobro posložena firma i vjerujem da će dosta gruhnuti kada Guardiola ode.
United je potrošio koliko i oni (naravno, organski), pa mrka kapa.
Istina je da Arapi imaju para, ali imaju i Rusi (dobro, imali su), vaši Ameri i Kinezi (iako je njima sada otežano), itd.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64619 Re: Liverpool FC
Liverpul kad god se zajebo kupovinom, to se i na tabeli vidjelo.
Dok Siti samo kupi novog u prvom sljedecem roku.
Dok Siti samo kupi novog u prvom sljedecem roku.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#64620 Re: Liverpool FC
Ma jok, ne bi ti sigurno.vaučer wrote: ↑08/11/2022 12:35Moralisanje ili ne, klub kakav je Manchester City ja ne bi pratio.BHF_Manijak wrote: ↑08/11/2022 11:56 Srao je Klopp i na enormno visoke transfere, rece da ce se povuci iz fudbala, pa spickase 100 miliona na Darwina.
Nema tu moralisanja...
Daj ba vaučere, nemoj zajebavat'.
-
tuitamo
- Posts: 1424
- Joined: 14/04/2013 00:35
#64621 Re: Liverpool FC
City je osvojio 4 lige u zadnjih 5 godina. Gundogan jedan od glavnih igraca. Ekipa i trener sa najduzim stazom.drug_profi wrote: ↑08/11/2022 16:40 Liverpul kad god se zajebo kupovinom, to se i na tabeli vidjelo.
Dok Siti samo kupi novog u prvom sljedecem roku.
O cemu pricas?
-
Osmi Socrates
- Posts: 12729
- Joined: 19/10/2020 15:33
#64622 Re: Liverpool FC
Mediji u Britaniji guraju najbogatijeg Britanca Jim Ratcliffa da vas kupi.
Pokušao Chelsea, pokušao United, sad će sigurno biti zainteresiran. Kod njega nema neke navijačke strasti, hoće čovjek da posjeduje veliki klub.
Pokušao Chelsea, pokušao United, sad će sigurno biti zainteresiran. Kod njega nema neke navijačke strasti, hoće čovjek da posjeduje veliki klub.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12729
- Joined: 19/10/2020 15:33
#64624 Re: Liverpool FC
Pa i ta mu ima smisla. Napraviš drugi super klub u Francuskoj i barem imaš Ligu Prvaka zagarantiranu, ako ništa drugo.
Ja bih u Francuskoj kupio St. Etienne. Klub sa jakom istorijom. Pao na niske grane.
Ja bih u Francuskoj kupio St. Etienne. Klub sa jakom istorijom. Pao na niske grane.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#64625 Re: Liverpool FC
City svoju ekipu gradi na jasnim temeljima.drug_profi wrote: ↑08/11/2022 16:40 Liverpul kad god se zajebo kupovinom, to se i na tabeli vidjelo.
Dok Siti samo kupi novog u prvom sljedecem roku.
Znaju šta im kada treba i to traže.
Među top 10 najskupljih pojačanja u EPL-u je mislim samo jedan njihov i to Graelish zbog toga sto je Englez i zbog tajminga oko prvenstva.
Ponašate se kao da je City nabacana ekipa preplaćenih igraca, a ekipa odlično izbalansirana.
Nije da Liverpool ne može kupiti igrača, nego vlasnici neće.
To nema nikakve veze s Arapima ni Cityem.
U sličnoj je situaciji bio i Arsenal, pa su i oni na kraju izletili para...
