fino sam te upozorio da ne nasjedas i da pustis, ne vrijedi krecit
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13452 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisi to valjda čojeka smarao privatnim porukama i upozoravao? 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13453 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nije, nego na posljednoj kafi nas mazdoljubaca, čitavih dvojica
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13455 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#13458 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Izvadite li kljuceve na sto u kafiću?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13459 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13461 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#13462 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nose torbice, sigurno.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13465 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
U mene S60 D3 prešao 290000 i kusur km, nije mi zatrebala puNpa.
Al’ zato jest na 220000 alternator koji ima takav diodni sklop da bukvalno od DC napona pravi nekakvu kvadratnu krivu, kao impulse (kao da ga kodira), i niko ga nije mogao napraviti, i u BiH se samo može nabaviti Boschov koji je koštao 980 KM sa popustom i PDVom
-
Seawolf
- Posts: 9162
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13466 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13467 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hahaha tako je 
To je prednost japanskog kluba, svaki član ima priliku da bude predsjednik
To je prednost japanskog kluba, svaki član ima priliku da bude predsjednik
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13468 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
buraz, nema lafeta za golf 6 a da ima pumpa za volva
nek stavi od forda/psa mislim da je isto ako je dw motor
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13469 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakav DW, ko kupuje Volva sa Peugeot motorom pored D5204T3.Evolution_IV wrote: ↑31/10/2022 17:29buraz, nema lafeta za golf 6 a da ima pumpa za volva![]()
nek stavi od forda/psa mislim da je isto ako je dw motor
A o D5244T15 da ne pričam
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#13470 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Izgleda vi volite ford, jer vam se svidja sve sto su oni nekad posjedovali.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13472 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E nek si to napisao,..volva izbacujem iz svih koNbinacija za sljedeće vozilo.EFD22 wrote: ↑31/10/2022 17:19U mene S60 D3 prešao 290000 i kusur km, nije mi zatrebala puNpa.
Al’ zato jest na 220000 alternator koji ima takav diodni sklop da bukvalno od DC napona pravi nekakvu kvadratnu krivu, kao impulse (kao da ga kodira), i niko ga nije mogao napraviti, i u BiH se samo može nabaviti Boschov koji je koštao 980 KM sa popustom i PDVom![]()
Da imaju psa motore mogli bi pričati,..ovako jok.
-
moee
- Posts: 3133
- Joined: 07/06/2011 10:44
#13473 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ljudi stvarno vam hvala, baš ste od pomoći bili zadnjih 20 stranica teme.
Znam da neću kupiti VW jer je precijenjeno neudobno 'narodno auto' koje ti ukradu dok skidaš cipele pred kućom.
Neću ni mazdu jer se ne želim isticati u gradu (niko osim Amara je ne vozi)...ona korozira brže od eksera u drvenoj ogradi, a ni ovi "AktivnoNebo" pokušaji od motora nisu nešto jer ni sami ne znaju dal voziš benzin ili dizel.
Francuze neću ni u ludilu, oni nikad dobro auto u historiji nisu napravili (dobro imaju ne loših motora 1.5dCi ili 1.6HDI, ali motor nije auto).
Neću ni ove 'premiume' tipa audi A3, mercedes A/B/C klase gdje ti po premium cijeni uvale golfa i renola uz bonus premium cijene održavanja. Za prave premiume trenutno nemam love, jbg.
Ostane mi Volvo, koji su dosta lijepi u zadnjoj generaciji, ali ni oni nisu jeftini, a nema ni skupih dijelova za njih.
E znam šta ću...kupiću forda! On nije skup u nabavi ni za održavanje, ne vole ga pretjerano lopovi, koristi jedan od onih dobrih francuskih motora, a kako se tek samo vozi. Ali čekaj malo, već imam Focusa? Kad mi dosadi kupiću Pumu, Mondea, Kugu ili Mustanga (električnog, došao je u Grandautomotive).
@EFD22
Jel dobro, a???
Znam da neću kupiti VW jer je precijenjeno neudobno 'narodno auto' koje ti ukradu dok skidaš cipele pred kućom.
Neću ni mazdu jer se ne želim isticati u gradu (niko osim Amara je ne vozi)...ona korozira brže od eksera u drvenoj ogradi, a ni ovi "AktivnoNebo" pokušaji od motora nisu nešto jer ni sami ne znaju dal voziš benzin ili dizel.
Francuze neću ni u ludilu, oni nikad dobro auto u historiji nisu napravili (dobro imaju ne loših motora 1.5dCi ili 1.6HDI, ali motor nije auto).
Neću ni ove 'premiume' tipa audi A3, mercedes A/B/C klase gdje ti po premium cijeni uvale golfa i renola uz bonus premium cijene održavanja. Za prave premiume trenutno nemam love, jbg.
Ostane mi Volvo, koji su dosta lijepi u zadnjoj generaciji, ali ni oni nisu jeftini, a nema ni skupih dijelova za njih.
E znam šta ću...kupiću forda! On nije skup u nabavi ni za održavanje, ne vole ga pretjerano lopovi, koristi jedan od onih dobrih francuskih motora, a kako se tek samo vozi. Ali čekaj malo, već imam Focusa? Kad mi dosadi kupiću Pumu, Mondea, Kugu ili Mustanga (električnog, došao je u Grandautomotive).
@EFD22
Jel dobro, a???
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13474 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma dobar je Volvo vjeruj.konektovan wrote: ↑31/10/2022 17:41E nek si to napisao,..volva izbacujem iz svih koNbinacija za sljedeće vozilo.EFD22 wrote: ↑31/10/2022 17:19
U mene S60 D3 prešao 290000 i kusur km, nije mi zatrebala puNpa.
Al’ zato jest na 220000 alternator koji ima takav diodni sklop da bukvalno od DC napona pravi nekakvu kvadratnu krivu, kao impulse (kao da ga kodira), i niko ga nije mogao napraviti, i u BiH se samo može nabaviti Boschov koji je koštao 980 KM sa popustom i PDVom![]()
![]()
Da imaju psa motore mogli bi pričati,..ovako jok.![]()
Mana su mu aksijalni, valjda kod mene zbog opreme i felgi, svaki drugi mali servis sam mijenjao i aksijalne
Evo ga https://www.olx.ba/artikal/35299842/volvo-s60-2-0-d3/
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13475 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja ti bolje i jeftinije ne tražio https://www.olx.ba/artikal/43951100/for ... -2-0-tdci/moee wrote: ↑31/10/2022 17:47 Ljudi stvarno vam hvala, baš ste od pomoći bili zadnjih 20 stranica teme.![]()
Znam da neću kupiti VW jer je precijenjeno neudobno 'narodno auto' koje ti ukradu dok skidaš cipele pred kućom.
Neću ni mazdu jer se ne želim isticati u gradu (niko osim Amara je ne vozi)...ona korozira brže od eksera u drvenoj ogradi, a ni ovi "AktivnoNebo" pokušaji od motora nisu nešto jer ni sami ne znaju dal voziš benzin ili dizel.
Francuze neću ni u ludilu, oni nikad dobro auto u historiji nisu napravili (dobro imaju ne loših motora 1.5dCi ili 1.6HDI, ali motor nije auto).
Neću ni ove 'premiume' tipa audi A3, mercedes A/B/C klase gdje ti po premium cijeni uvale golfa i renola uz bonus premium cijene održavanja. Za prave premiume trenutno nemam love, jbg.
Ostane mi Volvo, koji su dosta lijepi u zadnjoj generaciji, ali ni oni nisu jeftini, a nema ni skupih dijelova za njih.
E znam šta ću...kupiću forda! On nije skup u nabavi ni za održavanje, ne vole ga pretjerano lopovi, koristi jedan od onih dobrih francuskih motora, a kako se tek samo vozi. Ali čekaj malo, već imam Focusa? Kad mi dosadi kupiću Pumu, Mondea, Kugu ili Mustanga (električnog, došao je u Grandautomotive).![]()
@EFD22
Jel dobro, a???

