FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- SmokingMan
- Posts: 22566
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3026 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
I u Glsu Srspke su to u nekom šturom članku prenijeli.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#3027 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Znaci ne da nisam fan senada nego ga otvoreno kritikujem...al ovo je smijurija, prvo i osnovno nije reko "ubije"..da ne idemo dalje...
..al eto nek ga sad zasitite drasko, trivicka i ostali cetnicki ideolozi kojima je davo prostor. Hocel makar objavit neki staus u znak podrske?
..al eto nek ga sad zasitite drasko, trivicka i ostali cetnicki ideolozi kojima je davo prostor. Hocel makar objavit neki staus u znak podrske?
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#3028 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Daleko je on (ako na Pointa referiraš) od Mulahasana i od frustriranog.Škobo Habu wrote: ↑31/10/2022 11:03Zaobiđite lika. Tip je frustrirani dijasporaš nalik onome Mulahasanu.
Dijasporaš, to jeste, baš kao i ja te dobar dio ovog foruma.
Sad, on gotivi Senada (sigurno ima dobre razloge za to) a ja Senada ne gotivim - imam dobre razloge i neke sam ovdje ranije naveo a neke ću zadržati za sebe.
- Point.
- Posts: 33489
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3029 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Šta je ba Buhara, kakve su ovo frustracije, gdje dnevna doza pljuca po Komšiću?Škobo Habu wrote: ↑31/10/2022 11:03Zaobiđite lika. Tip je frustrirani dijasporaš nalik onome Mulahasanu.
- Point.
- Posts: 33489
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3030 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Kara Senad Bakira redovno na primetime tv zato se upalili ko kutnjak.Login77777 wrote: ↑31/10/2022 11:32SDA Mladi Muslimani na strani dodika. Nista novo tako su bili i na strani karadzica.![]()
![]()
Frajer uopšte nije rekao ubiti, nego umiriti, i polugluhi insan to može čuti bez ušnog pomagala.
- armin071
- Posts: 6548
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3031 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Al gledaj SDA brigade Ado Lingo i Yasmin u službi Milorada
A i ovdje ima izgleda odred zelenih boriće se za SDA do posljednjeg Bošnjaka…
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#3032 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da nema Bakira, ne bi bilo ni Senada.
- Point.
- Posts: 33489
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3033 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma pusti Buhu, ne može da svari da neko ima drugo političko mišljenje pa se uznervozi i počMe sa ovim dječijim prozivkama.Ommadawn wrote: ↑31/10/2022 13:01Daleko je on (ako na Pointa referiraš) od Mulahasana i od frustriranog.Škobo Habu wrote: ↑31/10/2022 11:03
Zaobiđite lika. Tip je frustrirani dijasporaš nalik onome Mulahasanu.
Dijasporaš, to jeste, baš kao i ja te dobar dio ovog foruma.
Sad, on gotivi Senada (sigurno ima dobre razloge za to) a ja Senada ne gotivim - imam dobre razloge i neke sam ovdje ranije naveo a neke ću zadržati za sebe.
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#3034 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
I Košarac se javio. Sav šljam i ološ iz RSa se javio da osudi izmišljeni poziv na ubistvo Milorada.
A kad je Košarac mlatio ženu, to je bilo regulare
A kad je Košarac mlatio ženu, to je bilo regulare
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#3035 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nemaju o cemu drugom pa ove gluposti rade.
- Mr.Sojic
- Posts: 4628
- Joined: 23/04/2011 12:21
#3036 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne, to spada u sado-mazoStudent_u_Ostavci wrote: ↑31/10/2022 14:29 I Košarac se javio. Sav šljam i ološ iz RSa se javio da osudi izmišljeni poziv na ubistvo Milorada.
A kad je Košarac mlatio ženu, to je bilo regulare![]()
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#3037 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Želio je samo da je umiriMr.Sojic wrote: ↑31/10/2022 14:31Ne, to spada u sado-mazoStudent_u_Ostavci wrote: ↑31/10/2022 14:29 I Košarac se javio. Sav šljam i ološ iz RSa se javio da osudi izmišljeni poziv na ubistvo Milorada.
A kad je Košarac mlatio ženu, to je bilo regulare![]()
![]()
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
- armin071
- Posts: 6548
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3039 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne znaš šta je gore da li da te ovi “izvezeni” Bošnjaci brane ili da te Milokrad napada. Mislim Mile ne krije da je četnik ali ovi zeleni ovo su već psihopate u zadnjem stadiju…. Jebeno kako god okreneš….
- tony stark
- Posts: 1674
- Joined: 12/10/2021 18:25
#3040 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovo je kao neki skec Monty Pythona u stvarnom zivotu.
Covjek je rekao umiri.
To samo neko ko ima problem sa sluhom moze drugacije cuti ili interpletirati..
Da ne svjedocim ovim budalastinama uzivo ne bih vjerovao da mi neko prica ovo..
Oni koji cuju bilo sta osim umiri neka ociste usi i poslusaju emisiju.
Nevjerovatno..
Ovi iz komisije treba da u logo stave " ha sta kazes"..da nije zalosno bilo bi smijesno.
Covjek je rekao umiri.
To samo neko ko ima problem sa sluhom moze drugacije cuti ili interpletirati..
Da ne svjedocim ovim budalastinama uzivo ne bih vjerovao da mi neko prica ovo..
Oni koji cuju bilo sta osim umiri neka ociste usi i poslusaju emisiju.
Nevjerovatno..
Ovi iz komisije treba da u logo stave " ha sta kazes"..da nije zalosno bilo bi smijesno.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3041 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ovo ko ono prije nekoliko godina sto je bilo na internetu sta cujes? yanni ili laurel?
- amidzazeher
- Posts: 3999
- Joined: 14/04/2011 23:41
#3042 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
A i vi, sto pustate klip kao dokaz, ste stvarno smijesni.
Nisam upratio sve ali zar je morao bukvalno reci ”ubije” pa da se stvori ova frka? Sta da je rekao ”odradi”? Opet nije rekao ubije ali svi znamo sta to znaci.
Mislim cetnicima sada postavljati klip kao dokaz da nije rekao ”ubije” je u fazonu nidze veze jer za njih umiri znaci ubije. Plus ova sda gamad jedva docekala da ga sjebu.
Ali hoce ovo kad si tv i studio napravio kao dnevni boravak a sa gostima se ophodis kao sa jaranima na kafi.
Neko dobro napisa u BiH se ovakva frka digne samo da bi se sakrio neki kriminal, da se raja malo ”poigra”
Nisam upratio sve ali zar je morao bukvalno reci ”ubije” pa da se stvori ova frka? Sta da je rekao ”odradi”? Opet nije rekao ubije ali svi znamo sta to znaci.
Mislim cetnicima sada postavljati klip kao dokaz da nije rekao ”ubije” je u fazonu nidze veze jer za njih umiri znaci ubije. Plus ova sda gamad jedva docekala da ga sjebu.
Ali hoce ovo kad si tv i studio napravio kao dnevni boravak a sa gostima se ophodis kao sa jaranima na kafi.
Neko dobro napisa u BiH se ovakva frka digne samo da bi se sakrio neki kriminal, da se raja malo ”poigra”
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3043 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
amidzazeher wrote: ↑31/10/2022 15:59 A i vi, sto pustate klip kao dokaz, ste stvarno smijesni.
Nisam upratio sve ali zar je morao bukvalno reci ”ubije” pa da se stvori ova frka? Sta da je rekao ”odradi”? Opet nije rekao ubije ali svi znamo sta to znaci.
Mislim cetnicima sada postavljati klip kao dokaz da nije rekao ”ubije” je u fazonu nidze veze jer za njih umiri znaci ubije. Plus ova sda gamad jedva docekala da ga sjebu.
Ali hoce ovo kad si tv i studio napravio kao dnevni boravak a sa gostima se ophodis kao sa jaranima na kafi.
Njima nešto dokazivat i objašnjavat
- amidzazeher
- Posts: 3999
- Joined: 14/04/2011 23:41
#3044 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma meni je veca muka sto smo evo vec decenijama u nekoj defanzivi, pravdanju. Jos ova sdO stoka dodje pa koristi situaciju za svoje ciljeve, a dalje od nosa/izbora ne vide, nikakva vizija za drzavu, narod...
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#3045 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Valjda je sada svima jasno da su SDA hadalji ravnopravan dio zla koje okiva ovu drzavu, a za same Bosnjake su vece zlo od ustasa i cetnika zajedno..
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#3046 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Šta je rekao Senad Hadžifejzović o Dodiku: Oglasili se BH novinari, ali i RAK

Upravni odbor Udruženja/Udruge BH novinari poziva Vijeće Regulatorne agencije za komunikacije (RAK) da detaljno analizira izjave generalnog direktora RAK-a Draška Milinovića povodom njegovih najava o "rigoroznim kaznama" za Face televiziju i urednika tog medija, Senada Hadžifejzovića, te da utvrdi da li je Milinović kao direktor Agencije prekršio odredbe profesionalnog i etičkog obavljanja dužnosti.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... rak/473615
Tužilaštvu BiH i Federalnom tužilaštvu podnesena krivična prijava protiv direktora RAK-a
"Direktor Draško Milinović je 'zaboravio' da uopšte nije ovlašten za vođenje postupka protiv medija ili novinara".

Mirnes Ajanović, predsjednik BOSS-a, saopštio je da je njegova stranka Tužilaštvu BiH i Federalnom tužilaštvu podnijela krivičnu prijavu protiv direktora RAK-a Draška Milinovića.
Iz BOSS-a ističu kako je Milinović, između ostalog, svojom izjavom javno iznio nedokazane i neosnovane tvrdnje.
Njihovu objavu ovim putem prenosimo u cijelosti:
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... rak_a.html

Upravni odbor Udruženja/Udruge BH novinari poziva Vijeće Regulatorne agencije za komunikacije (RAK) da detaljno analizira izjave generalnog direktora RAK-a Draška Milinovića povodom njegovih najava o "rigoroznim kaznama" za Face televiziju i urednika tog medija, Senada Hadžifejzovića, te da utvrdi da li je Milinović kao direktor Agencije prekršio odredbe profesionalnog i etičkog obavljanja dužnosti.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... rak/473615
Tužilaštvu BiH i Federalnom tužilaštvu podnesena krivična prijava protiv direktora RAK-a
"Direktor Draško Milinović je 'zaboravio' da uopšte nije ovlašten za vođenje postupka protiv medija ili novinara".

Mirnes Ajanović, predsjednik BOSS-a, saopštio je da je njegova stranka Tužilaštvu BiH i Federalnom tužilaštvu podnijela krivičnu prijavu protiv direktora RAK-a Draška Milinovića.
Iz BOSS-a ističu kako je Milinović, između ostalog, svojom izjavom javno iznio nedokazane i neosnovane tvrdnje.
Njihovu objavu ovim putem prenosimo u cijelosti:
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... rak_a.html
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3047 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Doskorašnji direktor huškacke šumske televizije na celu RAK-a
Cijim glasovima je izabran
Cijim glasovima je izabran
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3049 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
https://tuzlainfo.ba/index.php/bosna-i- ... ati-vlast/
Povodom sankcija Senadu Hadžifejzoviću koje je najavio Draško Milinović, direktor RAK-a, zbog optužbi da je Hadžifejzović navodno pozvao na ubistvo Milorada Dodika, reagovala je Sabina Ćudić, predsjednica Glavnog odbora Naše stranke.
„Podsjećam da je Draško Milinović na čelo RAK-a došao nakon što je bio direktor RTRS-a. Naša zastupnica Mirjana Marinković-Lepić upozoravala je da on ne smije biti imenovan za direktora RAK-a jer je sam RAK Radioteleviziji Republike Srpske izrekao 11 izvršnih mjera upravo za Milinovićevog mandata. Milinović je dobio i ličnu novčanu kaznu kao odgovorna osoba. Sad osoba koja je od RAK-a kažnjavana upravlja tim istim RAK-om.
Milinović je postao direktor RAK-a kao zaslužni SNSD-ov kadar jer je RTRS pretvorio u medijski bastion te stranke. Cenzuriranje opozicije, zataškavanje počinilaca ubistva Davida Dragičevića, negiranje genocida samo su neka od nečovještava koja su se dešavala za vrijeme Milinovićevog mandata zbog kojih je dobio funkciju direktora RAK-a. Njegovo imenovanje za direktora RAK-a podržali su tada i ministri SDA u Vijeću ministara.
Ovo je razlog zašto ista trojka ne smije ponovo formirati vlast. Moramo osloboditi RAK i ostale državne institucije od ljudi koji uništavaju sve u ovoj zemlji.
Jasno je da Hadžifejzović nije pozivao na ubistvo Dodika, baš kao što je jasno da Milinović poziva na ubistvo kritičke misli i slobode govora. Ne smijemo im to dopustiti.”
Povodom sankcija Senadu Hadžifejzoviću koje je najavio Draško Milinović, direktor RAK-a, zbog optužbi da je Hadžifejzović navodno pozvao na ubistvo Milorada Dodika, reagovala je Sabina Ćudić, predsjednica Glavnog odbora Naše stranke.
„Podsjećam da je Draško Milinović na čelo RAK-a došao nakon što je bio direktor RTRS-a. Naša zastupnica Mirjana Marinković-Lepić upozoravala je da on ne smije biti imenovan za direktora RAK-a jer je sam RAK Radioteleviziji Republike Srpske izrekao 11 izvršnih mjera upravo za Milinovićevog mandata. Milinović je dobio i ličnu novčanu kaznu kao odgovorna osoba. Sad osoba koja je od RAK-a kažnjavana upravlja tim istim RAK-om.
Milinović je postao direktor RAK-a kao zaslužni SNSD-ov kadar jer je RTRS pretvorio u medijski bastion te stranke. Cenzuriranje opozicije, zataškavanje počinilaca ubistva Davida Dragičevića, negiranje genocida samo su neka od nečovještava koja su se dešavala za vrijeme Milinovićevog mandata zbog kojih je dobio funkciju direktora RAK-a. Njegovo imenovanje za direktora RAK-a podržali su tada i ministri SDA u Vijeću ministara.
Ovo je razlog zašto ista trojka ne smije ponovo formirati vlast. Moramo osloboditi RAK i ostale državne institucije od ljudi koji uništavaju sve u ovoj zemlji.
Jasno je da Hadžifejzović nije pozivao na ubistvo Dodika, baš kao što je jasno da Milinović poziva na ubistvo kritičke misli i slobode govora. Ne smijemo im to dopustiti.”
Last edited by muha_sa on 31/10/2022 19:19, edited 1 time in total.
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#3050 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovo sve meni ode na staru foru cirkuske vrteske sa auticima, vozicima, avioncicima, "zavadi pa zavladaj" 





