tranquil wrote: ↑27/10/2022 10:49
Sve što trebate znati o dendenu je da je pročitao ovu rečenicu:
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11Nije valjda smjela da zakasni na ritualno spaljivanje džempera održano u krugu porodice.
... i pomislio da je to ozbiljna, doslovna tvrdnja
denden wrote: ↑27/10/2022 06:25
Tvoja vrlo podla laž i izmšljotina. NIko nikad nije spomenuo da je majica spaljena, ali kad se slaže da jeste, zvuči dramatično i linč je intezivniji.
Ili je nesposoban za normalnu komunikaciju, pa ne može detektovati očito zajebavanje (neću isključiti, jer nije prvi put da nije skontao ovakvu moju zajebanciju, a sjećam se da je to radio i JThomasu, i njegove očito sarkastične one-linere koji su počinjali sa "

" shvatao kao ozbiljne), ili se hvata za slamku, pa pokušava da očitu zajebanciju proglasi za laganje, jer drugačije ne može raspravljati.
Ako je prvo, nije do njega i izvinjavam se što sam ponekad bio pregrub u reakciji, ali svoje pisanje neću prilagođavati svakom učesniku u raspravi koji možda ima neki sindrom. Ali vrlo moguće je da je drugo, da je u pitanju jednostavno nepošten sagovornik koji svjesno tvrdi da imam neku tvrdnju iako je svima očito da je zajebancija. U oba slučaja, što manje trošite vrijeme na ovog lika čija piskaranja nemaju uticaja na stvarnost, to vam je veća kvaliteta života.
trakvile,
siđi, ba, sa tog halucinogenog, plačljivog, ad hominem monološkog oblaka i vrati se na zemlju, među ljude u stvarnost, na forumu si, probaj dati odgovore na pitanja koja ti se postavljaju i pružaju priliku da nisi bezvenjaković koji nema kičme niti odgovarati na pitanja niti napisati makar minimalnu verziju onog u šta vjeruje
Odgovori na konkretna pitanja, ponavljam ih:
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11
Da, težak napad, sljepilo, ulubljena glava,
Da, težak napad tvrdim predmetom bez oštrih ivica, na identičan način kao na Dženanovu glavu, nesporno potvrđeno.
Hoćeš li reći da smatraš da je lažirana medicinska dokumentacija iz koje se vidi da je Alisa Mutap od udarca izgubila 90% vida na desno oko? Da je odbrana našla neke doktore koji su neustrašivo počinili krivično djelo tako što su lažirali nalaz koji svaki drugi doktor može provjeriti?
Ako ne, šta ti je sporno u vezi skoro potpunog gubitka vida na oku Alise Mutap?
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11amnezija koja se istina nekada povuče kada treba prepoznati nekoga za oca, ali je uglavnom aktivna, i sijaset drugih zdravstvenih problema.
Opet se vraćaš u tvoje halucinogene maštovite trakatske teorije o tome kako je službena zabilješka Sanele Hasabegović "krunski dokaz da se Alisa Mutap sjeća napadača i događaja i time dokaz zavjere".
Samo imaš amneziju na to da je su te verbalizovane tvoje halucinacije na kojima si izlizao jagodice na testu stvarnosti ostale popišane od strane stvarnosti-tužilaštvo tu zabilješku nije spomenulo, niti uzelo u dokaze, nije njenu autoricu ništa pitalo o tom "ključnom dokazu"
Ali te je neko očito dobro naučio da je bitno da se raskrinkane laži ponavljaju, s tendencijom da nakon sto puta postanu istina u uhu javnosti koju se želi izlevatititi
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11Ali je otišla kući iste noći.
Da, vrlo čudno s obzirom na to da je Kučukalić, ključni svjedok odbrane, u suđenju potvrdio da je imala potres mozga. Čak se i Mutap u svom dnevniku, inače ključnom dokazu tužilaštva, jer ono taj dnevnik tumači kao dokaz zavjere i odnosa između zavjerenika, dakle-smatra ga autentičnim, čudi kako su Alisu Mutap sa takvim povredama mogli pustiti istu noć.
Btw. doktori su te noći propustili utvrđivati ima li ona amneziju, iako je povraćala, imala povredu glave i rekla da se ne sjeća događaja.
Da nisu bili malo površni?
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11I svako malo se obim njenih povreda retroaktivno poveća, svaki put čitamo da joj je bilo sve gore i gore. Za koju godinu će pričati kako joj je izbijeno oko.
Koje su se povrede reatroaktivno povećale? ČItamo li od tebe teoriju zavjere, novu, da su neki doktori počinili krivično djelo izmišljajući njene povrede?
Zašto satanizuješ Alisu Mutap?
Smatraš li da nije izgubila 90% vida na desno oko nakon i od udarca, da odbrana i ljekarski nalazi koje su predali sudu lažu?
Eto sjajne prilike da doktori tužilaštva ospore tu dokumentaciju i prošire krug zavjerenika. Zicer.
Ili ipak samo tvoja kamapanja linča, spinovanja, podmetanja?
Kad kažeš "Dalida i banda", na šta tačno misliš?
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11Ali bez obzira koliko god se poveća obim povreda, i dalje je otišla kući iste noći.
Da, vrlo čudno s obzirom na to da je povraćala, imala razbijenu glavu i tvrdila da se ne sjeća događaja da je neko propustio provesti testiranje ima li amneziju i da niko nije eksplicitno napisao da ima potres mozga.
S obzirom na da je takav stručnjak i svjedok odbrane Kučukalić potvrdio, da mu je to bilo očito i bez da je direktno napisano u dokumentaciji iz te noći, da ONA IMA POTRES MOZGA, može li se s pravom govoriti o površnosti ljekara od te noći? ("stojiš na nogama, komunikativna si, haj kući")
tranquil wrote: ↑26/10/2022 15:11Nije valjda smjela da zakasni na ritualno spaljivanje džempera održano u krugu porodice.
Tvoja vrlo podla laž i izmšljotina. NIko nikad nije spomenuo da je majica spaljena, ali kad se slaže da jeste, zvuči dramatično i linč je intezivniji.
Koliko znamo od kvinoje i drugih forumaša, majica je izrezana da se ne bi prlikom svlačenja preko glave povrijedila rana na glavi Alise Mutap i to su transparentno ispričali Mutapi i niko drugi.
Ali je napravljen medijski spin o "svjedocima iz kuće Memića koji su vidjeli kako su oni sutradan od događaja isjekli i uništili majicu". Tužilaštvo nikog nije optužilo za uništenje tog dokaza, niti čak pozvalo MUtape da ponove svoje svjedočenje, jer znaju da je bi i sudu i javnosti bilo jasno iz te priče da u njoj nema ništa sporno, da je to najnormalnija stvar, razrezati majicu da se ne bi povrijedila povreda na glavi.
Jedinu svrhu je to "ritualno spaljivanje" (ni Gebels te se ne bi postidio), vidimo sada, imalo da izmanipuliše javnost i pojača kampanju linča na MUtape.
Koju produžavaš za interes svojih dogmodavaca.
A onda na tone i tone ranije ti postavljenih ovih dana, gdje si podvio rep, ponašajući se poput bespomoćnog djeteta koje zatvori oči i misli da će tako nestati neugodna situacija u kojoj se nalazi.