Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37576 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Osijedim samo kad pogledam tabelu :(
4 boda od zone ispadanja, 4-4-4, GR 17:19 :run:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37577 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Dovidjenja dok Fedja ne ode. Ne gledam, ne pratim.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37578 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Anquilla wrote: 30/09/2022 22:01 Osijedim samo kad pogledam tabelu :(
4 boda od zone ispadanja, 4-4-4, GR 17:19 :run:
Odličan balans pravimo, malo zaostajemo sa golovima, ali biće to dobro. :-)
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37579 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 30/09/2022 22:10
Anquilla wrote: 30/09/2022 22:01 Osijedim samo kad pogledam tabelu :(
4 boda od zone ispadanja, 4-4-4, GR 17:19 :run:
Odličan balans pravimo, malo zaostajemo sa golovima, ali biće to dobro. :-)
E nadam se da će se izbalansirati što prije, pojma nemaš koliko je farbanje kose skupo :lol:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37580 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Jedno je Feđa pogodio. Ja nikad nisam gledao ovakvo Sarajevo. Jesi ga napravio, svaka ti čast.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37581 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Logovan wrote: 30/09/2022 18:26 A u druge klubove izgleda ne dolaze slobodni igrači. :-) Ko kupuje igrače?
Koliko ja znam, mi nešto pričamo da smo bolji od tih drugih klubova ili eto hajde veći od drugih pa kontam ako je to baš tako onda se valjda treba neki igrač platiti, jel tako?

Al dobro, pogrešno sam čuo, nisam ja znao da je to sve zapravo isti kurac, ha Sloga, ha Sloboda, ha Sarajevo. Kao loto, kada izvlačiś loptice, pa šta ko izvuče.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37582 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

rocco_siffredi wrote: 30/09/2022 22:12 Jedno je Feđa pogodio. Ja nikad nisam gledao ovakvo Sarajevo. Jesi ga napravio, svaka ti čast.
:lol: dobrA :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37583 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pa da bi bio bolji ne znači automatski da moraš plaćati. :-) Evo Zrinjski ne kupuje pa im dobro ide.
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#37584 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Ovo je stvarno da se debelo zabrinemo svi redom.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37585 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Ma ovo je odavno bilo za zabrinuti se. Ja se bojim da smo jos samo korak od dna.

Ovo treba tjerati dok ne propadnemo
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37586 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Imam neki predosjecaj da ce mu se zahvaliti. Očito ima nešto i pored loših rezultata. Njegov govor tijela na kraju utakmice je bio beznadezan i bespomocan. Ovakav niz je tesko postici. Jos sad ide Borac.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37587 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Pa jeste ispadao iz pastete kad je dolazio, ko da je Anceloti, ko da je nesto uradio u zivotu, nesto uspio, dokazao. Truba obicna. Mozda je trener za neke manje klubove, mozda
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37588 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

van Basten wrote: 30/09/2022 23:14 Ovo je stvarno da se debelo zabrinemo svi redom.
Zabrinuo sam se onog dana kad su Tatar i Rahmanovic otisli znao sam da od tada kola idu niz brdo.Veci problem od Dudica i igraca su nam ljudi koji otjeraju Bilbiju,celava ubleha koja se dva puta postavlja u klub i hanuma koja je vidjela zubu Ronalda tri puta u zivotu na TV-u dok je isla u kuhinju da pravi rucak.Mi ove godine uboli sa Musom i Ikicem ovo ostalo tesko da su pojacanja i mozda ovaj Mustafic.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37589 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

To je neki level cele,od trojice da jedan valja ili nijedan.
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#37590 Re: Utakmice.

Post by nota1969 »

bravo feđa,ne mogu se sjetit kad smo imali negativnu gol razliku,
igra nidje veze,igrače on dovodio i tjerao,pa imamo umjesto Dupovca aničića i drobarova,umjesto Hebibovića i Krleta simbu,ikića i još
kamaru nekih polovnjaka.

trofejni trener :lol:
u finalu protiv nas ga vilenjaci na k.rcu pronosali i to će mu i ostat najveći uspjeh.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37591 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Logovan wrote: 30/09/2022 22:30 Pa da bi bio bolji ne znači automatski da moraš plaćati
Pa nije to značilo možda 1965 godine. Danas znači.
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#37592 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Mi Bosanci smo glup, merhametli i saburli narod. I to stoji kako god vi zajedno samnom pokusavali to osporavati. Evo i logicnog objasnjenja za ove 3 tvrdnje. Jel gospodin rekao da stvara NOVO SARAJEVO. Jest. I mi svi mislili da ce to biti neko jako strasno Sarajevo koje ima najvise para i najvise uspjeha od svih klubova. Covjek nije uopste objasnio kakvo Novo Sarajevostvara. Sad kad razmislis i iskreno vidis stanje covjek zaista pravi Novo Sarajevo. Sarajevo koje ce se boriti za opstanak. Sarajevo koje prvi prvi put u svojoj istoriji primilo vise golova nego sto je dalo.
Celo ode u upravu i zaplace "ljudi pomozite mi fali mi milion KM da na racunu imam 10 miliona KM" i sta mi uradimo? Naravno gdje ces ostaviti covjeka na ulici a jos mu samo milion fali da bude sretan. Moras pomoci covjeka a mi uvijek pomazemo ljudima u nevolji. Sta je to dragi moji forumasi nego merhametluk.
I nemoj te zaboravit onu cuvenu "vratit ce se to jednom i procepit ce jednom". I tako 9 kola najveci klub u drzavi tj. njegovi navijaci cekaju da pobjedis neki klub iz kukuruz lige koji su nekad igrali u Republickoj BiH ligi i isli na ekskurziju u Sarajevo da gledaju kako igra Saraj´vo i sanjali da neko od njih bude pozvan/regrutovan kao igrac u velikom Sarajevu.
Tugo moja. Sta smo dozivili i sto je najgore sta cemo jos doziviti. Ne daj boze da zijanimo od Borca sto ne bi bilo cudno jer oni moraju igrati Evropu. Mile je puno ulozio u Borac i sestric odradjuje svoj posao za 10 tako da ce biti jako guravo.
Na kraju jos jedan dokaz o prvoj tvrdnji. Jeste li razmisljali o slucajnosti izgradnje travnjaka u jesen za nas i Velez. Naravno da niste. Uvale nam foru da nam zele dobro (nama i Velezu) i umjesto da se krene sa travnjakom u ljeto za vrijeme pauze krene se u jesen. Prvo da ti izbiju pare jer moras putovati, platiti gostovanje, smanje ti prihod jer nemas vise 2000 navijaca nego 300 i ne znas uopste kad ce se zavrsiti posao. Je li isto igrati pred par hiljada navijaca ili pred par stotina? Koliko bodova i para cemo prosuti samo zbog glupana koji vode klub i popuse Vicinu foru koji zna da je Zrinja neprikosnoven i da jos ima samo 2 mjesta za Evropu. Jedno je rezervisano za Borac a ono trece ne smije dobiti Sarajevo jer bi onda dobilo par miliona i za koju godinu opet bio najjaci.
Izvinite na ovoj ponjavi al rekoh daj da bar forumasi pocnu gledati stvari onakve kakve jesu u stvarnosti. Znam da ce bagra iz Uprave nastaviti sa trosenjem love i da ce Celo ostvariti svoj plan o 10 miliona na kontu al bar da mi forumasi pocnemo mjenjati svoj stav i pogled na nas Klub. Zivjeli
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37593 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Navikli smo mi da aplaudiramo nakon poraza, jer su eto kao igrali dobro. Uz sve gore navedeno dodacemo jos da nakon svega mi konstatujemo fa je Borac ili Zrinjski zasluženo osvojili nešto. :run:
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37594 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ja pljujem sefa, sam je rekao nemojte igračima zviždati, zviždite meni. Zato,Fele, jebi se i ti i tvoja nova era u najdrazem klubu. Znam da @Obuca9 ne piše sem na temi vremeplova. Molio bih ga, ako ima podatak jesmo li ikad imali u devet kola jednu pobjedu ili ovakvu gol razliku kad smo sa velikanima igrali lige bivše zemlje.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#37595 Re: Utakmice.

Post by Obuca9 »

last mohicans wrote: 01/10/2022 11:24 Ja pljujem sefa, sam je rekao nemojte igračima zviždati, zviždite meni. Zato,Fele, jebi se i ti i tvoja nova era u najdrazem klubu. Znam da @Obuca9 ne piše sem na temi vremeplova. Molio bih ga, ako ima podatak jesmo li ikad imali u devet kola jednu pobjedu ili ovakvu gol razliku kad smo sa velikanima igrali lige bivše zemlje.
U bivšoj Ligi smo znali imati i veći niz sa jednom pobjedom (11, 12, 13...).

Poslije rata, samo smo još jednom imali niz od 9 utakmica sa jednom pobjedom, u sezoni 2002/03. od 22. do 30. kola. Zanimljivo i tad je ta jedina pobjeda bila protiv Leotara (ali šampionskog Leotara, ne ovog danas), dok je u ostalih osam utakmica upisano šest remija i dva proaza.

https://www.bordovremeplov.ba/Sezona/ut ... cenjeId=12
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37596 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Obuca9 wrote: 01/10/2022 13:10
last mohicans wrote: 01/10/2022 11:24 Ja pljujem sefa, sam je rekao nemojte igračima zviždati, zviždite meni. Zato,Fele, jebi se i ti i tvoja nova era u najdrazem klubu. Znam da @Obuca9 ne piše sem na temi vremeplova. Molio bih ga, ako ima podatak jesmo li ikad imali u devet kola jednu pobjedu ili ovakvu gol razliku kad smo sa velikanima igrali lige bivše zemlje.
U bivšoj Ligi smo znali imati i veći niz sa jednom pobjedom (11, 12, 13...).

Poslije rata, samo smo još jednom imali niz od 9 utakmica sa jednom pobjedom, u sezoni 2002/03. od 22. do 30. kola. Zanimljivo i tad je ta jedina pobjeda bila protiv Leotara (ali šampionskog Leotara, ne ovog danas), dok je u ostalih osam utakmica upisano šest remija i dva proaza.

https://www.bordovremeplov.ba/Sezona/ut ... cenjeId=12
Hvala, brate. Bivsa liga i ova kupus današnja su neuporedive. Eto,imamo priliku protiv Borca da oborimo taj niz iz 2002/2003 iako je šest remija i dva poraza bolje od 4 poraza i 4 remija.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37597 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Znači iduće kolo obaramo poslijeratni rekord.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37598 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Željo nam bježi 6 bodova.
Moguće je da za Zrinjskim zaostanemo čak 11 bodova u 12 kola, kad odigraju zaostale utakmice.

:run:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37599 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Jel vakat da pođemo pričati, ono kao ne pratim ja ovu našu ligu, ja samo gledam špance i engleze :mrgreen:
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#37600 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Vakat je da pocnemo pricati i objektivno analizirati kvalitet nasih igraca. Sali na stranu mi nemamo ni jednog klasnog igraca i previse smo ove polovnjake uzdigli. No sacekajmo tekmu protiv Borca pa da nastavimo paljbu. Zivjeli.
Post Reply