Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37526 Re: Utakmice.
Juniori imaju 7 od 7. Za nadati se da su u akademiji kockice konačno posložene i da ćemo dobiti dobre igrače iz omladinskog pogona.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37527 Re: Utakmice.
Hahahah....febo_acm wrote: ↑20/09/2022 17:13 Meni je zao Dudica. Ljudi mi nismo izborili Evropu prosle godine, ove godine imamo mozda i slabiju ekipu, ali i budzet je manji...
Guardiola sa ovim panjevima ne bi bio puno bolji. Ima Dudic svojih fula, ali mnogo stvari je naopako u klubu. Trebat ce vremena da se to sve poslozi.
Ekipa nema ni glavu, ni rep, a ni vodju... To trebaju Mirvicu da polaze racune oni koji dovode i traze igrace. Ovoj ekipi trebaju dva vrhunska igraca tipa Rahmanovic i Benko i onda ce krenuti naprijed. Do tada treneri mogu odlaziti i dolaziti, a nama ce igrati igraci koji su potroseni placenici. U napadu smo sterilni ko gaza...
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#37528 Re: Utakmice.
I ja kazem hahahaha, ali bice bolje.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#37530 Re: Utakmice.
Uprava je na potezu. Oni moraju reagovati na pauzi... Ovako nece ici dalje, ali mislim da su toga i svjesni.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37532 Re: Utakmice.
Jak menadžer, golman loš i nikakav. 
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37534 Re: Utakmice.
Danas igra Saraj'vo!
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#37536 Re: Utakmice.
Mi smo Sarajevo, izvolite se braniti 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37537 Re: Utakmice.
Meni se ne sviđaju ovi novinarski članci, Sarajevo ide po osvetu...
Doduše i Feđa im je dao materijala
Doduše i Feđa im je dao materijala
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37539 Re: Utakmice.
A hebo ga više okvir gola da ga hebo 
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37540 Re: Utakmice.
Jebo ga vise okvir gola 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37541 Re: Utakmice.
Za sada djelujemo bolje od Tuzle, ali sve mi u glavi da to nećemo kapitalizirati i da ćemo ga opet.... Nadam se da ipak neće biti tako 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37542 Re: Utakmice.
Aaa Mustafica konja gdje je nabi
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37543 Re: Utakmice.
Ima neke igre, mozemo ih dobiti.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37544 Re: Utakmice.
Ovaj sudija zaboravio izgleda kartone, prvi start onog crnca na Tomasevicu je bio za zuti. Gavric im igra stopera ovo bi trebali dobiti 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37545 Re: Utakmice.
Joj Drobarov pa čelom je opali...
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37547 Re: Utakmice.
Ma ja, nemoj da bi ko prisao igracu
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#37548 Re: Utakmice.
Kaze vratiće nam se nekad,pa neće kad ne znaju gola dati. Stavite im stativu na sredinu gola,mozda I pogode
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#37550 Re: Utakmice.
Izvolte se braniti ali se supak Sarajeva rascvjeto koliko je iskaran od svih mogucih protivnika.
Hahah ma halo ba, ovo Sarajevo i da je imalo jos koju pobjedu umjesto poraza, ovo je opet antifudbal. Ja se uvijek nadam da neko sa strane ne gleda ovu patnju jer bas je sramota

