Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37401 Re: Utakmice.

Post by Grean »

last mohicans wrote: 11/09/2022 20:40 Kobiljaru i Suljicu treba kupiti fasunge da se najedu. Koji nehljebi bez kuveta. Haj, ako nista, nazad smo stabilniji, ali su u vezi i naprijed loši.
Kobiljar je bio dobar.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37402 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sad ce standardna šuplja, nismo imali srece, nema sta zamjeriti igračima, ginuli su,bla,bla. Vec viđeno.. Od 21/6 bodova. Bravo Fele, majstore.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37403 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

A biloi krivo sto nisam mogao gledat. Sudeci po lomentarima, sacuvao sam koji dan zivota
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37404 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

PhilJacksonIzvala wrote: 11/09/2022 20:58 A biloi krivo sto nisam mogao gledat. Sudeci po lomentarima, sacuvao sam koji dan zivota
Blago onome ko je zauzet ili nema opciju da prati ovu patnju i antifudbal... bemti i ovu bhligu što im radi stream bez greške pa mi se ne ukida. :mrgreen:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37405 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Yebes trenera, koji uvaci Mulalica da suta slobodnjak, naredi mu, dodje do lopte, i Catakovoc ga odjebe i neda mu da suta :lol: :lol:

I ovo nije prvi put da se desava. Znaci lik nema svlacionicu, nema nista.

Al smo posteni, posteno radimo, vratit ce nam se.... Ahaaaa...

Mamu ti yebem Dudicu...
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#37406 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Kako ćeš i dobiti kad ti sudi ljudska prikaza u vidu ovog Kazlagića jbm mu komplet porodicu
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37407 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

internazionale wrote: 11/09/2022 20:59 Kako ćeš i dobiti kad ti sudi ljudska prikaza u vidu ovog Kazlagića jbm mu komplet porodicu
:lol:

Jah... Nek vcra to bude izgovor... Sljedeci kiks cemo naci mesta drugo, nista cudno za Dudica.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37408 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Ne može čovjek pametan biti :roll:
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37409 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nije nam celavac kriv sto ne znamo. Nevjerovatno amaterski djelujemo naprijed. Zrinjski rutinski dobija utakmice sa po gol, nama pet zicera treba i opet ne zabijemo.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37410 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Nemam riječi majke mi...
A ovaj siroki kao prvi bio do neki dan, ili kako ono? Pa isti bunker ko sloboda i leotar, sramotna igra.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37411 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Registarska tablica wrote: 11/09/2022 21:03
internazionale wrote: 11/09/2022 20:59 Kako ćeš i dobiti kad ti sudi ljudska prikaza u vidu ovog Kazlagića jbm mu komplet porodicu
:lol:

Jah... Nek vcra to bude izgovor... Sljedeci kiks cemo naci mesta drugo, nista cudno za Dudica.
Dobro shvatili smo da mrzis Dudica, ali odvadi malo. Ne znam sta se tacno moze treneru zamjeriti veceras, nadigran protivnik u svim segmentima, napravljen ogroman broj prilika, i šta još treba, da uđe on na teren i zabije?
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37412 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

vicious wrote: 11/09/2022 21:10
Registarska tablica wrote: 11/09/2022 21:03

:lol:

Jah... Nek vcra to bude izgovor... Sljedeci kiks cemo naci mesta drugo, nista cudno za Dudica.
Dobro shvatili smo da mrzis Dudica, ali odvadi malo. Ne znam sta se tacno moze treneru zamjeriti veceras, nadigran protivnik u svim segmentima, napravljen ogroman broj prilika, i šta još treba, da uđe on na teren i zabije?
Evo ja cu uci, da zabijem.
Hocemo tako govoriti svaki kiks koji bude ?

Niko ne mrzi nikoga, samo govorim kako ja vidim...
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#37413 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Pa ja zaista ne mogu shvatiti ovoliki amaterizam i neznanje. Pa jebote nemoras ici u trenersku skolu da bi naucio da zadnjih 10 minuta preskaces igru i da mora biti najmanje 2 spica u 16. Levat od spikera to primjetio i kaze Ahemtovic sam u 16 metara okruzen sa 5 odbrambenih protivnika. Tuga i bijeda da ne mozes vjerovati. Ljudi nisu osutali lopte na nas gol. Catakovic na krilu umjesto unutra. Pa covjece treneri djeci od sedam godina objasne osnove napada a to je ako desno krilo ubacuje loptu centarfor ide na prvu, lijevo krilo na drugu stativu a veznjak trci na vrh sesnesterca. Fedja zapisi to i treniraj to sa levatima. Ne znam sta da kazem osim da ponovim da mi nije zaista jasno da se osnove fudbalske igre ne znaju. Pa to je bogu plakati. Vjerovatno da nema nista od Evrope ove godine jer Zrinjski je prejak, Tuzla dobro radi i izrasla je u dobru ekipu a za 3 mjesto Vico ce sve uraditi da pripadne Borcu. Sto je najgore strumfovi koji nista nemaju imaju isti broj bodova kao i mi. Bogu plakati. Jebite se svi skupa.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37414 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Zamisli Catakovic od 190cm ti izvodi korner a Suljic se ko fol gura na petercu krv ti jebem. :lol:
Last edited by Dinostula on 11/09/2022 21:14, edited 1 time in total.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37415 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Ostala mi je u sjećanju ona utakmica na početku prošle sezone protiv Širokog na Koševu, nula udaraca u okvir gola smo imali, zato ovo večeras lakše podnosim.

Ovoj ekipi definitivno treba samopouzdanja, nemoguće je da kad gubimo, gubimo po 2-3 razlike.
A da damo jedan gol, moramo napraviti šansi kao neke ekipe za dvije utakmice.
Puno oscilacija, manjak samopouzdanja, pehovi nekakvi... Valjda nekad i nas krene.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37416 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Al vi mrzite Dudica, jer tako procate o njemu :lol: :lol:

Sa ovakvim razmisljanjem, mozemo samo osvojiti kup jagoda i marelica...
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37417 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Registarska tablica wrote: 11/09/2022 21:12
vicious wrote: 11/09/2022 21:10
Dobro shvatili smo da mrzis Dudica, ali odvadi malo. Ne znam sta se tacno moze treneru zamjeriti veceras, nadigran protivnik u svim segmentima, napravljen ogroman broj prilika, i šta još treba, da uđe on na teren i zabije?
Evo ja cu uci, da zabijem.
Hocemo tako govoriti svaki kiks koji bude ?

Niko ne mrzi nikoga, samo govorim kako ja vidim...
Ok, odoh javiti u štab da ti pripreme dres :lol:
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#37418 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Dinostula wrote: 11/09/2022 21:13 Zamisli Catakovic od 190cm ti izvodi korner a Suljic se ko fol gura na petercu krv ti jebem. :lol:
Upravo to htio sad napisati. ne mogu vjerovati sta levati rade. :evil:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37419 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

vicious wrote: 11/09/2022 21:17
Registarska tablica wrote: 11/09/2022 21:12

Evo ja cu uci, da zabijem.
Hocemo tako govoriti svaki kiks koji bude ?

Niko ne mrzi nikoga, samo govorim kako ja vidim...
Ok, odoh javiti u štab da ti pripreme dres :lol:
Ne moras, evo rekao Dudic da ce se vratiti sve ovo...

Igramo taktiku, "Vratit ce nam se" i "posteno radimo, bit ce to dobro". :lol:


"Ne znam više šta da kažem... Šta god počneš pričati nema svrhu. Dugo sam u Premijer ligi, kao igrač, pa i trener, sve misliš vratit će se... Ako danas nismo zaslužili, ne znam kad ćemo onda. Široki je prvi na tabeli, mi smo ga ostavili bez ijedne prilike. Nemam šta da kažem momcima, hvala navijačima na aplauzu. Vidjeli smo da smo ostavili posljednji atom snage, mora se ovo negdje vratiti. Ovo nije normalno", kazao je Dudić.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37420 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Vratiće se, hoće, neko će nastradati i zabićemo 5 komada, onda opet ide revija promašaja 5 utakmica.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#37421 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Iako smo najgotivniji klub u državi, dajemo para državi k'o svi ostali klubovi zajedno... negdje smo se dobro ogriješili

Nikako na zelenu granu
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37422 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ma hajr insallah. U onim utakmicama kad nas ko nece, a dobro igramo i stvaramo prilike, nadamo se da ce se negdje vratiti. :-) Istina, vrati se, ali u nasoj mrezi 4 komada od Zrinjskog,pet od TC, dva od mrtvih komsinica, promašen penal u 94toj itd.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37423 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ultraviolent wrote: 11/09/2022 20:41 Koji se kurac natjera da gledam ovaj amaterizam
Ja od Tuzle ne gledam nijednu. Osjecao bih se ko magarac, da se ja nerviram sto igrace koji igraju boli kurac za Sarajevo.

P.S
Mislio sam reci da ove igrace i ne mora boljeti kurac ali jednostavno nisu dobri igraci i to je to. Najgora ekipa od 1996 godine.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37424 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nek umjesto kaznih po dzepu svi kolektivno uplate sadake, a i predsjednik bome. Ovo je neki teski sihir :-)
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37425 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Pola covjek, pola vratit ce nam se.

Bez obzira na broj sansi, po meni nismo nista spec odigrali. Iz razloga jer je siroki bas tanak, nisu se ni trudili ici u napad.
Post Reply