Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37376 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Logovan wrote: 10/09/2022 13:55 Svi u Zenicu!!! :izet:
:thumbup:
Svi, što više, zaboraviti sve što se dešavalo zadnjih par kola. Ove moramo dobiti. Feđa, sve u napad, natrpajte ih
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37377 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

rocco_siffredi wrote: 10/09/2022 16:46
Logovan wrote: 10/09/2022 13:55 Svi u Zenicu!!! :izet:
:thumbup:
Svi, što više, zaboraviti sve što se dešavalo zadnjih par kola. Ove moramo dobiti. Feđa, sve u napad, natrpajte ih
Bilo sto je bilo, ne treba sad prestati dolaziti. Dodjes i pruzis podrsku.

Vjerujem u pobjedu! Hajde Saraj'vo!
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37378 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Veceras ocekujem novu ekzibiciju Dudica, gdje ce opet rotirsti Dizdarevica i Sahinovica.

Do pobjede protiv ubica...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37379 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šahinović na golu, dva stopera (Trako i Drobarov), dva beka (Vršajević i Tomašević) Čirjak, Varešanović i Đokanović vezni red, Džafić i Ikić po krilima, Mulahuseinović u špicu.

Ovdje Suljić sa klupe može donijeti prevagu :mrgreen:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37380 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

mirza_15 wrote: 11/09/2022 18:10 Šahinović na golu, dva stopera (Trako i Drobarov), dva beka (Vršajević i Tomašević) Čirjak, Varešanović i Đokanović vezni red, Džafić i Ikić po krilima, Mulahuseinović u špicu.

Ovdje Suljić sa klupe može donijeti prevagu :mrgreen:
Na klupi mu je i mjesto, kako igra.
Zadnjih 10 minuta mu davati, ako sta napravi sljedecu mu daj 11 minuta. I sve tako dok ne zasluzi 45 minuta da odigra u fullu :D
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37381 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Konačno da u sastavu svako igra ono sto treba da igra.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37382 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Kad vidim ovog Kazlagica, lose mi bude. Na faci vidis da nije nizasta nego za nekog zastitara, nocnog cuvara...
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#37383 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Registarska tablica wrote: 11/09/2022 18:55 Kad vidim ovog Kazlagica, lose mi bude. Na faci vidis da nije nizasta nego za nekog zastitara, nocnog cuvara...
Uze mi rečenicu iz usta :-) Koji je ovo mafijaš u crnom….
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37384 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Đokanović i Džafić propuštaju sljedeću.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37385 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Suljic izgleda ko da je na horsu jbt
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37386 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Merso da igra mi bi vodili makar 1:0, a ovaj Nardin je baksuz samo takav izgleda...
cmf
Posts: 78
Joined: 09/12/2011 15:37

#37387 Re: Utakmice.

Post by cmf »

Do kad će trpiti feđa ovog Dala? Smiješan igrač.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37388 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Opet precke, stative, ali nece lopta u gol.
Ali koji odron od sudjenja, pola faulova sto je svirao uopšte nisu bili, i nama i njima.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37389 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

vicious wrote: 11/09/2022 19:49 Opet precke, stative, ali nece lopta u gol.
Ali koji odron od sudjenja, pola faulova sto je svirao uopšte nisu bili, i nama i njima.
Prvi par kola je mozda bila "nesreca" a sad je to ipak neznanje i nekvalitet.
Kad ti ne znas dati gol iz 100 situacija, nije nesreca nego neznanje, nekvalitet, ne fokusiranje na utakmciu, koncentracija itd...
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37390 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Maharadza wrote: 11/09/2022 19:32 Merso da igra mi bi vodili makar 1:0, a ovaj Nardin je baksuz samo takav izgleda...
Ne znam sta vise uraditi da Catakovic jednu pocne.Nardinu treba 10 sansi da jedan zabije. :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37391 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Realizacija nam je uzas, losa bas. Pet ili sest prilika, ne znas koja je bolja. :-)

Catakovic ako bude ulazio daj ga onda u napad, ne na krilo!!!

Sudiji se najebem majke. Golman im se sudario sa stoperom i svira faul. Pa jebo te.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37392 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Ja najvise pratim Cirjaka koji bi trebo biti organizator igre i ne znam sta da mislim.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37393 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sad smo jos gori nego u I pol. Nevjerovatno sta ovaj Nardin nije u stanju zabiti.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#37394 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Sve miriše da će nas 4 promašene 100% šanse iz prvog poluvremena koštati
Biće patnja do kraja izgleda. Možda nas i iznenade
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37395 Re: Utakmice.

Post by vicious »

3 minute ukradose ovim valjanjem na centru :zzzz:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37396 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ako ostane x bit će Elham, samo da se ne osveti za ove puste promašaje...
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37397 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kobiljaru i Suljicu treba kupiti fasunge da se najedu. Koji nehljebi bez kuveta. Haj, ako nista, nazad smo stabilniji, ali su u vezi i naprijed loši.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#37398 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Koji se kurac natjera da gledam ovaj amaterizam
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37399 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Majstori za stative i prečke. Ahmo poletio u gol prije lopte, da nije letio, taman bi mu na nogu dosla. Umalo se Avdija ne proslavi. Feđa, vjezbaj ih da malo mreze rešetaju, ne prečke i stative! Ovo govno celavo je 6 min najmanje trebalo produziti.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37400 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Standardno od ho-ruk trenera, ni glave ni repa ova ekipa nema, sve ovisi o pojedincima i ako nekome "prahne" pa ubode dobar pass, centaršut ili jednostavno posreći se...
Post Reply