Svi, što više, zaboraviti sve što se dešavalo zadnjih par kola. Ove moramo dobiti. Feđa, sve u napad, natrpajte ih
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37377 Re: Utakmice.
Bilo sto je bilo, ne treba sad prestati dolaziti. Dodjes i pruzis podrsku.rocco_siffredi wrote: ↑10/09/2022 16:46![]()
Svi, što više, zaboraviti sve što se dešavalo zadnjih par kola. Ove moramo dobiti. Feđa, sve u napad, natrpajte ih
Vjerujem u pobjedu! Hajde Saraj'vo!
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37378 Re: Utakmice.
Veceras ocekujem novu ekzibiciju Dudica, gdje ce opet rotirsti Dizdarevica i Sahinovica.
Do pobjede protiv ubica...
Do pobjede protiv ubica...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37379 Re: Utakmice.
Šahinović na golu, dva stopera (Trako i Drobarov), dva beka (Vršajević i Tomašević) Čirjak, Varešanović i Đokanović vezni red, Džafić i Ikić po krilima, Mulahuseinović u špicu.
Ovdje Suljić sa klupe može donijeti prevagu
Ovdje Suljić sa klupe može donijeti prevagu
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37380 Re: Utakmice.
Na klupi mu je i mjesto, kako igra.
Zadnjih 10 minuta mu davati, ako sta napravi sljedecu mu daj 11 minuta. I sve tako dok ne zasluzi 45 minuta da odigra u fullu
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37381 Re: Utakmice.
Konačno da u sastavu svako igra ono sto treba da igra.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37382 Re: Utakmice.
Kad vidim ovog Kazlagica, lose mi bude. Na faci vidis da nije nizasta nego za nekog zastitara, nocnog cuvara...
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#37383 Re: Utakmice.
Uze mi rečenicu iz ustaRegistarska tablica wrote: ↑11/09/2022 18:55 Kad vidim ovog Kazlagica, lose mi bude. Na faci vidis da nije nizasta nego za nekog zastitara, nocnog cuvara...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37384 Re: Utakmice.
Đokanović i Džafić propuštaju sljedeću.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37385 Re: Utakmice.
Suljic izgleda ko da je na horsu jbt
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37386 Re: Utakmice.
Merso da igra mi bi vodili makar 1:0, a ovaj Nardin je baksuz samo takav izgleda...
-
cmf
- Posts: 78
- Joined: 09/12/2011 15:37
#37387 Re: Utakmice.
Do kad će trpiti feđa ovog Dala? Smiješan igrač.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37388 Re: Utakmice.
Opet precke, stative, ali nece lopta u gol.
Ali koji odron od sudjenja, pola faulova sto je svirao uopšte nisu bili, i nama i njima.
Ali koji odron od sudjenja, pola faulova sto je svirao uopšte nisu bili, i nama i njima.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37389 Re: Utakmice.
Prvi par kola je mozda bila "nesreca" a sad je to ipak neznanje i nekvalitet.
Kad ti ne znas dati gol iz 100 situacija, nije nesreca nego neznanje, nekvalitet, ne fokusiranje na utakmciu, koncentracija itd...
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37391 Re: Utakmice.
Realizacija nam je uzas, losa bas. Pet ili sest prilika, ne znas koja je bolja.
Catakovic ako bude ulazio daj ga onda u napad, ne na krilo!!!
Sudiji se najebem majke. Golman im se sudario sa stoperom i svira faul. Pa jebo te.
Catakovic ako bude ulazio daj ga onda u napad, ne na krilo!!!
Sudiji se najebem majke. Golman im se sudario sa stoperom i svira faul. Pa jebo te.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37392 Re: Utakmice.
Ja najvise pratim Cirjaka koji bi trebo biti organizator igre i ne znam sta da mislim.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37393 Re: Utakmice.
Sad smo jos gori nego u I pol. Nevjerovatno sta ovaj Nardin nije u stanju zabiti.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#37394 Re: Utakmice.
Sve miriše da će nas 4 promašene 100% šanse iz prvog poluvremena koštati
Biće patnja do kraja izgleda. Možda nas i iznenade
Biće patnja do kraja izgleda. Možda nas i iznenade
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37395 Re: Utakmice.
3 minute ukradose ovim valjanjem na centru 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37396 Re: Utakmice.
Ako ostane x bit će Elham, samo da se ne osveti za ove puste promašaje...
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37397 Re: Utakmice.
Kobiljaru i Suljicu treba kupiti fasunge da se najedu. Koji nehljebi bez kuveta. Haj, ako nista, nazad smo stabilniji, ali su u vezi i naprijed loši.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#37398 Re: Utakmice.
Koji se kurac natjera da gledam ovaj amaterizam
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37399 Re: Utakmice.
Majstori za stative i prečke. Ahmo poletio u gol prije lopte, da nije letio, taman bi mu na nogu dosla. Umalo se Avdija ne proslavi. Feđa, vjezbaj ih da malo mreze rešetaju, ne prečke i stative! Ovo govno celavo je 6 min najmanje trebalo produziti.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37400 Re: Utakmice.
Standardno od ho-ruk trenera, ni glave ni repa ova ekipa nema, sve ovisi o pojedincima i ako nekome "prahne" pa ubode dobar pass, centaršut ili jednostavno posreći se...
