Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37301 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Jebena SRA-MO-TA!!!
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37302 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Registarska tablica wrote: 04/09/2022 20:49 I mi bas odlucili ovom debilu Dudicu pruziti sansu da tjera i dovodi, i gledaj sta ucini od ekipe.

Yebem li ga 20000 puta mjesecno.
Ako Mirviću odgovara da baca pare na ovog Duduka, neka mu onda bude kad je levat... a nije mi ga vala nešto ni žao kada je vratio onog dokazanog ublehaša ćelavog - dokaz da nama napretka nema, amaterizam caruje i dalje. :run:
Last edited by Maharadza on 04/09/2022 20:54, edited 1 time in total.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#37303 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Fakat mrzim tjeranje trenera u toku sezone, ali s Dudiolom cemo, izgleda, uspjeti oboriti sve negativne rekorde. Proslu sezonu u Velezu je obiljezio splet sretnih okolnosti u Evropi, a u nasoj ligi toplo-hladno. Nas je "impresionirao" pobjedom u Kup-u u kojem smo Veleza rastavili na proste faktore, ali nije htjela u go...penali ko penali...
Fakat bih volio da imamo trenera koji ce napraviti ekipu po svom ukusu i na duge staze, ali ovo sto radi Dudic prelazi sve granice tolerancije. Dobio je finu platu, fin budget za pojacanja...i sta mi gledamo iz utakmice u utakmicu? Dizdarevic koji ne prima samo sto ne ide u go, zaboravio braniti...mali Sahinovic neiskusan, nespreman i isprepadan. Odbrana koja je bila suplja dodatno rastimana prodajom Mujakica bez adekvatnih zamjena (ako su se planirali prodati/otjerati igraci valjda su se morale pronaci zamjene). Ostatak ekipe se konstantno rotira, igraci na pozicijama gdje nikad nisu igrali...sad treba psovati i zvizdati igracima sto su losi na pozicijama gdje nikad nisu igrali...
Nas Dudiola pokusava otkriti toplu vodu...ekipa ni na sta ne lici...go nam zabije ko god pozeli i kad pozeli...sredina nepovezana...napad....ekipa kompletna -rastimani orkestar.
Svaki faul do 35 metara od naseg gola je gol sansa za protivnika, korneri...mi iz 20 faula ne bi dali go...(zadnji go iz slobodnog dao Bodul na derbiju)....
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37304 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Igman, Sloboda, Željo. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37305 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

velaxsa wrote: 04/09/2022 20:54 Fakat mrzim tjeranje trenera u toku sezone, ali s Dudiolom cemo, izgleda, uspjeti oboriti sve negativne rekorde. Proslu sezonu u Velezu je obiljezio splet sretnih okolnosti u Evropi, a u nasoj ligi toplo-hladno. Nas je "impresionirao" pobjedom u Kup-u u kojem smo Veleza rastavili na proste faktore, ali nije htjela u go...penali ko penali...
Fakat bih volio da imamo trenera koji ce napraviti ekipu po svom ukusu i na duge staze, ali ovo sto radi Dudic prelazi sve granice tolerancije. Dobio je finu platu, fin budget za pojacanja...i sta mi gledamo iz utakmice u utakmicu? Dizdarevic koji ne prima samo sto ne ide u go, zaboravio braniti...mali Sahinovic neiskusan, nespreman i isprepadan. Odbrana koja je bila suplja dodatno rastimana prodajom Mujakica bez adekvatnih zamjena (ako su se planirali prodati/otjerati igraci valjda su se morale pronaci zamjene). Ostatak ekipe se konstantno rotira, igraci na pozicijama gdje nikad nisu igrali...sad treba psovati i zvizdati igracima sto su losi na pozicijama gdje nikad nisu igrali...
Nas Dudiola pokusava otkriti toplu vodu...ekipa ni na sta ne lici...go nam zabije ko god pozeli i kad pozeli...sredina nepovezana...napad....ekipa kompletna -rastimani orkestar.
Svaki faul do 35 metara od naseg gola je gol sansa za protivnika, korneri...mi iz 20 faula ne bi dali go...(zadnji go iz slobodnog dao Bodul na derbiju)....
Nama Dzafic igra sredinu lik najbrze krilo lige.Brz ko metak. :skoljka:
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37306 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma ovo je ovo strasno bilo gledati koliko smo fizicki inferiorni, ko da djeca igraju protiv odraslih.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#37307 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Joj izjave svaki put....Ostali i bez malog Muse, usao mali Ramic...od ranije se na povredu zali mali Suljic...mali Kobiljar danas nije ni ulazio....mali Sahinovic nije kriv...mali ovaj, mali onaj...on ko da pionire vodi... :-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37308 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Luka Bilbija i ovaj Ploco kurve najvece.
Feđa jbg nije kapacitet, koliko god on o sebi imao visoko misljenje, realno sa njim igramo za q.
Jbt ga probrat sta u engleskoj premijer ligi i pratiti. Nemam vise ni snage ni volje za Saraj'vo.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37309 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

17 golova u 9 utakmica.

Bravo Dudicu, fkt si rekao da je ovo neko novo Sarajevo i jeste. Nikad nismo bili kanta za nabijanje, sad jesmo.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37310 Re: Utakmice.

Post by ruud »

k'o sto je cinjenica da su ovi bolji isto tako stoji i da je sudija odredio tok utakmice. ne znam koji mu ku*ac igraci prilaze i pruzaju ruku.

helem, bice nam gutavo sve dok se pozadi ne nađe rjesenje a ono nije na pomolu prije zime. ako musa ode na pauzu, a isvjesno je, dodatno smo u govnima.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37311 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Lose, ali bas…
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37312 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ja rekoh Zrinjski umoran pa ce ih Rajvosa poderat ko sale.
Pogledo 2 minute i nisam vise mogao. Lopta se odbija od nogu kao da su im drvene i to kada je u pitanju najnormalniji i najobicniji pas.
Bogme, ovo je duplo dno od ekipe i od ovog nema nista
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37313 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

velaxsa wrote: 04/09/2022 21:02 Joj izjave svaki put....Ostali i bez malog Muse, usao mali Ramic...od ranije se na povredu zali mali Suljic...mali Kobiljar danas nije ni ulazio....mali Sahinovic nije kriv...mali ovaj, mali onaj...on ko da pionire vodi... :-)
Počinjem lagano sumnjati u trenerske vještine Feđe Dudića
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37314 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Musa povrijedjen na duzi period :roll:
Bolnički klub Sarajevo :-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37315 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Piaty wrote: 04/09/2022 21:04 Ja rekoh Zrinjski umoran pa ce ih Rajvosa poderat ko sale.
Pogledo 2 minute i nisam vise mogao. Lopta se odbija od nogu kao da su im drvene i to kada je u pitanju najnormalniji i najobicniji pas.
Bogme, ovo je duplo dno od ekipe i od ovog nema nista
Ista stvar do penala Zrinjskog gledao znao odma šta nam se sprema.
Ona panika u odbrani je.. :lol:

Musa dakle cao, cao i nama. :lol:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37316 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Koliko treba skupiti da se isplati Dudić, možemo li mi navijači šta pogurati. Ovo se više ne može gledati.
Hoće li neko ćelavog otjerati više? Neko mora platiti za ovo što gledamo.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37317 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ma nemojte ba, došao čovjek koji zna igrati velike utakmice i osvajati trofeje. Pojeo ga Jakirović. Da smo mi kojim slučajem u Evropi odigrali onakvu utakmicu,mjesec dana sebi ne bi došli. Još se Duduk ponadao da su potrošeni i umorni. 16 golova dali, a 17 primili :lol: Podjednako uspješni naprijed i nazad.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37318 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Cinjenica je da su se europejci bojali ove utakmice pa su sa Lukom Bilbijom krenuli jako od pocetka. Izofirali su se jer bi nas svakako dobili

Za Fedju je FKS prevelik zalogaj. Nije znao selektovati ekipu, pokazo je ozbiljne fule kod pripreme i vodjenja nekih utakmica... Sad i ove povrede

Kako sam i ranije govorio, ako evropu izborimo da se radujemo kao u zlatna vremena sa babom na klupi i duplom krunom
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37319 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sramota je ovo. Stid me. Ne znam šta da kažem.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37320 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 04/09/2022 21:28 Sramota je ovo. Stid me. Ne znam šta da kažem.
Previse talasamo sa timom otjerati 12 a dovesti novih 10 igraca i ocekivati da igramo leprsavo i da svakog poderemo je van svake pameti.Treba napraviti kostur ekipe i mijenajti po 2-3 igraca po polusezoni sa kvalitetnim pojacanjima jedino tako mozemo nesto uraditi.Ali ova uprava i celavi ublehas jednostavno nemaju pojma.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37321 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Da su bogdo utakmice sa Slobodom i seljom, te eventualno i Igmanom drukcije zavrsene, ovo bi se lakse podnijelo a ovako sve se skupilo.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37322 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Fedja Dudic je veci promasaj od onog sto je Melunovic napravio.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37323 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Onaj međed od kondicionog, a i naš Fergi spržili okosnicu ekipe svojim trenaznim procesom, a i one koji su povrijeđeni ne znamo ih oporaviti, primjer Avramovski.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37324 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 04/09/2022 21:31
Logovan wrote: 04/09/2022 21:28 Sramota je ovo. Stid me. Ne znam šta da kažem.
Previse talasamo sa timom otjerati 12 a dovesti novih 10 igraca i ocekivati da igramo leprsavo i da svakog poderemo je van svake pameti.Treba napraviti kostur ekipe i mijenajti po 2-3 igraca po polusezoni sa kvalitetnim pojacanjima jedino tako mozemo nesto uraditi.Ali ova uprava i celavi ublehas jednostavno nemaju pojma.
Naravno da je van pameti, ali ovo je izgledalo isto kao da smo pola sata prije utakmice pokupili 20-tak ljudi sa ulice, uzimali bilo koga samo da može stajati na nogama. Shvatam da imamo skoro novu ekipu, shvatam i problem sa povredama i sve ostalo, ali ovo nisu smjeli dopustiti. Pa mi nismo bili u stanju da zadržimo loptu više od 5 sekundi, gubili je prebrzo, a da je uzmemo od njihovih to pogotovo nismo bili u stanju.

Smatram da ovakav poraz nema veze sa upravom, niti sa Hadžićem. Mislim kako već rekoh, isto kao da smo uzeli 20-tak anonimusa sa ulice. Izgubiti na ovakav način nije normalno ni sekunde.
Last edited by Logovan on 04/09/2022 21:43, edited 1 time in total.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37325 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Zadnja dva gostovanja kod Zrinsjkog, osmicu primili.

Pa bolje Dzerzelez zenica prodje, nego mi.
Post Reply