Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#63626 Re: Liverpool FC
Maestro
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63627 Re: Liverpool FC
Tako, jednostavno, lako, s pritiskom. Ne igramo protiv Bayerna.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63629 Re: Liverpool FC
Harvey drama dobar večeras.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63630 Re: Liverpool FC
Firmino stigne opucati na jednoj i zaustaviti kontru protivnika na drugoj strani u par sekundi 
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#63631 Re: Liverpool FC
hajde hvala k... treba nekad i ovako
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#63632 Re: Liverpool FC
jeKo plavusa na klupi? 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63633 Re: Liverpool FC
Podera koljena jebem im sve

- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63634 Re: Liverpool FC
Kupovina sezone je ovaj mali.
- MMM1977
- Posts: 6780
- Joined: 15/07/2009 12:56
#63635 Re: Liverpool FC
Vratilo se Njukastlu za sva ona valjanja po terenu. Pobjeda, super, ali bez pojačanja neće ići
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#63636 Re: Liverpool FC
Žalosna igra ovog Newcastla, ekipe koja bi trebala kao da se bori za vrh, i ovoliko valjanje po terenu. I onda zaluženo prodjes ovako.
Psihološki jako vazna utakmica. Dalje iz utakmi e u utakmicu dizati formu.
Psihološki jako vazna utakmica. Dalje iz utakmi e u utakmicu dizati formu.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63637 Re: Liverpool FC
Uh...
Laknulo mi je k'o Kloppu.
Laknulo mi je k'o Kloppu.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63639 Re: Liverpool FC
Važna pobjeda i još važniji način na koji je izvojevana.
Više ovo vrijedi nego 9:0.
Ovo vraća vjeru da se može.
Više ovo vrijedi nego 9:0.
Ovo vraća vjeru da se može.
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#63641 Re: Liverpool FC
Smetljari su ovo zaslužili za svo valjanje tokom utakmice #ynwa
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#63642 Re: Liverpool FC
Vlasnici kupili Milan
, a vi bi ste da pojačaju ekipu.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63643 Re: Liverpool FC
drug_profi wrote: ↑31/08/2022 23:04 Važna pobjeda i još važniji način na koji je izvojevana.
Više ovo vrijedi nego 9:0.
Ovo vraća vjeru da se može.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#63644 Re: Liverpool FC
De si je upratio?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63646 Re: Liverpool FC
Izgleda dodatak medicinskom timu, do večeras je nisam viđao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63648 Re: Liverpool FC
Carvalho bi mogao u prvih 11 mnogo prije nego se očekivalo.
- BHF_Manijak
- Posts: 28541
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63649 Re: Liverpool FC
Drago mi je zbog Carvalha, decko zasluzuje vise povjerenja. Pozitivna tacka veceras Eliott.
Super pobjeda, ali da se ne lazemo, kurcu ovo nije valjalo. Mislim mozemo se zavaravati psiholoski top, vratili se, Newcastle krade vrijeme itd., ali hajmo realno igra nicemu nije valjala, bez nekih aman sansi, propuh u linijama itd.
Milner je jebeno trosenje izmjene. Svaka cast covjeku, vojnik, profesionalac, moralista, ali daj mu mjesto u strucnom stabu. Ne moze jebo te led, ne moze, 37 ima!
Salah je takodjer sramota na otvaranju sezone. Statistika mu mozda ide u prilog, ali kao najskuplji igrac ekipe ti treba da je vodis, a ne da to bde Diaz, Bobby itd. Uglavnom bruka kako frajer igra 89 minuta. Onu jednu ostavljam pride jer u njoj mozda nesto uradi.
Ono silovanje centarsuteva je posebna prica, a imas tornjeve u odbrani pozadi. Kome, cemu?
Ne znam fakat, daj Boze da ovo izdobri. Ja to nekako uvijek drugacije gledam od vecine, ali hajd da ne kvarim idilu, reci cemo da je super, zejbali su eto i posrali Newcastle.
City organski ne mogu, ali ono je jebena masinerija, koja 5 godina melje. Bez obzira na neogranicen budzet, valja i znat kupit. Predominantna masinerija.
Super pobjeda, ali da se ne lazemo, kurcu ovo nije valjalo. Mislim mozemo se zavaravati psiholoski top, vratili se, Newcastle krade vrijeme itd., ali hajmo realno igra nicemu nije valjala, bez nekih aman sansi, propuh u linijama itd.
Milner je jebeno trosenje izmjene. Svaka cast covjeku, vojnik, profesionalac, moralista, ali daj mu mjesto u strucnom stabu. Ne moze jebo te led, ne moze, 37 ima!
Salah je takodjer sramota na otvaranju sezone. Statistika mu mozda ide u prilog, ali kao najskuplji igrac ekipe ti treba da je vodis, a ne da to bde Diaz, Bobby itd. Uglavnom bruka kako frajer igra 89 minuta. Onu jednu ostavljam pride jer u njoj mozda nesto uradi.
Ono silovanje centarsuteva je posebna prica, a imas tornjeve u odbrani pozadi. Kome, cemu?
Ne znam fakat, daj Boze da ovo izdobri. Ja to nekako uvijek drugacije gledam od vecine, ali hajd da ne kvarim idilu, reci cemo da je super, zejbali su eto i posrali Newcastle.
City organski ne mogu, ali ono je jebena masinerija, koja 5 godina melje. Bez obzira na neogranicen budzet, valja i znat kupit. Predominantna masinerija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
