Jones i Matip na klupi
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63601 Re: Liverpool FC
Ne igra Maximin
Jones i Matip na klupi
Jones i Matip na klupi
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63602 Re: Liverpool FC
Dvije fantastične lopte Fabinha
Hendo sa druge strane...
Hendo sa druge strane...
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#63604 Re: Liverpool FC
STREAM mi treba koji ne štopa, hitno. Hvala 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63605 Re: Liverpool FC
.............
Elliott u build-upu ove akcije
Elliott u build-upu ove akcije
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63606 Re: Liverpool FC
90% dodavanka je ili prema nazad ili duge lopte 
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#63608 Re: Liverpool FC
Na sva usta sam govorio (ne na forumu) da se ne trebaju qrciti sa onih 9:0, obzirom kako su prve tri utakmice odigrali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63610 Re: Liverpool FC
Ne znaš odakle bi krenuo sa ovim golom, niz loših grešaka.

Da nije izašao Almiron bi imao autoput, pa bi onda bilo što nije izašao
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63611 Re: Liverpool FC
Klopp je previše nervozan, mislim iritiraju i mene, ali ne pomaže vala nikome ovim reakcijama. Pogotovo ne ekipi.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63612 Re: Liverpool FC
Ne djeluju kao da znaju kako dati gol
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63613 Re: Liverpool FC
Udaraca na gol: 0
Ajme meni, nije mi dobro.
Ajme meni, nije mi dobro.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63614 Re: Liverpool FC
Trebao je samo izici ranije u offside zamku.AmiĐa_Idriz wrote: ↑31/08/2022 21:41 Ne znaš odakle bi krenuo sa ovim golom, niz loših grešaka.
Da nije izašao Almiron bi imao autoput, pa bi onda bilo što nije izašao![]()
- MarlboroGold
- Posts: 22915
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63616 Re: Liverpool FC
I opet je počelo silovanje centaršuta na Salaha i sad ono Elliotta pored Burna i ekipe, ok 
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#63617 Re: Liverpool FC
Taktički ih melju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63618 Re: Liverpool FC
Repriza Palacea, samo što je sad čak i upitno hoće li se i taj bod izmajmunisati.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63619 Re: Liverpool FC
Ne znam je li Salah u ove 4 tekme uspio proci nekog beka.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#63620 Re: Liverpool FC
Kad je City ovima 3 uvalio a Bourneu 4 onda ce i Liverpul ovima bar 7 uvalit
- BHF_Manijak
- Posts: 28540
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63621 Re: Liverpool FC
Ma da se ne lazemo ova ekipa od pocetka sezone ne zna gdje goni. Mislim silovanje tastature je vise pisanje o veznom redu, koji je pocetak i kraj ove ekipe. Nema kreacije, nikakvi su i Henderson i Fabinho, Eliott sam ne moze nista. Ono silovanje nejaci iz Bournemoutha vise govori o protivniku nego o snazi Liverpoola.
OK, nije lahko nikome uvalit 9 komada, medjutim realnost ove sezone su ove 4 utakmice koje igraju, a Bournemouth je izuzetak.
Bez ideje, duge lopte, dulum prostora izmedju veze i napada, klimava odbrana itd... Do bola sve podsjeca na one sezone kad smo Flanagane, Shelvye, Ibeove, Allene gledali.
Ova ekipa ne zna igrati protiv bunkera, prije su imali kljuc i inspirativnom Salahu, brzom Maneu, fakinu Firminu, medjutim jednog nema, druga dvojica vise nisu to sto su bili i tako dalje.
Dajte Salahu 500 milja sedmicno, malo je 400 ili koliko vec prima! Sramota! Rekoh i kad je bila saga oko toga - prije bih Manea ostavio, koji je sjajno poceo igrati na 9-ki, nego ovog ucjenjivaca. Mislim ima sad i do toga da je Mane sam htio ici, ali vjerovatno se osjecao zapostavljenim u svom zvonjenju oko Salaha. I ja bih. Da mu se malo vise posvetilo paznje, mozda bi i ostao.
Uglavnom nije to glumljenje generala poslije bitke, i tad sam govorio da je bolje Manea ostaviti. Salah nije isti igrac od januara 2022.
I da, u lancu gresaka ima i do Gomeza, koji je pobjegao od covjeka i nije pokrio izlazak Van Dijka. Gomez ulijeva meni toliku nesigurnost nazad, da je to cudo jedno.
OK, nije lahko nikome uvalit 9 komada, medjutim realnost ove sezone su ove 4 utakmice koje igraju, a Bournemouth je izuzetak.
Bez ideje, duge lopte, dulum prostora izmedju veze i napada, klimava odbrana itd... Do bola sve podsjeca na one sezone kad smo Flanagane, Shelvye, Ibeove, Allene gledali.
Ova ekipa ne zna igrati protiv bunkera, prije su imali kljuc i inspirativnom Salahu, brzom Maneu, fakinu Firminu, medjutim jednog nema, druga dvojica vise nisu to sto su bili i tako dalje.
Dajte Salahu 500 milja sedmicno, malo je 400 ili koliko vec prima! Sramota! Rekoh i kad je bila saga oko toga - prije bih Manea ostavio, koji je sjajno poceo igrati na 9-ki, nego ovog ucjenjivaca. Mislim ima sad i do toga da je Mane sam htio ici, ali vjerovatno se osjecao zapostavljenim u svom zvonjenju oko Salaha. I ja bih. Da mu se malo vise posvetilo paznje, mozda bi i ostao.
Uglavnom nije to glumljenje generala poslije bitke, i tad sam govorio da je bolje Manea ostaviti. Salah nije isti igrac od januara 2022.
I da, u lancu gresaka ima i do Gomeza, koji je pobjegao od covjeka i nije pokrio izlazak Van Dijka. Gomez ulijeva meni toliku nesigurnost nazad, da je to cudo jedno.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63623 Re: Liverpool FC
Isak se izgleda odmah uklopio u ekipu; jedva nađoše igrača koji se uklapa u viziju igre Newcastlea. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#63624 Re: Liverpool FC
Jajajajannjjjajkakkakakakkkkk
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63625 Re: Liverpool FC
ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
