Vrhunac vase pameti je nekom prikaciti da je uzpovac i gurnuti ga medju one tamo. Jasta je nego radikal. Sta je to, gradjanska stranka? Jest ko i Dodik sa Denisom Sulicem, Zlatanom Klokicem i Antonom Kasupovicem.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
geoxx
- Posts: 2492
- Joined: 08/08/2015 23:39
#5726 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5727 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pa kad dođeš da dogovaraš korupciju, to ćeš i dogovoriti
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#5728 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#5729 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja mislim da ako razgovara sa Konakovicem kao i predstavnicima NS, da treba i sa DF.
Npr. poziva Konakovica jer on ima jednog zastupnika (Zvizdica) a ne poziva SD koji ima isto jednog zastupnika u PS BIH.
Za mene je to nekorektno i nejednako tretiranje ucesnika na politickoj sceni.
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#5730 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa nađite jedan medijski clanak da je Šmit uopste nesto pitao stranke iz Sarajeva i razmatrao nesto njihovo ?
Nema, naravno !
Nema, naravno !
-
geoxx
- Posts: 2492
- Joined: 08/08/2015 23:39
#5731 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Neka on meni navede argumente u korist tvrdnje o islamofobiji i koji nacin izborni zakon stvara Palestinu? Sta su takve neosnovane tvrdnje nego klasicne desnicarske zabokrecine o egzistencijalnoj ugrozenosti?
Slazem se apsolutno da ukoliko se sastao sa svima i ako je to praksa, onda je nekorektno ove ostaviti saradnicima. Medjutim, nije se moj post odnosio na njihovu kuknjavu oko toga.pinkman wrote: ↑31/08/2022 15:17Ja mislim da ako razgovara sa Konakovicem kao i predstavnicima NS, da treba i sa DF.
Npr. poziva Konakovica jer on ima jednog zastupnika (Zvizdica) a ne poziva SD koji ima isto jednog zastupnika u PS BIH.
Za mene je to nekorektno i nejednako tretiranje ucesnika na politickoj sceni.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#5732 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
To moras njega pitati a ne mene. Ne vjerujem da je on na ovom forumu doduše.
A brojanje krvnih zrnaca nije radikalizam i desnicarka zabokrecina? Jel DF zagovara teritorijalne "reorganizacije"?
-
geoxx
- Posts: 2492
- Joined: 08/08/2015 23:39
#5733 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nije. HDZ je moderna europska stranka operisana od nacionalnizma koja brani interese svih gradjanama, sa mnostvom modernih ideja kakva je i ta o reorganizaciji.
Logicno je da tako razmisljam cim sam udario na Komsica.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#5734 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
geoxx
- Posts: 2492
- Joined: 08/08/2015 23:39
#5735 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#5737 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Daj mojne mi ove priče. Ne koči Dragan od Mostara, nego godinama unazad. I tu priču ko biva Dragan je pošten ali nema skim razgovarati sa duge strane okači negdje. Druga strana mu je godinama popuštala i izlazila u susret a on je samo tražio više. I sad je udario u zid. Kako ćeš se dogovoriti sa nekim koji samo traži svoje i ucjenjuje sa bloakadama i pobunama?mk ultra wrote: ↑31/08/2022 14:47bolje je sa draganom biti jaran nego neprijateljPoint. wrote: ↑31/08/2022 07:03 Čitava politika mu je da napada SDA, što je u redu, i da viri iz Draganova anusa nebi li se dopao nekima iz međunarodne zajednice da ga gledaju kao nekog lidera naroda, što nije u redu.
Kifla, drži se tramvajskih tračnica i mahalske politike, nešto više nije za tebe. Je li fer?
a znam da se moglo sa njim dogovoriti sve, samo su loši ljudi sa naše strane dogovarali...
doći dogovoriti jedno, pružiti ruku i sutra ujutro uraditi drugo, to se ne može raditi, i onda tu se gube svi budući dogovori
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#5738 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#5740 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mozda bi bilo i dobro a Shmit nametne ovaj zakon. To je posljednja prilika da Bosnjaci kao kolektiv shvate da: politika popustanja prema HDZ-u zadnjih decenija nije urodila plodom nego ohrabrila ih da traze ovo danas sto traze. I, mozda jos bitnije, da se shvati da Dejton nije vjecan.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- drmadzija
- Posts: 425
- Joined: 23/08/2007 03:09
#5742 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
@plavi
Ako mu bude dozvoljeno da nametne to što želi, nemaš ti više šta da shvatiš. Piši propalo. Uživamo tradiciju popuštanja više od dvije decenije. Nakon ovog popuštanja ti neće više ni biti traženo da popustiš.
Ako mu bude dozvoljeno da nametne to što želi, nemaš ti više šta da shvatiš. Piši propalo. Uživamo tradiciju popuštanja više od dvije decenije. Nakon ovog popuštanja ti neće više ni biti traženo da popustiš.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5743 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Koje ste prijedloge dali osim prebrojavanjaDonieBrasco wrote: ↑31/08/2022 15:20 Pa nađite jedan medijski clanak da je Šmit uopste nesto pitao stranke iz Sarajeva i razmatrao nesto njihovo ?
Nema, naravno !
4.clan predsjesnistva se ne racuna jer to ne zeli dodo
Kao ni ukidanje doma naroda
-
babanovac
- Posts: 1372
- Joined: 26/08/2006 20:54
#5744 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sta je to gradjanska stranka? To samo radikal etno-nacionalisticki moze priupitat.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#5745 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bolje ikad nego nikad shvatiti da vodis pogresnu politiku prema rusiteljima BiH.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5746 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Stavi usporedbu sa trgovinom, jer politika nije nista drugo to trgovina samo na veće stvariPoint. wrote: ↑31/08/2022 16:52Daj mojne mi ove priče. Ne koči Dragan od Mostara, nego godinama unazad. I tu priču ko biva Dragan je pošten ali nema skim razgovarati sa duge strane okači negdje. Druga strana mu je godinama popuštala i izlazila u susret a on je samo tražio više. I sad je udario u zid. Kako ćeš se dogovoriti sa nekim koji samo traži svoje i ucjenjuje sa bloakadama i pobunama?
Bosnjaci su trgovali u minusu
To je do trgovca/prodavca, a ne do kupca.
Kupio bih i ja audija novog za 1000KM da mi neko prodaje.
Ili su bošnjaci trgovali nečim nevidljivim, ala nepostojeći dokumenti univerziteta iz ZG
-
palermo
- Posts: 25332
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#5747 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ma nametnut će ga Schmit, jebo ga miš, ne moraš se toliko sekirati.....bit će...mk ultra wrote: ↑31/08/2022 19:41Stavi usporedbu sa trgovinom, jer politika nije nista drugo to trgovina samo na veće stvariPoint. wrote: ↑31/08/2022 16:52
Daj mojne mi ove priče. Ne koči Dragan od Mostara, nego godinama unazad. I tu priču ko biva Dragan je pošten ali nema skim razgovarati sa duge strane okači negdje. Druga strana mu je godinama popuštala i izlazila u susret a on je samo tražio više. I sad je udario u zid. Kako ćeš se dogovoriti sa nekim koji samo traži svoje i ucjenjuje sa bloakadama i pobunama?
Bosnjaci su trgovali u minusu
To je do trgovca/prodavca, a ne do kupca.
Kupio bih i ja audija novog za 1000KM da mi neko prodaje.
Ili su bošnjaci trgovali nečim nevidljivim, ala nepostojeći dokumenti univerziteta iz ZG![]()
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5748 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nameću od berlinskog kongresa a ne sadpalermo wrote: ↑31/08/2022 19:50Ma nametnut će ga Schmit, jebo ga miš, ne moraš se toliko sekirati.....bit će...mk ultra wrote: ↑31/08/2022 19:41
Stavi usporedbu sa trgovinom, jer politika nije nista drugo to trgovina samo na veće stvari
Bosnjaci su trgovali u minusu
To je do trgovca/prodavca, a ne do kupca.
Kupio bih i ja audija novog za 1000KM da mi neko prodaje.
Ili su bošnjaci trgovali nečim nevidljivim, ala nepostojeći dokumenti univerziteta iz ZG![]()
![]()
-
palermo
- Posts: 25332
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
