Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#37176 Re: Utakmice.

Post by East_side »

PhilJacksonIzvala wrote: 27/08/2022 11:49 Meni je ovo sinoc gore nego da su nas nabusili 3 0 u prvom i lagano priveli utakmicu kraju. Kad nisam razbio tv sinoc :evil:
Isto, da mi je neko rekao nakon bruke protiv TC da će mi neki remi teže pasti, ne bih mu vjerovao. A upravo to se desilo.

Da je bilo obrnuto, da smo mi onako gubili 0:2, izjednačiili bi kad na vrbi zasvrbi... Vjerovatno bi i treći gol primili sa igračem više.

Sudija nas jest sjebao kišom kartona ali to ipak ne mijenja činjenicu da smo trenutno totalna karina u smislu psihe i fizičke spreme. I ptice na grani znaju da je jedina zaštita od kartona dobar posjed. Sudija jest zajebao stvar ali ipak nije kriv što su nam tri uvezana pasa bila maksimum posjeda lopte. Ok, treba vremena, novi tim, bla, bla... Ali se ne mogu oteti dojmu da sam ja skupio svoju raju da odigramo sinoć od 88. minute do kraja utakmice da bismo zadržali makar jedan gol prednosti u tih jebenih 7 minuta.
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#37177 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Treba otjerati Hadžića koji nije doveo adekvatna pojačanja, pogotovo u odbrani, i komplet doktorski tim. Doveden je Aničić u šta su gledali a nije im to prvi put da se potpiše invalid kad neznaju pročitati, a Dudića ostaviti nije kriv za neke stvari
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37178 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ne treba tjerati nikoga, bezze prica skroz. Treba ih sve istrpiti barem godinu dana i pustiti ljude da rade.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37179 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

GandalfSivi wrote: 27/08/2022 14:22 Ne treba tjerati nikoga, bezze prica skroz. Treba ih sve istrpiti barem godinu dana i pustiti ljude da rade.
2 godine.
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#37180 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Ja jos sebi dosao nisam. Svaki put kad ih imamo na konopcima vazda neko sranje na kraiu bude. Onakav gol primiti iz slobodnog... svako je znao da ce bekric pucati, al dzaba.
Nabijem i sudiju i njegov kriterij.
Ako ikoga treba smjenjivati to je dr.Karabeg i ostala doktorska ekipa... kriza kako se kod nas oko tog segmenta ne vodi racun, daj samo nek ima imena i titula nabacanih...
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37181 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Meni je nejasno otkud Karabeg uopste tu, i kod nas i u reprezentaciji. Lik "plasticar" jbt, ugradjuje silikone i sl. Pa valjda ima nekih specijalista sportske medicine u ovom gradu i državi... ili eto ortoped, sta ja znam...
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37182 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

vicious wrote: 27/08/2022 15:10 Meni je nejasno otkud Karabeg uopste tu, i kod nas i u reprezentaciji. Lik "plasticar" jbt, ugradjuje silikone i sl. Pa valjda ima nekih specijalista sportske medicine u ovom gradu i državi... ili eto ortoped, sta ja znam...
Maksić ti je vrhunski za koljena,pa evo sta se desi. Godinama je u timu, ne znam je li i sada. Ja vjerujem da Ismar Hadzibajrić zna bolje prepoznati lohotnog igrača, preko 20 god je fizioterapeut. Vjerujem da ga se ništa ne pita. Vjerujem da posrijedi menadzerska igra i trpanje igrača po talovima. Nema drugog objašnjenja.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37183 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

GandalfSivi wrote: 27/08/2022 14:22 Ne treba tjerati nikoga, bezze prica skroz. Treba ih sve istrpiti barem godinu dana i pustiti ljude da rade.
Naravno da treba ostaviti ljude, mene bas interesuje ovi ljudi koji bi samo da tjeraju, kakvi su u svome poslu i tjera li se njih tek tako.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3902
Joined: 28/02/2010 19:25

#37184 Re: Utakmice.

Post by Plavo-bijeli »

last mohicans wrote: 27/08/2022 15:37
vicious wrote: 27/08/2022 15:10 Meni je nejasno otkud Karabeg uopste tu, i kod nas i u reprezentaciji. Lik "plasticar" jbt, ugradjuje silikone i sl. Pa valjda ima nekih specijalista sportske medicine u ovom gradu i državi... ili eto ortoped, sta ja znam...
Maksić ti je vrhunski za koljena,pa evo sta se desi. Godinama je u timu, ne znam je li i sada. Ja vjerujem da Ismar Hadzibajrić zna bolje prepoznati lohotnog igrača, preko 20 god je fizioterapeut. Vjerujem da ga se ništa ne pita. Vjerujem da posrijedi menadzerska igra i trpanje igrača po talovima. Nema drugog objašnjenja.
Nedavno sam bio kod Maksića i jeste i dalje je u FKS. Ne moze ni jedan igrač doći u FKS, a da ga on prvo ne pogleda. Kad sam ja dolazio Makedonci bas bili kod njega ne pregledu.
Last edited by Plavo-bijeli on 27/08/2022 16:14, edited 1 time in total.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3902
Joined: 28/02/2010 19:25

#37185 Re: Utakmice.

Post by Plavo-bijeli »

dupli
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37186 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

gold'n'brown wrote: 27/08/2022 16:11
GandalfSivi wrote: 27/08/2022 14:22 Ne treba tjerati nikoga, bezze prica skroz. Treba ih sve istrpiti barem godinu dana i pustiti ljude da rade.
Naravno da treba ostaviti ljude, mene bas interesuje ovi ljudi koji bi samo da tjeraju, kakvi su u svome poslu i tjera li se njih tek tako.
2 godine... Jakirovica su tjerali i šta je uradio dakle ostaviti ako ne bude rezultata ove godine za nadati se da ce Mirvic pojacati ekipu i jovo nanovo.

Ako opet bude fail s noge na nogu tjerati.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37187 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

90minut wrote: 27/08/2022 14:36
GandalfSivi wrote: 27/08/2022 14:22 Ne treba tjerati nikoga, bezze prica skroz. Treba ih sve istrpiti barem godinu dana i pustiti ljude da rade.
2 godine.
Ma 3 godine. Nismo cicije. Da vidimo koliko možemo trpiti. Možda neko i neku disertaciju na nama odbrani.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37188 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

rocco_siffredi wrote: 27/08/2022 16:43
90minut wrote: 27/08/2022 14:36

2 godine.
Ma 3 godine. Nismo cicije. Da vidimo koliko možemo trpiti. Možda neko i neku disertaciju na nama odbrani.
Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?

Šta imaš više od silnog tjeranja.. :-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37189 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

A mozemo i pravilo svaki poraz, mjenjaj trenera…

Mislim ono, dan kasnije, sa igracem manje smo ih izdominirali, ali kad se ne da, ne da se…
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#37190 Re: Utakmice.

Post by animus »

Svi bi nesto tjerali a pita ih se ko Hrvatske u NATOu. Ljudi uložite u klub pa onda dajte mišljenje koga cete otjerati.
Do tada navijaj i podrži svoj klub. Neka drugi tjeraju svoje trenere a nas ce ostati još godinama.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37191 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Izjebu nas i kad je nerijeseno

Jednostavno su mentalno jaci u derbijima bez obzira ko vodio klub, ko sjedio na klupi ili ko igrao. Tako je godinama.

Jedino derbi na Grbavici 0:3 i onaj kad smo im izbili titulu su za nekog pozitivnog sjecanja zadnjih godina. Prednost i dalje na njihovoj strani u ukupnom skoru a oni ne pamte tezi ekonomski period.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37192 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

90minut wrote: 27/08/2022 16:47
rocco_siffredi wrote: 27/08/2022 16:43

Ma 3 godine. Nismo cicije. Da vidimo koliko možemo trpiti. Možda neko i neku disertaciju na nama odbrani.
Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?

Šta imaš više od silnog tjeranja.. :-)
Feđa nije Jakirović.
Zrinjskom i kad nije išlo ljudi su igrali svoju igru, gurali zamisao trenera, vrtilo se istih 10 igrača, znalo se ko kosi, a ko vodu nosi. Trener gospodin.
Kod Feđe je sve na ho-ruk, stalno rotira, ne znamo jesmo li došli ili pošli, galama, dreka, kurčenje da je veći od kluba, kao da je došao u Gradinu, a ne u Sarajevo.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#37193 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Feđa ostaje
Ne pita se forum ni navijači
Ima ko to plaća i njega se pita
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37194 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Blixen wrote: 27/08/2022 19:35 Feđa ostaje
Ne pita se forum ni navijači
Ima ko to plaća i njega se pita
Ako ne pobjedi Leotar.. uh :lol:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37195 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

90minut wrote: 27/08/2022 20:57
Blixen wrote: 27/08/2022 19:35 Feđa ostaje
Ne pita se forum ni navijači
Ima ko to plaća i njega se pita
Ako ne pobjedi Leotar.. uh :lol:
Ako ne pobijedi Leotar, ostaje i dalje :)

Nama je cilj Evropa, a nadam se da smo prekinuli s praksom više trenera tokom sezone.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37196 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Gledam tabelu i tačno fale ova četiri boda izgubljena u zadnjim sekundama, ali i ovako ne izgleda strašno. Široki je za sada jedino ispred nas i ima utakmicu manje pa nam može pobjeći na 4 sa eventualnom pobjedom (igraju sa Zrinkskim). Može nas prestici još TC i sa dvije pobjede nam pobjeći na 5 bodova razlike (morali bi pobijediti u jednoj Zrinjski). Još jedino Zrinjski može da nas prestigne, ali oni su odigrali samo dvije utakmice. Sa nama se još jedino mogu izjednačiti Sloga i Velež. Svi oni imaju zaostale utakmice sa Zrinjskim i prosipat će bodove ili oni ili Zrinjski osim mislim Sloge koja ima zaostalu sa TC-om, a i TC i Zrinjski imaju međusobnu da odigraju. Tek je počelo i dramite bezveze. Neka čovjeka i neka odradi sezonu pa ćemo vidjeti. Trenutno ne možemo pasti ispod četvrtog mjesta (prestižu nas TC i Zrinjski u tom slučaju). Trenutno smo drugi.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37197 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Pregurati nekako do zime, onda dovesti stopere, biće onda to puno bolje i sigurnije
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#37198 Re: Utakmice.

Post by mond »

Imali smo"povoljniji" raspored, zato i mislite da nije toliko loše. Ja mislim da je loše. Izdurat nekako do zime.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37199 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Nama tek sad predstoje najteže utakmice. Raspored narednih 6-7 kola je budi Bog s nama :-)
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37200 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

rocco_siffredi wrote: 28/08/2022 18:56 Nama tek sad predstoje najteže utakmice. Raspored narednih 6-7 kola je budi Bog s nama :-)
To je prilika da pokažemo karakter
Post Reply