Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37151 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 26/08/2022 22:40 Treba da leti Hadzic i kompletan medicinski tim ko je proglasio Anicica 100% zdravim.Trenera ne dirati jer nema koristi.Imamo gomilu amatera a to ni Kloop ne bi poslozio.
Ma hajde što on nije zdrav, nego više me brine Drobarov, pa i Trako. :-)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37152 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ne znam. Ne voli šbb-kbb, ali 4 boda smo ispušili u zadnjoj sekundi utakmice. Sa ta četiri bi bila druga priča. Bili bi prvi na tabeli i maštalo bi se o tituli. Zbog dvije posljednje minute u dvije utakmice potpino druga priča. Ja mislim da ova ekipa može puno i da je najbolje poslije Zrinjskog. Treba i njima vremena da se upoznaju, uigraju. Ja mislim da Evropa neće doći u pitanje, a to je bio cilj. Duboko udahnuti, izbaciti frustraciju i nastaviti pratiti. :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37153 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pitarrr82 wrote: 26/08/2022 22:42 A i ove povrede skoro svaku tekmu, ima li za to neko da odgovara?
Image
Valjda ovaj hrmpalija kojem smo se radovali. Bit ce da ih je on u tandemu s Feđom polomio.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37154 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 26/08/2022 22:48
Dinostula wrote: 26/08/2022 22:40 Treba da leti Hadzic i kompletan medicinski tim ko je proglasio Anicica 100% zdravim.Trenera ne dirati jer nema koristi.Imamo gomilu amatera a to ni Kloop ne bi poslozio.
Ma hajde što on nije zdrav, nego više me brine Drobarov, pa i Trako. :-)
Ma fizicka sprema na 0.Ima ovdje potencijala da se sklopi ekipa i kad bi ostali na okupu za jedno 2 godine bi moglo nesta i da bude.Ovako skupili 11 igraca ko sa ulice i hocemo odmah instant rezultat.Ne moze sutnes 10 dovedes 12 igraca i sklopis tim koji ce da gazi.Zrinjski godinama gradi tim i usavrsava.
Last edited by Dinostula on 26/08/2022 22:56, edited 1 time in total.
User avatar
enko 1964
Posts: 1388
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#37155 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Imam osjećaj da mi sa ovakvim igračkim i "stručnim" kadrom i sa ovakviom taktikom, pripremom i voďenjem utakmica, ne bi dobili ni 11 kolaca nasumično zabijenih po terenu.
Last edited by enko 1964 on 26/08/2022 22:58, edited 1 time in total.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#37156 Re: Utakmice.

Post by dzeno123 »

il dottore wrote: 26/08/2022 22:41 Ova ekipa (igraci i trener) ako evropu izbori, proslaviti kao duplu krunu
Vala bas...
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37157 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

dzeno123 wrote: 26/08/2022 22:55
il dottore wrote: 26/08/2022 22:41 Ova ekipa (igraci i trener) ako evropu izbori, proslaviti kao duplu krunu
Vala bas...
Ustvari ako dobijemo Leotara sljedece kolo, odmah krenuti sa dernekom
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37158 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Meni je najgore sto se prica o majstoriji Bekrica, lopta isla pravo u zivi zid i ljudi se sklonise. Ono mi je nadrealno bilo.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37159 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Inače, u ligi ima baš par kvalitetnih ekipa, ne znaš koja je bolja pa je ono baš teško izboriti Evropu. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37160 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 26/08/2022 23:18 Inače, u ligi ima baš par kvalitetnih ekipa, ne znaš koja je bolja pa je ono baš teško izboriti Evropu. :D
Isto kao i prosle godine pa na kraju Velez ode a ne mi.Nikad ne podcjenjuj nesposobnost nase uprave i ostatka tima da useru sve na kraju.Mi samo jednu stvar pozitivnu imamo a to je gomila para i nista vise.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37161 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Treba samo kapitena cuvati, to je nase blago... Poserem mu se u usta
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37162 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Treba nam kontinuitet. Ima u ovoj ekipi kvaliteta. Treba im dati priliku i podršku. Ako sve legne na svoje mjesto ova ekipa može puno. Neki nisu u formi, nova je ekipa, 4 boda su prokockana u zadnjim sekundama dvije utakmice... Kada se kaže istrpiti, ne misli se istrpiti jedan remi nego i kada ne ide. Čitavo poluvrijeme smo igrali sa igračem manje derbi utakmicu i bili smo ravnopravni. Već sutra zaboraviti derbi i spremati se za Leotar. Vidjeti ko može i utakmicu shvatiti maksimalno ozbiljno. Danas su dobili Borca, na Grbavici izvukli bod, a nama će faliti igrača. Hem se Šehović razmahao kartonima danas, hem se dosta igrača žalilo na povredu.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37163 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 27/08/2022 00:03 Treba nam kontinuitet. Ima u ovoj ekipi kvaliteta. Treba im dati priliku i podršku. Ako sve legne na svoje mjesto ova ekipa može puno. Neki nisu u formi, nova je ekipa, 4 boda su prokockana u zadnjim sekundama dvije utakmice... Kada se kaže istrpiti, ne misli se istrpiti jedan remi nego i kada ne ide. Čitavo poluvrijeme smo igrali sa igračem manje derbi utakmicu i bili smo ravnopravni. Već sutra zaboraviti derbi i spremati se za Leotar. Vidjeti ko može i utakmicu shvatiti maksimalno ozbiljno. Danas su dobili Borca, na Grbavici izvukli bod, a nama će faliti igrača. Hem se Šehović razmahao kartonima danas, hem se dosta igrača žalilo na povredu.
Svaka ti je na mjestu. :thumbup:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37164 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Igračima svaka čast, cijelo poluvrijeme sa igračem manje, dva gola, borba.
Isplatiti Feđu i zahvaliti se.
Emira otjerati i tražiti sudsku zabranu prilaska klubu na 100m.
Marš iz kluba.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37165 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Samo da se sjetim i Dzekinog havera Adilovića,jebo li ga on u šupak, kada nije naučio Šahinovića da postavi živi zid. Jednom u I poluvremenu kada je dečko odbranio,onda i kod ovoga gola. Ako je i momak kriv, trebali su mu stariji sugerirati da ne valja isti, a ne staviti dva prcmoljka u zivi zid kod gola pored Ahme i drugih.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37166 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 27/08/2022 00:03 Treba nam kontinuitet. Ima u ovoj ekipi kvaliteta. Treba im dati priliku i podršku. Ako sve legne na svoje mjesto ova ekipa može puno. Neki nisu u formi, nova je ekipa, 4 boda su prokockana u zadnjim sekundama dvije utakmice... Kada se kaže istrpiti, ne misli se istrpiti jedan remi nego i kada ne ide. Čitavo poluvrijeme smo igrali sa igračem manje derbi utakmicu i bili smo ravnopravni. Već sutra zaboraviti derbi i spremati se za Leotar. Vidjeti ko može i utakmicu shvatiti maksimalno ozbiljno. Danas su dobili Borca, na Grbavici izvukli bod, a nama će faliti igrača. Hem se Šehović razmahao kartonima danas, hem se dosta igrača žalilo na povredu.
Dobro rečeno, kratko i jasno. Jebi ga, ne može preko noći. Ima grešaka naravno, ali moramo podržati trenera i ekipu. Moramo.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37167 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Pitarrr82 wrote: 26/08/2022 22:42 A i ove povrede skoro svaku tekmu, ima li za to neko da odgovara?
Image
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37168 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pa ima uhljebski ljekarski tim da mu sugerira da se trenira prejako, a isti taj tim ljekara nije u stanju invalide prepoznati kada nam ih uvale. Pa jbt, fucking Avramovski od aprila prosle godine povrijeđen :-) ,mislim da se i Cmilja prije oporavio
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37169 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

il dottore wrote: 26/08/2022 22:41 Ova ekipa (igraci i trener) ako evropu izbori, proslaviti kao duplu krunu
Ova ekipa nemere izboriti ni antarktik, a ne evropu. kako uopce pomisljati na nekakve europe nakon ovog teferica
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#37170 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Remi sa ukusom poraza. Bilo je ranije derbija gdje ih izdominiramo, povedemo, pa se isfulamo pri 1:0 pa oni izjednače iz ničega i ostane neriješeno. A tek onih gdje smo ili bolji ili podjednako dobri/loši pa zijanimo glat na kraju.

Ovdje je bilo drugačije, bez neke posebne igre ali ipak s dva gola prednosti i to s igračem manje. I taman kad pomisliš evo da i mi nekad dobijemo derbi u njihovom stilu, bez neke posebne igre već onako mudro, na rezultat, oni prime dva gola u zadnjih 5-6 minuta :-)

Ako stvarno postoji ta neka sportska sreća čije se kolo vrti u krug, onda ne znam šta treba da se desi da se sve to vrati u našu korist. Možda da se sretnemo u finalu LŠ, da oni fule par zicera i penala u regularnom dijelu, pogode tri prečke u produžecima, mi ne pređemo centra cijelu tekmu i dobijemo ih na penale na kraju :mrgreen: :skoljka:

Stojim iza onoga što sam i ranije pisao, neka Feđe i cijele trenutne garniture do kraja sezone, pa makar već sljedeću tekmu zijanili od Leotara 0:3 i nastavili se patiti sve do juna 2023. i čak ne izborili Evropu na kraju.

Sjetite se Zrinjskog pretprošle sezone kad ih je tek preuzeo Jakirović. Jako blijeda izdanja. Međutim ta ista sezona im je poslužila kao podloga za uštimavanje za narednu (prošlu) sezonu koju su prekucali na način koji će teško ikad iko nadmašiti. Ako iko i postigne nešto slično, to sigurno neće biti ekipa čiji treneri na klupi traju jedno školsko tromjesečje :wink:

Možda Dudić nije taj s kim možemo i mi postići nešto slično. Ali samo je jedan način da saznamo. Realno, nemamo šta izgubiti ako ga pokušamo istrpiti do kraja ove već izgubljene sezone, pa i nakon toga. Ne zaboravimo koliko se sastav promijenio u jako kratkom vremenskom periodu. Fule u procjenama u smislu toga da faktički nemamo odbrane idu na dušu i Hadžiću i Dudiću. Ko zna, možda u neko doba i krene nabolje sve.

Ja samo znam da su me utakmicama protiv TC i Igmana totalno ohladili u vidu bilo kakvih velikih očekivanja od ove sezone. Ako koga i dobiju, bit će mi drago, naravno. Kada zijane, neću se plaho nervirati.

Sam sam kriv što sam sebi dozvolio da me eufirična šuplja priča s početka sezone i prve tri tekme (koje, ispostavilo se na kraju, nisu bile nikakav pokazatelj bilo čega) naloži na način da sam bio uvjeren da ćemo se u stilu Bayerna ili PSG-a prošetati ligom.

Ta ložiona se pretvorila u gorko razočaranje ali ipak, i pored svega toga, pozivam na smirivanje strasti i podršku ovoj trenutnoj garnituri. Mnogo veći klubovi od nas trpe razne trenere na klupama i njihove loše rezultate, i to po 2-3 godine. Pa im se to često i vrati na najbolji način. Pa šta mi koji k.... više očekujemo? Da mijenjamo stručne štabove kao na traci sve dok ne potrefimo neku garnituru 'čarobnjaka' koja će sve preko noći posložiti i napraviti od nas mašinu koja dere sve pred sobom? TO SE NIKADA NEĆE DESITI JER SE TAKVE STVARI NIKADA I NIGDJE NE DEŠAVAJU!
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37171 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Odvratan mi klub postao bukvalno ono da ga zapališ ugasiš rastaviš na 100 sitnih komada pa da se poslije u zatvoru kajes i places..

Ostaje jedino pitanje da li je prvi dio recenice ispravniji ili drugi ja ni sam ne znam...

Sve u svemu titula cao opet smo zaredali godina i godina bez iste i cini se da je nece biti barem 5 godina.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37172 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Logovan wrote: 26/08/2022 23:18 Inače, u ligi ima baš par kvalitetnih ekipa, ne znaš koja je bolja pa je ono baš teško izboriti Evropu. :D
Pa čak i tako ćemo jako teško izboriti Europu.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#37173 Re: Utakmice.

Post by wickerman »

Treba gledati pozitivno ko Alan Ford,bolje da smo go za 2-2 primili u 95,nego u 80. Onda bi fasovali jos jedan :mrgreen:
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#37174 Re: Utakmice.

Post by nota1969 »

rocco_siffredi wrote: 27/08/2022 00:11 Igračima svaka čast, cijelo poluvrijeme sa igračem manje, dva gola, borba.
Isplatiti Feđu i zahvaliti se.
Emira otjerati i tražiti sudsku zabranu prilaska klubu na 100m.
Marš iz kluba.
:thumbup:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37175 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Meni je ovo sinoc gore nego da su nas nabusili 3 0 u prvom i lagano priveli utakmicu kraju. Kad nisam razbio tv sinoc :evil:
Post Reply