Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37101 Re: Utakmice.
Boga mi tanak Feđa, Zeljo je zesca kanta. Mi ne znamo sta igramo.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37102 Re: Utakmice.
Ne znam jel gluplji Cirjak il Suljic
Sahinovic jedina svijetla tacka
Ako ga ne primi, nece Belmin zadugo na go
Sahinovic jedina svijetla tacka
Ako ga ne primi, nece Belmin zadugo na go
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37103 Re: Utakmice.
Dobice i Musa drugi zuti 100%, ako ga ne zamijeni.
Ma i treba zeljo ovo da dobije, sa ovakvim glupanima nemaš se cemu nadati. Dal umjesto da da loptu u sredinu samom covjeku, baca se i glumi penal, Suljic se vrti u krug i ne da loptu nikom, ona dvojica se sudaraju... ma cirkus.
Ma i treba zeljo ovo da dobije, sa ovakvim glupanima nemaš se cemu nadati. Dal umjesto da da loptu u sredinu samom covjeku, baca se i glumi penal, Suljic se vrti u krug i ne da loptu nikom, ona dvojica se sudaraju... ma cirkus.
-
cmf
- Posts: 78
- Joined: 09/12/2011 15:37
#37104 Re: Utakmice.
Suljic ubjedljivo najgori. Treba mu kupiti jednu loptu pa nek se vrti oko sebe pored aut linije.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#37105 Re: Utakmice.
Feđa, da se ne ljubimo.
Pola ekipe van forme, ne znaju pojedini ni pozicije, a tebi još uvijek sramotni Dal i Suljić u prvih jedanaest.
Mrtvi amaterizam.
Pola ekipe van forme, ne znaju pojedini ni pozicije, a tebi još uvijek sramotni Dal i Suljić u prvih jedanaest.
Mrtvi amaterizam.
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#37106 Re: Utakmice.
Stvarno nemamo inteligentni igraca,gdje ces praviti onako glupost u zadnjim sekundama,mislim da se ovo drugi put desava u derbijima,sad je bod premija ako izdrze . 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#37107 Re: Utakmice.
PhilJacksonIzvala wrote: ↑26/08/2022 19:55Ja ne pamtim kad sam bio sigurniji u poraz![]()
Nadacu se da si veci znalac![]()
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37108 Re: Utakmice.
Željo gori s igračem više 
Last edited by vicious on 26/08/2022 21:37, edited 1 time in total.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37109 Re: Utakmice.
Imal smajli da te poljubim 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#37111 Re: Utakmice.
e jbg...
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#37113 Re: Utakmice.
Jebem ti boga
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37114 Re: Utakmice.
+100
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#37116 Re: Utakmice.
normalno sinoć orgijanje na go Slovana u 122 i karma odmah po nosu spuca
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37118 Re: Utakmice.
Ma kakva karma, karmu treba zasluziti. Jbg prilicno dobro placeni amateri.
Feđa ipak kurcina!!!
Feđa ipak kurcina!!!
-
cmf
- Posts: 78
- Joined: 09/12/2011 15:37
#37119 Re: Utakmice.
Dunjaluk cijeli je znao da ce Bekric da suta i golman prvo postavi 2 igraca, koji se uz to razmaknu.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#37120 Re: Utakmice.
Jebem ti klub gdje ti čoban od 87 godina udje i spremi 2 gola,ubijte se
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37121 Re: Utakmice.
Hajde ne lupaj, ovo drugo poluvrijeme nije mogao bolje postaviti!Pitar sa Kariba wrote: ↑26/08/2022 21:59 Ma kakva karma, karmu treba zasluziti. Jbg prilicno dobro placeni amateri.
Feđa ipak kurcina!!!
Ali dzaba kad opet primaš 2 gola iz prekida plus ovo smece od sudije svaki kontakt im svira
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#37122 Re: Utakmice.
Karina trener + karina ekipa + karina uprava = velika karina?
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#37124 Re: Utakmice.
Ovo je gore od one petarde protiv TC...
Da nismo zabili drugi možda bi ostalo 0:1
Da nismo zabili drugi možda bi ostalo 0:1
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37125 Re: Utakmice.
Ukleti, ograjisali, iz utakmice u utakmicu…
Slabo mi je svega mi
Slabo mi je svega mi
