Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#63401 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Sve ste upravu, samo nije isto kad ti ekipu vodi Rafa Brendan Hodgson ili kad je vodi Klopp.
Znamo svi da nakon njega opet ide era mrtvila, jer evo i iz ove perspektive ne postoji savrseniji fit u danasnjem fudbalu od Kloppa i Liverpoola.
I za to vrijeme umjesto da je jos koji trofej osvojen, mi se ovdje ibretimo Keiti i bacamo grah ko ce biti spreman.
A taj maksimum sa Kloppom nije dostignut radi dobro poznatih razloga, par puta vec opisanih od strane kolege @BHF_Manijak
I mislim da tu lezi u svima nama nezadovoljstvo.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63402 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gledajte to sa vedrije strane.
Svaka pobjeda će ove godine značiti uspon na tablici. :mrgreen:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#63403 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Plunkett wrote: 25/08/2022 15:19 Sve ste upravu, samo nije isto kad ti ekipu vodi Rafa Brendan Hodgson ili kad je vodi Klopp.
Znamo svi da nakon njega opet ide era mrtvila, jer evo i iz ove perspektive ne postoji savrseniji fit u danasnjem fudbalu od Kloppa i Liverpoola.
I za to vrijeme umjesto da je jos koji trofej osvojen, mi se ovdje ibretimo Keiti i bacamo grah ko ce biti spreman.
A taj maksimum sa Kloppom nije dostignut radi dobro poznatih razloga, par puta vec opisanih od strane kolege @BHF_Manijak
I mislim da tu lezi u svima nama nezadovoljstvo.
sve to stoji, vjerovatno se zadugo nece pojaviti neko ko ce ga moci zamijeniti, ali ni klopp nije svetac, cesto nam je njegova tvrdoglavost dolazila na naplatu, a osim toga nije sklon priznati kad pogrijesi.
evo i ovog jebenog keitu je on doveo, cekali smo ga kao sad bellinghama. i oxa je on doveo. i sve ok, desi se pogresna procjena, pad forme, povrede, ali valjda si ti kao manager tu da reagujes. a on do unazad par dana govori da je sve ok, niko mu ne treba, potpuno se pouzda u te panjeve od igraca. i ne samo to nego se ide i na produzenje ugovora keiti, kao da gledam jos ce mu se i plata podici da ne bude nezadovoljan.
MPayne3
Posts: 150
Joined: 06/07/2013 18:07

#63404 Re: Liverpool FC

Post by MPayne3 »

A nije ni Kloppu svejedno, ipak se treba preuzeti taj famozni "Elf" (ili kako je već sada nadimak Njemačkoj repki). Ipak je lakše otići iz kluba kad završiš sezonu kao recimo šesti, nego kao prvi ili drugi.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63405 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma daj Porto, Leverkusen, Rangers.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63406 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ajax.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63407 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Napoli 🤢🤮
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63408 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Joj fuj Napoli... Radije bih sa Realom igrao nego sa njima.
Proljev ekipa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63409 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Eh, nadao sam se Celticu :skoljka: :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63410 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Rangers :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63411 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Prvi glat.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63412 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Na papiru najjaci, kako ce biti na terenu budemo vidjeli.

Sretno nasi :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63413 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Porto ćemo izgleda ostaviti za KO... :mrgreen:

Idemo u Istanbul :izet:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#63414 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

BHF_Manijak wrote: 25/08/2022 13:47
drug_profi wrote: 25/08/2022 13:17 Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Ma naviklo se i gledalo se sve i svasta, ali valjda je cilj bio da se izdigne iz te zabokrecine majku mu jebem, da se vrati klub tamo gdje mu je mjesto. A na vrlo dobrom putu su bili... Imali sve preduslove za to, osim vlasnika koji to nisu prepoznali.

Mislim nije Liverpool klub koji je decenijama tavorio od 13. do 16. mjesta, pa dosli nakvi bogatuni, upumpali pare, ovi poosvajali sve, kola krenula nizbrdo i da sad neko kaze "hajde Boga ti, nije to nista novo".

Historijski gledano, sezona 19/20, 18/19 to je "normalno" za Liverpool, a ono cega smo mi svjedoci godinama bilu je anomalija.

I sto niko nista ne rece za onu 3-4-3 varijantu, dobro, lose, glupo?
Moraju tražiti rješenja, pa može i ta varijanta. Ali kad imaš 4 stopera, i povrijeđenu vezu, onda - ko će igrati to. A valja i uigrati. Plus, to Klopp nikad nije igrao.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#63415 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 25/08/2022 18:59

Prvi glat.
Samo jedno malo dalje putovanje, mada je i to pussy smoke :thumbup:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63416 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Šta mislite ima li veze ova frtutma Barce i kupovine Silve, sa možebitnom prodajom de Jonga? Znam da nisu na istim pozicijama, ali u kontekstu financija...
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63417 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ima veze ali nema veze s Liverpoolom.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63418 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

vaučer wrote: 26/08/2022 09:20 Ima veze ali nema veze s Liverpoolom.
:mrgreen: :lol: :thumbup:

Brutalno istinito. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63419 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63420 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Aj, bar nije isključiv i zadovoljan.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63421 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Joj jesu dosadni s right playerom jebo ga nebo da ga jebalo, ne trazite astronauta Bog te vidio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63422 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mene više nervira konstantno spominjanje Bellinghama za to iduće ljeto. Prvo, ne znamo ni hoće li doći, a drugo, ono, lik nije rješenje naših problema, bar ne sam.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#63423 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

AmiĐa_Idriz wrote: 26/08/2022 16:02 Mene više nervira konstantno spominjanje Bellinghama za to iduće ljeto. Prvo, ne znamo ni hoće li doći, a drugo, ono, lik nije rješenje naših problema, bar ne sam.
Jes vala, popustite malo. :-D
Koliko ga prizivate jos ćete ga ureći pa će nogu slomiti, pu pu pu! :D
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63424 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ma taj momak nikad nece doci kod nas. Bice preskup za financijase u klubu, tako da je to uzaludna prica.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63425 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jürgen Klopp has taken a u-turn on his midfielder stance admitting he was ‘wrong you were all right’, he is now desperately searching for a midfielder. [@MaddockMirror]

Liverpool are actively looking to sign a midfielder before the transfer window closes.
E što kaže naš dragi prijatelj BHF, JEBEM LI TE TVRDOGLAVA!

Volim ga ko najrođenijeg i plakaću ko Mulalić ( :D ) jednog crnog dana kada nas napusti, ali stvarno je nekad nedokazan. Jebo ga trening i Oxov intenzitet, morala nam se haman raspasti sezona u jebenom augustu da dođe iz guzice u glavu. Sad ga preplati, ko god da je, i uigravaj u hodu. Ili da nas prosere ko sa Diazom da odma ušeta u startnih 11 :run:
Post Reply