Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63226 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#63227 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Tita mi, ni ovaj Klopp ponekad nije normalan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63228 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma i sa ovom agencijom treba završiti što ga zastupa. Isti su i Maneu predstavnici, i preko istih kanala puštali pred finale LP ksko hoće da ide u Bayern. Odjebat ih, Mendes gospodin.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63229 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

pustili onakvog Wijnalduma koji je na svakoj utakmici davao 110%, a za ovog ublehaša se bore ko da je Kante iz najboljih dana :-) :-) :-)

lik šega obična od igrača, takvog nehljeba mogu naći i u Championshipu
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#63230 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Onaj Nunes jučer igrao protiv Totenhama.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63231 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nije agencija kriva sto je frajer mrtva kurcina. Nek puste debila neka ide jebo mu ja familiju bezobraznu. Kitica ona bezobrazna. Ne odigra 20% utakmica, gleda mu se kroz prste milijardu puta, daje mu se milion puta sansa i fol ono nesto diglo nos, fol nezadovoljan. Mrs smetljaru jedan, zelim ti da u karijeri propadnes na nivou Bochuma.

Bilo je kita igraca kroz historiju definitivno, ali ja bezobraznijeg ne pamtim! Gnjida ona odvratna.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63232 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kriva je agencija što rade ove stvari na ne baš korektan način.

Evo, upravo sad. Zvanična objavi intervju Kloppa gdje kaže da Keitu neće nigdje pustiti ovog ljeta i odma se ovaj po automatizmu javlja :lol:



Očigledno žele da režiraju transfer. Sutrašnji sastav će nam dosta toga reći.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#63233 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Pa Thiago se povrijedio, hoće frajer da ispregovara bolje uslove ili transfer dok još ima leverage. Nije baš sad kita od igrača kakvim ga predstavljate, jebe ga konstantnost malo :mrgreen:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#63234 Re: Liverpool FC

Post by convict »

steta sto onog malog mortona poslase na posudbu, bilo bi super da danas starta ispred keite. bas mrzim to ucjenjivanje. i salah mi je prosle sezone isao na zivce sa svojom kuknjavom, a kamo li ovaj invalid.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63235 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

zomri wrote: 22/08/2022 07:51 Pa Thiago se povrijedio, hoće frajer da ispregovara bolje uslove ili transfer dok još ima leverage. Nije baš sad kita od igrača kakvim ga predstavljate, jebe ga konstantnost malo :mrgreen:
Pa to i jest problem. On je doveden kao pojacanje i fkt je u Leipzigu jeo malu djecu, medjutim u Liverpoolu nije ni 2% tog igraca, jer su ga povrede izjebale.
Ja ne znam da je frajer u 4 godine sastavio jedan cijeli mjesec bez povrede, ali fkt jedan.
A vjerovalo mu se, klub ni Klopp mu nikad nisu ledja okrenuli, vec mu podrska bili, zato i kazem da je smetljarski pravo kako se sad kurci i ponasa, umjesto da zahvalan bude sto nije nogom nabijen prije jos 2 godine.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63236 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MATCHDAY

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63237 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict wrote: 22/08/2022 08:40 steta sto onog malog mortona poslase na posudbu, bilo bi super da danas starta ispred keite.
Pa ima Elliott, svakako je zaslužio mjesto nakon prva dva kola.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22585
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63238 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Ima li gdje decent stream. :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65425
Joined: 16/07/2012 16:00

#63239 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Epilepticni dresovi u najavi.
United ima opravdanje da ne izadje na teren. :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29932
Joined: 29/12/2010 17:31

#63240 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ipak umalo da propustim, trebao biti slobodan, ali bar nisam druga :D Samo da mi iptv ne izvadi zivce.
User avatar
drug_profi
Posts: 65425
Joined: 16/07/2012 16:00

#63241 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Mustang1 wrote: 22/08/2022 10:03 Ipak umalo da propustim, trebao biti slobodan, ali bar nisam druga :D Samo da mi iptv ne izvadi zivce.
Ja evo vec 3 kola uredno gledam streamove preko Balkan Green addona na Kodiju.
I to uglavnom CBS sport i Sky sport. Jako sam zadovoljan kvalitetom slike i komentarisanjem.
A kad pokusam gledati stream Arena, onda steka, zapinje... slika losa... :-)
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#63242 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mustang1 wrote: 22/08/2022 10:03 Ipak umalo da propustim, trebao biti slobodan, ali bar nisam druga :D Samo da mi iptv ne izvadi zivce.
Ponedjeljak ti berićetan :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#63243 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

drug_profi wrote: 22/08/2022 10:06
Mustang1 wrote: 22/08/2022 10:03 Ipak umalo da propustim, trebao biti slobodan, ali bar nisam druga :D Samo da mi iptv ne izvadi zivce.
Ja evo vec 3 kola uredno gledam streamove preko Balkan Green addona na Kodiju.
I to uglavnom CBS sport i Sky sport. Jako sam zadovoljan kvalitetom slike i komentarisanjem.
A kad pokusam gledati stream Arena, onda steka, zapinje... slika losa... :-)
I meni ovaj Antena Cloud živce povremeno pojede. Nekad perfektno radi, a nekad svako 5 minuta reset aplikacije.
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#63244 Re: Liverpool FC

Post by NecuVise »

King_Kenny wrote: 22/08/2022 10:28
drug_profi wrote: 22/08/2022 10:06

Ja evo vec 3 kola uredno gledam streamove preko Balkan Green addona na Kodiju.
I to uglavnom CBS sport i Sky sport. Jako sam zadovoljan kvalitetom slike i komentarisanjem.
A kad pokusam gledati stream Arena, onda steka, zapinje... slika losa... :-)
I meni ovaj Antena Cloud živce povremeno pojede. Nekad perfektno radi, a nekad svako 5 minuta reset aplikacije.
Mojawebtv jeftinija a bolje radi ;-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63245 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Na brzaka i RDLive bude od ruke.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63246 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Koliko je bitna ova utakmica večeras...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63247 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ja sam uplatio MojaWebTV i meni fkt savrseno radi, ha app ha na TVu. Ne stopa, super je, 3 mjeseca 26KM i nije skupo.
A cuo sam da aplikacija Arena Cloud stopa drama, raja se masovno zali.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63248 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Arena Cloud je smeće.
User avatar
drug_profi
Posts: 65425
Joined: 16/07/2012 16:00

#63249 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

BHF_Manijak wrote: 22/08/2022 11:09 Ja sam uplatio MojaWebTV i meni fkt savrseno radi, ha app ha na TVu. Ne stopa, super je, 3 mjeseca 26KM i nije skupo.
A cuo sam da aplikacija Arena Cloud stopa drama, raja se masovno zali.
Ma bolja je MWTV od Arena Clouda svakako. Samo je slika degradirana.
Ja sad piratiziram dok se jos moze

A meanwhile, slomise Giniju nogu na treningu...
Dugo im je i trajao.
Kako covjeku nizbrdo sve krenu kad ode iz LFC
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63250 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Peh, jbg. Žao mi ga je, otišao u potragu za minutama kako bi putovao na Mundijal i sad ovo...šteta.
Post Reply