Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
Jordan1961
Posts: 2287
Joined: 29/07/2022 17:35

#5376 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Jordan1961 »

guruguru95 wrote: 20/08/2022 17:08
Bravo, u tome i jeste poenta čitave priče. Zašto ne žele građansku državu? Pa zato što nikad nisu ni željeli državu Bosnu i Hercegovinu, niti je smatraju svojom domovinom, da se ne lažemo. Oni smatraju da je sve ovo "od davnina srpska i hrvatska teritorija", koju treba ili pripojiti "maticama", ili podijeliti na tri dijela ........
Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#5377 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by AtillaS »

Jordan1961 wrote: 20/08/2022 17:37 Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
Malo si propustio 1991. i upravo te želje, koje do 1995. nisu išle po planu pa su morali Milošević i Tuđman ulijetati da u njihovo ime potpisuju mir.

Nema podjela i tačka, ni geografskih, ni etničkih, nikad više ni pola koraka u tom pravcu.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#5378 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Haris.ba »

House wrote: 20/08/2022 15:49 Nacija=drzavljanstvo
Nije ti to tako. Da je tako ne bi ni postojao pojam nacije, vec bi bio zamjenjen pojmom drzavljanstvo, ili obrnuto, ne bi ni bilo pojma drzanljanstva.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5379 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

Jordan1961 wrote: 20/08/2022 17:37
guruguru95 wrote: 20/08/2022 17:08
Bravo, u tome i jeste poenta čitave priče. Zašto ne žele građansku državu? Pa zato što nikad nisu ni željeli državu Bosnu i Hercegovinu, niti je smatraju svojom domovinom, da se ne lažemo. Oni smatraju da je sve ovo "od davnina srpska i hrvatska teritorija", koju treba ili pripojiti "maticama", ili podijeliti na tri dijela ........
Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
Da, to im je nažalost cilj već 30 godina, ali i decenijama ranije. Zato se ne treba mnogo raspravljati sa sljedbenicima separatističke politike, a ovaj forum je preplavljen velikosrpskim, velikohrvatskim, ali i velikobošnjačkim primitivcima kojima naravno ne odgovara moderna građanska Bosna i Hercegovina jer su navikli na kriminal i plemenske podjele iz srednjeg vijeka.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5380 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

AtillaS wrote: 20/08/2022 17:41
Jordan1961 wrote: 20/08/2022 17:37 Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
Malo si propustio 1991. i upravo te želje, koje do 1995. nisu išle po planu pa su morali Milošević i Tuđman ulijetati da u njihovo ime potpisuju mir.

Nema podjela i tačka, ni geografskih, ni etničkih, nikad više ni pola koraka u tom pravcu.
Bravo :thumbup: :bih:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#5381 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by AtillaS »

Haris.ba wrote: 20/08/2022 17:44
House wrote: 20/08/2022 15:49 Nacija=drzavljanstvo
Nije ti to tako. Da je tako ne bi ni postojao pojam nacije, vec bi bio zamjenjen pojmom drzavljanstvo, ili obrnuto, ne bi ni bilo pojma drzanljanstva.
Ne vjerujem. :lol:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#5382 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by AtillaS »

guruguru95 wrote: 20/08/2022 17:45
Da, to im je nažalost cilj već 30 godina, ali i decenijama ranije. Zato se ne treba mnogo raspravljati sa sljedbenicima separatističke politike
Ovo su ti za koje bi mi kao trebali imati razumijevanja:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /220820060

Ovo je jedina država u kojoj se fašistima daje sloboda i medijski prostor. Jedina u kojoj se javno može govoriti da se država mrzi, da se radi na novim granicama, da ne postoji i sl.

Moraće se navike radikalno mijenjati.
Jordan1961
Posts: 2287
Joined: 29/07/2022 17:35

#5383 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Jordan1961 »

AtillaS wrote: 20/08/2022 17:41
Jordan1961 wrote: 20/08/2022 17:37 Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
Malo si propustio 1991. i upravo te želje, koje do 1995. nisu išle po planu pa su morali Milošević i Tuđman ulijetati da u njihovo ime potpisuju mir.

Nema podjela i tačka, ni geografskih, ni etničkih, nikad više ni pola koraka u tom pravcu.
Nisam reko sta ce biti, nego kakve su aspiracije. I dan danas. Da se ne lazemo.
Jordan1961
Posts: 2287
Joined: 29/07/2022 17:35

#5384 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Jordan1961 »

guruguru95 wrote: 20/08/2022 17:45
Jordan1961 wrote: 20/08/2022 17:37
Fokusirajmo se na najbitnije.
U oba slucaja Bosnjacima bi dodijelili kurac od ovce tj. teritoriju na kojoj ni u teoriji nebi bilo moguce oranizirati neki self sustainable ekonomski zivot tj. na dugi rok bi ih osudili na izumiranje i nestanak (tihi genocid, bez pusaka i topova). Onda bi i one preostale mrvice BiH podijelili izmedju sebe.
Da, to im je nažalost cilj već 30 godina, ali i decenijama ranije. Zato se ne treba mnogo raspravljati sa sljedbenicima separatističke politike, a ovaj forum je preplavljen velikosrpskim, velikohrvatskim, ali i velikobošnjačkim primitivcima kojima naravno ne odgovara moderna građanska Bosna i Hercegovina jer su navikli na kriminal i plemenske podjele iz srednjeg vijeka.
S tim da su velikobosnjacki primitivci ustvari malobosnjacki jer im je dosta ono malo koski sto im bace velikosrbi/hrvati (ma nek je k'o avlija).
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5385 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

Slažem se sa obojicom :thumbup: Svi znamo da se neprijatelji ove države od svoje ideje nisu odmakli ni centimetra u odnosu na 1991-92. Zato mi je šega čitati ove patetične žalopojke o ugroženosti i "majorizaciji" u FBiH, kao da su u najmanju ruku Indijanci u rezervatu :lol: dok istovremeno njihov lider ushićeno poručuje "Čuvajte RS!", usred nacionalističkog brloga, u gradu i entitetu u kojem je izvršeno etničko čišćenje nad njegovim narodom :-)

Zato kažem opet: Mjesecima se raspravljate sa teškim nacionalistima i sljedbenicima separatističke politike njihovih mafijaških lidera.
Koji sam ih k stavljao na foe ako opet moram čitati njihove mitomanske bljuvotine :gunjastajl:
Last edited by guruguru95 on 20/08/2022 18:26, edited 4 times in total.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5386 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

AtillaS wrote: 20/08/2022 18:09
guruguru95 wrote: 20/08/2022 17:45
Da, to im je nažalost cilj već 30 godina, ali i decenijama ranije. Zato se ne treba mnogo raspravljati sa sljedbenicima separatističke politike
Ovo su ti za koje bi mi kao trebali imati razumijevanja:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /220820060

Ovo je jedina država u kojoj se fašistima daje sloboda i medijski prostor. Jedina u kojoj se javno može govoriti da se država mrzi, da se radi na novim granicama, da ne postoji i sl.

Moraće se navike radikalno mijenjati.
:thumbup: :izet:
pepermint
Posts: 406
Joined: 16/03/2011 07:20

#5387 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pepermint »

Zeljko 2022🇧🇦

Volim te BiH
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#5388 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by okanomalo »

Login77777 wrote: 20/08/2022 15:11
okanomalo wrote: 20/08/2022 15:03
nacionalnost bih ne pise nigdje vec drzavljanstvo bih.ovde ljudi brkaju osnovne pojmove i ne znaju razliku izmedju nacije,drzavljanstva. ne ide tebi bas taj njemacki nesto.
Pise Nationalität i stavis BiH. Uredno prolazi. Sta god pise uvjek stavim BiH i bude uredno.
Nece tebe niko pitati kada odes vani i poneses BiH pasos jesi B,S,H ili O. :lol:
prozivih zivot, imala sam jugoslovenski pasos i nisam znala da sam po naciji jugoslovenka. :(
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5389 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

okanomalo wrote: 20/08/2022 18:36
Login77777 wrote: 20/08/2022 15:11

Pise Nationalität i stavis BiH. Uredno prolazi. Sta god pise uvjek stavim BiH i bude uredno.
Nece tebe niko pitati kada odes vani i poneses BiH pasos jesi B,S,H ili O. :lol:
prozivih zivot, imala sam jugoslovenski pasos i nisam znala da sam po naciji jugoslovenka. :(
:izet: :gunjastajl:

User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#5390 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by okanomalo »

:thumbup: :thumbup: oplemeni mi dusu.to su bila vremena. :kraljicatrotoara:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4628
Joined: 23/04/2011 12:21

#5391 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Mr.Sojic »

Black swan wrote: 20/08/2022 11:21 Kad su hrvatska plemena naseljavala zapadni balkan misteriozno su zaobisla trokutistan

Takodjer imotski i posusje...kuca do kuce selo do sela...pljunut mozes jedni su katolici a drugi hrvati :mrgreen:
Od Pozarevackog mira
Zoveš li tako i Hvatsku npr. Kockanistan :oops:

Vidim 'vališ se sa pasošem od lEpe tvoje :mrgreen:
pepermint
Posts: 406
Joined: 16/03/2011 07:20

#5392 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pepermint »

Bolje rat,nego pakt!

Volim te domovino moja,Bosno i.Hercegovino🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5393 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

pepermint wrote: 20/08/2022 19:11 Bolje rat,nego pakt!

Volim te domovino moja,Bosno i.Hercegovino🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦
:thumbup: :bih: :kiselavoda: :violina: :kontrabas: :faraon1: :dance:

Neka znaju da nas još ima
pepermint
Posts: 406
Joined: 16/03/2011 07:20

#5394 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pepermint »

Mr.Sojic wrote: 20/08/2022 19:05
Black swan wrote: 20/08/2022 11:21 Kad su hrvatska plemena naseljavala zapadni balkan misteriozno su zaobisla trokutistan

Takodjer imotski i posusje...kuca do kuce selo do sela...pljunut mozes jedni su katolici a drugi hrvati :mrgreen:
Od Pozarevackog mira
Zoveš li tako i Hvatsku npr. Kockanistan :oops:

Vidim 'vališ se sa pasošem od lEpe tvoje :mrgreen:

Kiflanistan😁
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#5395 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by AtillaS »

okanomalo wrote: 20/08/2022 18:36
Login77777 wrote: 20/08/2022 15:11

Pise Nationalität i stavis BiH. Uredno prolazi. Sta god pise uvjek stavim BiH i bude uredno.
Nece tebe niko pitati kada odes vani i poneses BiH pasos jesi B,S,H ili O. :lol:
prozivih zivot, imala sam jugoslovenski pasos i nisam znala da sam po naciji jugoslovenka. :(
Jašta nego Jugoslovenka, ali i Bosanka i Hercegovka, jer je Jugoslavija bila savezna država.
pepermint
Posts: 406
Joined: 16/03/2011 07:20

#5396 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pepermint »

guruguru95 wrote: 20/08/2022 19:12
pepermint wrote: 20/08/2022 19:11 Bolje rat,nego pakt!

Volim te domovino moja,Bosno i.Hercegovino🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇧🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦
:thumbup: :bih: :kiselavoda: :violina: :kontrabas: :faraon1: :dance:

Neka znaju da nas još ima
Ima nas,jasta,neka probaju dushmani,bujrum!
🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5397 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

AtillaS wrote: 20/08/2022 19:13
okanomalo wrote: 20/08/2022 18:36
prozivih zivot, imala sam jugoslovenski pasos i nisam znala da sam po naciji jugoslovenka. :(
Jašta nego Jugoslovenka, ali i Bosanka i Hercegovka, jer je Jugoslavija bila savezna država.
:thumbup:
User avatar
Novi_Nick
Posts: 3600
Joined: 24/08/2003 00:00

#5398 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Novi_Nick »

Black swan wrote: 20/08/2022 11:21 Kad su hrvatska plemena naseljavala zapadni balkan misteriozno su zaobisla trokutistan

Takodjer imotski i posusje...kuca do kuce selo do sela...pljunut mozes jedni su katolici a drugi hrvati :mrgreen:
Od Pozarevackog mira
Pa normalno, ovi sto se izjasnjavaju samo katolici su ti iz istoriskog etnickog naroda Bosnjani/Bosnjaci, iz vremena kada su svi Bosnjaci bili razlicitih religija. Ovi drugi koji se izjasnjavaju Hrvati su ti iz etnickog naroda Hrvati i tako se izjasnjavaju.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#5399 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by AtillaS »

Novi_Nick wrote: 20/08/2022 19:27
Black swan wrote: 20/08/2022 11:21 Kad su hrvatska plemena naseljavala zapadni balkan misteriozno su zaobisla trokutistan

Takodjer imotski i posusje...kuca do kuce selo do sela...pljunut mozes jedni su katolici a drugi hrvati :mrgreen:
Od Pozarevackog mira
Pa normalno, ovi sto se izjasnjavaju samo katolici su ti iz istoriskog etnickog naroda Bosnjani/Bosnjaci, iz vremena kada su svi Bosnjaci bili razlicitih religija. Ovi drugi koji se izjasnjavaju Hrvati su ti iz etnickog naroda Hrvati i tako se izjasnjavaju.
Krajem 19. stoljeća Srbija je poslala misionare da šire po Bosni laži našim pravoslavcima da treba da grade srpski identitet. Odmah potom hrvatski prepisivači su isti lov pokrenuli na naše katolike. Nikad do tada po Bosni nije bilo nikakvih Hrvata ili Srba. Historijski dokumenti govore o tome da su s ponosom bili Bošnjani/Bošnjaci skupa s našim muslimanima. Od kraja 19. stoljeća susjedne države su im oduzele suverenitet i od tada ginu u ratovima a propadaju u miru za tuđina. Meni je to iskreno tužno. Tuga do neba.

guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#5400 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by guruguru95 »

AtillaS wrote: 20/08/2022 19:36
Novi_Nick wrote: 20/08/2022 19:27
Pa normalno, ovi sto se izjasnjavaju samo katolici su ti iz istoriskog etnickog naroda Bosnjani/Bosnjaci, iz vremena kada su svi Bosnjaci bili razlicitih religija. Ovi drugi koji se izjasnjavaju Hrvati su ti iz etnickog naroda Hrvati i tako se izjasnjavaju.
Krajem 19. stoljeća Srbija je poslala misionare da šire po Bosni laži našim pravoslavcima da treba da grade srpski identitet. Odmah potom hrvatski prepisivači su isti lov pokrenuli na naše katolike. Nikad do tada po Bosni nije bilo nikakvih Hrvata ili Srba. Historijski dokumenti govore o tome da su s ponosom bili Bošnjani/Bošnjaci skupa s našim muslimanima. Od kraja 19. stoljeća susjedne države su im oduzele suverenitet i od tada ginu u ratovima a propadaju u miru za tuđina. Meni je to iskreno tužno. Tuga do neba.

0:55 Upravo tako :thumbup: :bih: Kako to sad objasniti Labudu, Kolindi, Novaku, Humljaninu, raznoraznim rusofilsko-srbofilskim trolovima na temi o Ukrajini i Dodiku, i svim ostalim Bosancima i Hercegovcima zatrovanog mozga.
Last edited by guruguru95 on 20/08/2022 19:43, edited 1 time in total.
Locked