Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#37001 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Ma dzabe, kazem ja neko sihre je bacio, nema druge.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37002 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Jebem vam sve :twisted:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7116
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#37003 Re: Utakmice.

Post by skrbavi-admin »

aahihihhihihi :lol:
Last edited by skrbavi-admin on 19/08/2022 21:58, edited 2 times in total.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37004 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Idite u pm amateri, pichkurine i mentalni patuljci!
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37005 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Joj Rifete...
last mohicans
Posts: 18245
Joined: 09/08/2012 23:19

#37006 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kapicu, jebem ti sve zivo, retardu jedan nesposobni. Ja cu ti oteti rolex i porshe kad te vidim. Mrs u sto pizdi materina.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37007 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Fuj.

Tek smo sad moralno na dnu.

Dogodine...
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#37008 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37009 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ovo je visa sila, ja im ne mogu ni zamjeriti svega mi…
last mohicans
Posts: 18245
Joined: 09/08/2012 23:19

#37010 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

PhilJacksonIzvala wrote: 19/08/2022 21:36 Musa je blago retardiran

Treba ga probat na krilu a na beka stavit nekog ko je u zivotu makar dva puta zaustavio napad
Frajer je tipično krilo, nego mu fubdalski mag izmislja poziciju, a krila nam kurac.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37011 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Jebi ga. Ništa, idemo dalje.
Ne može se reći da su loše odigrali, stvarali su šanse, ali kad neće neće. I ovaj golman se pretvori u Buffona kad ne treba, jebem li ga u bradicu.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37012 Re: Utakmice.

Post by vicious »

_Reds_ wrote: 19/08/2022 21:57 Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
Ma ovo je idealna za golmana, poluvisoka. Ako pogodi stranu brani.
last mohicans
Posts: 18245
Joined: 09/08/2012 23:19

#37013 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

_Reds_ wrote: 19/08/2022 21:57 Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
Ja sam znao da ce fuliti jer se sasrao a preuzima odgovornost. Da je brza i precizna, kurac bi je odbranio. Klocevi i on i Suljic, bezbeli bleje u stranu u koju ce pucati,pa ih golmani pročitaju. Ja bih ih ostavio sad u Zenici da vjezbaju penale. Nehhljebi jedni, pretplaceni. Ne znam sto mi ovo treba da se ja nerviram a papak u vidu Kapica nosa rolex i meni kida zivce.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37014 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

last mohicans wrote: 19/08/2022 22:01
_Reds_ wrote: 19/08/2022 21:57 Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
Ja sam znao da ce fuliti jer se sasrao a preuzima odgovornost. Da je brza i precizna, kurac bi je odbranio. Klocevi i on i Suljic, bezbeli bleje u stranu u koju ce pucati,pa ih golmani pročitaju. Ja bih ih ostavio sad u Zenici da vjezbaju penale. Nehhljebi jedni, pretplaceni. Ne znam sto mi ovo treba da se ja nerviram a papak u vidu Kapica nosa rolex i meni kida zivce.
Ma sut i nije bio los, ali se iz aviona vidjelo gdje ce pucati.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37015 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Realno tragedija…

Image
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37016 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

vicious wrote: 19/08/2022 22:00
_Reds_ wrote: 19/08/2022 21:57 Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
Ma ovo je idealna za golmana, poluvisoka. Ako pogodi stranu brani.
Najgori moguci sut, poluvisoka i nejaka
Pickice nece ni sreca
Dudic zalutao
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37017 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Piaty wrote: 15/08/2022 14:34 Igraci nemaju kvalitet
Jos jednom da ponovim da ne bi gatali sta je problem.
Lijepo se pricalo na pocetku ali onda kada sam cuo za odlazak Mujakica, sve mi je bilo jasno da od nas nema nista. Rezultati nisu vise ni iznenadjujuci
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37018 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37019 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pitar sa Kariba wrote: 19/08/2022 22:11 Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
Bravo :thumbup:
Bas podjoh da napišem, sta treba Dudic da uđe da zabije gol? Daj ba malo spustite loptu, odigrali su dobro, trebali dobiti 3 razlike. Druga je stvar što realizacija zapinje, pa malo peha i raspoložen golman i eto. Ne treba odmah jebavati majke i skidati glave.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37020 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Ma ja, sabura samo, sve će to biti dobro.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#37021 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Pitar sa Kariba wrote: 19/08/2022 22:11 Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ja i dalje vjerujem da se moze napraviti dobra priča.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#37022 Re: Utakmice.

Post by mond »

Danas nije ušlo što je trebalo, da ne ispadne da se "krutim" na kritiku Dudića.
Jebaji ga
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37023 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ma ja. Ne treba odmah, treba sacekati da nas jos ko iskarindja pa onda. Evo tek smo se sad okliznuli protiv Slobode, prije Slobode smo derali sve zivo i mrtvo.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37024 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Piaty wrote: 19/08/2022 22:18 Ma ja. Ne treba odmah, treba sacekati da nas jos ko iskarindja pa onda. Evo tek smo se sad okliznuli protiv Slobode, prije Slobode smo derali sve zivo i mrtvo.
Hajde ba, ti svakako samo Bayern pratis...
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37025 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Igraj sarajvo, nema veze...
Post Reply