Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#37001 Re: Utakmice.
Ma dzabe, kazem ja neko sihre je bacio, nema druge.
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#37003 Re: Utakmice.
aahihihhihihi 
Last edited by skrbavi-admin on 19/08/2022 21:58, edited 2 times in total.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37004 Re: Utakmice.
Idite u pm amateri, pichkurine i mentalni patuljci!
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37005 Re: Utakmice.
Joj Rifete...
-
last mohicans
- Posts: 18245
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37006 Re: Utakmice.
Kapicu, jebem ti sve zivo, retardu jedan nesposobni. Ja cu ti oteti rolex i porshe kad te vidim. Mrs u sto pizdi materina.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37007 Re: Utakmice.
Fuj.
Tek smo sad moralno na dnu.
Dogodine...
Tek smo sad moralno na dnu.
Dogodine...
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#37008 Re: Utakmice.
Penal je dobro ošutao, golman je vrhunski skinuo.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37009 Re: Utakmice.
Ovo je visa sila, ja im ne mogu ni zamjeriti svega mi…
-
last mohicans
- Posts: 18245
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37010 Re: Utakmice.
Frajer je tipično krilo, nego mu fubdalski mag izmislja poziciju, a krila nam kurac.PhilJacksonIzvala wrote: ↑19/08/2022 21:36 Musa je blago retardiran
Treba ga probat na krilu a na beka stavit nekog ko je u zivotu makar dva puta zaustavio napad
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37011 Re: Utakmice.
Jebi ga. Ništa, idemo dalje.
Ne može se reći da su loše odigrali, stvarali su šanse, ali kad neće neće. I ovaj golman se pretvori u Buffona kad ne treba, jebem li ga u bradicu.
Ne može se reći da su loše odigrali, stvarali su šanse, ali kad neće neće. I ovaj golman se pretvori u Buffona kad ne treba, jebem li ga u bradicu.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
last mohicans
- Posts: 18245
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37013 Re: Utakmice.
Ja sam znao da ce fuliti jer se sasrao a preuzima odgovornost. Da je brza i precizna, kurac bi je odbranio. Klocevi i on i Suljic, bezbeli bleje u stranu u koju ce pucati,pa ih golmani pročitaju. Ja bih ih ostavio sad u Zenici da vjezbaju penale. Nehhljebi jedni, pretplaceni. Ne znam sto mi ovo treba da se ja nerviram a papak u vidu Kapica nosa rolex i meni kida zivce.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37014 Re: Utakmice.
Ma sut i nije bio los, ali se iz aviona vidjelo gdje ce pucati.last mohicans wrote: ↑19/08/2022 22:01Ja sam znao da ce fuliti jer se sasrao a preuzima odgovornost. Da je brza i precizna, kurac bi je odbranio. Klocevi i on i Suljic, bezbeli bleje u stranu u koju ce pucati,pa ih golmani pročitaju. Ja bih ih ostavio sad u Zenici da vjezbaju penale. Nehhljebi jedni, pretplaceni. Ne znam sto mi ovo treba da se ja nerviram a papak u vidu Kapica nosa rolex i meni kida zivce.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37015 Re: Utakmice.
Realno tragedija…


-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37018 Re: Utakmice.
Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37019 Re: Utakmice.
BravoPitar sa Kariba wrote: ↑19/08/2022 22:11 Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
Bas podjoh da napišem, sta treba Dudic da uđe da zabije gol? Daj ba malo spustite loptu, odigrali su dobro, trebali dobiti 3 razlike. Druga je stvar što realizacija zapinje, pa malo peha i raspoložen golman i eto. Ne treba odmah jebavati majke i skidati glave.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37020 Re: Utakmice.
Ma ja, sabura samo, sve će to biti dobro.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#37021 Re: Utakmice.
Pitar sa Kariba wrote: ↑19/08/2022 22:11 Andreju vratiti kapitensku traku. Fenomenalnu utakmicu odigrao. Da ostali igraju 50% kao Andrej ubijali bi redom.
Jbg dosta igraca trenutno u losoj formi.
Puna podrska Feđi i timu.
Pregaziti kone, ko ih jebe!
Ja i dalje vjerujem da se moze napraviti dobra priča.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#37022 Re: Utakmice.
Danas nije ušlo što je trebalo, da ne ispadne da se "krutim" na kritiku Dudića.
Jebaji ga
Jebaji ga
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#37023 Re: Utakmice.
Ma ja. Ne treba odmah, treba sacekati da nas jos ko iskarindja pa onda. Evo tek smo se sad okliznuli protiv Slobode, prije Slobode smo derali sve zivo i mrtvo.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37025 Re: Utakmice.
Igraj sarajvo, nema veze...
