Bolje bi joj bilo da istrazi ko je sve zauzeo pozicije manjina i dijela konstirutitutivnihDonieBrasco wrote: ↑18/08/2022 15:06Dirnula osinjak sa realnim i opravdanim pitanjem, inace Šmit je sam sebi skocio u stomak, a izgleda da je shvatio kako stoje stvari.Str0nz wrote: ↑18/08/2022 14:39 Ako je istina ovo sto pise legitimni Zoran na twitteru onda se samo moze reci svaka cast i pohvaliti novinarku N1 za direktno pitanje. Ipak je N1 media ogranak Americkog CNN-a, obzirom da je poznato kako se oni postavljaju u pitanju aparthejdizacije i Palestinizacije ovo je bilo hrabro.
Ima popis imena na stranici parlamenta
