Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15326 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

karanana wrote: 14/08/2022 19:02 Kakav skup levata u fks to je za ne povjerovat
Nabacana ekipa bez plana. Nema razbijaca na terenu, nema kreativca. Ovaj napadac iz Slovenije gluho bilo..
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15327 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

insaneinthebrain wrote: 14/08/2022 18:52 Musemic treba Sarajevu da ih malo razbudi. Ovaj Fedja se ufurao da je neki trener. sto prije odleti bolje za kone
Nema nama pomoći, ukleti, prokleti, milijardu eura možeš upumpati.. uzalud sve, imam osjećaj da bi se opet ovako mučili po ovim selima... jednostavno ne znamo, bolje da ono Koševo uzoremo i krompir posadimo... ili ozimu pšenicu posijemo, pošto je sada već malo kasno za krompiJer :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15328 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Katastrofa :run:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#15329 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Od kandidata za Evropu do kandidata za ispadanje :thumbup:

Feđa i Hadžić dream team :-)
User avatar
mist
Posts: 2182
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#15330 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mist »

Ovo ko Zelju da gledam proslih sezona,nista ni sa cim.Patite se sada malo vi mi smo se dosta patili :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15331 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

Duduk je i mogao baciti šuplju, hebiga imao rezultate kakve takve za veležom pa razumijem donekle kako su naši nasjeli i povjerovali da ovaj nešto zna... ali vraćati dokazanog i provjerenog amatera i rumenu spodobu Hadžića... nama tačno nema pomoći, bolesno sve, retardirano. :run:
Last edited by Maharadza on 14/08/2022 19:23, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15332 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

mist wrote: 14/08/2022 19:21 Ovo ko Zelju da gledam proslih sezona,nista ni sa cim.Patite se sada malo vi mi smo se dosta patili :D
Sad vam kao dobro ide. :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25461
Joined: 12/08/2013 12:51

#15333 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Jos jedan crveni :-)
mcla04
Posts: 99
Joined: 16/02/2022 17:11

#15334 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mcla04 »

Jos dva penala da im nastima i eto boda
User avatar
hrasno38
Posts: 34066
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15335 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Hahahahah dva crvena za Igman i opet Pitarima mrka kapa :D
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#15336 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

insaneinthebrain wrote: 14/08/2022 19:24 Jos jedan crveni :-)
Ma svaki karton je bio opravdan, nije sudija nista zajebo.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#15337 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

dr_arsla wrote: 14/08/2022 18:48 Kakanjski papak je preuzeo sudijsku organizaciju
Pa nismo mi levatine ko vi da gubimo kupljene utakmice
User avatar
mist
Posts: 2182
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#15338 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mist »

Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:23
mist wrote: 14/08/2022 19:21 Ovo ko Zelju da gledam proslih sezona,nista ni sa cim.Patite se sada malo vi mi smo se dosta patili :D
Sad vam kao dobro ide. :mrgreen:
Sad smo galaktikosi po igri kako je nekad bilo,zabijamo neke i golove.Prije kad krenes na utakmicu poneses steku cigara.Sad dosta kutija :D
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#15339 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Da su bar još dva igrača isključena možda bi ga i dali.
User avatar
hrasno38
Posts: 34066
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15340 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Dvije utakmice, dva poraza i gol tazlika 1:7 :lol: :lol: :lol: :lol:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15341 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

mist wrote: 14/08/2022 19:26
Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:23

Sad vam kao dobro ide. :mrgreen:
Sad smo galaktikosi po igri kako je nekad bilo,zabijamo neke i golove.Prije kad krenes na utakmicu poneses steku cigara.Sad dosta kutija :D
Znam da ste nakon prva 3 kola trazili napadaca lupom, sad je znaci ok. :D
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15342 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Igman tvrd. Ponovo loš dan. Nadam se samo da Feđa neće biti prekomandovan u poresku. :D
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15343 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

mist wrote: 14/08/2022 19:26
Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:23

Sad vam kao dobro ide. :mrgreen:
Sad smo galaktikosi po igri kako je nekad bilo,zabijamo neke i golove.Prije kad krenes na utakmicu poneses steku cigara.Sad dosta kutija :D
Nismo mi galaktikosi nego smo se navikli, pa malo bolje izdanje nam je promjena. :D Ovi su sad u fazi navikavanja i prihvatanja :D .
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#15344 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Labirint wrote: 08/08/2022 14:40


Na fonu Blixenove analize ;

Leotar - Velez, duel starih fudbalskih znanaca iz vremena bivse drzave , al iz priprema Veleza za prvenstvo - prognoziram X, Amar poslije utakmice ide da plati racune

Sloboda - Borac , duel starih fudbalskih rivala iz vremena bivse drzave takodje, al najcesce iz druge lige iste, prognoziram manje od nula golova,

Posusje - Sloga, najnezahvalnije za prognozirat, Posusje ove godine igra leprsavo atraktivno na gol vise :oops: , Sloga zeljna dokazivanja , Vojvode on tour again

Zeljeznicar - Tuzla City , derbi kola uz hercegovacki derbi, sudar razlicitih fudbalskih koncepcija zasnovanih na americkom kapitalu :oops: Prognoziram 1, sa vjerovatnocom X-a u 90. :mrgreen:

Igman - Saraj'vo , ko plitak potok uz obavezno skidanje znaka Zeljo na onoj kuci u Konjicu :D

Zrinjski - Siroki, jos jedan derbi hercegovine , nadati se fer i Športskoj atmosferi pa neka pobijedi bolji HŠK...

Nadam se da si uplatio tiket :mrgreen:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#15345 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Čestitke Igmanu, ispisaše istoriju, eto i mi malo doprinijeli :lol:

Kao što se vidi iz ove utakmice, ako neki tim pobijedi FKS ne znači da su dobri.
Mislili smo da je poraz protiv TC kiks, ali su Borac, Posušje i Sloga ustvari kiksali protiv nas :lol:
User avatar
mist
Posts: 2182
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#15346 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mist »

Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:28
mist wrote: 14/08/2022 19:26
Sad smo galaktikosi po igri kako je nekad bilo,zabijamo neke i golove.Prije kad krenes na utakmicu poneses steku cigara.Sad dosta kutija :D
Znam da ste nakon prva 3 kola trazili napadaca lupom, sad je znaci ok. :D
Trazimo mi njega jos,al sreca imaju krila.Mada vidim niste se ni vi nesto plaho usrecili :D
Image
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15347 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

hrasno38 wrote: 14/08/2022 19:28 Dvije utakmice, dva poraza i gol tazlika 1:7 :lol: :lol: :lol: :lol:
Ljude gaje otvoren fudbal. :D
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15348 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

mist wrote: 14/08/2022 19:34
Karikaturist wrote: 14/08/2022 19:28

Znam da ste nakon prva 3 kola trazili napadaca lupom, sad je znaci ok. :D
Trazimo mi njega jos,al sreca imaju krila.Mada vidim niste se ni vi nesto plaho usrecili :D
Image
Ovaj krampa teska, moramo se Mersi okrenuti opet.. :mrgreen:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#15349 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Ole, ole!

Je li se Ferguson izvinio navijaĆima?
Jesu li navijaci proslavili i ovaj poraz?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23389
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15350 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ricken wrote: 14/08/2022 19:35
hrasno38 wrote: 14/08/2022 19:28 Dvije utakmice, dva poraza i gol tazlika 1:7 :lol: :lol: :lol: :lol:
Ljude gaje otvoren fudbal. :D
Zatvoreno u napadu, otvoreno u odbrani :D
Post Reply